Lasagne 2007 máj. 07. - 20:12:51
(292/4932)
SPOILER 22

WTF a vége? Mi a fene G. miért csinált olyat?Hee?jjesszus ilyen véget....Sokk XO
Ha a köv részben nem magyarázzák meg:D Mérges leszek:)

SPOILER VÉGE

fairydust te mit gondolsz miért csinálta?
Lasagne 2007 máj. 07. - 16:24:44
(291/4932)
figy nekem tök8:) ide is oké
10/10
fairydust 2007 máj. 06. - 19:44:02 10/10
(290/4932)
Ha mindenki kiváncsi a spoilerekre, elmondhatom itt is, de nem akarom ám senkinek elrontani a következõ részeket, úgyhogy nyilatkozzon, aki inkább kivárja, amíg leadják itthon. Ebben az esetben akkor küldök majd mindenkinek mailt szerdán, aki kéri, viszont ha mindenkit érdekel, akkor egyszerûbb ide írnom.
10/10
iko 2007 máj. 06. - 12:25:55 10/10
(289/4932)
Sziasztok,küldenétek nekem is SPOILER-eket?már nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.Elõre is köszi:)
Lasagne 2007 máj. 06. - 09:32:40
(288/4932)
ez jó kérdés még én sem hallottam róla semmit...fura
Lasagne 2007 máj. 06. - 09:30:34
(287/4932)
ha rákattintassz a nevemre és üzenet küldés akkor autómatice a mail címemre küldöd a levelet!
Köszi hogy majd megírod:))) Megesz a kiváncsiság
Geschichte 2007 máj. 05. - 21:55:34
(286/4932)
Sziasztok!
A helyszineloket fogjak meg adni a viasat3-on? Ha igen akkor mikor?
10/10
fairydust 2007 máj. 05. - 20:50:37 10/10
(285/4932)
Jaj, nem nem azt mondom ám, hogy hülyeség, csak bennem fel sem merült. Aztán ki tudja, még bármi lehet. ;)
Hmm, 22 olyan "kinda sorta" minis, inkább csak utalás, de az nagyon durva utalás. ^^ Viszont GSR, és ahh, imádom. :,)
Pletykákat e-mailben mesélnék majd inkább Mindkettõtöknek, hátha a Többiek spoiler-free-k akarnak maradni. Viszont e-mailt csak szerda este tudnék küldeni, ha nem gond. (Lasagne, ha megadod az e-mail címed, akkor küldöm Neked is. :))
Lasagne 2007 máj. 05. - 20:01:20
(284/4932)
ja a 21-es is aranyos:) a 22-t még nem!Minis?Kiiirrrály:)

SPOILER
Mondjuk a néger srácra a fehérítõ miatt gondoltam....fekete-meg fehérítõ:) akkor ez hülyeség
milyen pletykákat hallottál??
10/10
kisciccca 2007 máj. 05. - 18:01:15 10/10
(283/4932)
Sziasztok!

Miért miket hallottál????????????
Ha nem ide irod,akkor lécci,írj emailt a enimano@gmail.com-ra
Köszi:)
10/10
fairydust 2007 máj. 05. - 17:01:43 10/10
(282/4932)
Igen, én nézem a hetedik évadot. :) A Hodgesos rész iszonyat vicces volt, de nagyon aranyos a 7x21 is. A 7x22-t láttad már? Na, az érdekes MCSK-ügyben. De nem lövöm le, ha még nem láttad. ;) Amúgy a néger gyereknek szerintem nincs akkora szerepe, hogy neki adják a miniatúrákat. Másrészrõl, imho, nincs annyi esze sem. Node majd meglátjuk. Igazából én többnyire elégedett vagyok a hetedik évaddal, kellõen kielégítik a GSR mániámat, úgyhogy ollé. ^^ Bár az utolsó részrõl nem bíztatóak a hírek, a jelenlegi verziónak (jó, persze, spoilerek meg pletyka) nagyon nem örülnék.
Lasagne 2007 máj. 05. - 09:37:53
(281/4932)
üdv!

a 7*20 rész nagyon komoly:) (ha abban van Hodgesos rész)
nagyon aranyos volt:)

SPOILER 7évad 20.résztõl

Kiváncsi vagyok hogy ki lesz a miniatúrás.....én a néger gyerekre tippelek....de ki tudja...

SPOILER VÉGE

Van még VALAKI aki követi a 7. évadot?
10/10
fairydust 2007 máj. 01. - 02:22:30 10/10
(280/4932)
Hm, köszönöm, akkor így világos. Bár számomra elég érthetetlen a logika, ami alapján két epizódot valami random hétvégén adnak le, a sorozattól függetlenül.
Na, az azért sarkított, hogy "Sara az alkoholhoz fordul", leginkább arról szól a dolog, hogy elmennek Warrickkal és Nickkel szórakozni, és hazafelé menet megszondáztatják, ami persze kimutatja, hogy ivott. De meg is jegyzik, hogy alig lépte át a limitet, tehát szó sincs ilyen komolyabb lerészegedésrõl.
Autóbaleset nekem nem rémlik, de lehet, hogy csak mert túl késõ van. ^^
Grissom-Sara szál pedig talán a sorozat legeleje óta húzódik a háttérben, de leszûkítve a hatodik évadra annyit lehet mondani, hogy csomószor egymásra néznek, vagy sokatmondóan egymásra mosolyognak, talán ami konkrétum pl. amikor Sara mondja Hodgesnak (6x13), mikor Grissom ott áll mellette, hogy "Hodges, don't you know that grey hair can be very attractive?", mire fel Grissom így gyanúsan ránéz. Vaaagy a 6x22-ben az álommegvalósító hapsi mondja nekik, hogy "and may all your dreams come true" (vagy valami hasonlót), õk meg megkövülten állnak ilyen "atyaég, honnan tudja?" kifejezéssel az arcukon. Vagy ugyanennek a résznek a végén nézik egymást sokáig, mikor a többiek már elmentek. Most így ezek jutnak eszembe, mint jelentõsebbek, de persze a teljesség igénye nélkül soroltam. :)
Jóéjt Neked is.

fd
10/10
kisciccca 2007 ápr. 30. - 23:39:16 10/10
(279/4932)
A Nick elrablásos dupla részeket külön, a sorozattal függetlenül adták le valamikor,azt hiszem hétvégén....
A 4.évadot viszont egy az egyben kivették,és nem adták le,pedig szívesen megnéztem volna,amikor Sara az alkoholhoz fordul,meg amikor autóbalesete lesz......
Valaki letudná írni,hogy milyen elõzményei voltak az utolsó évadban annak,hogy Grissom és Sara összejött?????mert sajna megint lemaradtam róluk:S.....Elõre is köszi :)
Jóéjt :)
10/10
fairydust 2007 ápr. 30. - 20:13:14 10/10
(278/4932)
Sziasztok!

Elsõként szeretném megérdeklõdni, hogy Ti tudtok-e bármit is arról, hogy a Viasat mit óhajt kezdeni a továbbiakban a CSI-vel. Illetve leadja-e újra elölrõl egy kis szünet után vagy majd csak az új részekkel fog elõállni, esetleg nem foglalkozik vele többet? Õszintén szólva az elsõ két opció bármelyikét el tudnám viselni, de a harmadikkal nehezebben békülnék ki.
Engem amolyan letargiába süllyesztett, hogy tegnap leadták az utolsó részt. (Más kérdés, hogy részben nyitva is hagyták, Jimrõl gyakorlatilag nem tudunk semmit. Vagyis nem tudnánk, ha spoiler-mentesek akarnánk maradni. ;) )
Egyébként 141 epizód van a hatodik évad végéig, de jelenleg már 21 kész része van a hetedik évadnak, tehát összesen 162 epizód van. :) (A hetedik évadból még három rész hiányzik, de ha azzal kész lesznek, akkor talán a teljes évadot megveszi majd a Viasat. ^^ Eh, tudom, álmodik a nyomor. :P Habár egy relatíve friss statisztika alapján - sajnos pontosan nem tudok hivatkozni - a csatornán a CSI-nek van a legnagyobb nézettsége, úgyhogy jó ötlet lenne részükrõl folytatni.)
No, ha már idekeveredtem, felteszek még egy-két ostoba kérdést, hadd örüljön a nép. ;) Tehát lehet, hogy én vagyok a figyelmetlen, de leadtak olyan részt (illetve dupla, folytatásos részt), amiben Nicket elrabolják és gyakorlatilag élve eltemetik? Nekem ez teljesen kiesett, pedig valami hihetetlenül jó epizódok. A negyedik évadot meg egy az egyben kihagyták, nem? Ez egyébként azért is röhej, mert az ötödikben csomó visszautalás van azokra a részekre.
Noir: én láttam már ötezerért is, kedvezõ, nemde? ;) Pedig nekem is nagyon fáj a fogam a DVD-kre, de ennyi pénzt nem költök rá. ^^
Fúha, bocsánat, nem olvastam vissza az összes hozzászólást, csak így belepillantottam, de láttam, hogy valaki kérdezte, milyen idõközönként adják Amerikában az új részeket. Elméletileg hetente (csütörtökönként), de az Empty Eyes (7x18) elõtt majdnem egy hónapnyi kiesés volt. Ha jól tudom, azóta visszaálltak a heti egyszeri adásra.
Na jó, abbahagyom, de teljesen feldobott, hogy végre találtam egy CSI fórumot. :)
Sziasztok!

fd
10/10
kisciccca 2007 ápr. 30. - 14:12:15 10/10
(277/4932)
Sziasztok!!!!
Yujjjjjjjjjjjjjjj, de jó volt a tegnapi rész vége :):):):):)
Végre összejöttek,úgy örülök....múltkor mikor leadták ezt a részt,nem láttam....most bepótoltam!!!!:)
Yuhuuuuuu :)
Nem tudja valaki véletlenül,hogy mikor fogják folytatni új részekkel?????
Mert mától megint a NY-csi-t adják le az elejétõl...csak nehogy az legyen, hogy leadják azt,aztán megint a grissomosat elkezdik az elejétõl,mert akkor bizony felrobbanok :)
SaraSidle 2007 ápr. 28. - 16:38:00 Előzmény findus
(276/4932)
így utólag bocs, hülyeséget írtam:D van a wiki-n külön a helyszínelõkrõl és amúltkor még az volt h összesen 141 epizód van... érdekes most már 158 van... no mind1, szal bocs ha vkit összezavartam:P
SaraSidle 2007 ápr. 28. - 16:34:29 Előzmény taen
(275/4932)
hát majd az uccsó részben (hnap) lesz az izgi... remélem nem lõttem le a poént senki elõtt:P de a 4.ben vannak ilyen jó kis"gsr" momentumok és abban kapják el a Sara-t ittas vezetésért is... ÁÓ mikor jön már ki a többi évad is DVD-n?:O
SaraSidle 2007 ápr. 28. - 16:31:27 Előzmény findus
(274/4932)
mer most még nem kezdik egybõl újra... elméletileg ma van az uccsó elötti része!!!:O
Fortunka 2007 ápr. 28. - 15:35:21 Előzmény findus
(273/4932)
Szerintem is gyenge a N.Y.-i!Szerintem a nézettsége sem olyan mint a LV-inak vagy a Miaminak,inkább vennék meg az új évadot a CSI-ból és azt adnák le.