Darth Plagueis 2012 ápr. 14. - 19:45:47
(302/1522)
a fél nyócker itt lesz ??? :(
Ez komoly ? Tele lesz cigánnyal a Csillag születik 4. ?
Béciman 2 2012 ápr. 14. - 19:43:07
(301/1522)
De most a 12-be kéne bejutnia.
Na az lenne a szégyen, ha sikerülne neki!
Béciman 2 2012 ápr. 14. - 19:42:11
(300/1522)
Valahol a topic elején írtam, hogy bennfentes infóm szerint a fél nyócker itt lesz.
És lõn...

De komolyra fordítva a szót, 12-nél több volt a jó produkció.
Ehhez képest most csak ennyien maradhatnak.
Darth Plagueis 2012 ápr. 14. - 19:41:54
(299/1522)
Bejutott a szennyrapper.
Magyarország szégyene hogy bejutott.
Darth Plagueis 2012 ápr. 14. - 19:37:06
(298/1522)
Szerintem is kellett volna még pár dózis ! :D
Darth Plagueis 2012 ápr. 14. - 19:36:01
(297/1522)
Ezt a kis ribi Negyela Bernadettet már most sztárolják... :(
Béciman 2 2012 ápr. 14. - 19:34:29
(296/1522)
De nem eléggé...
Darth Plagueis 2012 ápr. 14. - 19:33:23
(295/1522)
Az alábbi képbõl is látszik, hogy a csernobili sugárzás legnagyobb energiájú része Magyarországot érte !
buba66 2012 ápr. 14. - 19:09:21
(294/1522)
Szerintem - ha ,ár mindenképpen párosban gondolkodnak a rendezõk- ideálisabb lenne egy férfi-nõ mûsorvezetõ páros,
mint két nõ...vagy inkább "ez" a két nõ, együtt...
2/10
Semprini 2012 ápr. 14. - 18:42:36 2/10
(293/1522)
Sajnos nem. A trágár rapper pl. abszolút nem való képernyõre egy fõmûsoridõben leadott mûsorban - a válogatón nyújtott produkcióját - néhány kötõszó kivételével- kisípolták. Egy élõ adásban ez elég necces lenne. De rajta kívül is volt 3-4 olyan akit továbbengedett, másokat meg akik tényleg jók voltak, nem, de ezzel együtt is csak õ ér valamit a zsûriben.
10/10
RockerMartin 2012 ápr. 14. - 18:37:11 10/10
(292/1522)
Már csak Puzsér Róbert miatt érdemes nézni. Nagyon nagy arc. :) Az tetszik benne, hogy tényleg csak azokat engedi tovább, akik meg is érdemlik.
Meklód fia 2012 ápr. 14. - 15:17:07 Előzmény pillangókisasszony
(291/1522)
Mi ez a förtelmes hisztid itt? Róbert legalább megmondja amit gondol, ez szimpatikus.
Darth Plagueis 2012 ápr. 14. - 12:50:44
(290/1522)
Hülyére veszik a nézõket a Csillag születik szerkesztõi.
Pokorni Lia egyformán értékel kétszer ugyanazokkal a szavakkal.

http://www.youtube.com/watch?v=XiCx3x-ZI4A&context=C4889af1ADvjVQa1PpcFOvS7F_TC8AoPEfYYfncgd_QnTuyrCAy3M=
-csengõzoli-- 2012 ápr. 12. - 20:53:14
(289/1522)
Persze,ez egy úgynevezett médiahack.
Ezeket a betelefonálós mûsorokat figurázták ki, illetve azon röhögtek,hogy vannak emberek,akik elhiszik,hogy ott pénzt akarnak adni :D
Rengeteg ilyen megy a mai napig az ATV-n :D, ahol pl a feladvány egy A-betûvel kezdõdõ név és nem veszik észre az ostoba betelefonálók,hogy kb 3 reklámszünet lemegy mire megmutatják a megoldás borítékot,amibe nyilván a végén azt a nevet rakják,amire eddig senki sem tippelt :D , hisz kb ezer darab A-val kezdõdõ név van.
Egyébként Puzsér politikailag is korrekt, ritka példány.
olahmiki1959 2012 ápr. 12. - 20:37:18 Előzmény -csengõzoli--
(288/1522)
Láttam, és meg kell mondanom, nagyon jól szórakoztam rajta, fõleg azokon a szegény telefonálókon, akik nem vették észre, hogy ezek itt hárman csak hülyéskednek, pénzt kínálnak egy fel sem tett kérdés megfejtéséért, és gyakorlatilag bohócot csináltak a tv nézõkbõl.
Ez is egy bizonyos fajta humor, ökörködés, baromkodás, ha megérted a lényegét, és fel tudod venni az utazósebességet, akkor jó, viszont ha egy pillanatig is komolyan veszed, akkor szétdühöngheted az agyad, égbe kiálthatod, hogy milyen mélyre süllyedt a média, megállapíthatod, hogy ennél már nincs tovább, maximum annyi történik, hogy jól felhúzod magad, õk meg közben jót röhögnek.
Egy dolgot tehetsz, helyesebben kettõt. Vagy nem nézed a mûsort, és elkapcsolsz, vagy te magad is jókat röhögsz a többi hülyén, aki dühöng, és kész. Én az utóbbit választottam, és egészen jól jöttem ki a dologból.
-csengõzoli-- 2012 ápr. 12. - 14:04:02
(287/1522)
2/10
Semprini 2012 ápr. 12. - 13:05:17 2/10
(286/1522)
Egyáltalán nem ájultam el tõle, sõt korábban már azt is leírtam, hogy még csak nem is igazán tartom szimpatikusnak (persze néhány beszólásán meg nagyon jókat szoktam derülni ("Mi volt ez a pusztító alpáriság? Ez még egy NEM-hez is kevés volt" stb). Azt hogy néhány nem túl nívós (de NEM énekes) produkcióra igent mondott, szerintem sem tette jól, a trágár rappert vagy az electric bugizó kissrácot én se engedném tovább,de talán nem is fognak bekerülni, majd kiderül... Szóval nem állítottam, hogy tévedhetetlen lenne Puzsér (de melyikünk az??) a többi zsûritag viszont katasztrofálisan leszerepelt, egy csomó elképesztõen nívótlan produkció ment tovább három igennel, melyeket a legkisebb lelkifurdalás nélkül szórnék ki én is...
olahmiki1959 2012 ápr. 12. - 12:59:18
(285/1522)
Oké, nehogy leharapd a fejem! Én most nem konkrétan Puzsérra gondoltam, amikor leírtam a véleményem a mûsorról és a zsûri munkájáról, hanem úgy összességében.
És bizony, Puzsérnak is van felelõssége abban, nem is kicsi, hogy tehetséges embereket nem engedett tovább, mert nem feleltek meg az õ belvárosi kultúrkörnyezetben csiszolódott ízlésének, ugyanakkor például tovább engedte a szöget az orrába toló fickót, ami közröhej.
Szirota Jennifer esetében pedig a tv nem merte mutatni, hogy Puzsér hogy szavaz, gondolom azért, mert a többiek ellen voksolt, holott a kislány csodálatos tehetség, és nála sokkal gyengébbek is bent vannak a 72-ben.
Puzsér egyénisége érdekes, sokszor megosztó, sokszor nagyon jól lát dolgokat, pezseg körülötte a levegõ, beszélnek és beszélünk róla, de elájulni nem kell tõle. Attól, hogy õszintén, és kendõzetlenül megmondja a véleményét, nagyon sok vitatható, és néhány kifejezetten rossz döntést hozott még õ is.
2/10
Semprini 2012 ápr. 12. - 12:30:45 2/10
(284/1522)
"hiszen ha az általuk eddig tovább juttatott versenyzõkrõl ilyen lesújtó a véleményük, akkor a válogatások során nagyon rosszul végezték a dolgukat."
Igen, rosszul végezték, de NEM Puzsér! Õ legfeljebb ha 20-25 produkciót engedett volna tovább, csakhogy a másik 3 tag igenje elégvolt a továbbjutáshoz,itt nem az van mint a Megasztárban, hogy egy zsûritag leszavazhatja a másik hármat. És most persze azon megy a vita, hogy Pokorni meg Hernádi mind a 72 továbbjutóra azt gondolják, hogy ott a helye az élõshowban (hiszen ezért adtak nekik igen-t), Puzsér meg természetesen kitart a korábbi véleménye mellett, és akinek eddig nemet mondott, azt értelemszerûen ezután SEM szeretné ott látni. Mi van ebben nem érthetõ?
olahmiki1959 2012 ápr. 12. - 11:45:17
(283/1522)
Ha a sok ezer, sõt, állítólag néhány tízezer! jelentkezõ közül bennmaradt 72 versenyzõbõl úgy választja ki a zsûri a döntõbe kerülõ tizenkettõt, hogy közben ilyen szövegeket enged meg magának, mint Puzsér, akkor ott igen nagy baj van.
Ugyanis akkor az derül ki, hogy nem veszik észre, hogy saját magukról állítanak ki szegénységi bizonyítványt, hiszen ha az általuk eddig tovább juttatott versenyzõkrõl ilyen lesújtó a véleményük, akkor a válogatások során nagyon rosszul végezték a dolgukat. A 72 állva maradt versenyzõ közül ugyanis már mindenkinek csodálatos tehetségû "csiszolatlan gyémántnak" kellene lennie, - most persze túlzok, - ehelyett azon folyik a vita, hogy a sok közepes tehetségû ember közül ki essen ki, és ki menjen tovább a döntõbe.
Én valamikor a Csillag születik mostani indulásakor leírtam, hogy remélem, nem követik el ugyanazokat a hibákat, mint a Megasztár zsûrije, akik kifejezetten tehetséges indulókat bagatell, vitatható indokok alapján kiejtettek a mûsorból, ugyanakkor egyértelmûen tehetségtelen embereket szubjektív, teljesen szakmaiatlan, bundaízû módon továbbjuttattak, amíg lehetett.(Gerendás gyerek).
Sajnos, azt hiszem, megint a legrosszabb várakozásaink "jöttek be", ez a mûsor is hemzseg a vitatható döntésektõl, az extravagáns, de igazi tehetséget nem mutató figuráktól, ami csak arra jó, hogy rossz szájízt, lemondó legyintést, vagy éppen jogos felháborodást hagyjon a nézõkben.
A zsûrinek most kell "megennie", amit fõzött, és ha a döntõbe kerülõ mezõny nagyobbrészt gyenge vagy közepes képességû versenyzõkbõl fog állni, csak saját magát okolhatja érte.