2/10
Semprini 2012 máj. 20. - 00:33:49 2/10
(1103/1523)
Nem vitázom, pusztán a T É N Y T közöltem, Pont.
2/10
greghouse 2012 máj. 20. - 00:33:14 2/10
(1102/1523)
Jól van na, becssúszott...(mint az utolsó gól Neuernak)..bocs.
Nagyon meglepõ lenne, ha nem Jennifer lenne, õ az egyetlen sztárolható. A csatornák fél vagy egy évig sztárolják a nyertest, mindenféle showkba, fõzõcske, reggeli, uzsonna, nyúltenyésztés, mittudomén, sztárolható kell. Ez legyen fiatal, képernyõképes (szerintem Jennifer majdnem kifejezetten csúnya, de ez csak az én véleményem), és rájuk legyen szorulva pénzügyileg (János nincs). Csapatot, mint a Quantum nevû pantomimes bohóccsoport nem lehet meghívni reggeli kakajóra a tévébe. Marci megosztja a közvéleményt, ha nem is annyira nagyon, ráadásul nem elég képernyõképes, és túl visszafogott. Tehát kizárásos alapon Jennifer nyer, persze a többieket majd meghívják néha ide oda. Szerintem el van döntve a kérdés, a következõ kiesõ János lesz. Sajnos.
...(Ja, nem tudom te írtad-e az operáról, hogy Mozartot jobban szereted mint az olaszokat, én nem azt mondtam hogy jobb, vagy rosszabb, hanem hogy milyen tipusú operák jók a mûfaj megkedveltetésére. a többi oké.)
dantonb 2012 máj. 20. - 00:32:34
(1101/1523)
Hát vicces hogy te Puzsérral érvelsz ,aki egy köztudott hülye Pl kicikizte kodályt hogy népszerüsíti aháborút.természetesen ez amit idéztél az is egy baromság.Pl Dietrich Fischer Diskau kíváló dalénekes volt és egyben operaénekes is.Namármost ha meg tudnám számolni ,hogy hány erõtlenebb hangú énekes van jelenleg is az operaházban mint Mészáros ,akkor több kezemnek kéne lenni meg ujjamnak.Azért tanul egy énekes hogy atechnikával elérje hogy ne kelljen erölködnie pl .Mésztárosnak különösebb képzés nélkül is kíváló adottságai vannak ehhez.Puzsér persze mindenhez ért láthatólag,azért mond sotrozatban hülyeségeket meg feltûmnési viszketegségbõl .csak nagyon naív ember ad avéleményére pl hogy Szirota jobb volt mint Kovács K. speciel ennél az elrontott dalánál .Nóóómális??!
2/10
Semprini 2012 máj. 20. - 00:29:50 2/10
(1100/1523)
Most rám célzol? Elolvastad amit írtam, vagy csak magáért a vita kedvéért vitázol? Nem állítottam, hogy Jennifer NEM ordítva énekelte, vagy hogy msáképp kellett volna, hanem magát a DALVÁLASZTÁST kifogásoltam, az volt a rossz! Nem kellett volna ezt, vagy bármi más hasonlót választania! Pont. Attól még lehet vki sokoldalú, hogy történetesen nem üvölti szét a torkáét heavy metallal.
offtopic
Ezüstliliom 2012 máj. 20. - 00:29:26
(1099/1523)
Ha már ragaszkodtok hozzá, hogy itt beszéljétek meg a meccset, akkor kérhetném, hogy legalább offtopikban?:/
Seven7Crown 2012 máj. 20. - 00:28:07
(1098/1523)
Ízlések és pofonok!:D
De ez szinte már megszokott, hogy a közös nevezõ valahogy nem akar felbukkanni!:D
Ezüstliliom 2012 máj. 20. - 00:27:23
(1097/1523)
Nekem is tetszett az AC/DC dal. A sokoldalúságát bizonyította ezzel is Jennifer. És bizony ezt "ordítva" kell énekelni. Aki ezt kifogásolja (nem Te, Miki), az mutasson már nekem heavy metal dalt (nem lassút!), amit nem így énekelnek!
dantonb 2012 máj. 20. - 00:25:45
(1096/1523)
Én is örültem ,mert nem igazán tetszett a német nagyképûség és hazai pálya elõnye,valamint hogy a Reál ellen mázlival jutottak tovább.
2/10
Semprini 2012 máj. 20. - 00:24:29 2/10
(1095/1523)
Na ez az ami teljesen kizárt. Nemrég ért véget a Cool-on a CS.Sz háttérmûsora, ahol Puzsér is elmondta, hogy mészáros nem operaénekes, hanem DALénekes, neki az operista próbálkozása szinte egészen biztosan kudarcra lenne ítélve. Az hogy most a Cs.Sz-ben áriákat énekel, még nem ugyanaz, mint egy teljes szerepet hangerõsítés nélkül(!!!), nagy zenekarral, jelmezben, színészi játékkal megformálni. Aki ezt a kettõt összekeveri, nyilvánvalóan nem ért a mûfajhoz, és kár vitázni vele. De ettõl még tény marad.
offtopic
Ezüstliliom 2012 máj. 20. - 00:22:44
(1094/1523)
Talán a meccset nem ebben a topikban kellene elmesélni.
dantonb 2012 máj. 20. - 00:21:07
(1093/1523)
Kováts Kolos és Polgár lászló is ha nem tévedek ilyen tehetségkutatón tünt fel ,úgyhogy ha kezelésbe veszik Mészárost nagyon híres tenor lehet belõle,akár a metropolitanben is énekelhet.
Ezüstliliom 2012 máj. 20. - 00:19:59
(1092/1523)
Na most összehoztál egy olyan hozzászólást, amiben semmivel sem értek egyet!:D Eddig sem sok mindenben értettünk egyet, de talán ez a csúcs.
Hálás voltam, hogy végre kiesett Plazma, viszont a Quantum XXL-t még sokáig szeretném nézni.
Már miért lenne fontos egy operaénekesnél, hogy 20 vagy 40 éves?:O
Geszti legrosszabb döntése volt, mikor Jennifert kihagyta a csapatából, és a "kicsivirágocskát" (már nem emlékszem a nevére) beválogatta helyette. A mai napig nem felejtem el neki, fõleg, hogy a második X-faktorban sem volt hajlandó beismerni az akkori tévedését, mikor Muri Enikõ - akit szintén már elõször tovább kellett volna vinnie - mégis bekerült, és igazán jól szerepelt.
dantonb 2012 máj. 20. - 00:18:48 Előzmény zgabor121
(1091/1523)
nem hinném,mert azért ez amûsor mégiscsak reklám és PR alapú.Mészáros erre nem olyan jó mintahogy a Quantum sem mert csapat.inkább ez a Szirota a gyanús ,mert eddig még majdnem mindig roma nyert.pláne ha elég jól tud rikoltozni Ld pl akonkurrens csatornán radics Gigi.Juhász Marci nem sztárolható annyira hiába nyújt olyan alakítást mint kvázi cseh tamás és hangilag jobb mint Bródy.Az én jelöltem a Szirota a végsõ gyõztesnek ezen okokból.
2/10
Semprini 2012 máj. 20. - 00:13:27 2/10
(1090/1523)
Szerintem nagyon rossz volt Jennifer mindkét dalválasztása. Nem is rossz, egyenesen katasztrofális. Amikor Puzsér azt mondta neki a Streisand-dal után, hogy csak így tovább, ebbõl ne adjon alább, én tényleg naivan azt vártam, hogy ezt meg is fogja fogadni. Ehhez képest metált énekelni eszement baromság volt, a Kovács Kati szám meg neked se tetszett, úgyhogy abban akár egyet is érthetünk.
2/10
greghouse 2012 máj. 20. - 00:09:04 2/10
(1089/1523)
Azon csodálkozom, hogy a Quantum XXL még nem változtatta meg a nevét. Romániában egy ilyen (magyar szálakkal rendelkezõ) befektetõi csaló vállalkozás ellen folyik nyomozás, mai hírek. (Vagy..õk a szponzorok????)
2/10
greghouse 2012 máj. 20. - 00:06:36 2/10
(1088/1523)
Bocs, de nem figyeltem a sok hsz.-t, nem vagyok focirajongó, de ez a döntõ nem semmi volt. Az Chelsea az esélytelenek nyugalmával ment a Müncheni oroszlánbarlagba, nem lehetett nem nézni. És az Istent (legalábbis Londonban) mától Petr Cech-nek vagy Drogbanak hívják (csak a drog..szótagot ki ne moderálják, basszuskulcs, itt már a koreográfiáról sem lehet beszélni, szegény Pina Basch forog a sírjában hogy a moderátor is meccset nézett és automatára kapcsolt, basszuskulcs, igyunk Plazma kiesésére egy Pina Colada-t.....:-)) (Tildés n betûm nincs).
olahmiki1959 2012 máj. 20. - 00:05:55
(1087/1523)
Pina Colada, Pina Bausch, basszusgitár, ez csak néhány azok közül a nevek közül, amelyeknél kíváncsi vagyok, hogy vajon kimoderálják-e.
Nem igazán értem, hogy Szirota Jennifer elsõ dalát miért cikizitek annyira, fõleg Semprini. Az AC/DC dal ugyanis baromi jól sikerült, talán az egyik legjobb produkciója volt Jennifernek. A második dal, - a zsûrivel ellentétben - nekem egyáltalán nem tetszett, azt vártam, hogy valamiféle építkezés, fejlõdés lesz benne, felgyorsul a tempó, Jennifer improvizál, kitör, valami történik majd. Ezzel szemben elég monotonra sikeredett.
Kovács Katival összehasonlítani pedig komolytalan dolog, és akkor még tapintatos voltam.
A Quantum elsõ produkciója nagyon jó volt, a második is jó, de az nem volt annyira ütõs, mint az elsõ.
Juhász Marci a nagy kérdõjel. Ma jó volt, de kérdés, hogy merre megy tovább, merre fejlõdik, mit tud még letenni az asztalra.
Mészáros János ma jobban énekelt, mint a múltkor, de még mindig nem volt hibátlan, néhány hamis hang bizony még be-becsúszik az énekébe.
Plazma végre kiesett, éppen ideje volt, jobban mondva, ennek már sokkal régebben meg kellett volna történnie.
Nagyjából kialakult az a mezõny, ami ebbõl a választékból kialakulhatott, ettõl kezdve a dolog, azt hiszem, kiszámíthatatlan, nem lehet megmondani, hogy végül ki fog nyerni. A döntés abszolút mértékig a közönség kezében van, amely döntött már néhány alkalommal nagyon rosszul.
Kíváncsi vagyok, hogy mivel tudnak még elõrukkolni a versenyzõk.
Seven7Crown 2012 máj. 20. - 00:03:37
(1086/1523)
Szerintem nem Plazmának kellett volna kiesni, akinek ráadásul a második száma nagyon jól sikerült, hanem a Quantum XXL az, amelyik már unalmas.
Hétrõl hétre szinte ugyanúgy mozognak, csak a számokat cserélgetik a jelmezekkel együtt.
Ez egy ideig elmegy, de utána már unalmassá válnak.
Mondjuk az operaénekes is eléggé furcsa a 20-évesek között, bár tényleg szépen énekel, csak azt nem értem, hogy eddig miért nem jutott eszébe, hogy a tehetségét kamatoztassa.
És még azt is megjegyezném, hogy szerintem Gesztinek igaza volt, amikor azt mondta Szirota Jennifernek, hogy az ordibálása még nem azt jelenti, hogy a hangja is szép lenne.
És ezt ma is sikerült bebizonyítania!
Ezüstliliom 2012 máj. 19. - 23:48:16
(1085/1523)
Kovács Kati dala nagyon nehéz. Persze Kati annak idején olyan könnyedén énekelte, hogy ez fel sem tûnt.:) Ehhez képest Jennifer egész jól adta elõ. A halkabb részek tényleg bizonytalanok voltak, de a végét jól oldotta meg, hatott rám. Tényleg olyan volt, mint egy esõvarázslat vagy ima... Nekem.
Ronda hatásvadászat volt Jennifert utolsó továbbjutónak hagyni, de bejött nekik nálam: frászt kaptam.:/
Ezüstliliom 2012 máj. 19. - 23:40:50 Előzmény Semprini
(1084/1523)
Tényleg nem látod, hogy most is megjátssza magát? Ez sem az igazi Puzsér.