8/10
idõjós1010 2012 márc. 17. - 22:39:10 8/10
(83/1523)
ja hogy õ............
Akkor nem szóltam :-(
nemértem mért kell olyannak nyernie akinek egy fél kapa lóg ki a szájából, és akkor pont danolászik õ is.
2/10
greghouse 2012 márc. 17. - 22:37:58 2/10
(82/1523)
A legutolsó számot (sajnos azt sem láttam az egészet, csak a Kelsey Grammer film vége utáni részt), amikor egy zongorista fiú meg egy énekes volt, ott is hangsúlyozták valahol a nagyon nehéz életet. Õk tetszettek, de NEM azért, mert nehéz életük van, az másnak is van. Sõt, ott sem az énekes volt valami kiugró, hanem a zongorista gyerek (van egy gyanúm, majd megcáfoltok, hogy a jazz-virtuóz Babos Gyula rokona). Miért az énekest méltatták, aszongyák tavaly is azért nem jutottak tovább, mert az énekes nem volt jó...ezek szerint a zongorista igen. Szerintem is, jazz zenész lesz, "akárki meglássa". Õ nem fog elkallódni. A mosdatlan szájú rapper visszatérését semmi nem indokolja.
...Ha ugyanis ilyen alapon lehet valakit tovább engedni, amit a Hajós mondott, hogy "reméljük legközelebb más lesz", akkor logikailag bárkit tovább kell engedni, és reméljék, hogy legközelebb más lesz, nem? Ahhoz már nincs mit hozzátenni, hogy puzsér akárki indoklás nélkül adott rá igent. Fáy Miklóst sem kedvelem, meg az újságot sem ahová ír, de õ legalább megindokolta.
...hogy az ünnephez méltó legyek, "hiába felül a gálya"..."azért itt a víz az úr". A víz meg most igencsak sáros. Olvadás vagyon.
-csengõzoli-- 2012 márc. 17. - 22:37:12
(81/1523)
Keyboard kapitány mondjuk kur-vajó volt,ezt lássuk be!
Iszonyat odatette magát, róla még biztos hallunk! :)
gabriella_ 2012 márc. 17. - 22:33:50
(80/1523)
"Ez a mostani tánccsapat azért is volt unikum mert elég ronda palikból állt"

:D :D :D


Én azért nem szeretem, ha vetélkedõkben tánccsapatot látok, mert csak arra ébreszt rá, hogy nem csak kilométerekben/mérföldekben vagyunk rettentõ messze az indiánok földjétõl... Lásd Amerika legjobb tánccsapata c. mûsor - az ottani legrosszabb csapat is veri az összes itthonit. Kiábrándító.
2/10
Semprini 2012 márc. 17. - 22:30:16 2/10
(79/1523)
Az elõzõ szériában is volt már fiú tánccsapat, a Bad boyz, de nem nyertek mégse.
Béciman 2 2012 márc. 17. - 22:29:43 Előzmény Béciman 2
(78/1523)
Helytálló volt az infó.
10/10
Towner 2012 márc. 17. - 22:29:01 10/10
(77/1523)
"Ott ugyanis eleve a fiú-táncbandák vannak elõnyben, mert jönnek huszan, mindegyikre ragad harminc tini csaj és dobálják az esemeseket majd, tehát egy tánccsoport eleve hatvanszon annyit fog kapni, mint egy szóló."
Ez a mostani tánccsapat azért is volt unikum mert elég ronda palikból állt. A tudásuk azonban meggyõzõ. Vajon meddig jutnak..
offtopic
gabriella_ 2012 márc. 17. - 22:28:58
(76/1523)
Én is emígyen látom a helyzetet.
offtopic
gabriella_ 2012 márc. 17. - 22:25:57
(75/1523)
Igen, Greg, az irónia a mondataim között megbújva, csendesen kullogott... Remélem helyreállt a vérnyomásod! :)))
-csengõzoli-- 2012 márc. 17. - 22:24:49
(74/1523)
Mondjuk Hajós mondta is neki,hogy erre bárki képes, legközelebb valami újat hozzon.
Nem jósolok neki még egy továbbjutást.
gabriella_ 2012 márc. 17. - 22:20:59
(73/1523)
Volt mersze kiállni? Az egy másik játék...

Nem vagyok egy prûd ember, de ugyan ne keverjük már össze a szezont a fazonnal: attól, hogy valaki trágár módon beszél, még nem lesz fasza gyerek. Értem én az õ sorsát, de ez nem errõl szól.


Egyéb irányban meg ha még egy év múlva is fenn tud maradni és alkotni valami tényleg maradandót, akkor van mirõl beszélni.
Ha nem, akkor meg egy káromkodó (sajnos) nehéz sorsú fiú marad a tévébõl.
2/10
greghouse 2012 márc. 17. - 22:16:33 2/10
(72/1523)
A közönségszavazatoknál van nagy torzítás, már amennyiben elhisszük, hogy tényleg azok döntenek majd (ezt eddig még senki nem igazolta egy közjegyzõvel...). Ott ugyanis eleve a fiú-táncbandák vannak elõnyben, mert jönnek huszan, mindegyikre ragad harminc tini csaj és dobálják az esemeseket majd, tehát egy tánccsoport eleve hatvanszon annyit fog kapni, mint egy szóló. (Egyszerûen az egy fõre jutó sms-eket kellene számolni, akkor nem érdekes, hány tagú. Különben meg nem hiszem, hogy a közönség döntene. Olyan mint az Ombudsman a parlamentben, figyelembe veszik, aztán azt csinálnak amit akarnak a producerek.)
...Másrészt viszont az is igaz, hogy szólóénekes túltengés van. (Bár táncos is.) aki meg énekelni sem tud, az lesz a rapper.
...az énekesekkel mi úgy vagyunk, mint ahogy Joshi Bharat szerint a jósokkal és mágusokkal, miszerint Józsefvárosban több guru, mágus, jós van mint egész Indiában együttvéve. ... Az RTL klub és a TV2 epszilon sugarú körén belül is több szupersztár énekes van, mint a Broadwayn és Hollywoodban együttvéve. Aztán majd nyafognak, hogy nem tudnak megélni, nincs elég felkérés...úgy legyen.
Béciman 2 2012 márc. 17. - 22:16:24
(71/1523)
Neki kellett volna, de a kis erdélyi királyfi lett az elsõ.

http://www.youtube.com/watch?v=eiq3KN34FYI
-csengõzoli-- 2012 márc. 17. - 22:11:47
(70/1523)
Én nagyon csípem Puzsért,de picit nekem sok volt most.
Nyilvánvalóan rá osztották a "megmondó ember" szerepét,de úgy érzem néha túlzásba vitte és a kákán is csomót keresett.
Hiányoltam belõle,hogy hátradõljön és egyszerûen élvezze a produkciókat.
Érezhetõ volt,hogy folyamatosan csak a belekötés lehetõségét keresi.
Remélem kicsit visszavesz, úgy hitelesebb.
gabriella_ 2012 márc. 17. - 22:10:13
(69/1523)
"A bajszos úr jó volt, de csak egyszer, ezzel a dallal, és akkor sem szombat este."

Lesz õ többször is, ebben biztos vagyok, tekintve, hogy a csatorna mellét verve fogja elõre tolni, mint az általuk felfedezett értéket a mai elretekklubbosodott világunkban, pláne, hogy a nézõk többsége mellette/rá fog szavazni - nyilvánvaló képmutatás ez az RTL részérõl, de jelen helyzetben nem érdekel.
2/10
greghouse 2012 márc. 17. - 22:08:34 2/10
(68/1523)
BOCS GABY, most vettem észre az iróniát. Csak hirtelen elszabadult a kezem a klaviatúrán.
Béciman 2 2012 márc. 17. - 22:08:32
(67/1523)
Engem a többi tehetségkutató éppen azért nem érdekel, mert csak szóló énekeseket versenyeztet.
Itt legalább zenekarok is feltûnhetnek, remélem, késõbb majd lesznek is.
zora 2012 márc. 17. - 22:06:28
(66/1523)
"egy népdalszerût adott elõ amúgy csodálatosan és komolyan átélve.Nekem a 30'-40' évek Magyar filmzenéi jutottak róla eszembe."
Ez a dal Kacsoh Pongrác "János vitéz" címû daljátékából Bagó dala.

Amúgy tényleg csodálatos volt.
2/10
greghouse 2012 márc. 17. - 22:04:58 2/10
(65/1523)
Gabriella, az Isten szerelmére, NEM ÉRDEKEL A VERSENYZÕK SZEMÉLYES TRAGÉDIÁJA!!!!!!Ha az a szempont, akkor küldjék el az önéletrajzot és pontozzanak annak alapján, minek a mûsor? Mint anyám, hogy "jajistenem, azt a kisfiút tovább kell juttatni mert csak 13 éves..." fogalmam nincs kirõl beszél, de nehogy már kor, nem, faj, családi állapot alapján jusson tovább valaki. Nehogy már a rézdrót lopja el a ...az orvvadászt, mindegy.
...Másik. A zsûriben pont úgy, mint a Heti Hetvenkedõben pontosan le vannak osztva a szerepek. Ezt annak idején elkottyantották többen is (akik azóta nem is zsûritagok), igenis ki van osztva, ki milyenre vegye a figurát, legyen egy ellenszenves keménykedõ, egy szakértõsködõ, egy sírdogáló, meg egy Hernádi Judit. Valahogy ez a szabály. De míg a Fáy Miklós legalább ismert kritikus, még ha vitriolos is a tolla, és következetes is volt. Ez a Puzsér akit nem tudom ki szalajtott honnét, nem is ismert, és nem is következetes, mert a mocskos szájú repper neki értékesebb, mint aki el tudja énekelni Kacsóh Pongrácz dalát, és teszi mindezt indoklás nélkül, amúgy királyilag, "mert nekem így jó" alapon.
2/10
Semprini 2012 márc. 17. - 21:59:38 2/10
(64/1523)
"mindenki azt várja, hogy majd tényleg felfedeznek valami újat, hát azt várhatják"
Várjuk is, én is mindig arra számítok,az egyik korábbi Cs.sz.-ben volt pl. egy rúdtáncos csaj, aki nem jutott ugyan tovább,de sztem amit csinált azt nagyon magas fokon csinálta és (férfiszemmel) azt sem lehetett ráfogni hogy unalmas lett volna (Londonban is nyert vmi bajnokságot). Nem sorolom, de talán azért ejtenek ki most több énekest és engednek tovább olyat amihez hasonlóak se voltak eddig (trágár rap, rajzoló), hogy legyen valami kis változatosság annyi középszerû és még gyengébb énekespalánta után - és mellett. Közben pedig megy a Megasztár 6. akinek az énekesek kellenek, az nézze azt.