Meklód fia 2012 máj. 28. - 18:32:42
(1243/1523)
Lilu talán vezethetné kevésbé felzaklatottan is a mûsort, ha kivenné azt a vibrátort a seggébõl.
Kattrin 2012 máj. 28. - 17:11:59
(1242/1523)
Ha nem egy bulvárlap írná, hanem Jánoselek saját szájából hallanám, akkor se hinném el.
pneklara 2012 máj. 28. - 16:37:57
(1241/1523)
Egy bulvárlapban jelent meg róla egy 2 oldalas riport. Abban ezt írják.
olahmiki1959 2012 máj. 28. - 16:33:26
(1240/1523)
Ez most komoly? Mészáros János valóban szûz még? Ez nekem teljesen új információ.
pneklara 2012 máj. 28. - 12:37:56
(1239/1523)
Csodálkoznék és csalódnék Mészáros Jánosban, ha hagyná magát befûzni egy ilyen mûsorba. Lesüllyedne Alekosz szintjére? Õ egy diplomás ember. S ahogy olvasom, öntörvényû, igen vallásos ember. Meg van az elképzelése a feleségrõl, feltételezem, hogy nem olyanféle lányban gondolkodik, mint aki csak akkor ismeri fel a gereblyét, ha az fejbe csapja, s akkor a káromkodás elõhozza a nyelvi emlékeket belõle. János még szûz, és a feleségének tartogatja az elsõ alkalmat. A csatorna által kiválogatott menyecskék egyikérõl sem feltételezem ezt, még ha zsenge korúak is.
Nem hiszem, hogy hagyna beleszólást, hogy valaki rátukmáljon egy nõt. Még az édesanyját sem avatja be ezekbe a dolgokba, nem hiszem, hogy a világ orrára kötné.Mindezeket az egyik magazinban olvastam.
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 27. - 21:02:10
(1238/1523)
Köszi! Összekevertem, pedig Puccini-t sokkal jobban szeretem, mint Verdit. A Parasztbecsület után a Tosca a kedvenc olasz operám.
Ezüstliliom 2012 máj. 27. - 20:56:44
(1237/1523)
Nekem most tetszett a Quantum XXL a legjobban. Remélem, nyernek.:)

Örültem, hogy újra hallhattam Szabó Ádámot, de annak ellenére, hogy Ady verset dolgoztak fel, kissé csalódott voltam. Több harmónkiázás és kevesebb ének jobban esett volna.
Ezüstliliom 2012 máj. 27. - 20:51:46
(1236/1523)
Igen, én is így gondolom. Amikor Jennifer elkezdte a dalt, felkészültem a borzongásra, emlékezvén a régi produkciójára, de mikor bediszkósították elhûltem.:(
Ezüstliliom 2012 máj. 27. - 20:41:21
(1235/1523)
Mi volt ez a szóváltás? Én nem emlékszemn ilyenre.
Ezüstliliom 2012 máj. 27. - 20:00:52
(1234/1523)
Mi ez a 4.8? Nem értelek.
2/10
Semprini 2012 máj. 27. - 19:32:46 2/10
(1233/1523)
"Most a legvalószínûbb Szirota Jennifer gyõzelme, amely papírforma gyõzelem lenne, akárcsak a Megasztárban Radics Gigié.
A Quantum XXL gyõzelme érdekes lenne, miután úgy tudom, tánccsapat még nem nyert az ilyen tehetségkutatók történetében. "
Jenniferé sem lenne éppen "papírforma", hiszen az RTL klubon eddig sosem nyert tehetségkutatót nõnemû. A Tv2-n már sokszor, de az RTL-en midig fiú vagy férfiversenyzõk nyernek (a reality show-kat is beleértve). Ezzel együtt én is Jennifernek adnám az esõ díjat.
olahmiki1959 2012 máj. 27. - 19:10:21
(1232/1523)
Egyre jobban zavar Mészáros Jánosnál, hogy a magas hangoknál szinte mindig egy hajszállal, de fölé énekel. Amit meg nem értek, hogy a kis filmjébõl kiderült, hogy egy énektanárnõ foglalkozik vele. Az miért nem veszi ezt észre, miért nem szól neki, vagy miért nem próbálja kijavítgatni ezt a hibáját? Igaz, hogy ha zenei hallásról van szó, túl sokat nem lehet tenni az ügyben, az egy adottság.
Van olyan táncdalénekes, (Aradszky László), aki ötven éve énekel, és a mai napig hamiskás, nem stabil a hangja.
Tegnap nagyon az volt az érzésem, hogy János kiesik, aztán most még megmenekült a nézõi szavazatokkal. Most már szinte kizártnak tartom, hogy nyerjen a legvégén, bár az is igaz, hogy ha szimpátiaszavazáson múlik a dolog, akkor bármi megtörténhet.
Most a legvalószínûbb Szirota Jennifer gyõzelme, amely papírforma gyõzelem lenne, akárcsak a Megasztárban Radics Gigié.
A Quantum XXL gyõzelme érdekes lenne, miután úgy tudom, tánccsapat még nem nyert az ilyen tehetségkutatók történetében.
Mi már inkább azon morfondírozunk a családdal, némileg elõre tekintve, hogy a "Csillag születik" után az RTL elindít egy új mûsort, a "Gazda feleséget keres" címmel, ha jól emlékszem, és mi van akkor, ha Mészáros Jánosban gondolkodnak? Lehet, hogy õt akarják megnyerni az új sorozatnak, és rá akarják építeni a mûsort.
Akkor pedig szinte mindegy is, hogy most nyer-e, vagy sem, mert már megvan az új mûsora, tehát a tv nem engedi el.
Úgyhogy ez még nyitott kérdés, de addig is az énektanárnõnek lenne tennivalója Jánossal kapcsolatban. Még olyan szempontból is, hogy a végére valami szokatlant, ütõset, meghökkentõt tanítson be neki, mondjuk egy vígopera részletet, hogy ne csak mindig mereven középen megállva kelljen énekelnie.
Egy hét múlva vége a mûsornak, ami után viszonylag hosszabb idõ kell majd ahhoz, hogy elfelejtsük a zsûri nagy jóindulattal is csak közepesnek mondható mûködését, félre döntéseit, Pokorny Lia teljesen felesleges jelenlétét, Hernádi Judit jó észrevételeit elfedõ, állandó rajongását a férfitestek iránt, Puzsér Róbert átlagember számára sokszor érthetetlen esztétikai fejtegetésekkel megspékelt szélmalomharcát a gagyi iránt, Hajós András valóban értékes szakmai véleményeinek sajnálatosan kevés megnyilvánulását, a két mûsorvezetõ csaj egymást túl, vagy néha alulöltözésének szándékát, jópofizását, a rengeteg reklámot, a fellépõ vendég-énekesek és zenekarok észrevehetõen playbackrõl való éneklését és játékát, és még ezernyi más dolgot.
Az is nagy kérdés, hogy mi lesz a szereplõk további sorsa, ki tud talpon maradni a médiában, és ki fog idõvel eltûnni a süllyesztõben...
pneklara 2012 máj. 27. - 18:12:44
(1231/1523)
Ja, jelezvén, hogy a sas nem kapkod legyek után:)
Egyébként Puzsér 4 pontjával most kivételesen egyet értettem - a 3x10 ellenére is - Jennifer One night only dalának lepontozásával. Miért kell a tökéletesbõl, a jóból kommersz, tucatprodukciót csinálni? Mikor Dzsennifer az induláskor énekelte ezt a nótát, egy kedves, érzelemmel teli kis nõci volt, borzongatott az éneklése, most meg egy rideg, prostira hajazó, férfiakon átgázoló, lélektelen nõ benyomását keltette. Produkció volt a szó hitvány értelmében.
Seven7Crown 2012 máj. 27. - 18:11:15
(1230/1523)
Amíg Szirota Jennifernek van egy átlagos hangja, addig Gallusz Niki gyönyörûen énekel, és nem csak azért mert tanult énekelni, hanem azért mert egy igazi tehetség!



http://www.youtube.com/watch?v=jCSDb5MBUzE


http://www.youtube.com/watch?v=jqV0DICJ1y0

Hát G.Niki picit jobb!
Sõt, talán még az eredetit is túlszárnyalta!
Seven7Crown 2012 máj. 27. - 18:01:04
(1229/1523)
Ahogy elnézem, Puzsér a mûsor vége felé teljes idegösszeomlást kapott, mert felvette a kesztyût, és jól visszavágott a fiatal srácnak élõ adásban(egyébként eléggé bugyuta módon), aki most nevethet rajta, mert így az egész ország meggyõzõdhetett arról, hogy sikerült neki megaláznia a kritikust úgy, hogy az nem mehetett el szó nélkül mellette!:DD
A fagyi akkor nyalt volna vissza, ha az adott zsûritag válaszra sem méltatja Plazmát, vagyis jelzi, hogy õ nem foglalkozik az ilyen „pláza” fazonokkal.:DD
2/10
Semprini 2012 máj. 27. - 17:36:46 2/10
(1228/1523)
Puccini Turandot-jából énekelte Kalaf áriáját (Nessun dorma) a 3. felvonásból. És nagyon rossz volt az olasz kiejtése, kár hogy ezt nem követte az õ kiejtése (a versenybõl.) :-)
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 27. - 17:25:04 Előzmény dantonb
(1227/1523)
Énekelt egy áriát egy Verdi operából olaszul. Bár nem tudok olaszul, nem tûnt fel, hogy rossz lenne a kiejtése.
loma06 2012 máj. 27. - 17:15:27
(1226/1523)
Juhász Marci kiesett? Mekkora f...s mûsor ez!
teardrops 2012 máj. 27. - 10:15:34
(1225/1523)
Már az is nagy szó, hogy egy csapat eddig eljutott, de most kifejezetten jólesne, ha a Quantum XXL meg is nyerné.;-)
Nagyon tetszik, amit összehoznak hétrõl hétre, nagyon egyszerre mozognak, látványosak és ötletesek. Hajrá!:-)
Meklód fia 2012 máj. 27. - 09:43:00
(1224/1523)
Vásáry André nem nyert csillag születiket. Nehogy már ennek a kucunak meg pont összejöjjön.