pneklara 2012 máj. 31. - 15:18:28 Előzmény Ezüstliliom
(1263/1523)
Mára minden riportalany kikupálódott annyira, hogy elõre kiköti: csak akkor vagyok hajlandó leülni beszélgetni, ha magnóra veszi a szavaimat, õrzi addig a kazettát, míg a cikk meg nem jelenik, és a cikket küldje át az e-mail címemre. Ha erre nem hajlandó, akkor nincs beszélgetés.Feltételezem, hogy János ugyan olyan teszetosza kinézetû, de felvilágosult ilyen ügyekben. A bulvár persze közöl olyan dolgokat, amelynek alapja nem a személyes beszélgetés, csak a "jól értesült informátorok" hajlandóak a titkokat megosztani a lapunkkal...de itt beszélgetés volt az újságíróval. Hát ez is megosztja a nagyérdemût, mert 50% azért imádja, hogy még nem, 50 meg azért, hogy már régen...
Viszont ilyen információt csak a delikvens adhat, az újságíró meg önmagától miért dobna ilyet a nyilvánosság elé?Pláne ha nem is igaz.
Ezüstliliom 2012 máj. 31. - 00:59:30
(1262/1523)
Plazma meg olyat mondott ország-világ elõtt, hogy nem érdekli sem a zsûri, sem a nézõk véleménye. Ha õ mondhat ilyet, akkor a zsûri is olyat. Erre írtam, hogy ha el van szállva magától...
Ezüstliliom 2012 máj. 31. - 00:57:27
(1261/1523)
Ezt írtad:
"De ezzel a "kemény" visszavágással, csak azt érték el, hogy mindenki rajtuk nevessen, és tisztába legyen azzal, hogy a fiú válasza rendesen mellbe vágta õket."
Tehát szó volt nevetésrõl. Errõl írtál.

Puzsér meg nem ezzel csinál magából hülyét, hanem a szerepjátszással.
Seven7Crown 2012 máj. 30. - 23:32:29
(1260/1523)
"Amúgy meg, ha valaki elszáll magától, akkor magától értetõdik, hogy a helyére kell tenni."
Ez így van(nini, valamiben egyetértünk!:D),de nem egy egész ország elõtt kell megalázni az illetõt, és helyreutasítani!
Seven7Crown 2012 máj. 30. - 23:28:31
(1259/1523)
Szó nem volt nevetésrõl, csak a srác nyilvános megalázásáról, amire eddig nem volt példa egyetlen kiejtett versenyzõ esetében sem, a fiú, pedig erre visszavágott, hogy legközelebb szövegelemzést is küld Puzsérnak, hogy felfogja számainak értelmét. És emellett a válasz mellett a két kritikus, nem tudott válasz nélkül elmenni.
Ha nem reagálnak, akkor az azt jelentette volna, hogy õket ugyan nem érdekli egy ilyen "pláza" visszadumálása, de Puzsér nem bírta ki szó nélkül, és így hülyét csinált magából!:)
Ezüstliliom 2012 máj. 30. - 22:05:19 Előzmény pneklara
(1258/1523)
Gondolod, hogy átnézte a cikket, mielõtt kinyomtatták volna? Ugyanmár! Ezek a hasukra ütnek, és vadabbnál vadabb dolgokat írogatnak anélkül, hogy a riportalanyt megkérdeznék róla.:/ Tehát ettõl a cikktõl még (figyelj, Tompika!;) 50% az esélye annak, hogy szûz, és 50%, hogy nem.
Ezüstliliom 2012 máj. 30. - 21:55:07 Előzmény Seven7Crown
(1257/1523)
Én mondjuk nem nevettem rajtuk. És még mindig nem tudom, miféle visszavágásról beszélsz. Amúgy meg, ha valaki elszáll magától, akkor magától értetõdik, hogy a helyére kell tenni.
Seven7Crown 2012 máj. 29. - 23:39:58 Előzmény Ezüstliliom
(1256/1523)
Hajós bosszúból megemlítette, hogy kb.csak az ovisok voltak oda Plazmáért, mire Puzsér is beszólt, hogy neki egy külön lelki megnyugvás, hogy a srác kiesett.
De ezzel a "kemény" visszavágással, csak azt érték el, hogy mindenki rajtuk nevessen, és tisztába legyen azzal, hogy a fiú válasza rendesen mellbe vágta õket.
Én tudom, hogy ezt a stílust kevesen szeretik, de ha belegondolsz, akkor rájöhetsz, hogy a legtöbb energiát pont õ fektette bele a versenybe, ráadásul a legjobb számával ejtették ki.
A zsûri kritikája, pedig bicskanyitogató volt, mert jó lenne, ha arra is gondolnának, hogy Õk is elég sok mindent köszönhetnek a szavazatoknak.

http://www.youtube.com/watch?v=0r8Kr-lOrRw

P.S.
És nem az a baj, hogy kiesett(bár én neki szurkoltam), hanem az, ahogy megalázták.
Hajóséknak kellett volna annyi eszüknek lennie, hogy egy hirtelen jött "siker, vagy ismertség" mennyire képes megszédíteni egy ilyen fiatal kölyköt, és ezért egy picit elszáll magától, de ez is csak egy amolyan mondvacsinált indok volt arra, hogy valami negatív kritikát megfogalmazhassanak vele szemben!
tompika74 2012 máj. 29. - 18:39:35
(1255/1523)
Szirota Jennyfer remekül énekelte a One night only-t. Meglepett, amikor áttért a disco verzióra, de így bulisan is tiszta jó volt. Amit az elsõ részben énekelt, az pedig úgyis lassabb volt az eredetinél :) Legjobban viszont az X-faktorban énekelte (amíg még nem rontották el a Csillag Születik stylisjai és énektanárai? ).
Remélem, hogy a Quantum XXL gyõz. Rendkívül profi banda. A Jenny is kitûnõ az éneklésben, csak van valami zavaró a személyiségéban. Valahogy nem passzol. A régi Dzsenifer sokkal szimpatikusabb volt. Illetve hogy a régi Dzsenifer szimpatikus volt.
A mostani adásban a Nóri szoknyája tetszett a legjobban. Nagyon mini volt és minden mozdulatra felugrott a pereme :) Nóri a mûsorvezetésben most nem volt szokásosan profi. Sokat bakizott. Szerencsére a Lilu már belejött a Csillag Születikes életérzésbe, és elegáns nyugalommal kisegítgette.
olahmiki1959 2012 máj. 29. - 18:33:27
(1254/1523)
Talán a vallás, illetve a túlzott vallásosság lehet az oka annak, hogy János ilyen lett, gondolkodásában, mentalitásában. Én továbbra is értékes, szimpatikus embernek tartom õt, de az biztos, hogy egy bizonyos fajta merevséget, három lépés távolságot, a mosolygása ellenére valamiféle feloldódásra való képtelenséget mindig éreztem rajta, mint ahogy azt is, hogy meghallgatja ugyan a szakmai tanácsokat, amiket adnak neki, de a saját feje után megy, nem nagyon hallgat senkire.
A magam részérõl kíváncsi leszek arra, - a helyezésétõl függetlenül, - hogy hogyan tudja majd feldolgozni a hirtelen jött média-népszerûséget, a kétségtelenül bekövetkezõ, ugrásszerûen megnövekedõ anyagi jólétet, a csendes vidéki életet felváltó pörgést, a fellépéseket, a meghívásokat különbözõ mûsorokba, és minden mást, ami ezzel jár.
Ha ellent tud állni a csillogásnak, és visszamegy folytatni az eddigi csendes, tiszta életét, akkor le a kalappal elõtte, viszont akkor felmerül az emberben, hogy miért kellett neki egyáltalán jelentkeznie egy ilyen tehetségkutató mûsorba?...
pneklara 2012 máj. 29. - 16:17:01
(1253/1523)
Igen, valahogy én is mást gondolok már róla, mint korábban. És én is azt hiszem, hogy náluk az utódnemzés lehet a férfi és nõ kapcsolatnak az elsõdleges célja. Azt is említette, ha jól emlékszem, hogy sok-sok gyermeket szeretne. Bár ehhez korábban kellett volna beindítani a projectet. Persze semmi közöm hozzá, mindenki úgy él és gondolkodik, ahogy neki jó, nem árt, pláne ezzel a gondolkodásmóddal senkinek. De mi vezethet ide egy értelmiségi férfit?Nagyon félnék vele összekötni az életemet, örökké azon járna a fejem, hogy nem tudnék megfelelni egy ilyen ember elvárásainak. Nem tudnék vele természetes, nyugodt életet élni, ahol az ember vállalhatja önmagát.
olahmiki1959 2012 máj. 29. - 03:12:06 Előzmény pneklara
(1252/1523)
Akkor ez azt is jelenti esetleg, hogy csak akkor élnek majd nemi életet, ha annak a célja az utódnemzés lesz? A szex örömszerzõ mivolta ki fog maradni az életükbõl? Mert ha igen, akkor teljesen át kell értékelnem, amit eddig Jánosról gondoltam...
Meklód fia 2012 máj. 28. - 21:01:32
(1251/1523)
Figyelitek Hernádi Juci hogy stíröli János Eleket állandóan? ez már felér egy szexuális zaklatással.
Kattrin 2012 máj. 28. - 19:23:32
(1250/1523)
Visszakérdeztem volna, hogy levegõt venni nem bûn a vallásuk szerint? OMG, mindjárt úgy kiakadok, mint Puzsér. :)
pneklara 2012 máj. 28. - 19:08:50
(1249/1523)
Nem csak egy morzsa volt, hanem egy vele készített beszélgetés, a cikket feltételezem, hogy átnézte megjelenés elõtt. Mert hogy lehetne olyan szavakat a szájába adni, amit nem mondott? Pláne ilyen dolgot.Mondjuk nekem is fura, mert ha olyan 25 körüli lenne, még hihetõ is volna, de 40 fölött? De persze ez magánügye, fel sem kellett volna említeni/e/A cikkíró arra is rákérdezett, hogy akkor ezt elvárja majd a leendõ feleségétõl is? S azt mondta igen, mert õ presbiter - nem tudom melyik egyháznál - s a házasság elõtti szexuális élet az bûn a vallásuk szerint.
Meklód fia 2012 máj. 28. - 18:55:42
(1248/1523)
Provokálni? Ha jól emlékszem akkor én voltam az elõbb az aki megvédte a disznótort, hogy kivel zacsi pacsizik, az nem másra tartozik.
olahmiki1959 2012 máj. 28. - 18:43:06
(1247/1523)
MI történt? Nem ízlett az ebéd, hogy sorozatosan ilyen baromságokat írsz, vagy csak provokálni akarod a többi fórumozót?
Meklód fia 2012 máj. 28. - 18:39:52
(1246/1523)
De az sem jobb, hogy megeszi õket. Annyira szerény csak nem lehet ha legyilkolja õket. Nagy színész õ a kamerák elõtt, én úgy érzem.
Kattrin 2012 máj. 28. - 18:37:32
(1245/1523)
Az állatok védelmében inkább ne reméljük.
Meklód fia 2012 máj. 28. - 18:35:21
(1244/1523)
Nem mindegy, hogy megrontott e már valakit vagy sem? Lehet az állatokra bukik amúgy is, azért van sertéstelepje.