10/10
offtopic
Bensid 2014 dec. 18. - 20:38:44 10/10
(733/2293)
Azthiszem jóval több ember van itt mellettem, mint melletted, úgyhogy lehet, hogy nem velem van a baj. Ės lehet, hogy az a bizonyos szint ahova nem akarsz lesüllyedni csak azt hiszed, hogy annál feljebb vagy. De inkább szerintem mėg lejjebb. Na de ėn be is fejeztem a veled való beszėlgetėsemet. Ezek után irogathatsz akármit ėn már reagálni nem fogok rá. Sokkal jobb hasonló szinten lėvõ, ėrtelmes gondolodású emberekkel beszėlgetni.
Ja ės mėg annyi, hogy ėn egy vėlemėnyleirással kezdtem it a kommentelėst. eszem ágában nrm volt tėged leoltani, pedig láttam már akkor is, hogy miket irogattál. A kötekedėst aztán te kezdted el mint ahogy mindenki mással is. Szóval ėn búcsúzom is tõled ės õszintėn Kellemes Ünnepeket Kivanok neked! :)
1/10
offtopic
cellasto 2014 dec. 18. - 20:17:19 1/10
(732/2293)
nem idegeskedek,de a személyeskedést nem hagyom szó nélkül
bármennyire is vágysz rá,nem ereszkedem le a szintedre
10/10
offtopic
Bensid 2014 dec. 18. - 19:59:42 10/10
(731/2293)
Nagyon tetszik az ėletfelfogásod. Sajnálattal kell viszont közölnöm, hogy a WS farkasát mėg nem láttam, de most megigėrem neked, hogy rövidesen megnėzem ės irni fogok neked! :)
spekimen 2014 dec. 18. - 19:36:11
(730/2293)
"annyira nyers volt ės annyira emberi"
Igen ez a legjobb szó a nyers. Ha belegondolsz a legtöbb film ami "nyers" az üt a legnagyobbat és ezek a filmek a legmegosztóbbak is. Itt van hirtelen a W.S. farkasa, undorítóan az arcodba tolja a gazdagságot az "élvezeteket".(érdekelne mit gondolsz róla, írd meg privibe lécci) Vagy, hogy ne csak örökké ezzel a filmmel jöjjek, itt van példának A passió: minden körítés nélkül eléd tárja a szenvedést, amit az emberi gonoszság,aljasság okoz –mind fizikailag mind lelkileg.

Tudom, hogy a kommentjeim, egy része lenézõnek tûnik, pedig egyáltalán nem annak szánom, de mit csináljak, ha az emberek ilyenek, nagy részük ráadásul csak erre figyel fel. Én sem, tartom magam többre másoknál, de megvan bennem az a hozzáállás, hogy utána járjak dolgoknak és érzékenység, hogy felfigyeljek olyan egyszerû ámde fontos dolgokra, amik mellett mások simán elsiklanak.
10/10
offtopic
Bensid 2014 dec. 18. - 18:26:00 10/10
(729/2293)
Azt mondta Kedves Uram, hogy nem vagyunk barátok. Akkor tartsuk már ehhez magunkat. Úgy látom kezd kicsit ideges lenni. De semmi baj. Nyugodjon meg! :) Leminõsiteni? Ugyanmár. Az, hogy jellemzek valakit szavakkal nem jelenti azt, hogy leminõsitem. Pont errõl beszėltem az elejėn. Semmivel nem tartom magamat jobb, vagy nagyobb embernek se egy 10 ėvesnėl, se egy huligánnál se egy olyan negativ embernėl, mint Cellasto Úr!
10/10
Bensid 2014 dec. 18. - 18:17:55 10/10
(728/2293)
Mėg csak most olvastam az utolsó kėt kommentedet ės igen! Teljesen egyetėrtek. Ez is egy szempont ami miatt nekem ėletem filmje. Mert ėn nem szeretem azt, ha olyan dolgokat mutatnak be egy filmben aminek köze nincs a valósághoz. Nem azt mondom, hogy baj, ha ilyen filmek vannak de nem az ėn stilusom. Talán úgy tudnám legjobban leirni, hogy ezek miatt nem tudom beleėlni magamat a filmbe. Mert tudom, hogy ilyen nincs ės nem is lehetne. Itt vannak pėldának a szuperhõsös filmek, vagy pl ami nekem csalódás volt a Star Trek. Az új. Hiába az ûrben játszódott nem tudta elnyerni a tetszėsemet ės 1 óránál tovább nem is birtam nėzni. Ettõl függetlenül vannak ebben a kategóriában is jó filmek, de nem a maiak, hanem pl egy Star Wars. :)
Viszont ez az interstellar. pont azėrt mert annyira nyers volt ės annyira emberi pont ezėrt tudta magát beleėlni az ember. ės ahhoz kėpest , hogy mennyire valósan próbálta a dolgokat ábrázolni, bemutatni nagyon látványos maradt. sokkal többet ėr egy ilyen film mint egy teleeffektezett alkotás tele lövöldözėssel, akciókkal stb. Szerintem! :)
8/10
Aszpirin 2014 dec. 18. - 18:12:27 8/10
(727/2293)
Egy csomót kommenteltem itt, és most látom, hogy elfelejtettem pontozni, szóval: 8/10
Rajta van a 10-es hard-scifi toplistámon.
1/10
offtopic
cellasto 2014 dec. 18. - 18:06:34 1/10
(726/2293)
figyelj már,nem kéne személyeskedni azért
beregisztrálsz ide,van 20 hozzászólásod egy témához és simán leminõsítesz itt bárkit..
kicsit a fejedhez kaphatnál,"zenész"barátom!
10/10
offtopic
Bensid 2014 dec. 18. - 18:03:30 10/10
(725/2293)
Az ilyen emberek nagyon fėlelmetesek igsn! :) az ilyeneknek kb 80% -a kissebsėgi ėrzėssel szenvedõ 10-15 ėvesek :)
offtopic
filoszemitabélus 2014 dec. 18. - 17:50:07
(724/2293)
Lehet, hogy tévedtem, de már semmin sem csodálkozom. Van olyan kommentelõ, aki ismeretlenül képes mindenkit fenyegetni veréssel, amennyiben megsértik.
Többek között ez áll a bemutatkozó szövegében:

"Nagyon nem bírom azokat, akik a Neten ill. a fórumokon alpári módon, személyeskedve belekötnek valakibe, mert nem egyezik a véleménye egy adott filmrõl, vagy csak nem tetszik a hozzászólása. Én sem jövök be mindenkinek, olyankor figyelmen kívül lehet hagyni, de ha nem megy, szívesen összefutok az illetõvel személyesen is :)))) Ha akkor is ember a talpán, akkor megmutathatja, mit tud :) De ha nem vállalod a személyes talit kispofám, akkor itt is kussolj!
Eljön az a pillanat, amikor úgy kihozol a sodromból, hogy jobb,ha nem is erõlteted a találkozást! Hidd el."

Gondold el, ha õt hülyéznéd le! Pillanatok alatt elintézne egy virtuális mawashi gerivel.
10/10
offtopic
Bensid 2014 dec. 18. - 17:36:54 10/10
(723/2293)
Nem, ezt most rosszul itėlted meg. :)
Ėn utálom az erõszakot. A focihuligánok olyanok amilyenek meg a hozzájuk hasonló barmok. Ha találkoznėk Castello Úrral semmifėle püfölės meg hasonlók nem lennėnek. Ugyanúgy diskurálnėk vele tovább szemtõl szemben. Ės attól függetlenül, hogy nem vagyunk szimpik egymásnak, ahogy eddig elnėztem õ is a kultúrált emberek közė tartozik. (valószinüleg nem olvastad hogy korábban meghivtam egy jubileumi 100. filmezėsreis :D) Az már más kėrdės, hogy szereti a negativ dolgokat ės ezzel ėrzi jól magát.
10/10
Bensid 2014 dec. 18. - 17:26:17 10/10
(722/2293)
Nocsak!
Hát ha stresszmentes ėletet ėl, akkor ez nem jelenthet mást, mint hogy a másik kategóriába tartozik amit már korábban emlitettem. :)
offtopic
Sz Peter 2014 dec. 18. - 17:18:36
(721/2293)
Vagy lehülyézik egymást és bunyó, vagy mindannyian egyetértenek azzal, hogy egyikük sem értette a filmet. :)
offtopic
filoszemitabélus 2014 dec. 18. - 16:32:24
(720/2293)
Most már egyáltalán nem csodálkozom a focihuligánokon, hogy képesek betörni egymás fejét szar focicsapatok iránti rajongásból.
Amint látom, kész szerencse, hogy alábbi kommentelõk csak vizuális kapcsolatban állnak egymással, mert a valós térben már nagy valószínûséggel püfölnék egymást.
Ráadásul, a hozzászólásokból úgy tûnik, értelmes, mûvelt emberekrõl van szó. Mi lehet akkor vajon egy ipari tanuló iskolában?
1/10
offtopic
cellasto 2014 dec. 18. - 15:42:59 1/10
(719/2293)
te gyerek,ne elemezgess már engem,ha kérhetlek :)
nyugodt stresszmentes életet élek szerencsére,de jól esik,hogy aggódsz értem :D
szerintem inkább nálad lehetnek komoly problémák,de ha szerencséd van,kinövöd õket :)
spekimen 2014 dec. 18. - 15:25:28
(718/2293)
A filmrõl mondott sok jó mellett most jöjjön egy rossz megállapítás és érzés, csakhogy egálba legyek és, hogy CELLASTÓ „úr” is megnyugodjon :-D :
nem gondolom, hogy ez az évszázad filmje, meg egyéb túlzás, szóval nekem adott egy katarzis élményt a moziban ülve, de tartok tõle, hogy többszöri nézésre ez a katarzis gyengülni fog. Márpedig vannak olyan filmek, amik többszöri nézésre egyre jobbak lesznek, vagy tartják a szintjüket, félek ez most nálam nem így lesz, de ne legyen igazam.
spekimen 2014 dec. 18. - 15:22:44
(717/2293)
Na még néhány gondolat a filmhez:
Egyébként én is úgy ültem be a filmre, hogy na most lesz itt minden „ami szem szájnak ingere”, ilyen szempontból csalódnom kellett volna, de MÉGSEM.
Ez a filmmel kapcsolatos megállapításom:
A film úgy alkot nagyot, hogy nem akar nagy durranás lenni.

(ezzel a kijelentéssel biztosan sokan nem fognak egyet érteni, és ezért õk nagyobbrészt pont az ellenkezõjét is állítják – hogy nagy durranás akart lenni, de besült.)

Meg is magyarázom miért: mégpedig azért, mert próbált a mai tudásunkhoz és valóságunkhoz hû maradni, ezért nincsenek benne csilivili ûrhajók és látványos bolygók, meg idegen civilizációk. Csak mi vagyunk egyedül a gondolatainkkal, érzéseinkkel, csak magunkra számíthatunk. A legjobb példa erre, hogy nem látványosak az idegen planéták, ugyanis a jelenlegi ismereteink szerint felfedeztünk már hasonló bolygókat, mint pl. a filmben bemutatott jég planéta, de olyat, amin burjánzik az élet egyáltalán nem találtunk még.

Szóval nem éreztem azt a görcsös bizonyítási vágyat, ami oly sok filmnél van mostanság, és amit pont ez miatt rontanak el.
Paul Deak 2014 dec. 18. - 15:15:02
(716/2293)
Nem a rendezõt kritizálta a kritizáló, hanem alapvetõ tényekkel nem volt tisztában. Ezekhez Nolan-nek semmi köze. Miért kell mindenbe azt vizionálni, hogy õt védjük? Ha valaki nettó baromságokat beszél, akkor ki kell igazítani és kész. Te meg élvezkõdj, milyen hülyék vagyunk, azért jársz vissza ide, nem? :)
8/10
Aszpirin 2014 dec. 18. - 15:09:18 8/10
(715/2293)
Nekem jólesik :-)
spekimen 2014 dec. 18. - 15:08:41
(714/2293)
Elõször is örülök, hogy örülsz nekünk.

Másodszor: eléggé materialistának vallom magam, ugyanis a Wall Street farkasát a legjobb filmek között tartom számon, ennek ellenére eltudok vonatkoztatni ettõl.

Harmadszorra: "zombimódba váltott retardált földhözláncolódott remėnytelen emberek" -kitûnõ meglátás.