8/10
Irgum76 2015 márc. 24. - 19:48:25 8/10
(993/2293)
oké azt írtam igen
vállalom
és semmi kivetni valót nem találok benne
8/10
Irgum76 2015 márc. 24. - 19:46:02 8/10
(992/2293)
bazz most már mond már meg mire gondolsz mert ha esetleg megnézed a linkedet láthatod nem egy konkrét HSZ-re mutat
10/10
offtopic
Roah 2015 márc. 24. - 19:45:39 10/10
(991/2293)
1175. Az ott a tiéd.

De h-a-g-y-j-u-k- már. :)))))
8/10
Irgum76 2015 márc. 24. - 19:42:22 8/10
(990/2293)
konkrétan mi a francra gondolsz?
10/10
offtopic
Roah 2015 márc. 24. - 19:42:14 10/10
(989/2293)
Nézd meg, belinkeltem neked. Mit kell még ezen kattogni? :))) Ha akarnám sem tudnám szépíteni. Tekintsd meg magad, aztán csõ.
Kicsi vagyok én ahhoz, hogy bárkit-bármire kényszerítsek - negyvenhét kilóval? :DD -, ne vedd már ilyen komolyan, na, ez csak a net. :))) Ez így volt, és akkor mi van? Semmi.

Inkább nézd meg, mit írt Inatman, hátha találsz benne választ. :)))

(Én csak annyit jegyeznék meg a hozzászólásával kapcsolatban, hogy sosem hittem volna, hogy a Port.hu-n Kant nevével fogok találkozni egy fórumban.)

Tényleg, hagyd már a csudába. :)))
8/10
Irgum76 2015 márc. 24. - 19:36:02 8/10
(988/2293)
Ezért felesleges a flúdolás. :))) (Ne mentegetõzz már, ennyit nem ér az egész. :))) Na. :)))

te kényszerítesz rá folyamatosan olyanokat állítasz ami nem igaz gyakorlatilag hazudsz össsze-vissza
10/10
offtopic
Roah 2015 márc. 24. - 19:28:38 10/10
(987/2293)
Nézd, tényleg nem izélgetésbõl, itt követted el, ebben a formában. (Csak ne flúdolj.:)))

http://forum.port.hu/viewtopic.php?topic_id=54951&start=135

(Innen idéztelek.)
10/10
offtopic
Roah 2015 márc. 24. - 19:18:59 10/10
(986/2293)
Ezért felesleges a flúdolás. :))) (Ne mentegetõzz már, ennyit nem ér az egész. :))) Na. :)))

Ha másként teszel fel kérdést, és nem egybõl degradálónak hatót, akkor más választ, sõt, választ is kaphatsz. :))) Hm? ;) És mondjuk meg is lehet vitatni. :)))
10/10
offtopic
Roah 2015 márc. 24. - 19:16:30 10/10
(985/2293)
Ugyan nem történelmi, de ez a belépõd. Pont. Így kezdted - nem tetszett, hogy itt beszélgettek (beszélhgettünk), "ajnározás"-nak hívtad.

"oké jó film fõleg a drámai oldala miatt
de ezt az ajnározást ami itt megy nem tudom szó nélkül hagyni"

(most komolyan - szét kell flúdolni az egész fórumot? :D)

Ezzel minõsítettél, gyakorlatilag egy szóval mindenkit, akinek tetszett a film, ennyire egyszerû, és ezáltal nézhetnek trollnak. Nem bírtad megállni szó nélkül, ezt írtad.

Azt gondolom, a netezés nem nekem (!) okoz gondot. Sem a stílus, sem az, ha valakit trollnak hisznek.

Ápropó, jut eszembe: ha teszel rá, hogy minek néznek, mirõl is írunk mi itt? ;)
8/10
Irgum76 2015 márc. 24. - 19:08:56 8/10
(984/2293)
kicsit belekavarodtam 4. HSZ-m véletlen kétszer idéztem be
a te HSZ-d után posztoltam 3 perccel úgy, hogy a tiédet még nem láttam
8/10
Irgum76 2015 márc. 24. - 19:03:10 8/10
(983/2293)
„hol írtam én ilyet?
én azt írtam az én logikám szerint kb 5 perc lett volna a film”

A két állítás közé egyenlõségjelet is rakhatsz. Saját magadat igazoltad.

aszt még én vagyok a troll...

"Csillagok között három óráját sem tartom kidobott idõnek (akár lineáris akár nem vagy létezik-e egyáltalán)
jó film volt érdekes,izgalmas,néhol megható
de ahogy Amy gallyra vágta Indiana Jones úgy vágtam én is magamnak ezt a filmet mikor a végén átgondoltam”

Hát persze.
Miután megjegyeztem, hogy ellentmondásos.

kicsit sokat gondolsz magadról, hogy ennyire érdekelne a véleményed

de ismét a történelmi hûség kedvéért

elsõ kommentem:
Irgum76| Válasz márc. 23. 14:12 | 1175/1308
oké jó film fõleg a drámai oldala miatt
de ezt az ajnározást ami itt megy nem tudom szó nélkül hagyni

2.
Irgum76| Válasz ma 08:52 | 1197/1308
és mint azt írtam jó filmnek tartom fõleg a drámai részt
de számomra a vége olyan volt mikor a big bang theory-ban Amy tönkretette az Indiana Jones

3.

Irgum76| Válasz | Elõzmény (Roah)
ma 11:18 | 1215/1308
"Kérdéseken kívül van valami más is? Mondjuk...ami tetszett benne, ami megfogott, hm? :))) Tudod, ilyesmik?"

mért írjam le harmadszor is, hogy a drámai oldala tetszett
ha megnézed 7/10 adtam rá (8/10 van a nickem fölött de az véletlen volt) nem írtam azt, hogy ez egy kib*szott sz*r film

4.

Irgum76| Válasz | Elõzmény (Mulholland Drive +)
ma 15:49 | 1284/1308
foci engem sem érdekel

az Az elveszett frigyláda fosztogatói is kedvenc maradt annak ellenére, hogy Amy elcseszte az egész sorozatot (kivéve a négyet az amúgy is sz*r volt)
Csillagok között három óráját sem tartom kidobott idõnek (akár lineáris akár nem vagy létezik-e egyáltalán)
jó film volt érdekes,izgalmas,néhol megható
de ahogy Amy gallyra vágta Indiana Jones úgy vágtam én is magamnak ezt a filmet mikor a végén átgondoltam

tiéd:


Roah| Válasz ma 15:46 | 1282/1308
Hogy miért nem fogadtam?! :D Nincs változás.

Egyébként A-S-B, fején találtad a szöget, megint. :))) Ha valaki hetesre (mert ugye a nyolcas az véletlen volt)értékel egy filmet, annak elvileg tetszett, egy-két apróságot leszámítva; nem értette, ilyesmi okokból, tiszta sor, gyakori jelenség, semmi különös nincs benne.
Irgum76-nál azért van érdekesség a kérdés-válasz esetekben, mert ha tetszett neki, akkor hogyan lett ebbõl "elég lett volna öt perc", vagy mi, és "miért így", és "miért úgy", "meggyõzhetõ vagyok", "de ez se'" "az se", és már az idõvel is gondok vannak.
Ez a tény csak nekem ellentmondásos? A hetes és az "öt perc"?

Bírjátok még? :D

És ha már off, hát legyen kövér, és olyan, aminek köze van a filmhez is. ;)

enyém 5.

Irgum76| Válasz | Elõzmény (Mulholland Drive +)ma 15:49 | 1284/1308
foci engem sem érdekel

az Az elveszett frigyláda fosztogatói is kedvenc maradt annak ellenére, hogy Amy elcseszte az egész sorozatot (kivéve a négyet az amúgy is sz*r volt)
Csillagok között három óráját sem tartom kidobott idõnek (akár lineáris akár nem vagy létezik-e egyáltalán)
jó film volt érdekes,izgalmas,néhol megható
de ahogy Amy gallyra vágta Indiana Jones úgy vágtam én is magamnak ezt a filmet mikor a végén átgondoltam

láthatod három perc eltérés van közte és közben egy másik HSZ-re válaszoltam
nem miattad írtam amit írtam, hiszen akkor még nem is láttam a te HSZ-edet meg nem is érdekelt volna


Figyelj, annyit trollkodsz, vagy kelted ennek látszatát, vagy érdekel, vagy nem, amennyi jól esik. .)))

Jó fórumozást. :)))

köszönöm az engedélyed és a jókívánságod
10/10
Attaca 2015 márc. 24. - 18:14:03 10/10
(982/2293)
***SPOILER AZ ELÕZÕ HOZZÁSZÓLÁSAIM***

Bocs, mivel nincs szerkesztés gomb...
10/10
Roah 2015 márc. 24. - 18:11:59 10/10
(981/2293)
„hol írtam én ilyet?
én azt írtam az én logikám szerint kb 5 perc lett volna a film”

A két állítás közé egyenlõségjelet is rakhatsz. Saját magadat igazoltad.

"Csillagok között három óráját sem tartom kidobott idõnek (akár lineáris akár nem vagy létezik-e egyáltalán)
jó film volt érdekes,izgalmas,néhol megható
de ahogy Amy gallyra vágta Indiana Jones úgy vágtam én is magamnak ezt a filmet mikor a végén átgondoltam”

Hát persze.
Miután megjegyeztem, hogy ellentmondásos.


„hát azt meg le***m
mondjuk szerintem pont A-S-B az aki nem nézett trollnak”

Ezt le sem kellett volna írnod. Ez látszik.
A mondat többi részének valós értelmezéséhez javaslok egy mezei nyelvtan könyvet.

„szerintem te sem max azt hiszed de úgy látom ezzel nem vagyok/unk egyedül lásd értetlenkedõ HSZ-ek”

Nem.
Csak nem megyek bele. Értelmetlen lenne.

„ja és hogy mér "trollkodok"
engem ezek a kérdések foglalkoztattak a film kapcsán és gondoltam kibeszélem, megvitatom azt a film topikjában
ha ez neked trollkodás akkor nem neked találták fel az internetet”


Nem tudom, sok éves netes tapasztalat után ettõl bizonyára megszeppentem. :D

Figyelj, annyit trollkodsz, vagy kelted ennek látszatát, vagy érdekel, vagy nem, amennyi jól esik. .)))

Jó fórumozást. :)))
10/10
Attaca 2015 márc. 24. - 18:08:46 10/10
(980/2293)
Amúgy a felhozott értelmetlenségek nagy része, nem a film hibája, hanem - bár így is elég szájbarágós - a nézõk egy része felületes, vagy csak nem gondolkodik.
10/10
Attaca 2015 márc. 24. - 18:05:25 10/10
(979/2293)
Ez nem értelmetlenség, hanem emberi önzés. Ha elmondta volna, hogy hazudott, akkor a reakcióik kiszámíthatatlanok lehettek volna. Lehet, hogy akár ott is hagyták volna. Nem az volt a fõ célja, hogy megmentse az emberiséget, hiszen akkor nem hazudott volna. Tehát ez egy normális, várható reakció volt, ahogy viselkedett. Önzõ, és logikátlan.
8/10
Irgum76 2015 márc. 24. - 17:16:02 8/10
(978/2293)
ja és hogy mér "trollkodok"
engem ezek a kérdések foglalkoztattak a film kapcsán és gondoltam kibeszélem, megvitatom azt a film topikjában
ha ez neked trollkodás akkor nem neked találták fel az internetet
8/10
Irgum76 2015 márc. 24. - 17:03:06 8/10
(977/2293)
már megint pontatlanságot állítasz:

"Ha valakinek tetszik valami, elvileg, abból miként keletkezhet egy "elég lett volna öt perc"? "

hol írtam én ilyet?
én azt írtam az én logikám szerint kb 5 perc lett volna a film
de pl ezt is írtam:

"Csillagok között három óráját sem tartom kidobott idõnek (akár lineáris akár nem vagy létezik-e egyáltalán)
jó film volt érdekes,izgalmas,néhol megható
de ahogy Amy gallyra vágta Indiana Jones úgy vágtam én is magamnak ezt a filmet mikor a végén átgondoltam"

"(komolyan, A-S-B már nem tudom, hogy lesz képes a két pontját jobban elmagyarázni, magyarul...nem tudom, tényleg érdemes-e belemenni?)"

szerintem nem érdemes belemenni nem is mentem ez a fórum alkalmatlan rá ezt személyesen lehetne megbeszélni, kibeszélni nagyjából értem mit akar mondani ez nekem elég

"Ezért néznek trollnak."
hát azt meg leszarom
mondjuk szerintem pont A-S-B az aki nem nézett trollnak

"Sokkal egyszerûbb lett volna leírnod, hogy ezért és ezért nem tetszett a film, ehhez mérten értékelni, és kész."
mint már írtam tetszett/tetszik a film (igaz többet biztos nem nézem meg annyira nem tetszett) jobbnak tartom egy átlagos filmnél ami nálam 6 pont így lett ez a film egy 7-es

"Holott más kiindulási pontokról van mindössze szó. (A két pont. Amit nem értesz.)"
szerintem te sem max azt hiszed de úgy látom ezzel nem vagyok/unk egyedül lásd értetlenkedõ HSZ-ek
10/10
offtopic
Roah 2015 márc. 24. - 16:51:04 10/10
(976/2293)
Mekkora válasz! ;) Ha a Harry Potternél maradunk, mindet láttam, nekem nem jött be egyik sem, de azt elismerem, hogy egy karakter elvihet a hátán úgy egy mesét, hogy jól mûködjön. (Gyanítom, nem én vagyok/voltam a célközönsége. :D) De az biztos, hogy eszembe nem jutna pozitívan értékelni. ;)

Indiana Jones más tészta, de kérem, a professzor alap sztori. És az összes Back to the future is - eredeti szinkronnal! -, és egy érdekesség, ha már az "Így készült" szóba jött.

Tudtad, hogy eredetileg Eric Stoltz-al forgatták le az alkotás elsõ részét? Kompletten. Elkészült az anyag, rendezõnk ott állt, és nem értette, miért nem mûködik, mi a baj a filmmel. Azt hiszem, Spielberggel nézték-nézték, mire rájöttek, hogy a fõszereplõvel van a gond. (Állítólag, azóta is azt mondják, Eric Stoltz Hollywood egyik legnagyobb vesztese: anyagilag kárpótolták, és megköszönték neki a munkát.) Aztán leforgatták a teljes filmet mással.
Annak az eredményét ismerhettük már meg mi is. :)))

https://www.youtube.com/watch?v=-nYvrS-jlcI
franszoá81 2015 márc. 24. - 16:48:12
(975/2293)
spoiler

"Mikor megérkeztek Cooperék, és hallotta, hogy nekik elegük van, mennének haza, õ tudván, hogy a földi élet menthetetlen, ment volna tovább, kereste volna az élhetõ bolygót, ezért akarta lenyúlni az ûrhajót is. Legalább is én így gondolom."

ez így erõsen sántít. megérkeztek, megtudták h minden király, erre egyedül cooper mondta azt, hogy hazamegy, a többiek meg ott maradnak. õk ugye neki is láttak (úgy ahogy) a bázis építésnek. ha most matt damon a felébresztése után annyira megakarta volna menteni a földet, simán azt kellett volna mondani, hogy oké srácok kamuztam, menjünk tovább edmonds bolygójára, simán mehettek volna tovább.

sajnos ezek a fajta értelmetlenségek sokkal jobban idegesítettek mint az hogy most narancssárgán fénylik egy minden fényt elnyelõ feketelyuk :)
10/10
offtopic
Roah 2015 márc. 24. - 16:39:47 10/10
(974/2293)
Ha valakinek tetszik valami, elvileg, abból miként keletkezhet egy "elég lett volna öt perc"? Írod, otthon átgondoltad és paff. Ezért nem értem, hogy miként tudtad pozitívan értékelni, és ebbõl következik az, hogy bárki-bármit ír, nem akarod megérteni (komolyan, A-S-B már nem tudom, hogy lesz képes a két pontját jobban elmagyarázni, magyarul...nem tudom, tényleg érdemes-e belemenni?)

A "hetes", meg "tetszik", végképp nem fér a fejembe, kábé mint amikor Kálámbó hadnagy vakarja a fejét.

Ez az ellentmondásosság számomra furcsa, és szerintem, ettõl teszed saját magadat félreérthetõvé - a szándékot! a kérdéseid szándékát. Ezért néznek trollnak.

Sokkal egyszerûbb lett volna leírnod, hogy ezért és ezért nem tetszett a film, ehhez mérten értékelni, és kész. Legalább annyival jobb lett volna, hogy nem troll benyomását kelted.

Holott más kiindulási pontokról van mindössze szó. (A két pont. Amit nem értesz.)