10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 22. - 02:34:13 10/10
(1791/2291)
Lehet, hogy megfertõzte õket a vírus? Oo? Az anti-Csillagok közötti? Ki tudja.

Mindenesetre új rekordot állítottál fel! És ez tök jó! Kibírtad vagy ...majdnem tízszer ócsárolás, és badarságok nélkül az írást. Azt leszámítva, hogy gyakorlatilag egy betû, de még írásjelnyi kritika nem ért. .D

De kit érdekel, nem? Haladás. :))) ;)
10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 22. - 02:30:15 10/10
(1790/2291)
És nem jobb így? :D
10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 22. - 02:24:48 10/10
(1789/2291)
Akkor lehet, hogy megnyertem egy fogadást?! :D Vicceltem! ;)

Tenksz á lát! Tenksz!

Amúgy, így kell ezt csinálni! :))) Mondtam én, hogy tanulni fogsz!


Büszke vagyok rád! :)))))
10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 22. - 02:20:03 10/10
(1788/2291)
Csak hat? :D A 250 hozzászólásodból, kábé annyi lehet új avatároddal, leszedek jó indulattal 50-et, és ami marad, azt ajánlom neked olvasásra.

"Fekete"? (Fura, de szinte hallom A-S-B hangját, látom azt a nyamvadt szót.)

Elõbb vagy utóbb az lesz: név, és tovább fogják görgetni.

Mintha nem is létezne.
2/10
Csenge(ttyû) 2015 ápr. 22. - 02:17:57 2/10
(1787/2291)
Itt a lét a tét! :D Ekkora nagy értelmetlen nagy baromságot .. mi volt ennek a filmnek az értelme? Valaki magyarázza már el nekem, légyszi!
4D meg 5D, meg idõutazás .. a végén meg az karórás kódolós csevej a lánnyal, amibõl az egybõl rájött a megoldásra. De mire jött rá és mibõl? :D Tiszta homály volt nekem ez film. Belepte a por az én agyamat is, asszem :D
gmanarts 2015 ápr. 22. - 02:09:13
(1786/2291)
Igen, a professzor az agy. Õ alkotja meg a képleteket is. Három rekurzív tételt hoz létre: Donald-Tom, Prof-Murph, Cooper-Brand.
Elõtte: Donald-Cooper--Tom-Murph és Prof-Brand volt. Az elemek átcsoportosítása révén léphet csak fel esély a progresszióra, a status quo fenntarthatatlan.
Korábban Donald próbálja a kezdeti állapotot megbontani azzal, hogy a tanárnõt, mint lehetséges partit javasolja Coopernek. Persze eredménytelenül, mert Cooper természete kizárja a közeledést abba az irányba, mint a mágnesek azonos töltésû pólusainak az esetében. Farmer, farmerrel nem mûködik, értelmetlen, akárcsak mint nullát nullával összeadni, a diverzitás lényeges, ugye.
A professzor mint híd jelenik meg. Megteremti azt a helyzetet (mint például a hiperkockát), amely lehetõséget kínál, a korábbival ellentétben.
10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 22. - 02:02:41 10/10
(1785/2291)
Neked csak a nevedre kell kattintani. :D

Sajnos nem áll másból, csak hisztibõl jószerivel minden megszólalásod, és gyûlölködésbõl.

Gyengepontod. Tudom. A fagyi visszanyal. Képzeld, ha sok Gombócka járkálna itt. És mind úgy írna, ahogyan te szoktál. És beszélgetnél egy felhasználóval, de nem lehet, mert jön Gombócka, és üvölt, és személyeskedik, és minden ok nélkül üt, csap, ahova csak tud. A fórum nyugalom megzavarására alkalmas mondatokat tartalmaz. És te csak írnál, és nem, és nem, és nem.



Csak az ötödik? Egész jó arány - a tiédhez képest dicséretes.

Ugye, milyen jó? :)))
10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 22. - 01:54:40 10/10
(1784/2291)
Majd holnap folyt.köv., innentõl. Ha addig nem lesz szétoffolva megint a film témája. (A Prof volt ott a legnagyobb hunyó, sok szemszögbõl is.)

Robert D.J. eme filmje kimaradt nekem, majd utána-nézek a dolognak. ;)

Cél és eszköz, hát necces.

"Amikor megértem annyira az ellenfelemet, hogy letudom gyõzni, abban a pillanatban meg is szeretem õt."

(Végjáték)

Ismered a történetet? Az idézet több legyet üt egy csapásra, egészen a fórumig pereméig ér a hatósugara. Fejtsd meg, miként. ;)

És közben merõleges a célra és az eszközre is.
gmanarts 2015 ápr. 22. - 01:49:49
(1783/2291)
Két áldozathozatal jelenik meg Cooper részérõl. Az elsõ mikor felszáll - fizikailag elszakad a lányától. A másik mikor nem száll fel - nem szakad el Brandtõl, de Murph-tõl ezzel végképp.
A kulcs Donald, a professzor és Cooper között megkötött paktum. (Itt a hazugság az A terv tarthatatlanságát illetõen nem releváns - a megegyezés sokkal mélyebben köttetik).
A lényeg az elemek rendezése: Donald, prof. Brand, Cooper illetve Tom, Murph, Brand viszonylatában.
Szignifikáns az öregek halála, hogy mikor mehetnek el.
A három férfi a lehetõ legfelelõsségteljesebben jár el a gyerekek és az emberi faj jövõjét illetõen.
10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 22. - 01:45:13 10/10
(1782/2291)
Csak szeretnéd! :DD

Hát ez nálam továbbra sem mûködik. :))))

Komolyan: mi lenne veled, ha senki, de tényleg senki nem olvasná el, mit írsz, és senki, de az ég világon senki nem írna rád?

Senki sem.

Átugorják a Csillagok között a neved, és ha valaki bepipul a személyeskedésedre, innen üzenem neki, hogy írja le, ha akarja, ha attól jobb lesz neki, csak ne küldje el, hanem nyomjon egy visszát a gépén.

Mi lenne veled, ha tényleg nem reagálna senki, a neved olvastán csak tovább görget? És kész? :)))
10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 22. - 01:20:11 10/10
(1781/2291)
Már szóba hoztam a professzort - sok, fejtegetés között el tetszett felette siklani. ;) A papír és a törlés után, talán. Hé!(Vicceltem!:D Nem csak most, már régebben is feszegettem a profot.)
Még mit hozzak szóba? ;)

Amúgy a bárány? Az elveszett bárány meséje...?

Neked nem mondom olvass, mert emlékszem, régen - fú, tényleg nagyon régen -, írtad, hogy nem szeretsz olvasni. Kár. Pedig továbbadhatnád az igét. ;)
10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 22. - 00:47:57 10/10
(1780/2291)
Mondtam. ;)
10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 22. - 00:46:11 10/10
(1779/2291)
:DDD

Olvasnod kellene.

A szavak onnan jönnek.

Velem ilyesmivel soha nem boldogultál, és soha nem is fogsz.


Ha olvasnál, több mindent megértenél, elsõre, és nem lennél vicceknek tárgya.

A magad által kreált mesterséges vitákat képtelen vagy uralni, soha nem is uraltad, és ha nem olvasol könyveket, soha nem is fogod. Marad a trágárság, és bugyutaságok, értelmetlen kajdizások. Szerinted, ha rákattintanak a nevedre, nem látnak?
Írtál megint egy otrombaságot, egy óriási tévedést. Erre hoztam példát. Reakciód lentebb látható.

Nem féltékenykedni kell, hanem olvasni. S lõn fény. S lõnhet szeretet. Tisztán látás. Tisztább gondolkodás.

Érvek.

Személyeskedéssel ezzel a továbbra is micimackós stílussal nálam nem mész semmire. :))) Még csikinek is kevés az, amit ismételgetsz.

Ha olvasnál könyveket, nem engem kellene másolnod, sután, hanem magadtól is gondolataid lehetnének.

Olvasni-olvasni-olvasni.

És olvasni is. :))))
gmanarts 2015 ápr. 22. - 00:16:10
(1778/2291)
Kicsit a Cooper és lánya közötti kapcsolatról, meg az apai felelõsségrõl.
Ha a filmnél maradunk azért ott makacs tények jelennek meg. A Föld elpusztul, persze ezt a professzor mondja, de ettõl még tény. A kukorica kihalásával éhezés lesz, a nitrogén térnyerésével pedig fulladás. A film tkp. ezt deklarálja, Murph a gyerekeit majd csak eltemetni képes lesz, amíg kínok között meg nem hal.
A NASA küldetése híján van igazi, tapasztalt pilótának. Cooper szemszögébõl az történne, ha nemet mondana, hogy az emberiség utolsó lehetõségét, az unokái egyetlen esélyét szimulátornövendékekre bízná és a lánya mellett maradna, társaként a fuldoklásban és éhezésben, majd a kihalásban. Ezzel feláldozná magát, a lányával együtt és az unokái életét is. Miért lenne így?
Mert az expedíció nélküle már az elsõ bolygón elbukna. A hullám megölné a tudósokat. Doyle bambán néz a feléje közeledõ hullámra, a robot csak utasítás után tud cselekedni, a pilótafülkében pedig egy másik Doyle ülne, aki egy cserkésztábort sem képes túlélni. Cooper döntése, hogy nem száll fel rögtön a hullámot látva az atyai szeretetébõl fakad. A professzor lányát Cooper végsõ soron adoptálja, az õ küldetése, hogy vigyázzon rá. Cserébe a professzor ugyanúgy tesz Murph-el. Azért hal meg már nagyon öregen, mert látja a lányt feloldódni az apja felé, mikor a születésnapján üzenetet küld neki. A professzort a bûntudata tartja oly soká életben, hogy elszakította az apját a lányától, mert azt akarta, hogy az az övére vigyázzon. Tulajdonképpen szerepcsere zajlik le a két férfi között - kiegészítik egymást.
Csak Cooper-re fókuszálni és a professzort kihagyni a képbõl ezért felületes.
10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 22. - 00:00:59 10/10
(1777/2291)
Részedrõl! Mint mindig.

Mindenki felé, aki nem érted él.

Gyatra próbálkozás. :)))))
10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 21. - 23:51:34 10/10
(1776/2291)
Béna utánzási próbálkozás.
10/10
offtopic
Roah 2015 ápr. 21. - 23:48:55 10/10
(1775/2291)
Ki fog nyírni. Csss. Udvaroljá', attól csendesebb, és figyel, nézd, már lassan mindent bevetnek a fórumon! :D

Olyat már láttam, olvastam, hogy nõk miket mûvelnek egy kis nyugiért, de hogy férfiak is?! :DD
offtopic
spekimen 2015 ápr. 21. - 23:44:48
(1774/2291)
Nem veszed észre, hogy vele csak "játszok" (hisz neki párja van) és igazából te kellesz nekem, ennyire nem lehetsz vak, ha már mindent olyan tisztán látsz, ezt miért nem???
offtopic
spekimen 2015 ápr. 21. - 23:42:34
(1773/2291)
pedig nagyon szeretnék veled együtt kacagni, nagyon édes lehet a nevetésed, felszabadultan gurgulázó
offtopic
spekimen 2015 ápr. 21. - 23:36:00
(1772/2291)
szar helyzetben vagyok, hisz két végén égetem a gyertyát, bár az egyik ezt megértené, és elnézné :D :D :D