1/10
oncogito 2007 márc. 28. - 19:28:35 1/10 Előzmény Carlos
(23/523)
Kedves Carlos, már az elején leírtam, hogy mit tartok rossznak, vedd a fáradtságot és nézz utána, ha tényleg érdekel.
Nem rossz szándékkal írtam, hanem a véleményemet mondtam.
Klaudia támadt nekem, mint egy anyatigris, mert hátha haja szála görbül Harsányinak. :-)

Klaudia, hiába pattogsz. Az ért a mûsorvezetéshez, aki sokaknak tetszik. Harsányi ebben a mûsorban sokaknak nem tetszik.
Ez van.
Carlos 2007 márc. 23. - 10:16:29 Előzmény Klaudia_18
(22/523)
Egyetértek Klaudiával, ha nem nézitek jó szemmel Leventééket a mûsorban, akkor próbáljatok elvonatkoztatni Tõlük, és a dalokra koncentráljatok vagy ne is nézzétek! Szerintem tök felesleges egymást idegesíteni, mert a vitatkozó felek úgyis ellentétes véleménnyel vannak a témában, és sohasem lesz azonos.

A Korda-Levi-ellenesek mondják meg mitõl lenne jobb a mûsor, vagy írjátok meg a mûsornak az észrevételeiteket!
Azt élvezitek, hogy piszkáljátok õket, de ha tõletek kérdeznek valamit, nem válaszoltok!

Nektek személy szerint ki a kedvenc mûsorvezetõtök és miért?
Klaudia_18 2007 márc. 23. - 06:53:31
(21/523)
Kedves oncogito!
Sajnos nem derült ki, hogy neked ki a jó mûsorvezetõ, mármint személy szerint. Azt nem tudom még mindig felfogni, hogy ha nem tetszik a mûsorvezetõk stílusa, akkor miért nézed? Jó, bizonyára a dalok miatt, de akkor ne hangoztasd állandóan a negatív véleményedet! Tedd némára a tv-t vagy egyáltalán NE IS NÉZD! Ha nekem valami nem tetszik, akkor biztos nem nézem!
Csak mert megmondom nektek az igazat, evvel nem rontom a nézettséget és Leviéknek sem teszek rosszat ezzel!
És nem vagyok agresszív, de számomra már röhej, ahogy szapuljátok azokat, akik értenek a mûsorvezetéshez!
Bizonyára húzzuk egymást, de ez van!
1/10
oncogito 2007 márc. 23. - 06:19:27 1/10 Előzmény Klaudia_18
(20/523)
Kedves Klaudia, te minél jobban véded Harsányit, annál rosszabbat teszel neki, mert kezdesz közönségesen agresszív lenni. És tudod, zsák, meg a foltja...

Igen, számomra van jó mûsor és van jó mûsorvezetõ.
Adott esetben a mûsor jó lenne a dalok miatt, de sokat ront rajta Harsányi eröltetett humorizálhatnékja és kevés szó esik vaóban a dalokról és az arra emlékeztetõ idõkrõl. Harsányi meg nem hagyja Kordát kibontakozni, állandóan jön a maga idétlen szövegével, ami sem nem humoros, sem nem a hangulathoz illõ.
Akárcsak a megjelenése.
Azon kívül egy ilyen fesztivál tény, hogy egy meghatározott rétegnek szól -- épp ezért nem illik bele Harsányi.
Ez van.
Klaudia_18 2007 márc. 21. - 14:15:51 Előzmény subysc
(19/523)
Ha nem értitek mit akar mondani Levi, nézzetek mesét v Balázs - és Mónika show-t avagy egy színt a színskálán, azt talán befogadja az agyatok.

Szerintetek mi ma Magyarországon a jó mûsor és ki számít jó mûsorvezetõnek? Egyáltalán van olyan, aki nálatok jó mûsorvezetõ? Mit tud felmutatni? Mi a végzettsége? Kíváncsi vagyok rá!

Ez egy könnyen fogyasztható mûsor helyi szórakoztató elemekkel, nem is akar és nem is tud mindenkinek tetszeni, mint ahogy a Fábry show és a Barátok közt sem, sokan utálják és szeretik is.
Klaudia_18 2007 márc. 15. - 17:15:54 Előzmény subysc
(18/523)
Szia!
Nézd meg az mtv.hu-n, keresd meg a menüsorból a Csináljuk a fesztivált! és nyomon követheted a dalokat!
Sokatok szerint nem illenek a mûsorba Leviék, de most már Korda se, eddig csak Levi volt. Én inkább nem írok semmit erre, mert más a véleményem róluk és a mûsorról!!! Kinek mi tetszik, és kinek ki szimpatikus!!! Még jó, hogy nem vagyunk egyformák ezen a téren!
1/10
oncogito 2007 márc. 15. - 07:30:55 1/10
(17/523)
Igen, kétségtelen, hogy hangulatrontó, hogy a köztes idõben nem a dalokról, nem az elõadóikról, nem az akkori idõk eseményeirõl esik szó, hanem rögtön visszarántanak a jelenbe, a jelenkori élményekre, illetve arra, hogy a dal ma milyen asszociációt ébreszt bennük.
Nem nosztalgikus, sokszor érzem ugy, hogy sokkal inkább két ember szereplési vágyának kielégítése.
Kár.
subysc 2007 márc. 11. - 17:21:56
(16/523)
Szerintem gyik mûsorvezetõ sem illik ide. A Korda tényleg nem tud beszélni a Harsányi pedig idióta. Nem gondolom, hogy ennyire le kellene szólni az általa idejétmúltnak ítélt dalokat. Ezek nagy részének igenis meg van a mondanivalója és még most is ül.
Az lenne a jó, ha lenne egy honlap, amin lehetne követni, hogy melyik dalok jutottak tovább eddig. Én is itt-ott kihagyok egy-egy részt és ez az oldal segítene ebben is.
Ki tudja, hogy hogyan válogatták ide a dalokat?
1/10
oncogito 2007 márc. 03. - 17:28:28 1/10
(15/523)
Harsányi Leventérõl én inkább nem ejtek több szót, nem érdemes.
Viszont igen nagyon kiakadtam azon, hogy a "Ha én rózsa lennék" nótának miért hagyták ki az utolsó versszakát?
Nem fért a mûsoridõbe?
Hogy is van a kimaradó rész -- legalább itt legyen meg:

Ha én zászló volnék, sohasem lobognék
mindenféle szélnek haragosa volnék.
Akkor lennék boldog, ha kifeszítenének,
s nem lennék játéka mindenféle szélnek.
Klaudia_18 2007 márc. 03. - 16:15:06
(14/523)
Elmondod a vélemény, evvel minden rendben van. Nem lehet mindenki pozitív véleménnyel Leventérõl. Mindenki azt mond, amit gondol és amit akar.
Az ellentétes véleményünk ellenére õ van a mûsorban, és ez nem lesz másképp. Mondjuk azt nem értem, ha nem tetszik benne Levi, akkor miért nézed? Vagy csak a régi dalok miatt nézed, és próbálsz eltekinteni attól a ténytõl, hogy Levi néz szembe veled a tv-bõl?
Én még most is Levivel vagyok! De ezt nem nézik sokan jó szemmel, mármint hogy védem!
1/10
oncogito 2007 márc. 02. - 19:34:13 1/10 Előzmény Klaudia_18
(13/523)
Nem kell, hogy egyetérts velem.
Nem vitát indítok, hanem a véleményemet közlöm.
Nem hordtam le, hanem azt mondtam, hogy ebben a mûsorban nincs a helyén. És ez független attól, hogy mennyi munkát ölt bele. Egyébként még jó, hogy fordít idõt arra, mit csinál. De ismétlem, nem lehordom, de nem hiszem, hogy tökéletes, aki mindig és mindenütt szuper. És ebben a mûsorban nagyon nem az.
Engem idegesít, hangulatrontó és erõltetett.
Ez a véleményem, ez van. És ahogy látom, nem vagyok egyedül.
Klaudia_18 2007 febr. 26. - 17:22:53 Előzmény oncogito
(12/523)
Nem értek veled egyet. Próbál színt vinni a mûsorba Levi, amúgy nyugodtan elmondhatja a véleményét a régi dalokról. Nem csak akkor szól, ha hazai elõadókról van szó. Jobb, mintha a Sebeõk lenne ott. Akkor biztos nem nézném.
Nekem tetszik a mûsor.
Mindenki azt mond, amit akar, de ne hordjátok le Levit! Sok munkája van a mûsorban!
1/10
oncogito 2007 febr. 24. - 20:44:57 1/10
(11/523)
De akinek a fiatalságát idézik ezek a dalok, azok bizony nem nézik jó szemmel. És akiknek a mai zene nem tetszik, azok számára nem szált fel ezek felett a nóták felett az idõ.
Kiváncsi vagyok, a mai dalok mit érnek majd husz-harminc év mulva.
Azt hiszem, neked sem tetszene, ha egy mai zenemûsorban az egyik mûsorvezetõ állandóan a mai zenék dallamtalanságát, agresszivitását és szöveg silányságát kritizálnál. Gondolom, elküldenétek melegebb éghajlatra.

Én csak annyit mondok, Levente itt nincs a helyén és hangulatrontó.
1/10
oncogito 2007 febr. 24. - 11:36:51 1/10
(10/523)
Hát, Klaudia, ha te személyesen ismered Harsányi Leventét, akkor biztos elfogult vagy vele. Azt én is kihangsulyoztam, hogy egyébként semmi bajom vele, azt is elhiszem neked, hogy nagyszerû személyiség.
De változatlanul az a véleményem, hogy nagyon ront a hangulaton és nincs a helyén ebben a mûsorban.
Ez egy nosztalgia mûsor, régi dalokkal. Levente meg mai szemmel nézi és láthatóan megmosolyogja, komolytalannak tartja és csak akkor nyílik ki igazán, ha mai zenészek kerülnek szóba.
Én is folyamatosan nézem és már ott tartok, ha õ beszél, átkapcsolok más csatornára.
Klaudia_18 2007 febr. 23. - 13:23:34 Előzmény VonalZoo
(9/523)
Én meg nem értek egyet az elõttem hozzászólókkal, ugyanis Levi megpróbálja a tõle telhetõt. Ha ti jobban tudjátok, csináljátok ti! Nem tudom, menne-e nektek!!!??? Szerintem nagyon is jól csinálja, amit csinál, a poénok meg nem cikizés képpen hangzanak el. Aki nem ismeri Leventét, sajnálhatja! Én tudom milyen személyiség!
Nézem folyamatosan a mûsort, semmi kivetnivaló nincs benne! Úgy jó, ahogy van!
Levi és Korda Gyuri jól csinálják.
VonalZoo 2007 febr. 20. - 04:07:35
(8/523)
Egyetértek az elõttem hozzászólókkal: remek a mûsor, csak Levente nem tetszik, ahogy erõltetett poénjaival cikizi a számokat, mintha büntetésbõl lenne ott.. Ehhez képest Gyuri bácsi visszaemlékezései egy-egy dallal kapcsolatban sokkal üdítõbben hatnak (pedig Tõle tartottam elõzetesen inkább)
Nincs meg valakinek véletlenül az elsõ rész? Arról sajna lemaradtam :(
Címem: vonalzoo kukac gmail pont com
1/10
oncogito 2007 febr. 17. - 21:27:19 1/10
(7/523)
Nekem sincs vele konkrétan semmi bajom, de itt valahogy nincs a helyén.
balazsele 2007 febr. 16. - 21:12:49
(6/523)
Ezt én is észrevettem, de gondoltam, csak én képzelõdök. Amúgy nekem nincs vele semmi bajom, sztem tök jó fej, meg minden, de itt, ezt látni.
1/10
oncogito 2007 febr. 16. - 20:42:59 1/10
(5/523)
Remek a mûsor, jó hallani a régi kedves nótákat.
Csak Harsányi Levente nem illik az egészbe.
Látszik rajta, hogy nem szívleli sem Kordát, sem a mûsor dalait.
Sokat ront a hangulaton.
mbalika1 2007 febr. 09. - 20:48:37 Előzmény balazsele
(4/523)
Nekem megvan majdnem az összes része! Viszont én tunerkártyával vettem fel, igy nem a legjobb a kép,meg van ahol a hang is egy kicsit elcsuszott.De azért élvezhetõ.Én már egy párszor visszanéztem.
Jó lenne ez a fesztiválos is ,csak azt nem értem hogy a Kórda hogy került bele.A Harsányi mellett õ nagyon kevés.Valószinû hogy az énekes multja miatt,de hát találhattak volna olyan embert is aki tud azért beszélni is!