Téma: Csodapark

szavazat: 4/10 május 25. 19:52:34
május 25. 19:52:34
(6/6)
Halál, sötétség, depresszió, elmúlás, betegség, zombi csimpánzok (?!)... Csak hogy a főbb témákat említsem.

Egyáltalán nem való kisgyerekeknek, és ezek a témák nem is túl szórakoztatóak semmilyen korosztálynak.

Mintha az egész mese egy gyerek rémálmáról szólna.

A látványvilága amúgy rendben van, semmivel nem rosszabb mint egy Disney filmnek.
szavazat: 8/10 május 08. 20:52:29
május 08. 20:52:29
(5/6)
Általában - most már pedagógiai szakmám által is - én szoktam szigorúan állni a Filmiroda 6-os karikájával szemben és most mégsem értem ezeket a szigorú kommenteket. :-) Ezért úgy gondoltam, hogy megosztom a véleményemet a filmről.
A film kezdetben egy szép anya-lánya kapcsolatra épít és problémás élethelyzetből adódóan egy jó mélységgel is tovább vágtathatna a történet. Ám képzeletbeli világ megjelenésével számomra már nem volt akkora komolysága és súlya a történetnek, illetve sok-sok évet követően a mai "kamaszos" modern animációk között ez meglepő módon csak egy egyszerűen szórakoztató bájos mesévé vált. Egyáltalán nem egy rossz animáció, de hosszú idő után ezt most nem a 30 éves koromhoz találták ki. Az eddigi Young Adult animációs alkotások után én ezt most kifejezetten kisgyermekes családoknak ajánlanám. El tudtam volna képzelni a történet kibővítését a képzelet és a gondolat hatalmának magyarázatával, de a készítők jelenleg talán tudatosan nem másztak bele ilyesmibe. :-)
Ami másképpen tényleg zavaró: a Filmiroda szokásos agyament 6-os karikája, ami sok esetben rettentően kevés és ahhoz viszonyítva jelen esetben mégis alig-alig jelent bármit is. A Filmiroda rendkívül összeszedetlen, valaki gatyába rázhatná. Meglátásom szerint ez most tényleg egy egyszerűen szórakoztató bájos mese, hasonlítsuk össze például a többrétegű Zootropolis-szal és a Filmiroda össze-vissza szórogatott 6-os karikájával.
szavazat: 5/10 május 05. 17:40:33
május 05. 17:40:33
(4/6)
A 6 éves karika helyett 12-est raktam volna. Nem gyereknek való film. Felnőttnek meg már nem. Ez egy elcseszett film. Ráadásul nem is vicces.
szavazat: 1/10 május 05. 17:22:02
május 05. 17:22:02
(3/6)
depresszió, akció, zombik -nem gyereknek való téma. a trailer és a teljes film köszönőviszonyban nincs egymással. nem ajánlom
március 24. 00:44:33
március 24. 00:44:33
(2/6)
A hozzászólás moderálva lett.
március 16. 12:19:33
március 16. 12:19:33
(1/6)
A hozzászólás moderálva lett.