Téma: Csúcshatás

esperigi 2011 máj. 06. - 19:28:45
(36/216)
Jó film.
8/10
3velin 2011 máj. 03. - 19:56:03 8/10
(35/216)
Én nem tudok mélyre szántó elemzést írni...de ez a film NAGYON JÓ volt. A kommentek alapján féltem,hogy csalódni fogok Bradley Cooper játékában, de nagyon nem!!! Szerintem még többször meg fogom nézni,mert egy kicsit gyorsan beszéltek benne vagy csak én olvasok lassan... :) Csak ajánlani tudom! Habár az a véres rész... uh...csak ennyit mondtam: Ugye nem azt fogod csinálni,amire gondolok? Hát...de :D 10/8
8/10
PivarnyikKrisz 2011 ápr. 30. - 20:53:54 8/10
(34/216)
Amióta megjelent(már egy ideje) meg akartam nézni. Mégis mindig másra ültem be,nem tudom miért. Végülis tegnap megnéztem, és borzasztóan örülök neki,hogy idõt spóroltam rá
Kellemesen csalódtam a filmben. Bradely Cooper játéka számomra varázslatos(nem túlzok),nagyon jó színésznek titulálom. Robert De Niro minden filmen csak javít,itt is tökéletesen alakított. A sztori egyszerûen lehengerlõen ötletes. „A rendezõ nem csak az agya 20%-át használta:D”
Igaz,hogy ez nem kapcsolódik a filmhez és semmi köze az értékeléséhez,de nekem feldobja a filmet,ha autócsodákat vonultat fel. Itt ez megtörtént… Maybach,Maserati… 
Külön megemlíteném a film látványvilágát. Valami gyönyörû volt ahogy a kedvenc városomat bemutatta. Amikor a kamerával végigfut a városon az szerintem nagyszerû megoldás volt.
Az összes szereplõ megállta a helyét.
Többen mondják,hogy a vége el lett rontva. Nem értem,hogy miért?! Szerintem az égadta világon semmi baj nem volt vele. Sõt szerintem jó befejezés volt.
Mindenkinek ajánlom. Jelenleg a mozikban futó filmek közül(amiket láttam) ezt ajánlanám a legjobb szívvel.
10/8.
Bigpapa 2011 ápr. 30. - 19:04:09
(33/216)
Olvasgattam a hozzászólásokat és nem értem a fanyalgókat.Igazából azt nem tudom,hogy mit vártatok? Annyi szar film van újabban a híg fos tengerében, hogy kifejezetten felüdülés volt ez a múvi :)
Férfi létemre mondom,hogy nagyon jó pasi ez a Bradley Cooper és nem rossz színész.Vannak,akik csak a külsejükkel hódítanak,de õ végre az,aki szerintem komolyabb szerepekre is megérett.Ez mondjuk nem az,de jól hozza a figurát.Mindkettõt.A suttyót és a lángész pasit is.
Tetszik,ahogy felépül a sztori.Nekem nem volt unalmas rész benne,mert közben pont az a jó,hogy idõd van elgondolkodni,Te mit tennél?
A ruszki faszi telitalálat szerintem,ahogy nagyon jó volt betenni DeNiro-t is.
Szerencsére van benne pár csavar,ami hol kiszámítható,néhol viszont pont az a jó,hogy azt hiszed tudod mi lesz,közben nem.A vége pedig telitalálat lett! Régen élveztem ennyire egy filmet,mint ezt.Lehet,hogy pont jó hangulatomban talált el,nem tudom,de én nem tudok rajta fanyalogni.
Aki ki akar kapcsolódni és nem egy olyan filmet vár,ami majd megváltja a világot,2011-re kiüti õt,mert leborul elõtte és huh,az nem fog csalódni szerintem.
Bátran ajánlom,mert egyáltalán nem rossz film.
8/10
7/10
ilovedogs 2011 ápr. 25. - 20:10:24 7/10
(32/216)
Nem rossz film, de messze nem olyan jó ahogy itt magasztalják...:(((( Az eleje és a vége pörgõs a közepén unatkoztunk sajnos.Nem rossz de csak egy hetes..
Paccar 2011 ápr. 25. - 17:50:17
(31/216)
Sztem is jó film, bár a vége egy kicsit gyenge lett szvsz.
templaire 2011 ápr. 24. - 23:37:26 Előzmény gyozo.haga
(30/216)
nem tudom ki szólta le a filmet, szerintem is jó volt. Engem is lekötött az elejétõl a végéig és kivételesen a végét se szúrták el mint a mostani filmek java részének. 9/10 szintén
9/10
gyozo.haga 2011 ápr. 23. - 20:23:39 9/10
(29/216)
Sokan leszólták a filmet, de én megmondom õszintén nem csalódtam. Az elejétõl a végéig lekötött, egy percig sem unatkoztam. A képi megoldások különösen tetszettek (pl. mikor idõkiesése van). Robert De Niro most nem nyújtott számomra emlékezetes alakítást, bár szerintem ebbõl a szerepbõl kihozta a maximumot még így is. Szerintem nem egyszernézõs kategória, mert voltak benne olyan dolgok amelyek számomra nem lettek teljesen világosak a film végére, úgyhogy biztosan megfogom nézni még. Csak ajánlani tudom! 9/10
8/10
andesz89 2011 ápr. 23. - 18:06:04 8/10
(28/216)
kikapcsolta és egyben be is kapcsolta az agyam.elgondolkodtató és érdekes film.a film nézése közben bennem is megfordult a gondolat h én vajon mit csinálnék ha egy ilyen pirulára tennék szert.talán emiatt is zavart h épp a tõzsde és pénzkeresés lett a célja a fõszereplõnek.pedig milyen érdekes lett volna ha a tudományra vagy az egészségügyre fordítja a tudását.talán egyfajta társadalomkritikát akart megmutatni a film h ekkora tudás birtokában is a pénz,hatalom és az önös érdek számít.
tetszett a film képi világa,a zene,a színészek (bár DeNiro kicsit szürke és unott volt).lendületes és feszültségteljes volt.a néhány logikai bakitól és amiatt h többet is kihozhattak volna a filmbõl azért egyszer érdemes megnézni.7,5/10
9/10
eva206 2011 ápr. 22. - 00:34:49 9/10
(27/216)
Ketten néztük, és mindkettõnknek tetszett!
Nem vártam a fõszereplõtõl sokat,így kellemesen csalódtam, mert ebben a karakterben is megállta a helyét.
A történet 10
A képi megjelenítés 10
A többi szereplõnek nem "jutott" pont :(
8/10
baz00kahu 2011 ápr. 20. - 10:56:54 8/10
(26/216)
8/10
A film poénja nagyon tetszett, az dobott a pontomon: az elsõ 60 porc a szokásos amcsimovie. Meg kell nézni.
magyar krokodil 2011 ápr. 16. - 15:23:41
(25/216)
jó téma, jó alapötlet. kifejezetten nem hiányzott belõle a tudományoskodás, csak jó volt eljátszani a gondolattal, hogy mire lehet képes az agyunk. épp ezért óriási csalódás volt ez a rémesen unalmas film. néhány jól eltalált részt leszámítva ült az egész. én úgy gondolom, hogy ez a téma többet érdemelt volna a tõzsdénél és egy orosznál. így maxmimum csak 5 pont.
9/10
Miss Arizona 2011 ápr. 14. - 18:21:21 9/10
(24/216)
Nekem bejött elejétõl a végéig. Jó a téma, jó a történet, folyton történik valami, jó a képi világ is.
A legjobb film, amit mostanában láttam, nem uncsiztam közben, mint pl. a Sorsügynökség alatt párszor.
Relixo 2011 ápr. 14. - 13:21:22
(23/216)
Sok negatív kritika ellenére beültem moziba megnéztem, nekem tetszett nem vártam túl sokat a filmtõl azok alapján amiket olvastam róla, így még azt is mondhatom,hogy pozitív csalódás a végeredmény.

Néhol logikátlan és a közepe felé a filmnek van egy kis holtpontja,de aztán átlendülnek rajta hamar és újra pörög a történet.

A feliratot sokan szidták ezért pár szó arról is, én Corvinba néztem meg, ott nem volt probléma vele. Ahol alapból vakító fehér a háttér pl az éttermes jelenetnél ott nehezen olvasható tény, de aki kicsit tud angolul az ki tudja egészíteni magának, illetve ha nagyon figyelünk azért kiolvasható. És nem, nem kell gyors olvasónak lenni hogy eltudjuk olvasni, egyáltalán nem hadarnak max annak aki sose olvas.

Összességében jó film, de lehetett volna jobb is ha egy kicsit odafigyelnek rá. Ettõl függetlenül élvezhetõ. Nekem 10/8
8/10
pepeninho 2011 ápr. 14. - 03:10:34 8/10
(22/216)
A film tõlem 8 pontot kapott, ami az élvezhetõ kategóriát jelenti nálam és érdemes megnézni.
Ami hiba van az nem sok. Én személy szerint Coopert nem éreztem megtermettnek erre a szerepre. Sokkal inkább egy DiCaprio vagy Depp illet volna ide. A másik dolog ami nem tetszett az a sok kis apró hiba ami lehet, hogy csak engem idegesített. SPOILER Pl. ha egyszer megvert egy fél metróállomásnyi embert, akkor késõbb miért nem tudott szétkapni 3at? Valamint ha már elõtte is szedték a cuccot akkor miért nem jutott mindenkinek az eszébe az ami neki? SPOILER VÉGE
Nem sok, mert mindezek ellenére tényleg nagyon élvezhetõ a film. Inkább csalódott vagyok, mert ha ezekre is figyelnek és egy kicsit többet hoznak ki a filmbõl akkor könnyen lehetett volna az év mozija, vagy kategóriájában az utóbbi 5 év mozija is akár. Nagyon jó alapsztori, nagyon sok jó színészi játék, jó megoldások és izgalom jellemzi a filmet. Tényleg csak a fent említettek bosszantanak.
10/10
sugar3 2011 ápr. 13. - 18:05:08 10/10
(21/216)
Jól kidolgozott, izgalmas, elgondolkodtató film, hiteles színészi játékkal. Jópofa és látványos - egy picit kizökkent a hétköznapokból. 10/10
3/10
Edn 2011 ápr. 13. - 14:11:53 3/10
(20/216)
tulajdonképpen mi a mondanivalója a filmnek? drogozzá gyerek és ne hagyd abba sose, ja és a végén miniszter is lehet belõled!!! nice nice.
10/10
Vik100 2011 ápr. 13. - 09:54:06 10/10
(19/216)
Ez egy nagyon jó film volt szerintem 10 pontos jó ötlet de nem túlzásba víve mert hála istennek nem lettek a fõhõsnek olyan képességei mint a repülés és társai. Tele volt jó beszólásokkal és azért volt benne jó néhány csavar is. Sokan írták h rossz a felirat nem látható, hát az Arénában ezt még megspékelték azzal is h a film második felétõl végig olyan volt mintha fel lenne gyorsítva a szöveg és mindenki hadarna nagyon élvezetes volt..
asso 2011 ápr. 12. - 14:47:54 Előzmény zaxtorrent
(18/216)
Nagyon buta ez a beszólás.
Tulajdonképpen te, minek jársz moziba?
8/10
tali 2011 ápr. 11. - 14:49:57 8/10
(17/216)
Pozitívan csalódtam ebben a filmben. Elgondolkodtató,érdekes,izgalmas.
Kellemes kikapcsolódás.