Téma: Deja Vu

rapanui 2009 márc. 05. - 11:59:10 Előzmény encsikeee22
(139/279)
Egerben elég pongyola lehet a magyar nyelv oktatás:)
Kattrin 2009 febr. 23. - 20:06:49
(138/279)
Hát ez a sztori totál gáz! De amúgy a film nem rossz, csak hogy lehet már ilyet...?????? :OOOO
10/10
encsikeee22 2009 febr. 16. - 22:12:45 10/10
(137/279)
Én egyiknap nészetem meg a filmet!
Iszonyat jó!!!!!!!!!! Minden elsimerésem!!!!!
Gratula! Danzel megint alakitott!!!!
Végén egy kicsit be könnyesztem ...

Mit tennél ha világ legfontosabb dolgát kéne elmondanija valakinek ???
:)
petrus1989 2009 febr. 07. - 19:48:41
(136/279)
nagyonjó! ajánlom mindenkinekk
izgalmas meg minden:D
offtopic
monnci 2009 febr. 07. - 19:43:17
(135/279)
uh, ezt a filmet de szeretem.. Szerintem nagyon jó, ajánlom mindenkinke, aki még nem látta.:D
offtopic
neugassaman 2009 jan. 13. - 21:08:32
(134/279)
Szeretném én az arcberendezését birtokolni, minden negatív körülményben...
Szal, igen. Engem meg pont megfog ez a jellemvonása.
Milyen érdekes, hogy bár ebben ellenkezõ hatást vált ki bennünk, de alapjában véve mégis sok mindent egyformán látunk, és ítélünk meg.
offtopic
neugassaman 2009 jan. 13. - 20:07:44
(133/279)
Ahhan! :) Te huncut. Erre nem gondoltam volna.
Nos, van benne valami, de fene tudja, én látod pont ezért szeretem!
Negatív figurát játszik pl a Kiképzésben is, (Ethan Hawke -val játszik brilliáns szereposztást!)
Ezért mondta hogy maximalista, 10x is visszanézi magát, és ha nem azt látja amit ki akart fejezni, vagy amit ki kellene fejeznie - akkor újra csapó!
offtopic
neugassaman 2009 jan. 13. - 19:58:47
(132/279)
Persze, de ez nem egy "PR" interjú volt, és legtöbbször semmire nem jó! Ebben egyet értek Veletek!
Nem ezért írtam bármit is, csak még is érdekelt.
Igazából ez annyira szubjektív, és annyira érdekes dolgokon múlik, már mint a szimpátia - unszimpátia - hogy nincs is semmi releváns érv, amivel álláspontunkat a másik felé lehetne emelni.
Ízlések - pofonok , mondhatnánk.
Sokat fejlõdtem életem során ezen a téren, mert ha a filmben jót alakít, és a film leköt, vagy izgalmas, vagy elgondolkodtató, és egyéb pozitívum - akkor elvonatkoztatok attól hogy kedvelem-e mint embert.
Nem szeretem Sharon Stone -t sem, de jó színésznõ, és a másik hsz-emben megjegyzett A.Jolie kisasszonynak is vannak jó alakításai, ez tény.
Ok, ennyi! :)
offtopic
neugassaman 2009 jan. 13. - 19:51:06
(131/279)
Igen, én is így gondolom! Én Angelina Jolie -t nem bírom valahogy. De nem azért mert - amit olvasok róla, hanem úgy megmondhatatlan unszimpátiám van vele szemben, és megértem Moldtunt!
Amit leírtam Moldtunnak Washingtonról, az nem annak az okfejtése hogy - "de miért nem szereted - amikor én meg igen", hanem csak érdekelt hogy miért nem !
Ha Õ is úgy indokolja meg , mint én - hogy megfogalmazhatatlan unszimpátia, természetesen elfogadom.
zee944 2009 jan. 13. - 19:44:51
(130/279)
Egy ilyen PR-interjúból szokott a legkevésbé kiderülni, hogy valaki milyen ember. A legtöbben fényezik magukat vagy az image-üknek megfelelõ szólamokat adják elõ. Elolvashatod az összes ilyen interjút, a legtöbb sztárt ijesztõen normálisnak fogod találni. Azaz egyáltalán nem tükrözik a valóságot.
offtopic
neugassaman 2009 jan. 13. - 19:35:17
(129/279)
Köszi! :) (jól esik)

Mi a bajod Mr Washingtonnal? :(
Nekem van egy bõvebb kis élettörténeti riportom róla, vele - amiben kitûnõ családapa, mélyen hívõ keresztény, és nagyon maximalista munkamorállal bír - derült ki a riportból.
Pletykák vannak mindenkirõl, és tudom nem zörög ha.... - de ez azért csak nem mindíg ennyire egyértelmûen fekete-és fehér!
Nos, én sem ismerem úgy "testközelbõl", de egyet tudok - számomra mint színész - kiváló!
offtopic
neugassaman 2009 jan. 12. - 18:55:12
(128/279)
Nos, Moldtun - tudod hogy kedvellek, de maradjunk annyiban hogy : nem Neked való ez a filmkategoria!
Denzel Washington pedíg , mint mindíg - nagyon ott van!
Tény, néhol zavaros az átfedés, és az érthetõség ebben a filmben, de nem is ez a fõ szempont, hanem egy teljesen újszerû megközelítés, és a maga nevében ez egy új kategoria - mint a Matrix, ami viszi minden idõk legjobb kategoriáit - az az a pálmát, messze magasan!
amd33 2009 jan. 12. - 17:22:31 Előzmény Anti dezsavü klub
(127/279)
Hát te hülye vagy:D nekem nagyon tetszetta film nem volt vele semmi gond simán egy 8-as 9-es...
9/10
Sacamura 2008 nov. 28. - 16:54:55 9/10 Előzmény Anti dezsavü klub
(126/279)
Szerintem ez a film túlszárnyalt a Te fantáziádon és a képzelõ erõd még csak az elvártat se súrolja. Ez a film bár fantasztikus történeten alapul, de attól még nem hülyeség és rossz. Az iró tudatosan írta meg a forgatókönyvet és ha el gondolkodnál kicsit rajta ezt Te is észrevennéd. Az alakítás szerintem se tökéletes, de nem csináltak a fõhõsbõl olyan karaktert amit leírtál.
Szerintem szánalmas regisztrálni egy oldalra Anti dezsavü klub néven. Ez a lúzerség.
Az elõttem lévõknek igaza volt abban, hogy neked valószínûleg nagyon kevés film tetszik. Valószínûleg egy keserû ember vagy aki azt hiszi õ mindenkinél mindent jobban tud vagy fokozottan agresszív állapotban írtad ezt az üzenetet. Én az elsõre tippelek :)
A film egy 10es skálán szerintem 8-8,5-ös. És a véleményem kb. megegyezik a szavazók átlagvéleményével. Leköti az embert. Izgalmas és elgondolkodtató. 100X jobb mint egy olyan film aminél a sok akció közt még csak meglepetések se várnak az emberre és egy kis gondolkodás nélkül végigtudja nézni az egészet.
Tisztelem és becsülöm a negatív véleményeket is, de Te azokat vetted a film negatív pontjainak amiket nem tudtál megérteni.
offtopic
Ezüstliliom 2008 nov. 13. - 19:52:48 Előzmény Anti dezsavü klub
(125/279)
Látom, nem sajnáltad a fáradtságot, hogy regisztrálj ide csak ezért. Sokat unatkozhatsz.
Anti dezsavü klub 2008 nov. 10. - 20:30:39 Előzmény walentina
(124/279)
Hát akkor gondolkodjál rajta! Kellemes idõtöltést
Anti dezsavü klub 2008 nov. 10. - 20:21:37
(123/279)
Szerintem ez a film borzalmasan szánalmas volt. Már eleve a fõszereplõ karakterétõl kivert a víz. Az a tipikus szuperzseni (én csak bourne-effektusnak hívom) aki három háztömbnyire meglátja a bizonyítékot és még egy vödör csavar közül is kiveszi azt az egyet amit megjelöltünk... háttal állva a seggével. Meg az egész "magyarázat" a technológiára. szerintem a forgatókönyv író sem tudta mit is ír pontosan, csak sok szakszó legyen benne, 'oszt hülyítsük a világot. az egyetlen jelenet ami miatt megérte végigszenvedni a filmet, az az, amikor a szolizott fõszereplõnk beül a fehér, kicsi és tojás alakú dimenziókapuba (amivel a jelenet elõtt még egy patkányt se tudtak átküldeni...),mert az egész film alatt egy ilyen helyre küldtem volna, csak én rázártam volna lakattal az ajtót, és eldobtam volna a kulcsot!! A végérõl ne is beszéljünk! (Bár legalább nem azé lett a nõ, amelyik tekert érte, hanem egy tudatlan lúzeré)
balint91 2008 nov. 05. - 19:09:52
(122/279)
Szerintem nem rossz film, de az idõt nem lehet "meggörbíteni", hiába a magyarázat :)
9/10
beatrix555 2008 okt. 18. - 12:34:40 9/10
(121/279)
Szerintem jó a film, egy délutáni, esti kikapcsolódásnak, mozizásnak a barátokkal tökéletesen megfelel. 8-9/10
walentina 2008 aug. 23. - 17:42:57
(120/279)
Szerintem nagyon is jó film. Legalábbis elgondolkoztató az tuti....