Caffee 2018 márc. 01. - 12:19:29
(8961/9141)
A 3. epizódot láttam és még mindig szimpatikus a nõ, Go Hye Ran /GHR?/ és a golfozó /LJY/ nagyon nem.
Egyelõre már abban sem vagyok biztos, hogy GHR karrierista és még az sem biztos, hogy nem szereti a férjét /Kang/ valamilyen szinten.
A bross akkor esett le a bluzáról, amikor GHR szállodaszobájában csókolóztak /broaf/ Undoritó a pasi szerintem, nem tudom picit sem sajnálni, bár megértem, hogy nagy kudarc volt számára, amikor GHR elég kegyetlenül kirugta. Azóta is csak a bosszu éltette? Lehet, hogy ez vitte elõre a karrierjében? Lehet, hogy GHR volt az igazi nagy szerelme, s azóta váltogatja és kihasználja a nõket? Szegény felesége.

Most ugy látom, 3 epizód után, hogy két oka lehetett annak, hogy Kang GHR védelmére kelt.
1. LJY , pökhendisége. Most nem tudom hirtelen, tudta e hogy GHR LJY-nnal járt? Mintha azt mondta volna GHR, hogy igen, de lehet, hogy hazudott LJY-nak?
2. Az a jelenet, amikor GHR az anyós elõtt térdelve beszélt arról, hogy az apósánál akarta elfogadtatni magát, azért vetette el a gyereket és már megbánta.
Persze lehet, hogy itt is hazudott, majd kiderül.
Mindenesetre, erre fel tépte össze a válóperes formanyomtatványt Kang.

A képen: itt dugta zsebre a brosstüt LJY.
/nem jó ez a sok betü a nevek helyett/

Ja és mi az, hogy GHR kezdte - mondja LJY - mit kezdett, talán õ kezdte azzal, hogy a feleségét megcsalva a fiatal lánnyal csókolózott, aki GHR-t akarta kiturni a helyérõl.
K. Judit 2018 febr. 28. - 12:16:23
(8960/9141)
Azért ígérte meg az interjút Kevinnel, mert tudta, hogy lehetetlen (soha nem nyilatkozott semmilyen lapnak, vagy tévének), de pont ezzel akarta bizonyítani, hogy õ mindenkinél jobb, még a lehetetlenre is képes. Nem ismerte fel (nyilván nem nézett golfot), hiszen a neve is megtévesztõ módon amerikaiasítva lett. Tényleg van a nõben valami, amivel manipulálni tud embereket, akár jó, akár rossz értelemben. Ennek nyilván nagy hasznát veszi a szakmájában.

Én már ugye láttam a 8. részt is, a nõ (HR) viselkedésében felfedeztem némi változást, de lehet, hogy - miután még mindig a Kék Ház a célja annak ellenére, hogy közben egy hajszál választja el attól, hogy gyilkossággal megvádolják - ez is mind szándékos. Ha lesifotókat akar készíttetni, akkor megteszi, ha jó szándékú idõsebb, tapasztaltabb kolléganõnek kell látszania, akkor az lesz.

Én is folyton gondolkodom a nõ karakterén, elõször is, mert csak most, a 8. részben láttam elõször és igazán megrendülni (persze nem valaki más miatt, maga miatt, mert érzi, hogy most úgy ki tud vele babrálni valaki, hogy elveszítheti a dédelgetett álmát...), másodszor érdekesnek tartom, hogy mennyire külön tudja választani az érzéseit. Még mindig úgy gondolom (közben még nem ismerjük teljes egészében a titkot, amit hordoz magában), hogy minden embert másra használ. Van, akit - például a férjét és annak családját - pajzsként maga körül, van, akit csak szexre, a fõnökét manipulálja, jókat vitatkoznak, de nem hallgat rá, az ellenségét ellenségnek, akit fenyegetni kell, vagy le kell fizetni, vagy meg kell zsarolni, tönkre kell tenni ... sorolhatnám. Szóval nincs átjárás a kategóriák között, mint ahogy a szerelméhez nem ment hozzá, úgy a férjébe meg nem szerelmes. Nem keveri a dolgokat fölöslegesen. Persze lehet, hogy ez csak egy védekezõ reflex, mert annyira csak a munkájára akar koncentrálni, nem szereti, ha valami elvonja a figyelmét. Pont ezért nem akart gyereket sem, két dolgot nem tud száz százalékosan csinálni. Néha úgy érzem, a férjével kapcsolatban is mintha visszafogná magát - nem tudom, talán az élet (nem tudunk még mindent a múltjáról) arra tanította, hogy legyen nagyon óvatos .....

Volt egy jelenet, amiben mintha kiderült volna, hogy az apósának szeretne a legjobban megfelelni (ez kicsit emlékeztet az I have lover történetére), úgy sejtem, hogy a férj szülei még mindig nem fogadták el, és ez nagy fájhat neki. Gondolom az anyósa nem nagyon érdekli - esetleg csak annyiban, hogy befolyásolhatja a férjét - de sokért nem adná, ha az apósa (Temür:), végre egyszer kifejezné, hogy valamilyen szempontból nagyra értékeli. Szerintem ezért kell neki a Kék Házbeli állás, késõbb pedig esetleg egy politikusi pálya. (Biztos vagyok benne, hogy nem lenne kis dolog "alulról" felkerülni az elit köreibe, és ott közöttük kifejteni a manipulációs képességeit.)
Caffee 2018 febr. 28. - 10:23:00
(8959/9141)
Nagy küzdelmek árán sikerült megnéznem az elsõ epizódot, de a linken csak kb a harmadáig müködik, aztán leáll, ujraindul, lefagy, szóval használhatatlan egyelõre.
A végén a facebookon keresztül sikerült megnézni.
Elsõ benyomásom és a véleményem:
Ugye a feleség ugy lett bemutatva a felvezetõben, hogy könyörtelen karrierista a média világában. Ugyanakkor érdekes módon nekem nem volt annyira taszitó, inkább azt érzem, hogy abban a lelkiválságban szendved, ami az ilyen koru nõket és férfiakat is jellemzi: pótolható, eljárt felette az idõ, a fiatalság ugyanolyan kegyetlenül akarja õket leváltani, ahogy õk is eltiporták az idõsebb korosztályt annakidején.
Lehet mondani, hogy ez az élet rendje, tudomásul kellene vennie, miért kapaszkodik annyira a székébe, de ha az õ szempontjából nézzük, most leszámitva, hogy egyáltalán nem szimpatikus: miért kellene eltünnie, amikor ugyanolyan tehetséges, tapasztalt és müsora közkedvelt , mint régen. Aljas módon hozta zavarba a fiatal lányt adásban, ugyanakkor a kollégák kulisszák mögötti támadó megjegyzései, s a fiatal lány tülekedése ugyanolyan ellenszenves, amilyen õ maga.
Az édesanyja elárulja halála elõtti találkozásukkor, hogy egy olyan titokról tud, amirõl eddig a lánya azt hitte, hogy nem tudja, nem tudom, ez fontos lesz e a folytatásban.
Amit az utolsó találkozásukon folytatott beszélgetésbõl sejtünk, valószinüleg az anyja nevelte belé azt a mérhetetlen tudatos karriervágyat, ami ilyen ellenszenvessé tette késõbbi életében.
A férjrõl sokat nem tudtunk meg, csak annyit, hogy valami miatt, tisztességbõl, igazságérzetbõl, elnyomottak segitése érdekében, a feleség miatt /találgatok/ feladta a karrierjét, ranglétrán lecsuszva, fillérekért, kirendelt védõügyvédként dolgozik, elhidegülten élnek csak azért együtt, mert a feleség karrierjének ártana a válás.

Érdekes még, hogy a feleség /majd megnéztem a nevét, hogy röviditve használjam/ nem is tudja, hogy a hires golfozó az õ volt szerelme, a repülõtéren kellett erre rájönnie.
Akkor hogy igérhette meg az interjut, amikor ez a sportoló még soha nem nyilatkozott a sajtónak? Vagy rájött, hogy ismeri, nézegette a kezét kinagyitva, mielõtt elhivták arra a megbeszélésre, amikor le akarták váltani a fiatal lány javára?
K. Judit 2018 febr. 26. - 09:55:57
(8958/9141)
Találtam egy viszonylag rövid összefoglalót a Misty elsõ hat epizódjáról:

http://www.dramabeans.com/2018/02/misty-episodes-1-6-open-thread/
K. Judit 2018 febr. 24. - 14:28:39
(8957/9141)
Most végeztem a hetedikkel, totál kész vagyok. Olyan gondolataim voltak közben, hogy ez a minisorozat olyan, akár egy királydráma, ugyanúgy a hatalom körül forog minden, mint a több száz évvel korábbi történetekben. Csak mások a pozíciók. És ugyanúgy van hatalommal való visszaélés, zsarolás, fenyegetés, össze-vissza hazudozás, és ha nem is minden ok nélkül, de alattomban való bosszúra szomjazás. Még nem biztos, hogy volt-e, vagy lesz-e gyilkosság, de egy "nem természetes" halál, ill. baleset már van. Nem zárható ki elkövetõként sem a két házastárs, sem az, hogy maga az áldozat nyírta ki magát - bosszúból (amiért annak idején ejtették).

Nem tudod, kinek szurkolj ... Úgy látom, õk azt akarják (legalábbis egyelõre), hogy a férj legyen a rokonszenves, mert talán egy óriási csavart akarnak a végére. Nálam persze mûködik, de nyilván gyanakszom is. És nem szeretem a kierõszakolt szerelmet, a hála nem jó szerelem helyett, csak pótléknak. (Persze tudom, hogy vannak ilyen kapcsolatok, házasságok, és talán hosszú távon jobban is mûködik, mint egy szenvedélyes szerelem, de nem mindenki képes rá.) Az is biztos, hogy a nõk nagy részét meghatja ez a "mindenáron szeretlek, mindenáron segítek neked, mert a feleségem vagy, ez a kötelességem. (Még akkor is, ha közben tudom, hogy ez nem volt soha, és ma sem kölcsönös, nem is tagadtad, hogy mindig a karriered volt a fontosabb, még a közös gyerekünket sem tartottad meg ...) Szóval nem tudod, mire megy ki az egész. Nem érted, mitõl változott meg hirtelen a válni készülõ férj, pont akkor, amikor megvádolják a feleségét, mitõl ez a nagy segíteni akarás? Én már azt sem értettem, miért követte õket Thaiföldre? Neki semmi dolga nem lett volna ott ... Aztán mikor sírva kileste õket "azon a bizonyos" éjszakán, akkor például miért követte a feleségét?

Egy biztos, ez a sztori lefedi a mai világ összes aktuális kérdését. A politikában fõleg a korrupciót, a mindennapjainkban pedig a nõk másodrangú polgárként való kezelését. Még egy erõszak is elõbukkan a múltból. Nem lepne meg, ha mondjuk a börtönbõl 19 év után szabadult férfi HR, a fõszereplõ bátyja lenne. És valószínûleg õmiatta követett el gyilkosságot. Egyre biztosabb, hogy HR-t fiatal lány korában valaki megerõszakolta, talán azt az illetõt ölte meg. Az viszont meglepne, ha TW (a férj) minden elõzetes nyomozás nélkül alkalmazta volna. (Igaz, egy olyan országban, ahol kevesebb mint 300 vezetéknév létezik, talán nem is olyan nehéz eltitkolni valaki személyazonosságát.) Mindenesetre gyanús. Vajon a fotók eredetijét a férj is megkapta? ....

Bocs, abba is hagyom, nehogy ne tudjak leállni, úgyis szólsz, ha megközelíted ezeket az eseményeket.
Caffee 2018 febr. 24. - 09:57:00 Előzmény K. Judit
(8956/9141)
Köszi a linket, nézem, még beérlek talán.
K. Judit 2018 febr. 12. - 12:24:36
(8955/9141)
Negyedik epizód:
azt mondja a férj Thaiföldön, azért utazott az asszony után, mert még a házasságuk elõtt megígérte neki, hogy „használhatja õt és a családi hátterét, akár egy névkártyát”. A feleség erre azt feleli, azt hitte, a férje rendbe szeretné hozni kettõjük kapcsolatát. A férfi: helyre lehet azt még hozni egyáltalán? A bárban utoléri a felesége és meglepõ õszinteséggel vallja be, hogy maga is utálja a saját rettenetes megszállottságát, hatalomvágyát, a sikeréhségét, de nem tud tenni ellene semmit. Tudja, milyen szörnyû lehet ezt a férj szemével látni, és sajnálja. Akarja a Kék Házbeli állást, és megszállottan, vagy sem, sikerülni is fog neki, olyan magasra tör, amilyen magasra csak tud. Lehet, hogy kellemetlen lesz és szánalmas, és hogy nem fog passzolni a férje kifinomult karakteréhez, de nem tud leállni, kéri, hogy továbbra is tartsa magát az ígéretéhez. (Lehet, hogy a férj tudott arról, hogy Kevin és a volt szeretõ egy és ugyanaz? Lehet, hogy azért utazott az asszony után, hogy rajtakapja õket? Vagy titokban mégis rendbe akarja tenni a házasságukat?) Ekkor jelenik meg a golfbajnok a feleségével, aki HR évfolyamtársa és barátnõje volt valaha. Jó kis belépõ, tetszik a zene is, nem mindennapi a négy fõszereplõ arckifejezése. Kevin nem lacafacázik, elmeséli, hogy neki is volt egy ambiciózus szerelme (!), aki dobta õt, de szerencsére megismerkedett a feleségével. A férfiak kettesben iszogatnak tovább.

Újra otthon: a nõ tudja, hogy állandóan figyelik, nagyító alatt van az egész élete, semmiben nem hibázhat. A férj meg pont most költözik át az irodájába. Miért? Mi történhetett? Mert Kevin átadta neki HR brosstûjét iszogatás közben. Kevin kezdi visszafizetni a kölcsönt, amit kapott (lesifotók). Persze ezt HR nem hagyhatja. Itt az idõ eljátszani a gondoskodó feleséget, fõzni kezd, és beviszi az ételt a férje irodájába. A férj gyorsan lelép, az asszony pedig megtalálja az asztalán a bangladeshi család dossziéját. (Õket védte a férj az elsõ részben, mert megtámadták a munkaadójukat, miután azok egy éve éhbérért dolgoztatták õket.) Ez jól jött most HR-nek, egyrészt a férj lekenyerezéséhez, másrészt a Kevint szponzoráló cég ellen, mert róluk van szó. Éppen HR fõnökénél járnak a Kék Ház képviselõi, véleményt kérnek a nõrõl. „Hivalkodó és nem tud viselkedni – mondja HR fõnöke – de õ a legjobb.” Az esti mûsorban a nõ a nyilvánosság elé is tárja a menekültek ügyét. A férj viszont átlát rajta, tudja, hogy a felesége azért választotta ki ezt a dossziét, mert ha õ véletlenül veszítene a tárgyaláson, az nem jönne jól neki az új állásához.

Kevin telefonál, kéri HR-t, hogy találkozzanak. A férj követi a feleségét. Megakadályoz egy másik autóst, aki feltehetõen Kevinnek dolgozik. Õ készíthette a képeket is, amit HR az autó ülésén talált. Arról a thaiföldi együttlétrõl készült, amikor Kevin HR után ment, és amikor leesett a brosstû is, ami már megint HR ruháját díszíti. (Legközelebb a rendõrnyomozónál látja viszont, bizonyítékként.)

A másik szál is érdekes, Kevin felsége felhívja HR egykori riválisát, akinek még mindig viszonya van Kevinnel épp együtt vannak. Találkozni akar vele. (Elõtte kérte Kevint, jó lenne már egy gyerek, lassan 10 éve házasok, a férj most is talált valami kifogást és le is lép, a másik nõvel készül randira.)
Késõbb találkozik Kevin és HR is, a férfi beszáll a nõ autójába, a sarokról a férj figyeli õket. Nem lehet onnan látni, mi történik.
A feleség és a fiatal lány is találkoznak.
Aztán egyszer csak HR hazaér (nincs rajta a brosstû). Talán a táskájában vannak a kompromittáló képek. Csöng a telefonja, Kevin felesége hívja, nem veszi fel, holt fáradt, ledõl. Másnap a reggeli híradóban neki kell felolvasni a hírt, hogy K. autója beleszaladt egy betontömbbe….

Megint a rendõrségen vagyunk, a házaspár nem válaszol a kérdésekre, még a legegyszerûbbekre sem. Az ablak mögött mintha a Kék Ház emberei is figyelnének.
HR még nem tudja, hogy nemcsak tanúként van jelen, hanem gyanúsítottként, a férjétõl tudja meg.
Most már legalább tudjuk, mi történt: Kevin balesetet szenvedett, nem élte túl.

(Most látom, hogy sok fotó van a Smpin is, majd gyûjtök belõlük.)
K. Judit 2018 febr. 12. - 12:08:35
(8954/9141)
Misty:
A harmadik epizód
kicsit árnyalja a nõ karakterét (ahogy sejtettem, egyedülálló anya nevelte, nehéz gyerekkora volt, egyetlen célja: a csúcsra jutás, nincs semmi, ami megállíthatja).
Az új epizód kemény napokat is hoz számára, persze nyerni is tud két fontos dologban. Az egyik, hogy sikerül fiatal riválisát kirúgatni, a másik, hogy a férje összetépi a pár nappal korábban általa kitöltött válási nyomtatványt. Az esetleges válással a nõ mindent elveszítene, meg kell akadályoznia, és a szerencse mellé is áll. Kap egy ajánlatot a Kék Házba az új kormánytól szóvivõi, vagy sajtótitkári munkakörbe, egyszer így fordítják, egyszer úgy.
A nyomozás folyik tovább, annyi az új fejlemény, hogy a férj jelentkezik a nõ védõjének. (Nem tudjuk, ill. nem emlékszem, volt-e szó arról, hogy ki halt meg.)

Politikai is került a történetbe, van egy rövid beszélgetés arról, hogy nagyon magas pozícióba kerülve mennyire képes valaki megtartani korábbi meggyõzõdését és elveit, és meddig képes elmenni, hogy a magas rangját megtarthassa. Már ez is a tesztelés része lehet, ami hónapokig fog tartani mindenre kiterjedõen. Thaiföldön ebédelnek együtt egy fejessel, akinek elég rossz véleménye van a médiáról. Az alku részeként küldték el HR-t Thaiföldre, hogy egy új magazinban is mutassa be a golfbajnokot, akinek fontos találkozói (magas rangú kihívói) vannak, róla forgatnak filmet.

Megtudhatjuk ebbõl a részbõl, hogyan ismekedik meg a házaspár kb. tíz évvel ezelõtt, hogyan fogadták a nõt a szülõk. Korrupciós botrányok voltak éppen napirenden, a férfinak éppen azért tetszett meg HR, mert szemtelen volt ugyan, de jogos kérdéseket tesz föl, látszik rajta, hogy nagyon törtetõ, de az igazságot keresi. A nõ bevallja, hogy van valakije, de a férfi házassági ajánlatára végül igent mond. A szeretõt, az akkor csóró és jövõ nélküli mamlasz Kevint (akit még másképp hívtak) rövid úton lapátra is tette.
Évekkel késõbb volt az asszonynak egy terhessége, aminek egy jó állásajánlat miatt véget vetett. A férj ezt valószínûleg soha nem emésztette meg, az após-anyós nem is tudott róla. Állítólag az ügyészségen kitudódott botrányos ügyek miatt váltott szakmát (kirendelhetõ ügyvéd lett belõle), lehet, hogy ez a két esemény idõben valahogy egybeesett. Mindenesetre kerülik egymást, külön hálószobájuk van.
K. Judit 2018 febr. 12. - 12:00:08 Előzmény Caffee
(8953/9141)
Caffé,
tudósítalak :), hogy érdekes a Misty, nem lelkizés folyik, inkább kõkemény hatalmi harcok dúlnak, ravaszkodások, alkudozások stb., belevették az utóbbi idõk korrupciós botrányait (szóval van benne politika is), ha van egy kis idõd, nem fogsz unatkozni. A negyedik epizódnál tartunk, megvan, ki az áldozat, de még nem tudjuk, hogy gyilkosság történt-e, szóval nem biztos, hogy krimi lesz ... Viszont ha krimi lesz, elég sok gyanúsítottnak kell tisztáznia magát.

Misty

Az elsõ két rész
a fõszereplõnõ, Hye Ran (HR) sötétebbik oldalát mutatja: az állásához mindenáron ragaszkodó, ezért mocskos módszerektõl sem visszariadó (pl. kompromittáló fotók készíttetése a riválisáról és a volt szeretõjérõl, majd a képekkel való zsarolás), közben még az anyja halálát is szinte teljes közönnyel fogadó asszonyt látunk, aki a férjét és annak családi hátterét is saját sztársága (tévés mûsorvezetõ) háttereként használja, minden arról szól, hogy õ minden téren nyertes legyen. Váratlanul veszély fenyegeti az állását, fúrják a munkahelyén, egy fiatalabb nõt akarnak a helyére ültetni, aki persze még nem elég dörzsölt, bele is sétál HR csapdájába. Közben alkudozni kezd a fõnökeivel, beígér nekik egy exkluzív interjút a világhírû golfbajnokkal, aki még soha nem nyilatkozott. Cserébe kéri vissza az állását. (Még nem sejti, hogy a sportoló a volt szeretõje, aki kicsit amerikaiasította a nevét.)
A fõszereplõk házassága totálkáros különben, egyelõre csak ennyit tudunk.
Közben nyomozás folyik egy baleset (vagy gyilkosság) ügyében, a nõt is meghallgatják tanúként.
Caffee 2018 febr. 05. - 10:53:21
(8952/9141)
Ja, azt vettem észre, hogy már olyan fiatalok a szerelmes történetek fõszereplõi, hogy szinte még gyerekek.

Viszont õ szerepelhetne királyként, hadvezérként, miniszterként valamelyik tört. sorozatban.

De hát Kim Nam Gil is megváltozott, tiszta kerek lett az arca, már sehol nincs belõle Bidamból:(
Bele is akarok nézni egy uj idõutazós orvosos sorozatába.
K. Judit 2018 febr. 05. - 10:44:49
(8951/9141)
Elõre lehet tudni, hogy a per alatt (a nõt megvádolják egy gyilkossággal, és a férj fogja védeni) újra egymásba szeretnek.
Senkit nem zavar, hogy már az elõzetesben lelövik a poént.
Mindenesetre nekem talán azért lesz érdekes, mert jelenleg, ha ez a nõ egyszerre szárnyakat növesztene, akkor se tudnám megkedvelni. Viszont biztos jön majd a nehéz gyerekkor, talán az anyja egyedül nevelte, talán túl erõszakosan mantrázta a fülébe, hogy mindenképpen a csúcsra kell jutnia .... számomra nehezen találnak elfogadható mentséget, egyelõre annyira ellenszenves. (Lehet, nem õ volt a gyilkos, de nem áll nagyon távol tõle.)

Nem tudni különben, hogy JJH milyen forgatókönyveket kap, talán ez volt a legelfogadhatóbb. Elvégre eltelt pár év az utolsó munkája óta, igaz, hogy akkor viszont túl sok lehetett a meló a kínai filmek is nagyon elhúzódtak. Jó, pihent, ezt kapta. Egyszer elmagyarázta egy riportban, hogy a melo az õ mûfaja, mert már öregnek tartja magát ...
Mi itt nyugatabbra nem látunk öregnek sem egy 35 -40 éves nõt (!), sem egy 45-50 körüli férfit. Õk ebben is másképp gondolkodnak. Vagy túl sokan vannak, túl sok a fiatal.... nem tudom. Szólok, ha nagyon jó lesz :).
Caffee 2018 febr. 05. - 10:22:32
(8950/9141)
Szegény, ráférne már egy történelmi sorozat vagy egy komédia, ezek a sirdogáló-szerelmes-kapuzárás-pánikos történetek szörnyüek.
De azért tudósits, ha mégis érdekes:)
K. Judit 2018 febr. 05. - 10:01:05
(8949/9141)
Ha valaki kíváncsi lenne a filmre és nem találja, tudok egy helyet.
(Nem nagyon vágytam melodrámára, de ez van, egyszer egy héten ki fogom bírni.)
K. Judit 2018 febr. 05. - 09:52:28
(8948/9141)
A nagyfülû a feleség, sztár mûsorvezetõ, nagyon ragaszkodik a székéhez, vajon meddig teheti meg...
K. Judit 2018 febr. 05. - 09:51:06
(8947/9141)
Õ a férj (hivatalosan kirendelhetõ ügyvédként dolgozik, nem tudni miért, korábban ugyanis ügyész volt, valami történhetett :)
K. Judit 2018 febr. 05. - 09:48:34
(8946/9141)
Képek a sajtótájékoztatóról
K. Judit 2018 febr. 05. - 09:46:20 Előzmény Caffee
(8945/9141)
Sziasztok,
ahogy ígértem, megnéztem a Misty elsõ részeit (pénteken és szombaton játsszák). Mit mondjak, minden van benne: siker, pénz, gazdag szülõk, szegény szülõk, régi, akkoriban vállalhatatlan szeretõbõl világhírû sportoló, morcos, éjjel-nappal dolgozó férj, hûvös feleség, mocskos munkahelyi harcok stb. (Talán egyedül az árva gyereket hagyták ki, ill. eddig még nem volt róla szó, eddig nem fért bele ...)

Van már néhány fotó (a történet mostani szakaszában nem nagyon látni mosolygó szereplõt).
16 részes lesz különben.
Caffee 2017 dec. 31. - 09:50:31
(8944/9141)
BUEK!
Judit, hova tuntel?
offtopic
dorombka 2017 dec. 23. - 06:37:12
(8943/9141)
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek !

A kép egy koreai illusztrátortól 애뽈 Aeppol , aki fõként a mindennapi apró boldogságot örökíti meg képein.
pl. https://twitter.com/hashtag/aeppol
https://twitter.com/hashtag/Aeppol?src=hash

KÉP : 하늘에게 (To Heaven) by 애뽈 on
Caffee 2017 dec. 08. - 23:40:35
(8942/9141)
Már nem tudom, hanyadszor latom a DongYi- t, de csak most tunt fel:
epp most akar visszakerulni a palotaba DongYi, a kiraly mar titokban keresteti, mikozben Jang batyja nyiltan kerestet DongYi- t, tele a varos a kepevel, errol miert nem szol valaki a kiralynak? Micsoda hulyeseg, h a kiraly nem tud arrol, mit csinal rendorparancsnoka?