Böcsü 2007 szept. 22. - 15:21:30
(34/114)
a végén bírom a záró poént
Asha 2007 szept. 02. - 13:16:16
(33/114)
Hát... Én nem igazán szeretem az ilyen filmeket, de ezen jókat vigyorogtam. :)

Ami pedig Jim Carreyt illeti: Rühelltem õt régen! Az agyamra ment a régebbi filmjeivel (Ace Ventura, pl), de aztán félretéve az elõítéleteimet,megnéztem néhány komolyabb filmjét is. A Truman Show-val például egészen elvarázsolt. Szerintem nagyon teheséges, nagyra tartom a színészi adottságait, a hülyéskedései meg... Neki tetszik a bolondozás, hát csinálja, és még pénzt is keres vele, mert van, aki arra a színvonalra bukik. Ezt a kettõt nem kell keverni. Õ pont egy olyan színész, hogy a filmjeivel elég széles körökben hódíthat, és egy filmje azért általában mindenkinél van, ami tetszik. Ízlések és pofonok, a többit nem kell megnézni. :)
Meeschka 2007 aug. 25. - 09:14:49
(32/114)
Nekem tetszett:) Ill. a hozzászólásaitokból rosszabbra számítottam. Nem az a film,amit bárki is a kedvencének mondana,de egy álmos délutánra kifejezetten jó.
spe88 2007 jún. 09. - 13:28:53
(31/114)
Jól beszélsz GetCool!!!
GetCool 2007 márc. 26. - 18:55:49
(30/114)
lekvárral tartok, és én is büszkén vállalom hogy Jim Carrey Fan vagyok!:D
Ami azt illeti elolvastam az elmúlt jópár hozzászólást és lényegében azt látom, hogy egy két kivétellel de mindenkinek van pozítív véleménye, élménye Jim-rõl. Azt tudhatjuk, hogy olyan ember nincs, akit mindenki szeret, fõleg nem, ha színészrõl van szó. Éppen ezért már önmagában az is elég bizonyíték Jim Carrey tehetségére és profizmusára, hogy még y-tro is talált olyan filmet amiben elismerte, hogy JÓ! :) Jim egy tipikus megosztó személyiség, vagyis az ember vagy szereti vagy utálja. Persze van kivétel, de most a moziba járókra, és a filmszeretõ, filmrajongó emberekre gondoltam.
Szeretnék reagálni azokra a megjegyzésekre hogy Jim Carrey eladja a tehetségét és olcsó poénokra váltja azt. Szerintem, az aki tök ismeretlenül ki mer állni egy szál mikrofonnal a szinpadra, és képes hosszú perceken kereszül nevettetni, és saját, egyéni, eredeti humorral másoknak örömöt szerezni, az mûvész! Színész és tehetség! Ha valaki ezt eccerûen le ripacsozza, azt szeretettel várom, hogy CSINÁLJA UTÁNNA! Ha ez sima ripacskodás, akkor nem lehet olyan nehéz...Csinálja utánna aki tudja! Komolyan azt gondoljátok, hogy ha Jim Carrey sima ripacs lenne, aki csak fecsérli a tehetségét, akkor ott lenne, ahol most van??? Mindenki ismerné, szeretné vagy utálná??? Nem hinném. Sok ezer ember van aki hasonló próbálozásokkal akart ismert lenni, és milyen fura, nem sikerült neki...Azt hiszem nem szabad összehasonlítani színészeket, de nem nagyon ismerek olyat aki képes Ace Venturaként a seggével beszélni, és Truman-ként szembesülni azzal, hogy az élete egy nagy TV show. Lehet, hogy nem õ a legnagyobb drámai színész, de ezt nem is várja tõle senki. SÕT!!!
Végül pedig, az az ember aki képes nevettetni, és örömet szerezni, az az egyik legszebb dolog a világon. Azt gondolom, hogy ha ez lesz a legveszélyesebb dolog az emberiségre, akkor eljött a világbéke....:)
Annyi rengetek szemét ömlik a TV-bõl és most már a mozikból is, hogy Jim Carrey-t méltán emelhetjük ki ezekbõl és mondhatjuk, hogy egyedi, tehetséges, maradandó, és legfõképp utánozhatatlan!!! Nem kívánok senkit sem meggyõzni, mert tudom, hogy aki nem szereti az nem szereti és kész! De annyit azért kérek, hogy ne elvakultan vagdalózzunk a szavakkal ,miközben beskatulyázunk embereket úgy hogy nem is ismerjük õket igazán...és ez nem csak Jim Carrey-re igaz!
lekvár 2006 szept. 17. - 11:14:02 Előzmény x-tro
(29/114)
Nekem tetszett a film. Na lehet fikázni...
Én imádom Jim Carreyt is és a filmjeit is.
5/10
Newcastle United 2006 júl. 26. - 11:38:30 5/10
(28/114)
Nekem sem tetszett film, nagyon középszerû volt. Jim Carreyrõl szólva én is csatlakoznék azokhoz a véleményekhez, hogy szerintem is egy ripacs, de olyan ripacs, aki ha akar akkor tud jó színész is lenne. És ez a rosszabbik ripacs, mert tud, de nem akar.
bailey 2006 febr. 22. - 10:11:31
(27/114)
x-tro: szerintem ez már lerágott csont, emellett pedig szerintem senkit sem izgat a véleményed!
x-tro 2006 febr. 08. - 17:53:31
(26/114)
De annyi igaz, hogy korrekt legyek, hogy nem a legrosszabb JC film. A mester életmûvében a középmezõnyben van a helye kb. de abszolúte nem egy nagy durranás, nem tudom mit szúrtok rajta ennyire...
x-tro 2006 febr. 08. - 17:51:48
(25/114)
megnéztem kedves ajánlásaitokon felbuzdulva ezt a valóban nagyszerû alkotást és a kitûnõ színész alakításától még mindig el vagyok alélva.
KÖSZÖNÖM, KÖSZÖNÖM, KÖSZÖNÖM.

:P
viccet félretéve: ez megnézve még szarabb, mint látatlanban, akinek ez bejön, nyugodtan forduljon orvosához (vagy akihez akar...)
Gandalf 2006 febr. 07. - 00:12:00
(24/114)
Sziasztok

Nos kedves x-tro ugyan már lerágott csont de azért csatlakoznék az elöttem szólokhoz.
Legföképpen azért mert te is talláltál J.C.-nek olyan filmjét ami tetszett.
Bár szerintem nem az volt élete "csúcspontja", ha már itt tartunk egy tipikusan csodás J. C. film a Truman Show.
Azt hiszem azért mert valakinek nem tetszik egy ember illetve a filmjei még lehetnek kivételek én 4 éves korom óta járok moziba hidd el elég filmet láttam már.
Nem állítom, hogy a legjobb filmje de nézhetõ.
Tény ,hogy kezd egy kicsit kifulladni a fickó,de még mindig inkább ez a film mint az elmúlt idõben megjelent sok szemét ami aztán ténylegnézhetetlen volt.
Egyszóval nézd meg és ha nem tetszik akkor fikázd mert nem hiszem ha így látatlanban bármit is állíthatnál a filmrõl.
Ez kb olyan mintha most azt mondanám a te barátnõd olyan ronda hogy bûn volt világra jönnie ( és ezzel semmi mást nem tettem mint te )
bailey 2006 febr. 06. - 12:49:52
(23/114)
Teljes mértékben egyetértek banderialis-szal.
Amennyiben megnézed Jim Carey-nek ezt a filmjét is, akkor nyugodtan szóld le, addig viszont szerintem maradj csendben. Mindenki felfogta (véleményem szerint már elsõ alkalommal) azt, hogy mennyire negatív véleménnyel vagy róla és a továbbiakban személy szerint engem nem érdekel, hogy fikázol le rangos hollywoodi színészeket. Nekem is megvan a privát véleményem Careyrõl, láttam tõle rossz filmet is, de ettõl függetlenül szerintem jó nevettetõ az ürge. Ennyi. Arra meg nem vagyok kíváncsi, hogy egy (valószínûleg abszolút zöldfülû) hozzá nem értõ valaki hogyan és milyen mértékben szapulja a filmipart illetve konkrétan ezt az egy színészt pusztán irigységbõl.
x-tro 2006 febr. 05. - 17:49:06
(22/114)
átgondoltam. semmi nem változott.
sajons, túl sok jim carrey filmet láttam ahhoz, hogy LEHESSEN némi fogalmam errõl a rajongói által zseninek tartott ripacsról. és igen, ha ez kell: nekem nem tetszik Jim Carrey. sõt, egyensen utálom. miért baj ez? :))
banderialis 2006 febr. 05. - 17:08:42
(21/114)
Kedves x-tro. Egészen szimpi hozzászólásaid és lereagállásaid voltak amik már majdnem feledtették a legelsõ hozzászólásodat mely sz.:

"...Ezt a filmet ugyan nem láttam..."

Nem tudom és hány éves vagy és nem tudom milyen a magánéleted de a hozzászólásod közelebb ált egy igen erõs Frajdi pótcselekvéshez mint egy valódi vélleményhez.
Ennek a portállnak a hozzászólás lehetõségét AZOKNAK talállták ki akik már megnézték a filmet, mégpedig azért hogy azok akik még nem nézték meg eldönthessék hogy meg akarják-e nézni. Ennyi erõvel megírhattad volna a véleményedet az Euro-Dollár viszonyáról vagy az amcsi külpolitikáról is. Tehát ha TE nem tudsz konkrétan a filmrõl nyilatkozni - amit persze csak a megnézése után lehet - akkor NE SZÓLJ HOZZÁ csak azért mert mások olyan dolgokat szeretnek a világon amit te rühelsz. Nekem is van véllemyényem Jim-rõl jó is rossz is, és akkor mi van? Gondold át a dolgot x-tro.
menace 2006 febr. 05. - 12:58:34
(20/114)
öregem x-tro, ha a primitívség fájna, ide hallanám az ordításodat... nehéz azt mondani, h neked nem tetszik Jim Carrey stílusa?
x-tro 2006 febr. 02. - 09:31:01
(19/114)
off-nem vagyok színész, miért kellene hollywoodban befutnom?
on-nem a nevettetés ellen szólok, hanem jim carrey ellen. Idegbetegeken, pszichopatákon nem nevetünk. ha meg igen, mi is azok vagyunk.

a hollywoodi karrier ellen sincs kifogásom, de miért kellene szeretni valakit azért, mert befutott? minden hollywoodi sztár befutott valahonnan... és majd mindenki kemény melóval, de ez csupán egy pont maximum, a 10 bõl...
bailey 2006 febr. 02. - 07:31:52
(18/114)
Az emberiség lehet, hogy sérült, viszont miért baj az, hogy van valaki, akin tud nevetni? Jim Carrey a vígjáték mûfajban alkot és szerintem jól csinálja. Tény, hogy nem egy Antony Hopkins, de hát nem mindenkinek áll jól az a stílus. Az meg, hogy pénzért csinálja (nem is kevésért), egyértelmû. Ha ennyire irigykedsz x-tro, akkor miért nem választottad ezt a pályát? Kritizálni nagyon könnyû, de kérdem én, Te képes lennél ugyanígy befutni Hollywoodban vagy máshol? Nem hinném....
blowup 2006 jan. 27. - 16:28:50 Előzmény x-tro
(17/114)
Sajnos egyet kell értsek x-tro-val, J.C. ripacs.Mégpedig a legrosszabb fajtából ..."azidiotaamerikaiordenarypeople"-nek 'készült' típusból.Fárasztó.Viszont roppant gazdag.Ez jó, ez kell a népnek.Hajrá!
x-tro 2006 jan. 22. - 10:19:10
(16/114)
Figyu. Vegyél a kínai butikban egy gumiálarcot, és ha azt össze-visszagyûröd, rájössz, csupán ennyi a nagy Jim Carrey. Nagyon olcsó, kb. 2-300 forint....:))
x-tro 2006 jan. 22. - 10:17:27
(15/114)
A véleményem, miszerint Jim Carrey ámokfutása káros az emberiségre, nem változik!

Az, hogy az emberiség sérült, az legjobban ott látszik, hogy ahol JC véletlenül, de valóban jó, azt lefitymálják, ahol pedig orvosi eset, azt szeretik....