Dantes 2007 nov. 21. - 12:38:46
(83/283)
Egyet értek. Felhõtlen szórakozás: Bruce willis leöl mindekit.
Nem is kell ennél több. Nem kell gondolkodni, csak nézni és zsórakozni
minerva00 2007 nov. 21. - 12:20:38
(82/283)
bocsánat, helyesbítenék: nem gyerekes baromságokra, hanem gyerekes mozikra...
minerva00 2007 nov. 21. - 12:19:29
(81/283)
Én úgy gondolom Bruce Willis megunhatatlan. És gyerekes baromságokra pedig úgy hiszem minden embernek szüksége van, még akkor is ha férfi és 60 éves...
kocamama 2007 nov. 19. - 18:42:03
(80/283)
Az elsõ három részt láttam, Bruce Willis úgy látszik halhatatlan. Nem tudom az emberek mikor nõnek ki az efféle gyerekes moziból.
Asys 2007 nov. 18. - 14:33:17
(79/283)
A 3 legjobb jelenet:1.az alagútban,amikor ,,elpörög" a kocsi a levegõben Bruce Willis és Justin Long felett!2.Bruce W. leszedi a helikoptert a levegõbõl,egy rendõrautóval!3.Bruce Willis leugrik a repcsirõl!
Nálam viszont,a 4 rész közül még mindig a harmadik az etalon...Ott alakította hõsünk a legnagyobbat!
10/10
skillet 2007 nov. 18. - 11:28:35 10/10
(78/283)
nekem nagyon tetszett a film. és nem 1x mondtam film közben 1-1 jobb jelenetnél, hogy ezt a filmet újra meg fogom nézni...és így is lesz. tökéletesen beleillik a sorba. ha valakinek tetszett már az elsõ 3 is, és nem vár a folytatástól sem többet, vagy inkább valami mást, akkor nem fog csalódni...sõt. én valamiért rosszabbra számítottam, és hihetetlenül tetszett. bruce nem vesztette el a varázsát a mai napig sem. nem vagyok nagy die hard rajongó, de tetszettek a die hard részek. és a 4. rész után úgy érzem, muszáj lesz megnéznem megint az elõzõ 3-at is. üt borít.
9/10
Peter005 2007 nov. 09. - 15:08:41 9/10
(77/283)
Mindenekelõtt: tételezzük fel, hogy John McLane halandó ember. Mi történik akkor egy Die Hard fimben? Elsõ akciójelenet: John lövöldözésbe keveredik, eltalálják, életveszélybe kerül, 6 hónap korházi ápolás, lebénul, vége-fõcím. Vagy esetleg csinálnak belõle egy emlékezetes drámát (HOPPÁ!!!). Ennyi.
Vannak a Die Hard jellegû akciófilmek, és vannak szuperhõsös filmek, mint a Superman, az X-Men vagy a Pókember. Mi a különbség? Az utóbbinál már az elején tudjuk, hogy a fõszereplõ(k) szuperhõs(ök). Az elõbbinél a film alatt tudjuk meg. John McLane szuperhõs. Ennyi.
Miért jó film a Die Hard? Mert tökéletes szórakozást két órán keresztül. Bombasztikus látvány, egy tökéletesen menõ fõszereplõ kiválló társsal, humorbonbonok tömkelege, akciófilmhez képest vállalható story, gyönyörû M. E. Winstead és MaggieQ, laza Kevin Smith cameo és happy end. Ennyi.
Nem tudom, hogy valaki foglalkozott-e már az ötödik résszel, de szerintem a "Túl drága az életed" ( szerzõi jogv.:) még vállalható cím lehet. Ja és egy ötlet: az 5. rész fõgonosza legyen Jason Statham. Nos?
Alex Diesel 2007 nov. 04. - 20:50:03
(76/283)
Sziasztok!

Tetszett a film, Bruce Willis hozta a tõlle megszokott laza vagányságot, ésszel és akcióval megfûszerezve. Jó a szereplõgárda többi tagjai is, mindenki azt a szerepet kapta ami hozzá illik.

A hackerek tevékenységét nem tartom realisztikusnak. Két gomb lenyomásával behozzák bármelyik térfigyelõ kamera képét, megváltoztatják a közlekedést irányító lámpák jelzéseit... Nem vagyok ilyesmiben teljesen otthon, de nem hiszem hogy ilyen könnyen bármit meg lehetne tenni. Az hogy megbénítják az államot ilyen könnyen... Ezen titokban elmosolyodtam. Inkább tartom valóságosnak John McClane hajmeresztõ és látványos mutatványait, mint a hackerek hatalomra törõ mûvészetét. Ettõl függetlenûl viszont az ötlet az tetszik.

Egy szabad délután, vagy egy esti összejövetelen, akár egyedül is egy 5.1 -es házimozi társaságában, vagy házimozi nélkül, egy remek mûsort nyújtanak a képkockák. Ajánlom azoknak akik szeretik a hackerekrõl szóló filmeket, és azoknak is akik szeretik az akciófilmeket, de még azoknak is akik a hackeres akciófilmeket szeretik. Szerintem többször is meg lehet nézni.

Üdv.: Alex Diesel
Grizzly 2007 okt. 01. - 00:25:06 Előzmény Ádám Zoltán
(75/283)
Ez kész :D
Ádám Zoltán 2007 szept. 06. - 21:33:04 Előzmény Huma
(74/283)
Köszi.
Válalom a nevem, most akarok majd egy filemet csinálni egy magyar Jackass-t!
Akit érdekel annak itt a link nézze meg a trailert, ezt már a 3-ik rész.Persz nem reklámozni akarok csak megmutatni!:)
http://www.youtube.com/watch?v=V6POsVIyuN4
sipka 2007 aug. 30. - 18:53:12
(73/283)
Én ma láttam a moziban ezt a filmet. NAGYON KIRÁLY VOLT!!!!! Persze, voltak olyan jelenetek amikre már azt mondja az ember: "Hú, ez egy akkora marhasság, hogy Bruce Willis mindent túlél!!! Talán õ Superman unokatesója vagy mi a franc?!" De számomra ezek a "túlzó" jelenetek is szuperek voltak. A film minden mozzanatában valamiféle akció történik, vagy ha éppen nem, akkor pedig valami vicces beszólást hallhatunk Bruce-tól :) Szóval nagyon OTT van :) A kedvenc jelenetem a filmbõl amikor is, Bruce Willis a karatés bigével verekszik :D Hát én még nem láttam olyat, hogy ennyire bemostak volna egy nõnek :D Talán a film egyetlen negatívuma Timothy Olyphant fogsora!!!! Nekem nagyon természet ellenesnek tünt!!! :) Másnak nem ?! Na mindegy. Amúgy nagyon jó ez a "Moziünnep"!!! Ma megnéztem a "Die Hard 4.0"-át, és a "Disturbiá"-t. Holnap következik a "L'ecsó", és a "Törés". Harmadnap pedig a "Harry Potter 5." része. IMÁDOM A MOZIÜNNEPET!!!!
Huma 2007 aug. 30. - 12:04:31
(72/283)
Viszont nemes és becsülendõ, hogy így felvállaltad magad a fórumon. Gratula!
Huma 2007 aug. 30. - 12:01:51
(71/283)
Megértem a Te véleményed is. Végül is a fórum az egyéni szubjektívumokról szól, remélve sokszor a trágárságok nélkülözését:)
Ádám Zoltán 2007 aug. 30. - 00:22:21 Előzmény Huma
(70/283)
Szerintem meg az év filmje, legalább is számomra.
Nagy látványos lett és akció dús, a szinészek elõtt meg le a kalappal.
Reméllem lesz még egy része kb. 10 év mulva mikor Bruce Willis már olyan 65 éves lesz és úgy menti meg a világot. Poén lenne!
hadri 2007 aug. 29. - 18:38:20 Előzmény Zolkó
(69/283)
Maximálisan egyetértek azokkal, akik dícsérték a filmet. Ma végre megnéztük és szuper volt! Az akciójelenetek mellett tényleg jó poénokat is elsütöttek! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Zolkó 2007 aug. 25. - 17:48:17
(68/283)
Tyû, micsoda mozi volt! Minden benne van, ami egy igazi Die Hard filmhez kell. Iszonyú lendülettel sodor végig, repkednek a poénok, és Willis bátyó úgy hozza Mclain-t, ahogy rajta kívül senki más se tudná. Õ erre a szerepre született, minden egyéb béna alakítását megbocsátom neki:) Teljesen megvan a Die Hard fíling, a jellegzetes Mclaine beszólások, a magában beszélés, wolkie-tolkie üzengetés, stb.
Valaki azt írta, hogy unalmas volt, és nem elég pörgõs. Nme tudom melyik filmet nézte, de ha ezt, akkor be volt nyugtatózva:)
Jóval több irreális jelenet van benne, mint az eddigiekben, a helikopter elütõs jelenet egy kicsit tényleg sok volt, de az ebbõl fakadó poén (elfogyott a töltényem) kicsit kárpótolt érte:)
Ami Olyphantot illeti, Rickman és Irons is jobb fõgonosz volt nála, de ennyi baj legyen.
És Dörner elõtt is le a kalappal. Ha Willis erre a szerepre született, akkor õ (kis túlzással) Willisre:)
Már alig várom az ötödiket.
leahla 2007 aug. 17. - 22:24:31
(67/283)
Ha ez nálad ennyire túlzás, akkor az új Indiana Jones mi lesz? Nem hiszem h Ford plusz oxigén nélkül futna a hatalmas kõ elöl. Szerintem jó kis film, nekem kifejezetten tetszett.
1/10
El Fary 2007 aug. 17. - 22:16:45 1/10
(66/283)
Hûha... Nagyon szánalmas, gagyi film ez. A világ legbénább filmjei közé tartozik. Semmi köze a Die Hard trilógiához.
Egyetlen jó poén benne, hogy beszélni hallhatjuk Csendes Bobot (Kevin Smith, aki a Varázslót alakítja).
Részvétem mindenkinek, aki végigszenvedi ezt a silány vacakot.
Huma 2007 aug. 17. - 18:45:13
(65/283)
Na, nálam a nõ ütötte ki a skálát (hirtelen azt hittem a terminátor legújabb részét nézem), majd a kamion + F mittudoménhányas repülõ jelenet. Képtelen vagyok az egészet kommentálni!
9/10
Peter005 2007 aug. 17. - 13:19:51 9/10
(64/283)
lizards!
Õ John McClane. John McLane nem halhat meg. John McClane nem sebesülhet meg. Tudod miért? Mert õ John McClane.