dark_angel 2007 jún. 27. - 18:43:24
(23/283)
mármint bruce
dark_angel 2007 jún. 27. - 18:42:51
(22/283)
én ma néztem meg,nekem nagyon tetszett,burce örök kedvencem,de nem csak ezért,jó kis akció mozi.a végfelé az a vadászgépes jelenet az nem kellett volna de amúgy egyben volt:)csak ajánlani tudom!
htonio 2007 jún. 27. - 17:37:48
(21/283)
Láttam. Volt egy pár meredek jelenet (pl. 20 méteres csonttörés nélküli esések fél tucatszor), viszont kárpótolta a Die Hard sorozatban megszokott poénok 120 %-ra teljesítése, és persze a CGI jelenetek viszonylagos mértéktartása. A zene tele volt Michael Kamen-es motívumokkal, de rám nem volt olyan nagy hatással, mint az eddigi részekben (fõleg az elsõ kettõben). Justin Long szerintem beleillett a filmbe, a beszólásoknak, poénoknak a felét simán hozta (nem csak ezért) . A realitásérzék kicsit elszállt ebben a részben, ennek ellenére mégis szórakoztató, és abszolút megvannak benne a Die Hard-sorozat eddigi vonásai (BW bosszúsan magában beszél, beszól a rosszfiúknak (rosszlányoknak), miközben tudjuk, hogy õ csak egy egyszeri ember kivételes zsaruösztönökkel, jó megfigyelõ és felfogóképességgel, akciójelenetek, izgalom, hõsiesség stb.), csak némileg (szerintem még a "trendi" kategóriában) túllépték az eddigi sorozat példányainak poén- és akciómennyiségét. Szerintem teljesen ajánlott a Die Hard-rajongóknak, de közülük is fõleg azoknak, akik annyira nem sínylik meg a szeretett trilógia 120 %-os "popcornizálását".
benkewood 2007 jún. 27. - 16:16:18
(20/283)
Ma láttam, WestEnd elsõ elõadás, délelõtt 10-kor! :-)

SZUPER A FILM!!!!! :-))))

A Die Hard fanok - mint pl. én is - ne aggódjanak, minden megvolt a filmben, ami a sorozatot kultikussá tette: akció, humor, látvány, sztori, hõsiesen bicegõ Brúsz, yippiaaeee... :-)

Hogy a végén tényleg meghal-e Bruce Willis, azt nem árulom el... de tuti, hogy nem lesz ötödik rész. ;-)

Dörner György ismét bravúrosat szinkronizált, köszönet neki érte (ki tudja, talán õ is olvassa ezeket néha)!!!!!!

Kedvencem: "Amikor utoljára láttam a csajod, épp egy liftakna fenekén feküdt, és egy dzsip lógott ki a seggébõl..."

Fikázók ide vagy oda, a negyedik rész méltó tagja a sorozatnak!!! Kötelezõ darab!!! És nem letöltögetni, hanem irány a mozi!!!!!!!! :-)))))
jeff 2007 jún. 26. - 23:41:56
(19/283)
Én ma láttam premier elött, és borzalmas... Kár érte, mert Bruce Willist csípem, és az elsõ, második rész is nagyon jó volt... A látvány, effektek jók ebben a filmben, és ennyi az egész, az elsõ részhez képest sehol nincs.
csenty 2007 jún. 23. - 16:39:13
(18/283)
Szerintem nagyon jó film!

Nézzétek meg a film fórum oldalát és szóljatok hozzá!

<a target="_blank" href="http://diehard4.moviez.hu" title="http://diehard4.moviez.hu">diehard4.moviez.hu</a>
TaurusHUN 2007 jún. 19. - 10:51:44
(17/283)
Az elõzetesét láttam. Akcióban és látványban nem lesz hiány.

De mint tudjuk a folytatások korát éljuk, ez évben fõként sok van és lesz.
De egy akciófilmet csak nem rontanak el!
A szikla óta kevés jó akciófilm van, most reménykedek a nagy kedvencben. Remélem a látványtechnika fejlõdése nem fogja hazavágni arégi részekbõl hozott hangulatot.
Klasszikus akciófilmre számítok, mint az elsõ rész, és azt is remélem, hogy a látványtól és effektektõl még látni fogom a filmet és nem lesznek 1 perce összesûrítve.
zszoltan 2007 jún. 16. - 14:44:27 Előzmény Redfield
(16/283)
Csatlakozom. De majd meglátjuk. Bár lehet, hogy csak meglátjátok. Majd még meglátom. :)
Bigpapa 2007 jún. 15. - 12:16:16
(15/283)
Sziasztok!
Már nagyon várom a filmet. Szerintem ez áll jól a Willisnek,bár a lecsúszott alkoholistát is jól hozza. Vajon miért? :))))))))))))))
Lesz Die hard 5. Olvastam a kinti fórumon, és a Willis is elszólta magát. Nem öreg hozzá.
Ennek örömére csináltama filmenek egy dvd borítót is.
Más!
Azt nem tudjátok,hogy miért áll le napokra ez a fórum a port hu-n? Elég idegesítõ. Kéne valami petíció vagy valami, hogy dolgozzanak már a kérdésen. :))) Nah béke.
Redfield 2007 jún. 10. - 11:42:23 Előzmény Gerync
(14/283)
A név nem minden, rontottak már el nemegy folytatást...
Mzolee 2007 jún. 10. - 11:29:16 Előzmény Gerync
(13/283)
Nem tudja vki véletlenül, hogy Dörner György lesz-e Bruce-nak a magyarhangja?
Gerync 2007 jún. 05. - 13:56:42
(12/283)
Bárki bármit mond, ez az évtized filmje lesz! BRUCE WILLIS AZ ISTEN, ÉS John McClane!!! "JIPPE KI YAY MOTHERFUCKER" benne a filmben, így rossz már nem lehet. Sõt mivel Die Hard a címe, ezért máris a világ legjobb filmjei között van!
Esetleg Rambo-tól várok még hasonló jó filmet, de McClane viszi a pálmát nálam. És mivel még senki sem látta a filmet, nem értem a rossz vélemények íróit. Egy elõzetesbõl soha nem lehet leszûrni semmit, bár ennek a filmnek az elõzetese már magában jobb mint akármilyen Harry Potter, vagy Transformers, vagy nem is tudom micsoda baromságok lesznek most moziban.
EGY A LÉNYEG: DIE HARD 4 KÖTELEZÕ MOZI MINDENKINEK!!!
Richardd 2007 máj. 15. - 05:41:13 Előzmény francesc0
(11/283)
Sziasztok!

Én úgy hallottam, hogy ez lesz az utolsó Die Hard :( , mert Bruce-nak már elege van belõle.
Valami olyasmit is hallottam, hogy lehet, hogy meg is hal a végefelé! :(
francesc0 2007 máj. 13. - 15:46:00
(10/283)
Jun 21..Amint tudom megnézem az tuti:)
brigola7 2007 máj. 02. - 12:23:56
(9/283)
Láttam az elõzetest én is! Hát! Valami elképesztõ! Nagyon, nagyon várom már! Nekem az elsõ és a harmadik tetszett a legjobban. Még MP3ban a kocsiban is hallgatom, de eredeti szinkronban. :o)
A kettõ is jó volt, de annyira nem ütõs.
Noncsa 2007 márc. 11. - 13:40:48
(8/283)
ne már hogy kopasz lett?? és hol a cuki meklénes frizu???? :D
amúgy jó kis akciók ígérkeznek!
begamary 2007 márc. 10. - 23:21:05
(7/283)
D.sZ. Mi nem tetszett benne? én is láttam már és annyira tetszett, h többször is megnéztem már. Elsõ osztályú képeket láttam. Szerintem az égvilágon semmi gond nincs vele. És ne feledd, még nincs kész a film, javában forgatják. Ne becsüld le Bruce Willist. Ha az FBI-os ügynöknõ a kifogásaid forása, akkor arra azt mondom, h egy ügynöknõ csak színesíti a történetet. Még valami: a sztori is jó és még az 5. Die Hard filmet is fontolóra vették a filmesek.
Elmondjam mi a bajom vele?: hogy nem McTiernan rendezi. Valóigaz, hogy producerként közremûködik
begamary 2007 márc. 10. - 23:15:41 Előzmény Shadowkiller
(6/283)
Maximálisan egyetértek veled. Ez nem gagyi film, hanem ez ilyen. Bruce Willis irtja a rosszfiúkat és közben mondja a rossz dumát. Ez áll neki jól és az egész filmet áthatja ez a hangulat. újból elõkerül a véres trikó és stb. A trailer már fenn van és nekem elnyerte a tetszésemet. nyáron jön ki Amerikában a film és pár hónapot még számoljunk rá, amíg hozzánk is eljut. Nekem az elsõ és a 3. jött be a legjobban. a 2. nem annyira, mert durva volt (de attól még jó volt), kár hogy nem John McTiernan jegyezte a 2-t, de azért az is jó volt. Nézve az elõzetest és pozitívan nézek a film elébe...Bruce Willisnek csak a magányos véres trikós rendõr szerepe áll jól
graniti 2007 jan. 29. - 19:07:49
(5/283)
Tényleg ez Bruce mûfaja, kétségtelen. De az utóbbi években megkopott a fénye az akció mûfajban. Sajnos. Talán mert mindíg ugyanolyan, mindíg kiszámítható és ez már unalmas. Egy kicsit meg kéne újulnia ahoz, hogy sikeres legyen. Én drukkolok neki, mert NAGY FAZON. ÉS EZT ÍRTAM LE ELÕZÕLEG IS.
"Még senki nem is látta már leszólják." Nem tudom, hogy olvastad el az elõtted szólók megjegyzéseit. Ezek nem leszólóak, csak kétkedõek. Fikázni tényleg nem lehet elõre, meg úgy véleményt alkotni, hogy még nem is látta az ember. De biztos te is láttál már folytatások folytatásának a folytatását. Hát nem túl gyakori, hogy k**vajóra sikerülnek, de van rá példa. Hátha ez is egy ilyen lesz.
Redfield 2007 jan. 29. - 17:18:09
(4/283)
Egyébként még határeset lenne, ha egy amolyan Halálos Fegyver 4-szerû darabra sikeredne, de ugyebár akkor is tudjuk, hogy mi az alap mindkét sorozatból, és mi az újdonság? :)