Téma: Diéta A-Z

imainata 2016 nov. 02. - 22:13:09 Előzmény szilver12
(7/7)
Köszönöm szépen Szilver 12! Igyekszem a továbbiakban is!
vikoca79 2012 nov. 23. - 16:14:00
(6/7)
Annyira karót nyelt ez a dietetikus csaj, nem lehetne egy élettel telibbet berakni????
szilver12 2011 nov. 26. - 21:15:35
(5/7)
Én csak nemrég találkoztam a mûsorral, bár látom jóideje megy már. A dietetikus hölgy személye nekem már garancia arra, hogy nagyon jó ételek fognak az asztalra kerülni minden adásban és a mûsor is biztos, hogy szinvonalas! Nekünk személyesen is nagy segítség volt eddig és remélem sokáig lesz még..
offtopic
sofi 72 2011 jan. 04. - 14:06:49
(4/7)
Nagyon szívesen!!!:)

A könyv nagyon jó!! Direkt a különbözõ betegségcsoportok figyelembevételével vannak a receptek/kiszabások megírva. A segítségével igen változatos menüt tudsz magadnak összehozni, a megfelelõ CH mennyiség betartásával!!:)
Még 1x sok sikert!!:))
jejupi 2011 jan. 03. - 21:33:06 Előzmény sofi 72
(3/7)
Köszönöm a jókívánságot és a könyv ajánlást, alkalmasint beszerzem és abból próbálok majd egészségesebb étrendet összeállítani.
Ma kezdték el ismételni az adásokat, megpróbálom felvenni és összegyûjtögetni a recepteket, különösen azokat amit már alapanyag formában is szeretek.
sofi 72 2010 dec. 29. - 11:54:36 Előzmény jejupi
(2/7)
A mûsorral még nem sikerült személyesen "találkoznom", de reméljük színvonalas lesz. Mindenesetre örömmel üdvözlöm az ehhez hasonló témájú összeállításokat, fõleg, hogy az orvosok, táplálkozástudományi szakamberek nagyon le vannak terhelve a kórházakban és egyéb eü. intézményekben, így kevés idõ jut egy-egy betegre!!! Jó a tájékoztatás!! Minden fórumon csak hasznos lehet, fõleg, ha korrekt módon történik. Megértelek a "betegségeddel" kapcsolatban.

Egy kis segítség, ha esetleg nem ismernéd:

Bencsik Klára-Gaálné Labáth Katalin: "Szakácskönyv az egészségért"

Ebben többfajta betegségre (többek között a diabetes-re is)lebontva találsz nagyon sok hasznos receptet, kiszabást. Természetesen a megfelelõ tápanyagok, hozzávalók megváltoztatásával!!:))

Sok sikert, jó egészséget!!:))
jejupi 2010 dec. 28. - 13:23:09
(1/7)
Nagyon hasznos számomra ez a mûsor. A közelmúltban fedezték fel hogy cukorbeteg vagyok és a legfõbb problémám az étrend összeállítása.Ez volt az elsõ ünnep amikor diabetikus azaz egészséges ételeket kellett összeállítanom.Nem is mondhatom el hogy abszolut sikeres volt a menûm.Mindenesetre az elsõ lépéseket megtettem,remélem sokat tanulok majd a mûsorból.