Téma: Divoké kone

malvinkicska 2017 júl. 21. - 11:59:21
(177/437)
OFF nekem még az olasz sorozatok is tetszenek láttam már egy párat, a Mexikóiakat most elnyomja a török, de ráfognak jönni ezek i szériát gyrtanak, nagyon sok a hasonlóság bennük. PL elõszeretettel gyújtogatnak, a kórházba nyájjal járnak, a rendõrség úgy van mutatva az nevetség tárgya, nagyon el vannak rugaszkodva néha buta irányba, olyanok történek az óvodás nem hiszi nem mi.
Az biztos van nekik szép sorozat is de ki kell fogni, én a Felhõ lehetnék az teljesen máshol játszódik, mások a szokások sok volt nekem benne a hiteles esemény, szerettem, meg a Felsõ Tízezer, nagyon tanulságos, hogy aszegény lány és gazdag fiú esete és fordítva is, milyen nehézségekben ütköztek, a szerelmük miatt, a befejezése is jó volt véletlen. Remélem nem untattalak, ezzel a sztorival. Délután késõbb fogom nézni temetésre megyek.
7/10
napraforgó 2017 júl. 20. - 18:17:48 7/10
(176/437)
Igen, valóban ebben természetesebbek az emberek, mint pl. egy mexikói sorozatban. Ott fél kiló vakolat van mindenki képén és olyan teátrálisan ordibálnak. A török sorozatok meg olyan sötétek, teli van bûnözõkkel, szerencsétlen emberi sorsokkal, na ezért nem is vagyok kíváncsi rájuk.
A németek (Hegyi doktor, Falkenaui erdészház) helyesk, de azért eléggé idealizáltak, ezekben mindenki roppant kedves, helyes, alig akad baj, de azokat is hipp-hopp megoldják. A legaranyosabb az olasz Matteo atya, abban van humor is bõven, kár, hogy most egyidõben adják a Fatmagüllel.

Kicsit lassan indult be ez a szlovák is, de most már nem panaszkodhatunk, hogy nem történik semmi. Gondolom, most értünk a csúcspontra, leleplezõdött az öreg ördög is, kár, hogy meg fog lépni.
malvinkicska 2017 júl. 20. - 16:48:00
(175/437)
A mai részben fény derül minden szemét tettére sajnos, a nõ nem szerette, de azért még nem szoktak ölni, de ez egy elvetemült alig lehet embernek nevezni aki ilyenekre képes. A sorozat érdekes mindig adnak neki egy egér utat, pedig õ aztán semmit nem érdemel.
Azt szeretem a sorozatban a színészek olyan emberiek nekem, a smink nincs túlzásba, aztán a beszélgetések is olyan meghittek sokszor.
Hana és Adam jó páros együtt.
Suso és Marry addig csak kibékülnek illetve enged Marry.
Szerintem csak úgy lõtt a vén ördög, nem ölte meg magát, jól alakít ilyen idõsen is.
7/10
napraforgó 2017 júl. 20. - 05:59:28 7/10
(174/437)
Sajnos tett még ennél rosszabbat is az ördög, mer nemcsak a munkaadóit ölte meg, hanem a saját bátyját is. és ott már nem hivatkozhat a szerelemre, ott már tisztán a pénz dominált, a birtokra fájt a foga.
malvinkicska 2017 júl. 19. - 18:50:01
(173/437)
A mai részt nem rég néztem meg, engem nagyon sokkolt a vissza emlékezés, elgondolkodtató, vajon mi ihlette aki ezt így írta, mert borzalom volt, nem hogy még a valóságban is megtörtént, valaha, mert , hogy idegen katonák az sem érthetõ, de háború volt, de a saját vérük ilyet tegyen a máglyán kellene megégetni ezta vén ördögöt, jó jelzõt találtam ki neki.
Soso és Marry beszélgetése is érdekes volt, mivel nem akarja széz szedni a családot, de Suso és Misko õt akarják.
Karol egy szemét ember azt hiszi egy csokor virág és kész meg van bocsátva, jó tette Danka elzavarta, annak is kezd az esze megjönni.
Akkor van vége mindig, mikor valami érdemleges történik benne, nem baj holnap látjuk .
7/10
napraforgó 2017 júl. 19. - 18:05:16 7/10
(172/437)
Tereza már mindenre emlékszik, tudja mi történt a tónál. Oszvald kénytelen elismerni, hogy õ ölte meg a Holczmannokat.
Merry viszont ostoba, el akar menni, hogy Suso újra együtt lehessen a feleségével, pedig a szerencsétlen ezt egyáltalán nem akarja.
Karolnak volt bõr a pofáján és megpróbálta magát visszakönyörögni Dankához, de a lánynak szerencsére most már volt annyi esze, hogy ne higgyjen neki, elküldte.
7/10
napraforgó 2017 júl. 19. - 06:22:37 7/10
(171/437)
Sajnos Tereza ostobasága miatt Boris nyomtalanul eltûnik, ezért nem tudják letartóztatni sem a csalás miatt, sem az egyéb korábbi bûntettei miatt.
Hogy ez a Tereza miért nem tudja csukva tartani a száját, miért kell mindjárt minden információt az ellenségei szemébe vágni? Még ha Bakula nem kérte volna meg õket, hogy hallgassanak, lapítsanak... Ez a hülye nõ meg rögtön kipakol mindent nekik.
--- Miskónak meg több esze van, mint az apjának, õ Merryt akarja a bizonytalan sorsú anyja helyett.

Oszvald a leleplezése elõtt új gazdasági tervvel állt elõ, csináljanak egy kisebb wellnesst, de a lovakra építve. Lovarda, lovasoktatás, stb, utána is lazítás, wellness, masszász, jacuzzi, stb. legalább rentábilis lenne a lótenyésztés. Ez az ötlet tetszik Albertéknek is.
7/10
napraforgó 2017 júl. 18. - 18:00:12 7/10
(170/437)
Tereza megkérdi Oszvaldot, hogy is volt, amikor a szülei menekültek, Oszvald elõadja a szép mesét az oroszokról, de eközben Terezának megint beugranak az emlékek. Elbújt a bokrok közt, onnan látta, amikor a Oszvald megérkezett szekérrel a halott családtagjaihoz és nagy köveket kötött a lábukra. És megint nem tud féket tenni a nyelvére, rögtön az épp krokodilkönnyeket hullató öreg szemébe vágja, hogy hazudik, nem voltak ott oroszok, csak õ, mindent látott. Természetesen egyedül vannak, ennek az ostoba nõnek nincs annyi esze, hogy ne maradjon egyedül a veszélyes ördögökkel. megmenekült az egyiktõl, és most ott a másik.
malvinkicska 2017 júl. 18. - 16:54:38
(169/437)
Boris a mai részben megtámadta Terzáékat, még az öreg ördög védte õket, és azt meg szúrta, nem súlyos.
Igaz csalánba nem üt a ménkõ, Terezának hazudik , mintha olvasná, és mikor végig mondja akkor szépen közölte ne hazudjon tovább, mert nem voltak a tónál oroszok.
Az a szemét B elmenekült remélem elkapják, igaz mindent lehet, fõleg az ilyen semmiknek.
Misko aranyos rájött az apja és Marry között nincs rendbe a dolog, és el is mondta az apjának.
7/10
napraforgó 2017 júl. 18. - 06:41:12 7/10
(168/437)
Jót röhögtem a régi TV-n Adam szobájában, amin a horgolt csipketerítõ volt. Ez azért már 10 éve sem volt igazán divat....
Az, hogy a fiatalok, Adam és Hana még mindig egyszemélyes ágyban alszanak, még helyes is, szeretik egymást, összebújnak. Na de biztos nem túl kényelmes...
Nem ejtettem szót arról, hogy Hana és Rastu valami meglepetésre készül Adamnak. Érdekes ez a Rastu, repül is, meg búvárkodik is, meg még ki tudja mit csinál.
Imro meg szinte sajnálja, hogy az örök imádója meg el fog tûnni a látóterébõl.... Mert ugye az azért klassz, ha egy nõ veszkõdik az emberért...
malvinkicska 2017 júl. 17. - 18:38:55
(167/437)
A mai rész eleje és vége volt egy kicsit, izgalmas leírtad nem ismételem magam, még kést vet elõ csak nem meg akarja majd ölni Terezat, mert tõle aztán minden kitelik. Ma is késõbb néztem meg, mert nem értem rá, különben én ha korán kellek sok a feladatom az állatokkal, mikor a gyerekeim dolgoznak, már rég nem szoktam korán nézni semmit.
7/10
napraforgó 2017 júl. 17. - 18:06:46 7/10
(166/437)
Bakula elmondta, hogy egyeznek a DNS-ek a 3 halottéval, biztos, hogy rokonok. azt is megtudta, kicsoda Boris. Egy volt KGB ügynök, nagyon veszélyes ember. Arra kéri a családot, hogy egyelõre tartsák titokban ezeket, mert neki még a felettesei egyetértését is meg kell szerezni a további nyomozáshoz. Az Interpolt is be kell vonni a nyomozásba.
A macslás Márta megunta, hogy nem jut semmire Imrichkel, ezért fölajánlja a házát Zuzkáéknak, õ nem jön ide többet. simona újra lovagol és jól elbeszélget Terezával. Amikor Boris szól Simonának, hogy beszélni akar vele, a nõ közli, hogy nem ér rá. Terezát megint semmibe veszi, és a nõ sajnos nem tud féket tenni a nyelvére, a szemébe vágja a férfinak, hogy tudja kicsoda, tudja az igazi nevét és hogy KGB-s ügynök.

Sajnos ezzel figyelmeztette a férfit, az nyilván valami ellentámadásba megy majd, vagy meglép nyomtalanul és ezzel lehetetlenné teszi a leleplezést.
7/10
napraforgó 2017 júl. 14. - 18:18:58 7/10
(165/437)
Ha koránkelõ vagy, mint én, akkor hétfõn reggel 6 órakor megnézheted, mindig másnap ismétlik. A Danka a kórházban jelenet nem volt érdekes, Márta és a lódoktor vacsorája már inkább. Adela jelenetei is csak annyiban érdekeltek, hogy elárulta, hogy Boris nem Holczmann.
Maros is unalmas már, az a kis szúnyogcsõdör folyton kanos, állandóan szexelni akar.
A végén megint pont akkor hagyták abba, amikor Bakula jött valami fontos hírekkel.
malvinkicska 2017 júl. 14. - 17:10:00
(164/437)
Néha csak elmegy nem tudtam befejezni rendesen, igen Marry kedve elment, gondolkodik pedig õ egy talpra esett, nõ teljesen más karakter, mit az Adela, és õ jobban tudja kezelni Susot, lehet nem jól látom de ez jön le.
Bakula bele kezdett mondani valamit és vége, hétfõn megtudjuk.
Off köszönöm a véleményed amit a másik fórumon írtál, nem lehet csak áradozni, ezt nem is tudtam, de én vállalom, nem viasz baba vagyok, van önálló gondolatom lehet baj nem a való világon szocializálódtam, és egyesektõl nem esek hasra.
malvinkicska 2017 júl. 14. - 16:52:32
(163/437)
A mai rész legelejét nem láttam mivel pont telefonon kerestek, de az ugye fontosabb, mint ez volt.
Érdekes beszélgetések voltak kezdenek gondolkodni, mivel A dela megmondta Boris a szemért csaló.
A Filip és a kislány nagyon aranyosak, ezek a mai gyerekek, már ebben a modern világban születnek.
7/10
napraforgó 2017 júl. 14. - 16:44:47 7/10
(162/437)
Most tudatosult bennem, hogy Albert és Boris unokatestvérek! Hisz Oszvald Albert apjának az öccse volt (a nevét nem tudom), vagyis közeli rokonok. És mindannyian Zavodszkyak, mégha Boris csak balkézrõl is.
Filip milyen trükkös kamasz, magára vonta Boris figyelmét, a kis csibészke Bianka meg stikában lefotózta.
Szegény Merrynek elrontotta a napját Adela, ezzel a szeretnék visszamenni hozzátok dumával. És Suso nem merte azt mondani neki, hogy na nem, mert akkor nem szedi össze magát. Ezt ráérnek megbeszélni, ha a nõ kijön a kórházból.
7/10
napraforgó 2017 júl. 13. - 18:04:26 7/10
(161/437)
Boris be volt tojva, amikor megtalálták a csontokat, de az öreg ördög megnyugtatta, még ha tudnak is DNS vizsgálatot végezni rajtuk, csak annyit tudnak bbizonyítani, hogy Teresa Kopecka rokonai, azt nem, hogy Holczmannok. Csak sajnos nem jutott eszükbe a copf, a kislány copja, amirõl már elismerték, hogy az Margaretáé.
És most majd Adela is kiböki, ki is az az ember, aki Holczmannak mondja magát.
Remélem elkapják és lecsukják azt a csaló ördögfajzatot és nem sikerül neki elmenekülni.
A búvárok mutatták, hogy a halottakat úgy dobták a tóba, hogy köveket kötöttek a lábukra, nehogy kidobja õket a víz. Akkor pedig máris megdõlt a vélelem, hogy az orosz katonák tették, azok ilyesmivel nem bíbelõdtek volna a garázdálkodásaik közepette.
malvinkicska 2017 júl. 13. - 16:45:28
(160/437)
A búvárok ami csontot találtak van egy gyerek is közte, és ugye nem akartak Terezának mondani semmit a Bakulanak köszönhetõen, még is csak mondtak valamit a vizsgálat folytatódik, elég rendesen keverve vannak a szállak.
Aztán Dankát meglátogatták és egyforma édességet vittek neki.
A kocsmai beszélgetés milyen érdekes volt mindenkinek más volt a véleménye, kié lehet a csont.
Tereza nagyon elszánt most már mindent elkövet a végére akar járni a dolognak jól teszi.
Adam barátai is segítenek mha kell.
Aztán Suso és Mary elmentek Adelat meglátogatni, elég rossz állapotban találták de azért a pénzre emlékezett.
A végén nagy nehezen kinyögte veszélyes Erich és nem Holzman,
7/10
napraforgó 2017 júl. 12. - 18:07:35 7/10
(159/437)
Rendes volt Adam barátja, hogy azonnal jött a búvárcsapatával (Kicsit hihetetlenül gyorsan...), akik alighogy lemerültek, máris találtak valamit, pedig, ahogy mondták, sötét a víz és nagyon iszapos is.
Merry igazán talpraesett volt, jól odamondogatott Borisnak, amíg a telekkönyvben nem az õ neve szerepel, addig nem õ a tulajdonos, csak ne nagyon rendezkedjen ott.
Adam és a barátja is pont ezt mondta, amikor meg akarta tiltani búvárkodást a birtokán.
Amúgy ezt sem értem, ha Boris el akarja adni a birtokot, akkor minek hívott építész és mi a bánatnak akar bármit is lebontani, meg mást építtetni a helyére? Ha meg mindent át akar építtetni, az csak pénzbe kerül, bevétele nem lesz belõle.
malvinkicska 2017 júl. 12. - 17:01:31
(158/437)
Danka nem vetélt el aztán a családja újra vissza fogadja milyen aranyos volt az apja félti az unokáját, most nem gondolkodott ki az apja, csak maradjon meg és a lánya is egészséges legyen. Aztán ez a Suso és Mary játszanak elég szórakoztató, az a nagy nyugalom S részérõl Mary meg az ellentétje.
A nyomozó azt mondta nem tud segíteni de Adam gondolt egyet és felhívta a barátot akinek vállalkozása van, a búvárkodáshoz i és pillanatok alatt megjelentek.
Az öreg ördög közölte a fiók ördöggel mi lesz a birtokon mi lesz megijedt azonnal rendõrt hívott, de szerintem ezt nem igen tudja meg akadályozni, azok már találtak valamit de vége lett. Azért a fiatalok teljesen másképp gondolkodnak, nem ijednek meg.
Susu most felkeresi Adelat az meg kimondja ki ez az ördög, Erich.