Téma: Divoké kone

malvinkicska 2017 ápr. 29. - 08:32:49
(57/437)
A héten azért egyes más dologra fény derült ,de még mindig nem tudni a valós helyzetet. Osvald egy tûzre való ember semmitõl nem riad vissza, de azon felül meg nagyon gerinctelen, mert uszítja az embereket, mint a kutyát, õ nem csinál semmit.
malvinkicska 2017 ápr. 27. - 17:37:12
(56/437)
A héten még nem láttam majd pótolom.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 27. - 07:10:05 7/10
(55/437)
Most megint egy gyanú ütötte fel a fejemben magát.
Lehet, hogy annak idején pont Oszvald hívta rá a szovjet katonákat a Holczmanka német tulajdonosaira. Albert valódi apja menteni akarta a családot, és nyilván az öccsét is befogta a menkülõ család szekerének hajtásába. De a kicsi lány, Margaretka leugrott a kocsiról, hogy a lovát mentse. Aztán, hogy a lóval elmenekült, ki tudja, mi történt vele, talán nem is érte utol a családját. Ha meg valahol elkapták, vagy netán leesett a lóról, valahol felnevelték, más néven.
Hana nagymamája, aki most Teresa néven ismert, elmondta, hogy gyerekkorában minden éjjel a Holcmankához hasonló birtokról álmodott. Aztán az évek múltán az álmai megritkultak, elmaradtak, de most, hogy újra látta, ismerõsnek találta.
Vagyis tényleg súlyos titkok vannak a múltban. Oszvald jellemét ismerve szerintem az õ keze is benne lehetett az üldöztetésükben, és õ is profitált belõle a birtok megszerzésével. Még azt sem tartom lehetetlennek, hogy a bátyja halála is az õ lelkén szárad... A bátyja feleségérõl eddig egy hangot sem hallottunk eddig, pedig ugye Oszvald elvette a sógornõjét a bátyja halála után. A javára lehet írni, hogy fölnevelte a bátyja gyermekeit, de azért az önös érdeket nem tudom kizárni.
malvinkicska 2017 ápr. 24. - 16:27:14
(54/437)
Olyan lassú ez a sorozat alig történik benne valami, gyerekes dolgok ahogy viselkednek a meglett emberek az állat orvos is. Aztán mióta fektetik Albertet is , Adam vajon , hogy lesz ura a feladatnak mivel a nõ megzsarolta elvette a sok pénzét. Simona nagyon szemét nõ, most meg megjelentek a Filip barátai is .
7/10
napraforgó 2017 ápr. 20. - 16:03:25 7/10
(53/437)
Karol egy ostoba, élõsködõ lúzer. Kiharcolja, hogy a fia a birtokon maradhasson, igaz nem a nagy házban, csak a kisházban, a nagybátyjánál, aztán meg rögvest megy a szeretõjéhez, hogy szökjenek el pár napra romantikázni. Még Dankának is több esze van, elküldi, hogy inkább a fiával foglalkozzon. Aztán olyan ostoba módon próbál beszélgetni a fiával, aki lelkileg sérült és teljes joggak sértõdött is. Se az anyja, se az apja nem szereti, nem törõdött vele 3 évig, sõt az anyja még a szobáját is megszüntette, teljesen leírta a fiát. Képtelen megtalálni a hangot a gyerekéhez.
Az állatorvos is gyerekesen viselkedik, éhségsztrájkol, mert a férjezett lánya saját házat, saját életet szeretne. A legidõsebb lánya már legalább 30 éves és még otthon lakik. Apuci képtelen szárnyára bocsátani a gyerekeit.
Kár, hogy pont akkor fejezték be, amikor Albert belekezdett volna a régmúlt dolgok felidézésébe.
malvinkicska 2017 ápr. 20. - 15:58:07
(52/437)
Azt várom már végre kiderüljön ez a rejtélyes nõ, ki is valójában, és hogy kötõdik a birtokhoz.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 20. - 07:30:34 7/10
(51/437)
Remélem, hogy Albert hamarosan helyrejön és hazamegy, és kézbe veszi a dolgokat. Sajnos hagyta a mostohaapját és a lányát elhatalmasodni, de ha most a fia melléáll, akkor méltó ellenfelek lesznek. Azt megértem, hogy a birtok fele Oszvaldé, a másik fele meg Alberté, de sehogyse értem, hogy Oszvald miért nem tud semmit kezdeni a saját felével, miért akarja fölszámolni a fia tulajdonrészét is. Én úgy látom, hogy baromi nagy az a birtok (a lovaknak kell a nagy mozgásterület), de egy Wellness szállodának talán nem kell akkora nagy terület. És ha nem telik egy golf pályára, talán csináljanak minigolfot, teniszpályákkal. Az is épp elég sportos, wellness... Na és ha még a lovas sportot is beiktatnák a szállodájuk kínálatába, az mindenkinek jól jönne. De sehohgyse értem ezt a vagy-vagyot... Miért ne lehetne mindkettõt megvalósítani? Ez annyira logikus lenne...
malvinkicska 2017 ápr. 19. - 16:15:46
(50/437)
A mai részben annyit haladt a történet Adam nem engedte a lovakat elvinni, ésa fiú is itthon maradt Simona nagy bánatára.
az a nõ egy undorító féreg ahogy viselkedik mindenkivel, de fõleg a fiával a kislányt is csak utasítgatja.
Az öreg Osvaldo is meglepõdött a döntésen de õ nem bízik Adamba, mert azt mondja nem fog jó lenni, fõleg ha õk ketten betartanak neki, majd Simonaval.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 18. - 18:08:57 7/10
(49/437)
Nem Filip, hanem az anyja, Simona az antiszociális, az összeférhetetlen. Csoda, hogy a kislánya még normális mellette. A férje már csalja, a szerencsétlen fia meg a végén még jobban érzi magát az intézetben, mint otthon.
malvinkicska 2017 ápr. 18. - 16:10:59
(48/437)
Simona, mint anya az csak csúf szó neki, mert elég ronda amit követ a fiával, nem is tudom miért van ez így mutatva, mikor a problémás gyerekét, a szülõ, mindig jobban szokta szeretni, meg a fogyatékkal élõt is, ez csak viselkedési zavarokkal küzd a nem megfelelõ szülõi szertett hiánya miatt, és minden áron intézetben akarja adni. Aztán a másik telefonon is beszélt a nõvel Albert de nem derült ki semmi érdemleges. Hana is elment és megbánta, érdekes ez is. A legnagyobb az volt Adam nem engedte a lovakat csak megmenti, az öreg az valóban nagyon gonosz a lányával együtt.
malvinkicska 2017 ápr. 15. - 14:28:16
(47/437)
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 15. - 13:14:01 7/10
(46/437)
A doki szóló özvegyember, miimum 20 éve. Ö védje meg magát a nyomulós szépasszonyoktól.... Õ annyira nem érdekel.
Sokkal inkább az, hogy Teresának van-e köze Holczmankához. Adam ide-oda mászkálása idegesít, eldönthetné már, hogy repked, vagy marad a birtokon lovat tenyészteni....
Ha valaki tovbb akarná vinni a lótenyésztészt, az talán õ lehetne...
malvinkicska 2017 ápr. 15. - 11:42:14
(45/437)
Elég nehezen tudódnak ki dolgok, a részeges nõ kölcsönt vesz fel, a lovakat akarja,vajon ebbõl mi lesz. A Karol tovább bolondítja Dankát, valóban szemétség tõle. A macskás nõ sem normális az meg a dokinak nem hagy békét.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 14. - 20:22:57 7/10
(44/437)
Arra tippelek, hogy amikor a Holczmanoknak el kellett hagyniuk a birtokot, úgy mentek keletre, hogy nevet változtattak. Még a kislány, Margareta németes keresztnevét is megváltoztathatták Teresára. És valami trauma miatt aztán a kislány emlékei feledésbe merültek, csak haloványan rémlik neki a birtok.

Ez a Karol Kozak egy nagy disznó. Szegény Dankát hülyíti, közben esze ágában sincs elhagyni Simonát.
Gondolom Adela meg csinál egy jó nagy adósságot, amit aztán Susorenynek kell kifizetnie. Nem is értem, hogyan kaphat hitelt egy olyan nõ, akinek nincs állása sem?
7/10
napraforgó 2017 ápr. 11. - 18:25:25 7/10
(43/437)
Marosból is kezd túl sok lenni. Na meg az a fehérmájú nõszemély, akinek az állatorvosra fáj a foga.
kutyásdetti 2017 ápr. 11. - 17:22:27
(42/437)
Ez a Simona normális?!? Egy lelketlen, gonosz, üres nõ. Ilyen "anya" tuti- nincs. Adéla pedig egy semmire kellõ némber. Ilyen bugyuta, idétlen könyvelõ létezik egyáltalán? Sztem, a könyvelõk nagyon is racionálisak. Idegesítõ karakterek. Azért nézhetõ. Legalább 1 európai sorozat!
malvinkicska 2017 ápr. 11. - 16:11:27
(41/437)
A mai Részben nálam levizsgázott, mint anya Simona, teljesen õ teszi ilyenné a fiát, mert nem szereti beadta , intézetben az ilyen fiatalok meg ugye gyerek kortól nem kapta mega azt amit kellet volna az anyjától és sérült, kicsit másabb lett, de ezt sok beszélgetéssel szeretettel lehet orvosolni, nem így mint ez a dilis nõ, csinálja. aztán Albertet hûjének gondolják pedig igaz ott volt a nõ. Azért még most is sokat foglalkoznak a könyvelõvel, de azért már egy kis elmozdulás érezhetõ a történetben.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 07. - 19:36:42 7/10
(40/437)
Na igen, valóban a lovak, meg a táj, a környék több figyelmet érdemelne, engem az istállófiúk idétlenkedései se nagyon érdekelnek, de ez van, minden sorozatban vannak ilyen töltelék szereplõk. Maros szexuális élete sem köt le, a nyavalygás helyett inkább szerelne egy zárat az ajtajukra és csukná magukra. A családdal meg talán lehet beszélni is, hogy ne zavarják õket minduntalan.
Tartok tõle, hogy egy idõ után az a huzavona is unalmassá fog válni, hogy szálloda legyen-e golfpályával, vagy lovak. Én a lovakra szavaznék, mert wellness szálló már minden faluban van szinte, de ménesek csak kevés helyen, így abból jobban lehetne profitálni.
malvinkicska 2017 ápr. 07. - 16:23:31
(39/437)
Tudod én nem vagyok a vita hive nincs értelme, de ebben miért kell ezta szemét részeges nõt ennyit mutatni foglalkozni vele, mindene a lumpolás, sajnos ez napjainkban is van , nem a családdal foglalkozik, és aza férfi meg könyörög neki, inkább a lovakat nézném meg a csodálatos tájat.
Az biztos most már beindul, mert megérkezett a nagymama, azt ha meglátja az a velejéig romlott Osvaldo, akkor mi lesz.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 07. - 15:47:05 7/10 Előzmény malvinkicska
(38/437)
Az biztos, hogy a lüke könyvelõ meg a fia túltengnek, de a többi szereplõ nem vészes. A mexikóiakban is sok ostoba mellékszál volt, viccesnek szánt szereplõkkel.

Megint ismétlik a Matteo atyát, na az legalább nézhetõ... Különösen az elsõ pár évad volt nagyon jó.