Téma: Divoké kone

malvinkicska 2017 szept. 15. - 18:04:02
(357/437)
Rendes vagy köszönöm, lángost sütöttem azt nem lehetett abba hagyni.
Azt már láttam mikor elvette a telefont Susu attól a mocsok nõtõl.
a reklámra térve más filmekben is szoktak tejet, meg egyebeket itt a szatyor érdekes.
7/10
napraforgó 2017 szept. 15. - 18:00:08 7/10
(356/437)
Az elején Adela balhézott az ajtónál, Nagy John és Lenka meg lapítottak odabenn. Aztán a nõ felhívta Susot, azt hitte, odabenn fog csörögni a telefon, de Suso az irodában volt és semmit sem tudott arról, hogy a nõ miért nem tud bejutni. Adela erre elment az irodába, a rendõrséggel fenyegetõzött, de most Suso nem hagyta magát, elvette a telefonját, mondván ezt õ vette, és most meg visszaveszi. A nõ cuccát meg este összepakolja és elviszi neki a kocsmába. Adela még óbégatott volna, hogy hová menjen, de Suso most kerek perec kijelentette, ez a te dolgod, nem az enyém. Nagy John és Lenka még a lakásban maradt, Lenka fõzõtt valami finomat, azt ették és látszik, hogy jól megértik egymást, kezdenek összemelegedni.
Viki azt tanácsolta Filipnek, hogy számoljon be az anyjának Karolról és a fiú meg is akarta fogadni, de Simona elhajtotta, mert Dubannal tárgyalt a befektetésrõl. Késõbb meg már a fiú nem mondta el, helyette kitalálta, hogy csak a régi holmijait akarta jótékonysági célra fordítani.
AmazonGirl 2017 szept. 15. - 17:30:38
(355/437)
Ja, de akkor is logikátlan.
7/10
napraforgó 2017 szept. 15. - 17:21:13 7/10
(354/437)
Azért van Billa abban a kis faluban, mert nyilván a Billa szponzorálta ezt a sorozatot. Ezért aztán minden részben látjuk a sárga reklámszatyrokat.
malvinkicska 2017 szept. 15. - 17:17:18
(353/437)
A nagyon elejét nem láttam, de azt már igen Adelanak menni kellet elõbb kellet volna.
Filip hogy gondoskodik az apjáról pedig elõzõleg sokat veszekedtek, és az öreg is azt mondja addig maradhat Carol ameddig õ akarja.
A Miriam nem semmi egy nõ mennyi mindent csinált tönkre tett kapcsolatokat, a rendezõét is akkor, miért nem rúgta már régen ki nem egy nagy tehetség.
Ráadásul most meg lelépett szedálta magát, akkor nem normális.
A mai részben aranyosak voltak a szereplõk.
7/10
napraforgó 2017 szept. 15. - 16:53:36 7/10
(352/437)
A rendezõ milyen hosszú listát sorolt Miriam kapcsolatromboló tevékenységérõl, hogy hány kollégáját tette más tönkre. Állítólag még az õ házasságát is õ kezdte ki. Nem értem, hogy akkor miért forgat vele újra, meg újra? Nem hiszem, hogy minden színésznõ ilyen problémás. És még le is lépett az az ostoba, üresfejû liba.
Adela végre távozott, legalábbis egy ideig megint nem látjuk.
A többiek most jó fejek voltak.
AmazonGirl 2017 szept. 15. - 16:07:44
(351/437)
Rájöttem egy logikai hibára. Ugye a Billa egy elég nagy üzletlánc, ahol pedig a történet játszódik az egy falu. Miért van a faluban Billa?
AmazonGirl 2017 szept. 15. - 15:34:59
(350/437)
Láttátok, hogy csináltak a sorozatnak Wikipédiát? Kicsit még hiányos de majd kibõvítem.
https://hu.wikipedia.org/wiki/A_m%C3%BAlt_%C3%A1rny%C3%A9k%C3%A1ban
Ez az.
malvinkicska 2017 szept. 14. - 19:28:06
(349/437)
OFF A fiatalok dolgát jól látod, én a valóságban is látom mivel két szép lánykája van a fiamnak, és nagyon nehéz volt megtalálni az arany középutat.
Eddig még sikerült eztán mi lesz nem tudni, remélem a legjobbakat.
7/10
napraforgó 2017 szept. 14. - 17:27:11 7/10
(348/437)
Susonak már hamarabb meg kellett volna lépnie azt, amit a lovászok most megtettek. Rég le kellett volna cserélnie a zárat. Még jobb lett volna, ha be sem engedi a nõt újra a lakásba. Hagyta volna sírni, rinyálni az ajtó elõtt, biztos nem sokáig csinálta volna.
Most is milyen dög volt Adela a boltban, õt nem érdeklik az akciós termékek, hát miért is érdekelnék, a Suso pénzét költi, nem a sajátját.
A két kamasz azért titokban találkozgat, ezért nem ér semmit a szülõi tiltás. Ha nem tiltják õket egymástól, legalább ellenõrizhetõbbek.
Karol eljutott a gödör aljára, kíváncsi vagyok Oszvald mire akarja használni.
Simona nagyon fel van dobva, Albert meg idealista, õt nem érdekli a Wellness. Adam meg repülni akar, otthagyni a birtokot.
Szerintem Dubán fogja megcsinálni a befektetõi szerzõdést és jól át fogja vágni Zavodczkiékat. Nyilván az a nõ inkább kivenni akar a birtokból, nem annyira befektetni, vagy legalábbis a befektetése sokszorosát akarja visszakapni. Az ügyvéd meg majd asszisztál neki.
malvinkicska 2017 szept. 14. - 16:50:37
(347/437)
Carol úgy beívott össze törte magát és Filip az aki sosem állhatta, most ó rendezte, elõbb a jelmezeknél voltak de ott nem maradhatott, és elvitte Osvaldhoz.
Az sem volt boldog, mert sosem szerette tudjuk , és most az utóbbi beszélgetésükbõl az derült ki talán még is jó lenne most a mihaszna valamire, majd látjuk.
A kis csaj is az apja fejére olvasta a sok mindent mit tett a családdal nem foglalkozott csak a forgatással, milyen az élet fintora Filp is ebben a cipõben jár, mivel az õ anyja is miket tett vele, de aranyosak voltak most szépen megbeszélték a dolgokat.
Az a Miriam éppen akkora egy féreg, mint Adela, de azt bírtam már mikor a tó partján beszélgettek arra gondolt Adam mikor Hanaval csókolóztak.
azt megfigyeltem a legjobb színész Adam mert nagyon jól tudja az érzelem ingadozásokat hozni nekem hiteles a játéka, most is a csaj azt hiszi hogy pedig dehogy.
Adela a féreg nem akar elköltözni Susotól de a lovász fiúk most az egyszer nagyon hasznosak voltak kizárták a lakásból mit okosan tettek.
Aztán Simi befektetésével mi lesz nagyon várom mivel Adam is készül el, és Albert ezt ha megtudja mit fog rá lépni.
A kettõjük közül melyik fog távozni a birtokról nagyon várom vagy egyik sem, már mint A és H.
7/10
napraforgó 2017 szept. 13. - 17:59:25 7/10
(346/437)
Szerintem Karolt jól fejbecsapta valaki, remélem, kiderül holnap. Vajon az a férfi, aki segíteni próbált neki, el tudta mondani Filipnek, hogy hol az apja?

Adela azt hiszi, hogy örökké játszhatja a kisded játékait. Susonak ki kéne hajítani a cókmókját a lakásból, utána meg a nõt és többet szóba sem állni vele. Milyen gonoszul vigyorgott a bestia, mikor Suso meglátta, hogy mégsem ment el. Sajnos az a teszetosza manus nem fog csinálni semmit.
Mi lett Suso korábbi macsó megnyilvánulásaival? miért nem Adelán alkalmazza? Meryt korábban megbolondította a kiszámíthatatlanságával, Adelával meg csupa megértés és sajnálat.

A rendezõt megértem, ha én lányos apa lennék, én sem örülnék neki, ha tudnám, hogy a kislánykám egy zûrös elõéletû fiúval barátkozik... Ráadásul próbált kicsit ismerkedni a fiúval, de Filip meglógott az atyai érdeklõdés elõl.

Miriámon csodálkoztam, annyira nagyon ráhajtott Adamra, aztán meg mégsem feküdt le vele. Bár részegen nem jó ilyen döntéseket hozni, még akkor sem, ha elég tapasztalt a hölgyike. De Béla jól bemártotta másnap a rendezõnél. Hát még ha az is kiderülne, hogy a migrénjét a kocsmában kúrálta a felesekkel. Csodálom, hogy az nem derült ki, hisz az a kocsma a filmesek fõhadiszállása, meg úgy az egyetlen "kulturális létesítmény" közel-s-távol.
Mindenesetre Hanának rosszul esett Béla megjegszése.
Adam elég röhejes, õ rúgta ki a lányt, mégis õ van megsértõdve, Rastonak úgy beszélt, mintha a lány hagyta volna el.
malvinkicska 2017 szept. 13. - 17:01:44
(345/437)
Osvald jól megmondogatta Dubannak, hány pézt ér õ már csak ismerei, de az unokája nagyon szerelmes bele.
Az öreg szerintem valami nagyot tud róla. Aztán Adam és Miriam csak össze jönnek elég ragadós a csaj, de most a végén kitudódott csak színlelte a fejfájást.
Adela egy akkora manipuláló valaki, szinte utánozhatatlan, nagyon várom a félcédulás Suso mikor szabadul meg tõle és hogy.
Marry aranyos ahogy játssza a cserben hagyott szerelmest. Miskó még nem találkozott azzal a hárpia anyjával.
A rendezõ is érdekes, tiltja a lányát, F-tõl a másik miért foglalkoznak annyit filip múltjával mindenki azon lovagol már unalmas nagyon.
Carol vajon elesett vagy valaki jól helyben hagyta.
malvinkicska 2017 szept. 12. - 18:32:14
(344/437)
Marryt sajnálom az a szemét Adela túl járt az eszükön, mert Suso egy idióta valaki, de amúgy jól tette M hogy kiosztotta ÛS-t.
Misko még nem tudja a csaló anyja nem ment sehova meglepõdött mikor mondta M , nem költözik velük.
Az öreg Osvald biztos sokat tud az ügyvédrõl de Simi olyan szerelmes bele se lát se hall, de biztos csõbe fogja húzni az is.
A kislány valóban hamar megváltozott és telefon nélkül is tudott beszélgetni volt mirõl, Bianka nagyon jó kis gyerek színész palánta.
A lovászok megint bohóckodtak egy kicsit. A színésznõ Miri nem tágít Adam mellõl nagyon bele zúgott szemét egy pióca .
Azt várom H elmegy e a forgatás után , mivel nincsenek együtt A-val.
AmazonGirl 2017 szept. 12. - 17:53:44
(343/437)
Meryt sajnálom, Suso egy barom. Szakítottak, de majd biztos kibékülnek. Suso nagyon idétlenül nézett ki Adela nadrágjában. Osvald jól kiosztotta Dubant, de igaza van, Simi megjárja majd, vagy rájön, hogy mit akar Duban. Amúgy Dubant már unom és kezdem utálni. Bianca elmesélte Filip sztoriait Vikinek, Viki pedig belezúgott. Filip tanácsot kért, majd amikor Vikit kereste, Vrba leültette olyan "gyere kicsi fiam beszéljünk" stílusban. Adam repülni ment, és elhívta a ribit, az pedig lehazudta hogy fáj a feje.
7/10
napraforgó 2017 szept. 12. - 17:19:05 7/10
(342/437)
Kicsit furcsállom, hogy Suso Adela pink nadrágját vette föl. Az az õ lakása, és amikor átköltözött Meryhez, biztos nem vitte magával a teljes ruhatárát. Tehát Miskónak is és neki is kellett maradjon a szekrényekben ruhanemû. Persze vicces a nõi nadrágban, csak hát nem túl hihetõ.
Mery megúnta, hogy küzdjön Susóért, szakít a férfival. Remélem Suso megemberli magát és most már kirúgja azt a piócát, mert különben lakhatnak megint egy szobában hármasban.
Oszvald hiába próbálja figyelmeztetni Simonát, hogy Dubán egy kígyó, a nõ annyira bele van zúgva, hogy még csak nem is gondolkodik el az öreg szavain.
Viki meg piszkosul érdeklõdik Filip iránt, a kishúgát faggatja, hogy miket csinált. Filip meg Adamtól kér csajozási tanácsokat.
Kíváncsi vagyok, hogy most, hogy Miriam egy hazugsággal lelépett a forgatásról, hogy Adammal repülhessen, mit találnak ki. Megismerkedett Rastoval, vajon az a férfi rákattan-e a nõre, vagy esetleg épp Hanát veszi célba. Nekem tetszene, hogy most, miután Adam szakított és Hana szabad, eseetleg udvarolni kezdene neki. Adamnak jó savanyú lenne a képe, ha Hana kicsit barátkozna Rastoval....
AmazonGirl 2017 szept. 12. - 17:02:41
(341/437)
Nekem Vikivel nincs semmi bajom, sõt bírom is. Az utálati listám: Karol (tudom, milyen mikor valakit elhagy az apja, és annál szemetebb dolog nincs), Adela és Miriam.
7/10
napraforgó 2017 szept. 11. - 18:05:24 7/10
(340/437)
Adela egész nap az ágyban döglik, van eszében neki munkát keresni, nohisz... Suso meg olyan hülye, az a ribi elsírja magát, mint a krokodil, susonak meg megesik rajta a szíve. Kíváncsi vagyok hogy teszi ki a lakásból, mert ha a nõn múlik, akkor soha, sehogy. Mery meg nem fogja tûrni Suso hazudozását, meg a totojászását dobni fogja Susót.
Miriam nagyon hajt Adamra, de nem igazán értem, mit akar tõle. Õ nem fog ottmaradni Adam mellett háziasszonykának, megy tovább a filmesekkel és próbál újabb szerepekhez jutni. Ha meg csak kis kalandot akar, akkor Adam nagyon ostoba, ha belemegy, mert akkor tuti elveszíti Hanát.
Duban nagyon bevetette magát Simonánál. Biztos, hogy az õ befektetõi jelentik majd a veszélyt és Oszvald visszaemlékezései a téeszesítés hõskorára párhuzam a birtok elveszítése szempontjából. Talán az új "ragadozók" éppúgy meg akarják majd kaparintani a birtokot, mint akkoriban a "kommunisták".
Örülök, hogy az istállófiúkat most hanyagolják, már sok volt belõlük.
Engem Viki nem idegesít, teljesen átlagos kamasz. És mostanra már sokat szelidült a kezdetekhez képest. Mostanában egyáltalán nem hisztizik és már nemcsak a telefonba bújva látni.
malvinkicska 2017 szept. 11. - 17:32:36
(339/437)
Igazad van eltolta de azért csak legyezte a férfi hiúságát Anak, mer ha õ szereti H-t akkor ezzel a csõd tömeggel nem állna szóba sem szerintem.
Nekem ellenszenves nagyon a színésznõ, meg a kis csaj is, játssza az eszét mind a kettõ, én így látom.
AmazonGirl 2017 szept. 11. - 17:04:12
(338/437)
Ma Miriam megcsókolta Adamot, de szerencsére A hamar eltolta, hanem most õt is utálnám. Osvald érdekes dolgokat mondott Hanának, a végén pedig meglátta Simit és Dubant, és láthatólag nem örült nekik. Lehet, hogy Duban az a veszély amit fenyegeti a bitokot, amirõl Osvald beszélt? Mery megint Zuzkának öntötte ki a lelkét, az a barom Suso hazudozik neki, de õ is hazudott az apjának és Dankának Susoról. Miért? Nem értem. A végén meglátta Adelát, ebbõl baj lesz, még az is lehet, hogy szakítanak Susoval. Vrba felajánlott még egy szerepet Hanának, elvállalja-e? Szerintem igen. A stábból Béla a kedvencem, rajta legalább lehet röhögni.