Téma: Divoké kone

malvinkicska 2017 szept. 11. - 17:03:48 Előzmény napraforgó
(337/437)
Adela olyan kitanult, mit a katonák lova ahogy tartják nagyon szemét egy nõ engem rettenetesen , irritál a jelenléte.

Suso meg egy gyenge elméjû pacáknak van beállítva de annak nagyon jó, valami borzalom amilyen sok hülyeségre vevõ.
Az ügyvéd telefonált egy nõnek biztos rosszban sántikál, az nagy volt mikor az öreg látta a víz partján csókolózást.

Osvald elég gyengén mondja ela régi dolgokat, most is elég keveset, pedig rengeteg volt benne a vissza emlékezés, szinte a negyede a sorozatnak ki mire.
Aztán Adam is egy nagy buta valaki, ezért a senkiért dobta Hnát, most meg újabb ajánlatot kapott H ettõl újra bekattan, nem tudom miért vették õket szét legalább volt egy kis rész benne ami szép és szórakoztató, mert most már, egyre kevesebb van benne.
Adela hülyeségei nekem nem szórakoztató sót idegesítõ. Az vigasztal nem sok van már belõle.
7/10
napraforgó 2017 szept. 08. - 17:16:47 7/10
(336/437)
Adela megint valami hazugsággal visszatelepedett a lakásba, ez a Suso egy szerencsétlen hülye, mindent elhisz neki. Aztán meg Suso hülyíti Meryt, nem akarja, hogy visszaköltözzenek. Mery Suso tudta nélkül elmegy a lakásba, de ott nincs semmiféle festés, ahogy Suso hazudott neki.
Karol milyen szemét, a fényképekkel jön, de abban igaza lehet, hogy Dubán veszélyes. Az egyik szemét felismeri a másik szemét embert... És igen, Duban nagyon ráfeküdt a Wellness-tervre. És a végén láthattuk, hogy tárgyalt valakivel, tehát valóban hátsó szándékai vannak.
A kisliba mégis a birtokon maradt, Filip örül neki.
Miriam nagyon fûzi Adamot, aki hagyja magát.
Hana pedig megpróbálja megtudni Oszvaldtól a családja történetét, mielõtt elmegy a birtokról.
malvinkicska 2017 szept. 08. - 17:07:13
(335/437)
A mai részben nekem Simi és az ügyvéd hetyegése egy kicsit sok volt, nagyon rá kattant Simi, de a hapsi ahogy beszélt, már egy kicsit kétes nekem ez a nagy szerelem. Aztán a kis csaj csak nem ment el szerintem az meg Filipbe szerelmes, és kapott telefont is.
Suso az egyszerûen egy nagy szarvas marha , már elnézést, de ekkora ökröt csináltak belõle, az a mocsok Adela azt csinál vele amit akar, remélem Marrynek lesz esze nem fogja hagyni magát, és rendet rak. A színésznõ nagyon bele habarodott Adamba, azt sajnálom, Hana és õk elmaradtak, szépek voltak együtt.
Az öreg vajon mivel áll elõ majd H-nak, azt majd a jövõ héten tudjuk meg, mivel H készül el a birtokról.
malvinkicska 2017 szept. 07. - 17:32:54
(334/437)
Teljesen ki vagyok mikor sikerült szolgáltatót váltani, mert adódott az alkalom a jobb net szolgáltatás érdekében , elromlott a gépem, és most lett kész.
A mai részben helyre tették a hisztis csajt, de nagyon kellet. Hana beszélgetett a másik hisztissel,, igen érdekes, mert legalább úgy társalogtak, mintha sok év lenne köztük. Az is lehet belehabarodik Filipbe, legalább tudni fogja telo nélkül is van élet.
Simi lelkiismerete megszólalt, csak elvitte Dankának amire szüksége van papírokat.
Suso nem szabadul attól a kerge libától, Adela a náthától is rosszabb úgy ragad.
7/10
napraforgó 2017 szept. 07. - 16:43:12 7/10
(333/437)
Végre valaki megmondta a magáét a hisztis libának.
A másik kislibát meg Hana nyugtatja meg. Hana úgy beszél, mintha nem 5 évvel, hanem legalább 20-szal lenne idõsebb Vikinél. (akkoriban nem volt internet, meg mobil, haha, kacagnom kell). Alighanem ott is marad, nem utazik el a karasztmamához.
Adelát meg visszaette a fene.
7/10
napraforgó 2017 szept. 06. - 17:56:14 7/10
(332/437)
Mery hiába keresgéli Karolt, az kikapcsolta a telefonját. Danka bátor lépésre szánta el magát, felkeresi Simonát, hátha õ tudja azokat az adatokat, amikre a doktornõ kíváncsi.

Adam nem gerjed Miriámra, hiába ugrál körülötte a nõ egész nap. Igaz udvariasan, de távolságtartóan kezeli.
AmazonGirl 2017 szept. 06. - 17:03:45
(331/437)
Miriamot le kéne ütni egy lapáttal, akkora ribi és olyan kétszínû. Örülök, hogy Mery megzavarta õket Adammal, mert már untam. A forgatáson pedig a szamár miatt jött ki belõle a hp. Amúgy nem tudom, hogy ti észrevettétek-e de Miriamnak a forgatáson póthaja van, mert az igazi haja kb. vállig ér. Duban rá akarja venni Simit, hogy csináljon wellnesst, tuti a pénz miatt. Simi pedig úgy bele van esve a pasiba, hogy biztos megcsinálja. Tudtam, hogy egyszer valaki meg fogja látni õket, de nem gondoltam, hogy pont Karol lesz az. És még képeket is csinált, tuti zsarolni fog vele. Filip és Viki körül erõsek a romantikus rezgések, õk biztos össze fognak jönni. Amúgy Hanának igaza van abban, amit a rendezõnek mondott Vikirõl.
7/10
napraforgó 2017 szept. 06. - 16:49:04 7/10
(330/437)
Danka 23 éves, nem hülyeség fejlõdési rendellenességre gondolni? Az inkább az idõsebb terhes nõknél szokott elõfordulni.. És mit segítene a dolgon, ha tudnák Karol vércspoportját? vagy bármi egyéb adatot a vérébõl.
A lány túl van a félidõn, a gyerek már mozog, így egy ultrahang, esetleg 4D-s többet érne.
Csodálom, hogy Filip eszükbe sem jutott, talán õ ismeri az apja telefonszámát.
Miriam milyen erõszakos, ahogy faggatja Adamot, miért is szakítottak. Miért tartozna ez pont õrá? Szemét kis nõ, pont Hana elõtt villog azzal, hogy Adam mennyit foglalkozik vele...
Kezd körvonalazódni, mit akar Dubán, wellnesst akar Holczmankán. Nyilván már megvannak a tervei, meg a befektetõk is. Simona eléggé elveszítette a fejét...
Karolnak meg nem sokat használt Danka beolvasása, megint szemétkedik, lefotózta Simit és Dubán csókolózva.

Néha röhögök, hogy nagyvonalúan klubhelyiségnek titulálják azt az ócska, koszlott öltözõt. Nekem egy klubbról más elképzeléseim vannak. Legjobb esetben is csak pihenõhelyiségnek lehetne nevezni.
7/10
napraforgó 2017 szept. 06. - 07:42:22 7/10
(329/437)
Na, egy teljes órát tévedtem a kezdést illetõen, egy órával késõbb kezdõdik, a vidéki doktor miatt.
7/10
napraforgó 2017 szept. 05. - 18:18:26 7/10
(328/437)
Engem is idegesít, hogy 14.50 és 15.15 között állandóan mozgatják a kezdési idõpontot. Leginkább az zavar, ha egy-két, három perc belelóg a Fatmagülbe.
Tényleg nagyon megszaporodtak az idegesítõ némberek, Adela nemcsak hogy elég volt, de sok is. A hisztérika színésznõ, aki nem ért semmihez, mégis neki áll feljebb, az agyára megy a rendezõnek is, meg a segédjének is. Bár a rendezõnek van már gyakorlata, a lánya nagyon hasonló tipus.
Ahogy a színésznõ, meg a bakfis is nyilatkozott a vidékrõl, meg az ottani körülményekrõl, az sok. Ahogy kényeskednek, nyavajognak...Miriamnak nem jó az akármilyen üdítõ, csak a frissen facsart narancslé, a kislány meg nem iszik csak szójatejet, húst sem eszik. Olyan anorexiás alkata van. Vicces, hogy póruljárt a lóval, remélem végképp tönkrement a mobilja. Most majd kénytelen lesz felfedezni, hogy van élet a mobilon túl is.
Duban nagyon ráhajtott Simire, a nõ már egyre jobban bele van esve. Hol éjfélkor szökik el hozzá, hol egy kis délutáni lamúr van, most meg még "üzleti útra" is elmegy vele. Ez a férfi tuti rosszban sántikál, de majd meglátjuk.
Adam meg tiszta hülye, hogy szakított Hanával, majd megeszi a penész, ha a lány randizgatni kezd valaki mással, vagy éppenséggel elszerzõdik valahová messze tõle.
malvinkicska 2017 szept. 05. - 17:00:31
(327/437)
A Duna tv is kiakaszt, mindig máskor kezdik, nem értem ezt a mûsor politikát.
Simi és Duban nagyon össze jöttek, már Filip sejt valamit.
Azt viszont sajnálom Adam és Hana szakítottak szépek együtt és jól is alakítanak, H oda költözött a mamához.
A színésznõtõl szinte rosszul vagyok mikor meglátom a képernyõn azta kényes negédes csúszó mászó tekintetét sem bírom, nagyon ráhajtott A-ra.
A kényes kisasszony jól megjárt nem sikerült neki a nagyzolás, elejtette a telefonját, persze az állat piszkol, és pont bele nagyon örültem neki.
Azt látni kényes hisztis szereplõbõl nincs hány van bõven. Tereza és Albert elmentek a két gyerekkel kirándulni, biztos nagy élményekkel térnek haza.
malvinkicska 2017 szept. 04. - 18:45:52
(326/437)
Hála Istenek nekem két unokám van de nagyon állat szeretõk, igaz mindig volt de nem ennyi, külön van kedvenc kis állata mindegyiknek külön, és mikor itthon vannak õk látják el megkezdõdött a suli, most már az apuka és én csinálom, majd hétvégén, folytatják õk.Azt megjegyzem a színészek között Adam Hana , és Tereza, igaz Marry sem gyenge valaki, nagyon jó színészeknek tartom legalább is én Adela egyoldalú csak szemétkedik.
7/10
napraforgó 2017 szept. 04. - 18:36:26 7/10
(325/437)
Mery sem most jött le a falvédõrõl, rögtön rájött, hogy maga Adela torpedózta volna meg az állást. Danka sokkal naívabb, õ azt hiszi, valaki rosszakarója Adelának.
Tereza finoman figyelmeztette Adamot, hogy ne cicázzon Miriammal, mert megbántja Hanát. S lám, Adamnak se esett jól, amikor a rendezõ hálából megölelte Hanát. De ez a gesztus legalább plénum elõtt történt, így nem lehetett félreérteni, míg Adam zárt ajtók mögött, kettesben nyújtott vigaszt a bánatos primadonnának. És nem vette a fáradságot, hogy kimagyarázza magát Tereza elõtt. És Hana sem akart vele meddõ vitákat folytatni "megbeszélés" címén, mert a fafaejû Adam jottányit sem engedne az álláspontjából, szinte a tulajdonának tekinti a lányt. Legjobb lenne, ha nem csinálna semmit, csak áhitattal csüggne az ajkán. (mit parancsolsz, kisgazdám?)
Viki, a rendezõ lánya még gyerek, kamasz, aki nagyon el van kapatva. A mai kamaszok már el sem tudják képzelni az életüket a net nélkül. A filmezés nem érdekli, az állatok sem, a parasztok sem, akkor meg mit is csináljon az isten háta mögött? Annyira nem idegesítõ, õ csak nem találja fel magát ott vidéken a másfajta életet élõ emberek között. Majd biztos összejönnek Filippel, talán jobban is, mint kéne.
Adelával kapcsolatban nagyon ráhibáztál, annak a nõnek egyáltalán nincs szándékában leszállni Susoról. Mery helyében én most azonnal lecserélném a zárat, nehogy Adela, ha eszébe jutna leszállni az elsõ megállónál, ne tudjon visszatelepedni a lakásba. Csodálkozom, hogy Mery nem vitte magával Miskót, hogy integessen az anyjának a buszpályaudvaron, akkor a nõ kénytelen lett volna jó képet vágni és fölszállni.
malvinkicska 2017 szept. 04. - 17:06:27 Előzmény napraforgó
(324/437)
Adela egy akkora szemét nõ kevés párja van a rendezõ lánya is egy hisztis csaj, úgy viselkedik , mint egy kis hülye.
Tereza rendes volt ,Adamnak mondta el mit látott és mire vélte, M-el mikor flörtöltek.
A forgatás ha így halad akkor nem tudni mikor végeznek a nagyképû Gajdost elzavarta a rendezõ, gondolom , eztán még bosszút fog állni, mert az is egy mocsok.
M nagyon gyenge kis színésznõ nem lovagolni de másra is, csak kaki keverésre alkalmas, meg A után koslatni.
Annak viszont örültem mikor H beolvasott A-nak, és ott hagyta elküldte vigaszért M-hez.
Simi nagyon belehabarodott, D-be, A majdnem elkapta, de kimagyarázta magát.
Adela biztos nem megy a másik helyre dolgozni tovább fogja zsarolni Susot.
7/10
napraforgó 2017 szept. 02. - 04:02:03 7/10
(323/437)
Most gondolkodtam el azon, hogy Adela a saját telefonjáról hívta fel a céget, elváltoztatott hangon és mószerolta be magát. Egy híváslista kimutathatná, hogy õ maga volt, aki keresztbe tett saját magának.
Remélem, ha egyszer kihúzza a lábát Suso lakásából, Mery nem engedi vissza soha többé.
Amúgy tényleg furcsa, a nõ jó álláshoz jutna, jó fizetéssel, szolgálati lakással, mi a fenének nem akarja elfogadni? A fia soha nem érdekelte, Susot soha sem szerette, hát miért ragaszkodik hozzájuk körömszakadtáig? Tényleg csak merõ gonoszságból, hogy ne lehessenek boldogok nélküle. Úgy kéne kirúgni, hogy a lába se érje a földet. Mondjuk egyszer már Suso tett ilyet, most megint meg kéne csinálni. De minimum kellene egy komoly beszélgetés a nõvel, hogy ne akarjon itt már semmit, menjen, most még új életet tudna kezdeni máshol, mással.
7/10
napraforgó 2017 szept. 01. - 18:52:26 7/10
(322/437)
De azért azt mégsem tudtuk meg, hol is aludt Hana. Mert Adam direkt ott dekkolt Terezáéknál egész este, de addig nem jött haza.
Úgy tûnik a rengeteg eszével csak kitalálta, hogy alighanem a nagymamájánál alszik ilyenkor. Merynél nem alhatott, nem hiszem, hogy Suso és Miskó mellé befeküdt volna negyediknek.
De most Adam is pácba kerül, mert a színésznõcske az õ vállán zokog. Bár Terezából nem nézem ki, hogy szalad Hanához elpletykálni. Kiderül az magától is.

Egyébként kosztümben, azonos frizurával Miriám és Hana nagyon hasonlít egymásra. Azonos termet, kék szemek, egyforma hajszín, nagyon könnyû õket összetéveszteni egy távolabbi filmkockán. Jobb dublõrt nem is találhattak volna.
malvinkicska 2017 szept. 01. - 17:59:49
(321/437)
Telefonom volt nem láttam az elejét pótoltam, mert Hana és Adamra kíváncsi voltam, de jól beolvasott H mert igaza van, hol van itt bizalom egymás iránt.
Aztán Marry addig csak elpasszolja adelat akiért nem lenne nagy kár, mikor látom már rosszul vagyok tõle amilyen egy szemét alak, mindig csak rosszat akar.
Aztán az öreg túlzás azzal a kutyával amit követ. Jól Tette Tereza nem fogadta el a pénzt.
az a színésznõ annak van csúfolva az minden csak nem az, nem csak lovagolni nem tud de még rendesen beszélni sem, bele esett Adamba.
A lovászok jól kinevették a kis csajt, gondolom ezzel a mobil függõséget akarják, ábrázolni, mert való mindenütt csak nyomkodnak.
Aztán Simi és Duban nagyon össze melegedtek mi lesz belõle, szerelem, vagy érdek.
7/10
napraforgó 2017 szept. 01. - 16:53:13 7/10
(320/437)
Úgy tûnik, Merynek sikerül megszabadulni Adelától. Bár a végén Adela igyekezett megtorpedózni az állásajánlatot. Úgy tudtam, hogy õ lesz az, aki megfúrja saját magát, csakhogy Suso nyakán maradhasson.
Mery viszont milyen ügyesen keveri a lapokat, eljátsza a jó barátnõt, Adela meg majd megpukkad.
Adam meg félreérthetõ helyzetbe keveredik Miriammal.
7/10
napraforgó 2017 szept. 01. - 12:06:55 7/10
(319/437)
Nevetséges ez a féltékenységi szál, csak azért tették be, hogy húzzák az idõt. ezért is vicceltem, nem tudom komolyan venni.
Ahogy Amazongirl nevezte, most eggyel több HP van, nem volt elég Adela meg Miriam, kellett még ide ez a Viki is.
malvinkicska 2017 szept. 01. - 11:55:27
(318/437)
Sok mindenen elgondolkodtam én is, ez az Adam és Hana száll jó volt, most ebben is kavart aki írta sajnos.
Szerintem A féltékeny nagyon, a rendezõre, és azért csinálja a feszkót.
Az hogy õ lovagoltatta a színésznõt egymásra estek az nem baj, de ha H csinál valamit nagyító alá rakja.