Téma: Divoké kone

7/10
napraforgó 2017 szept. 01. - 11:28:43 7/10
(317/437)
Kétségek közt hánykolódok. Vajon elment Afdam repkedni? Jött Rasto és megmondta a frankót, írigyli Adamot a nyugodt szép életéért, õ is ilyet szeretne.
Amúgy azt hittem, hogy Adam, ha nem is rendszeresen, de repül néha a barátja vállalkozásánál.
Egy ilyen kis cégnél biztos nincsenek menetrendszerû járatok, inkább alkalmi megrendelések, sétarepülések, stb. Azt nem tudom, hogy Rastonak hány repülgépe van, vállal-e mezõgazdasági célú repüléseket (permetezés) is, vagy csak polgári jellegû utasszállításra van berendezkedve. Vagyis néha van, vagy lenne alkalma rekedni, fõleg, ha Rasto elfoglalt, vagy több pilóta kell.
Mindenesetre Adamra pont akkor tört rá a repülhetnék, amikor Hana elvállalta a dublõrködést. Ez olyan gyerekes...
Azon meg egyenesen halálra röhögtem magam, amikor azt mondta Hanának, hogy miért nem csinálod azt, amit azelõtt (mármint a dublõrködés elõttt)?
Mert mit is csinált Hana azelõtt a birtokon? A világon semmit. Nem ganézott az istállóban, azt a Johnok csinálták. Nem fõzött a családra, úgy tûnik, itt mindeni magára fõz. Simona a gyerekeire, Albert és Tereza együtt fõzõcskéznek, Hanicskának ha van kedve, kotyvaszt valamit Adamnak meg magának, de azért ez nem tûnik olyan mindennapos elfoglaltságnak, és valljuk be, nem is jelent egész napos programot egy 20-22 éves lánynak.
Mielõtt a birtokra jött és összebútorozott Adammal, pont ezt a kaszkadõrködést csinálta, ráadásul leginkább külföldön, külföldi filmekben.
Akkor most miért is van Adam így meglepõdve, kiborulva, stb.?
Adam, a teremtés koronája nem tudja, mit csináljon jódolgában, hát generál egy kis feszkót.
AmazonGirl 2017 aug. 31. - 18:54:18
(316/437)
Ma nem írok regényt, nincs is hozzá kedvem.
Osvald ás Hana beszélgetése érdekes volt, de azért mondhatna Osvald többet.
Adam várta Hanát, aztán olyan infót kapott, hogy a rendezõ szobájából nõi hangok jönnek, õ meg rögtön féltékeny lett. Meg is kérdezte Hanát, hogy hol aludt.
Miriam nem csak egy hisztis csaj, hanem kavar is rendesen, ribi õ is, mint Adela.
Susonak annyi betegsége van, csoda hogy él.
Az új szereplõ a rendezõ lánya, Viki is egy kis HP, ha nincs net meg van halva. Tuti lesz valami vele és Filippel.
7/10
napraforgó 2017 aug. 31. - 17:20:02 7/10
(315/437)
Adam tönkreteszi a kapcsolatukat a féltékenykedéssel. Miriam meg ugyanolyan álnok, kétszínû liba, mind Adela. Pedig ebbõl a fajtából egy is elég.
A forgatás nem nagyon halad, a makacs Menelasz miatt. Igaz, hogy szép az a ló, de minek ragaszkodnak ennyire hozzá, ha nem engedelmes? Más filmekben is van olyan, hogy dublõre van egy lónak, kutyának, akármilyen állatnak is. Rex felügyelõt is vagy 6 kutya alakította.
Suso, meg a nyavajái.... Nem is értem, miért veszkõdik két nõ is egy ilyen selejtes férfiért.
malvinkicska 2017 aug. 31. - 16:46:34
(314/437)
Megint egy szereplõvel több megérkezett a rendezõ másik hisztis nagyképû lánya, úgy beszél az emberekrõl, hallgatni is rossz.
Osvald és Hana beszélgetése nem sok konkrétumot tartalmazott mivel az öreg rébuszokba beszél, meg emlékezik, utálja a kommunistákat.
Susonak van annyi betegsége, valóban csoda meg van még.
Tereza meg Albert ebben a részben aranyosak voltak, mikor együtt fõztek.
Adam féltékeny nagyon, és elkezdi keresni H-t, és az a Béla meg olyan infót adott neki ami félre érthetõ, mivel a nõi hang a lányáé volt, mi tudjuk , de A nem.
Amikor találkoznak A kérdezi hol aludt H az meg meglepõdik holnap kiderül, mivel nem a rendezõvel volt.
AmazonGirl 2017 aug. 31. - 11:50:49
(313/437)
Ja, mostmár értem mire gondoltok, azt én is megfigyeltem, hogy Duban mindig ugyanolyan arcot vág.
7/10
napraforgó 2017 aug. 31. - 04:17:29 7/10
(312/437)
Adam alapból egy nagyon jóképû pasi, magas, jó testfelépítésû, csinos arcú, szép kékszemû. És tényleg van egy olyan nõhódító nézése.
Duban meg egy tök átlagos pasi, nem csúnya, nem szép, 12 egy tucat. A modora kellemes, ha úgy akarja, de tud pokróc is lenni.
Simonát bûvöli, ez látszik, na de milyen célból, ez a kérdés? Mert mi van, ha nem csak úgy, hanem van valami hátsó szándéka is? Nem mintha a nõt nem lehetne önmagáért szeretni, de én érzek valami hamisságot a férfin.
malvinkicska 2017 aug. 30. - 21:14:11
(311/437)
Azt figyelem Adam nézése teljesen más mikor a nõkkel beszél, jobb az arc mimikája, mint a Dubánné, õ nekem nem olyan hiteles, hogy mennyire van Simiért.
AmazonGirl 2017 aug. 30. - 18:18:36
(310/437)
Hogy érted, hogy Duban nem tud úgy nézni a nõkre, mint Adam?
7/10
napraforgó 2017 aug. 30. - 17:38:38 7/10
(309/437)
Adela milyen fölényesen oktatta ki Meryt, miért nem kérdezte meg Jozskót, mire allergiás. Én meg azt kérdem, hogy az a lüke pasi miért nem mesélte el magától? Ha annyi mindenre allergiás, akkor neki kellett volna tájékoztatni a barátnõjét. Gondolom, Miskó is tudja, mit kell tenni az apjával, ha allergiás rohama van. Lehet, hogy a pasi szégyellte, hogy ennyire szerencsétlen és inkább eltitkolta?
Az a Miriám tényleg egy ellenszenves nõ, csak teszi-veszi magát, kényeskedik és nem csinál semmit. Most még a lóról is leesett, annyira ügyetlen. Hogy fog ez lovagolni dublõr nélkül? A kocsmában azt hittem, majd Máriót kéri fel dublõrnek.... :-) Jól mutatott volna királylány jelmezben...
A forgatás végre megkezdõdik, de Nagy Johnnak gondot okoz a szövege. Hát tényleg bonyolult: Vigyázz, jön a sárkány! emiatt jó 25-ször megismétlik a legelsõ jelenetet. Mire minden klappolna, Suso és Mery begyalogol a képbe, egyáltalán nem korhû ruhában.
Tereza és Imrich egész jól összebarátkoztak, együtt dolgoznak a rendelõben. Vajon Imrich engedélyét miért nem adták még vissza?
nem tudom, mi lesz a vége Simona és Dubán románcának, én azért annyira nem sok jót várok attól a pasitól.
AmazonGirl 2017 aug. 30. - 17:19:29
(308/437)
Végre elkezdték a forgatást, de nem haladtak vele semmit, mert Nagy John rosszul dadogott. Mery és Suso a tóparton estek egymásnak, ha nekik ez jó, akkor nekem is. Susonál nagyobb vesztest nem láttam, hogy lehet ennyire szerencsétlen? Adela volt a megmentõ, azt utáltam. Kétszínû kis ribi. Miriam és Gajdos jól kibeszélték Hanát, elég csúnyán beszéltek róla, pedig Miriam fele annyit se tud, mint ó Gajdos pedig hazudozott neki. Aztán Miriam ott panaszkodott és nyalizott Adamnak, de bejött a duma, mert Adam felajánlotta, hogy megtanítja lovagolni. Az nagy volt, mikor Adam és Miriam egymásra estek, jót röhögtem. Simike és Duban találkoztak, aztán mentek szobára. Mi lesz még ebbõl? Azon csodálkoztam, hogy senki sem láttam meg õket. Simi már a kajára se tudott figyelni, mikor a gyerekeinek bemesélte azt a dolgot az új ügyféllel nagyon röhögtem. Osvaldot 0gz a végére egész megkedveltem, törõdik a kutyával, neki is van lelke. Tereza mióta segít Imrichnek? Vagy csak most? Jó, hogy ott voltak, mit csinált volna Osvald a kutyával? Az amit a kocsmában elmûveltek Osvald miatt az nagyon nagy hülyeség volt.
malvinkicska 2017 aug. 30. - 17:02:04
(307/437)
Suso egy született vesztes annak semmi sem sikerül most elmentek fürödni és itt is baj érte, ki menthette meg , mint Adela nevetséges.
Annyiba életszerû volt, mert van olyan csípés, amely halállal végzõdhet, aki annyira allergiás.
Az a színésznõ egy nagy kaki keverõ tetszik neki Adam , nem lovagolni de még rendesen, beszélni sem tud csak kényeskedik ,meg a másikat bántja.
Utálom az ilyen embereket de sajnos egyre többen vannak a napjainkban is.
Simi és az ügyvéd adtak az erotikának, de azt megfigyeltem, D nem tud úgy nézni a nõkre , mint Adam, annak teljesen más az arc mimikája.
Aztán az öreg mennyire van a kutyáért, szinte hihetetlen , hogy õ tud szeretni valakit is, nem egy állatott.
Hanat sajnálom, hogy így van mivel õ nekem nem azt érdemli, az a kényes nõ mire képes.
A forgatás csak nem halad lesz e ebbõl valaha is valami, várom.
AmazonGirl 2017 aug. 29. - 19:03:27
(306/437)
Hogy Hanának van-e ideje a forgatásra? Neki nincs semmi más, csak ideje (nem sértésbõl, szeretem Hanát). A Hana-Adam vitában nem tudom, hogy kinek az oldalára álljak, mindkettõjüknek igaza van. Nem tudom, hogy abban mennyi az igazság, hogy Adam azt akarja, Hana is adja fel a munkáját, mint õ a repülést. Viszont az, hogy felhívta a repkedõs barátját azt jelenti, hogy Hana jól gondolja. Suso hülye, hogy nem hisz Merynek, jól tudhatná, hogy Adela milyen, eleget volt vele. Mery végre elmondta valakinek, hogy mi a szitu vele, Susoval és Adelával. Amúgy szerintem Zuzka jófej, kár hogy keveset szerepel. Viszont amit Mery csinált, a piknikkel, a fürdéssel és az eperrel az tök jó volt, sokat röhögtem rajta. Danka jól összefoglalta, hogy mi maradt Karolból, az viszont megint kezdte a szép dumáit, szerencsére Danka tanult annyit, hogy ne dõljön be neki. Az aranyos volt, mikor megmozdult Danka babája. Karol végre mindent aláír, lehet, hogy Simona sose jön rá, hogy Danka indította el. Miriam jól kiakadt, de hát tudtuk, hogy hisztis, ez van.
7/10
napraforgó 2017 aug. 29. - 18:04:34 7/10
(305/437)
Miriam egy idegesítõ hülye pixsa, egy hisztérika, amit nem is engedhetne meg magának, hisz nem egy befutott neves színésznõ, csak egy kis pályakezdõ. Neki illene szerényebbnek lenni és legalább azt megcsinálni, amit tud. Én a rendezõ helyében már kirúgtam volna. Biztos akadna sok olyan jelentkezõ a helyére, aki "hercegnõsebb".
Adam féltékenységi rohamai hihetetlen hülyeségek. Nem gondoltam volna, hogy egy olyan jókiállású, jóképû legény önértékelési zavarkkal küzd. Elég nagy hülyeség dühösnek lenni egy idõszakos munkára, hisz a filmesek nem maradnak ott örökre. A lány nem akar velük menni, nem akar külföldre járni kaszkadõrködni, mint korábban csinálta, ott helyben lovagolgatna néha jelmezben. És hana sokkal nagyvonalúbb volt vele, hisz Adam repülgethet, igaz nem egy külföldi nagy légitársaságnál, csak a barátja repülõs cégénél, de kiélheti a szenvedélyét, ha rátör. Õ meg nem hagyná a barátnõjének, hogy pár hétig csinálhassa, amihez ért ?
Adela meglepõdött kissé, mikor Mery az õ játékát kezdte játszani, Suso munkáját meg odavágta az asztalára, hogy "nyugodtan" dolgozhasson rajta. De látszik az alattomos pofáján, hogy töri már a fejét, hogyan vágjon vissza. Remélem Zuzka kiokosítja a nõvérét milyen praktikákat vessen még be a pióca ellen.
malvinkicska 2017 aug. 29. - 17:03:41 Előzmény napraforgó
(304/437)
Nagyon vegyes volt a mai rész nagyokat nevettem, amiket csináltak, a két lovász alig ismertem meg õket, úgy bohóckodtak.
Aztán Carol belátja, hogy jobb ha elválik, Danka jól beolvasott neki, jól tette.
Aztán Adam féltékeny H-ra, és most megsértõdött, õk kissé haragban Szimi és Duban kezdenek összemelegedni, érdekesek.
Aztán az a Miriam színésznõ is olyan szél csap, semmi nem tetszik neki, pedig õ aztán nem sok mindenre képes szinte semmire, csak ordít, mint egy eszelõs.
Marry túl járt Adela eszén jól tette, adta a kedveset, Suso is meglepõdött, nem tudja mire vélni M viselkedését.
Adela ugye alkoholista volt, és az jellem változással jár, és ez nála meg is van nem is kicsit, aztán meg végtelen gonosz is, de olyan jól hozta, mintha két személyisége lenne az elõzõ részben, erre várom mit fog lépni, hogy S és M elmentek fürödni .
7/10
napraforgó 2017 aug. 28. - 18:16:11 7/10
(303/437)
Adela nem tudathasadásos, nem skizofrén, csak gonosz. Nem tudom, miért ragaszkodik annyira egy olyan szerencsétlen hülyéhez, mint Suso. Soha nem szerette, a pasi nem gazdag, mégis ráakaszkodott, mint egy pióca.
Karol most megmutatta az igazi arcát, végre nemcsak a fia, a lánya is tisztába jött a helyzettel.
Ez a filmezés sehogyse akar beindulni, igazából a stábot sem látjuk, csak a rendezõt, Bélát és Miriamot. Vajon lesz belõle valami egyáltalán?
AmazonGirl 2017 aug. 28. - 17:04:43
(302/437)
Adela egy ribi, nem Mery a hárpia, hanem õ. Meg nyalizik Susonak és mindent tagad.
Karol egy nagy hülye, leütném egy lapáttal, õt utálom a legjobban. De legalább Bianka is rájött hogy milyen az apja. Viszont Dankára is haragszik, jó kérdés, hogy mikor bocsát meg neki.
Valahogy sejtettem, hogy Miriam nem tud lovagolni. És még hisztis is. Azt a jelenetet bírtam, mikor Lenkával beszélgetett a szamárról. Aztán Johnék jól kiröhögték.
Hana rájött, hogy Adam a kocsmában Miriammel volt, kicsit de nem csinált nagy hisztit. Úgy beszél mintha benne lenne a film stábjában vagy ilyesmi: "beiktathattunk volna", "tehetnénk valamit". Viszont bevették dublõrnek, Adam kicsit fura arcot vágott, ennek lesz folytatása. Ha már Adamnál tartunk, jól kiöntötte a lelkét Merynek, õ viszont nem akart beszélni.
Kicsi John addig fárasztotta Bélát a szamárral, hogy bevették a filmbe.
malvinkicska 2017 aug. 28. - 17:00:25
(301/437)
A mai részben Bianka nagyon megharagudott az apjára Carol rondán beszélt ma mindenkivel, nem látja be a hibáit, egy tuskó röviden.
aztán a forgatással is gondok vannak, mert a színésznõ nm tud lovagolni, és letagadta , mikor jelentkezett erre a szerepre, az is olyan butát alakít, még fáj.
Hana megtudja beszélgettek a kocsmába , de ugye ezt Adam nem mondta el neki a nõtõl tudta meg.
Adam is féltékeny a rendezõre, mert mikor beszélgettek, mondta , most mindent a forgatásnak szentel H, és így kissé távolodnak egymástól.
Aztán most H-t kéri a rendezõ legyen a színésznõ dublõre, mikor lovagolni kell, mert az nem tud, ehhez mit fog szólni Adam várom a reakciót.
Suso egy fél ha nem egész õrült mindent elhisz annak a tudat hasadásos, Adelának az meg, azt játsza két énje van , mert egyik félnek ezt mond a másiknak azt, de Marry okos nõ és át lát a dolgokon. A második évadban nagyon leépítettek egyes színészeket, Albert Suso.
malvinkicska 2017 aug. 28. - 07:58:17
(300/437)
OFF Köszönöm szépen a biztatásod, most már egyre kevesebbet írok, a FB-ra nincs értelme, mivel az is egy személytelen fórum irkálhat bárki bármit.
A Titkok és szerelmek sorozatot kezdtem el nézni és az teljesen más, mint a Sors útjai.
7/10
offtopic
napraforgó 2017 aug. 28. - 05:12:35 7/10
(299/437)
OFF
Ja és még hozzátenném, hogy látod a kritikáim ellenére (!!) többen megkértek, hogy a török Megtört szívekrõl, na meg a Fatmagülrõl (!) is írjak összefoglalókat. Ez utóbbi annyiban érdekes, hogy sokan a kritikáim miatt egy másik topikra mentek át, beszélgetni és most? az én összefoglalóimat olvassá õk is.
Nem kell megsértõdni, az élet, ládd, engem igazolt. Kitartás, Malvinka!
7/10
offtopic
napraforgó 2017 aug. 28. - 05:08:24 7/10
(298/437)
OFF
Ne vedd a szívedre. Én is inkább a kritikáimat írom meg, azt minek, hogy jujj de szép, meg jujj, de jó. Ha valami nem klappol, azt hamarabb észreveszem. És miért is ne tehetné az ember szóvá, hogy ha valami nem tetszik neki?
Én ki nem állhatom az elvtelen rajongókat, akik nem hajlandóak észrevenni, ha valami hibádzik, valami sehogy se fogadható el valóságosnak.
Telenovelláknál én is tolerálok némi meseszerûséget, na de azért a hülyeség az hülyeség, arra nekem nem elég jó indok az, hogy az csupán egy telenovella. A szamárság az szamárság. Akármilyen filmben is látom. És miért is bûn ezt észrevenni és szóvátenni?
Na, azt meg végképp nem tudom elfogadni, hogy sokan csak azért képesek elhinni a hülyeségeket, mert a fõszereplõnek szép kék/zöld/fekete szeme van és csodás szõke/barna/fekete haja.
Tudom, hogy a gyermekek rajonganak a mesékért, de minden 5-6 éves gyerek tud különbséget tenni a mese és a valóság között, tudja, hogy a 7 fejû sárkányt legyõzõ királyfi csak a mesében létezik, a valóságban meg nem.
De sokszor némelyik hozzászóláson azt érzem, hogy a gazdája meg nem, õ elhiszi, hogy az a sok kitaláció valóságos. Na persze, hisz annak akar látszani... De attól még nem az, és csak sajnálni tudom azokat, akik megsértõdnek azon, mert épp a kedvenc sorozatukat bántom...