Téma: Divoké kone

malvinkicska 2017 aug. 27. - 12:34:00
(297/437)
A gond az sokan nagyon el vannak szállva, mert az ember leírja ahogy én látom akkor már, azt kapom ócsárolom a sorozatot, csak a vélemény más eltér a többiektõl.
A török sorozatok egy szálat sem jobbak, mint a mexikóiak, amelyik jól van felépítve, azt figyelem ott is az más ami átdolgozás, mint a Tégla, meg láttam egy párat ami lég hiteles volt nekem. Ez a sorozat szép helyeken játszódik elég emberiek a színészek, azt figyelem sokszor torna cipõ van rajtuk, nem magas sarkúban tipegnek.
Ebben is vannak is érdekes dolgok, de sorozat.
7/10
napraforgó 2017 aug. 27. - 11:37:39 7/10
(296/437)
Off
Igazad van, ami a Fatmagült illeti. Én is végigszaladtam rajta, és annak ellenére, hogy jó színészek játszottak benne, nekem is vannak fenntartásaim. Tudom, hogy a telenovellák, vagy szappanoperák, akárhogy is hívjuk õket, nem a valóságot tükrözik, de... De ha nagyon is elvonatkoztatnak a valóságtól, akkor nem bírom elviselni. És sajna abban a sorozatban is sok olyasmi van, amit sehogy nem tudok elfogadni. Már eleve az alaphelyzet: a lányt megerõszakoló banda egyik tagja beleszeret a lányba, és az is õbelé. Nekem hangyányit sem számít, hogy õ ténylegesen nem közösült a lánnyal, mint a többi. Ugyanolyan bûnös, mint a többi. És ettõl az sem tántotít el, hogy utána ihaj, de mennyire szerelmesen turbékoltak. Emiatt az egész, úgy, ahogy van nem hihetõ. Mind a 80 bölüm, 190, vagy akárhány rész, hazugság.
On
Ez a sorozat még a jobbak közül van, habár nekem sok a sok marháskodás a lovászok részérõl. Valahogy úgy vagyok vele, hogy kevesebb több lenne. Vagyis kevesebb idétlenkedés és akkor még rendben is lenne.
malvinkicska 2017 aug. 27. - 11:16:48
(295/437)
Amikor fent jártam akkor már megoldottad azt az 5-et amit nem láttál, ebbõl a sorozatból és így nem írtam semmit.
OFF, én már végig láttam a Fatmát, megosztja az emberek véleményét.
Elkezdtem nézni a Titkok és Szerelmek, eddig tetszik, mert nem ismétlem magam unom már a sok gyilkolást, a török sorozatokban, meg erõszakot.
Szép vasárnapot mindenkinek.
AmazonGirl 2017 aug. 26. - 11:37:39
(294/437)
Szerintem se kéne Albert semmit csináljon, csak az zavar, hogy nem tud leszállni Osvaldról
7/10
napraforgó 2017 aug. 26. - 05:50:46 7/10
(293/437)
Azt mondod Albert nem csinál semmit. Hát szerintem jobb is. Mert eddig még semmi jót nem csinált magától. Nem hiányzik, hogy nekiessen Oszvaldnak. 30, vagy 40 évig együttélt vele amúgy is, hogy még csak nem is sejtette, miket követett el... De ez igazából inkább azt bizonyítja, hogy Oszvald, amint megszerezte, amit akart, Jürgen és saját bátyja javait, az életüket, onnantól viszonylag konszolidált életet élt. Nevelõapa, nagypapa, dédpapa volt... A szerelmét ugyan nem tudta megszerezni, de a bátyja családját igen.
Albertnek a Karolnak való nekiesés végkifejletét láttuk. Ha nem jön Dubán, Karol rendesen megkéselte volna. Albert elég szerencsétlen, elvont figura. Csoda, hogy a méntelep eddig is funkcionált vele.
Adam életrevalóbb, és persze Simona is nagyon jó gazdasági vezetõ, õk ketten együtt fel tudnák virágoztatni a gazdaságot. Hana és Tereza a lovak egészségéért, neveléséért felelhetnének, Albert meg nyugdíjasként bóklászhatna a lovak között, néha adhatna tanácsot velük kapcsolatban, na de õrá állandóra már tuti nincs szükség.
7/10
napraforgó 2017 aug. 26. - 04:19:10 7/10
(292/437)
Köszi, közben megnéztem a médiaklikk oldalán. A múlt héten vagy egy hétig nem volt föltéve, de most szinte rögtön, úgyhogy tudtam pótolni.
De azért jobban örülnék, ha nem ütköztetnék. Pláne most, hogy a TV2 is szinte már köztévé. Legalább azokat hangolják össze.
Kicsit furcsa, hogy a TV2 meg tudja oldani, hogy a mûsora (Fatmagül) mindig ugyanakkor kezdõdjön, a Duna TV-n meg mindig mozog a kezdés idõpontja - 10 perc ide-oda.
Akkor, amikor a reklámblokkokkal annyit lehet játszani? Kicsit több, vagy kicsit kevesebb, hát nem mindegy? Úgyis csak a mûsor érdekel mindenkit.
7/10
napraforgó 2017 aug. 26. - 04:12:58 7/10
(291/437)
Myriam mellékszereplõ, a listán nincs külön nevesítve.
Amúgy érdekes, hogy jó néhány magyar nevet lehet találni a szerplõlistán. Tereza, Zuzka, Adela tuti magyar származású, Karol és Filip megszemélyesítõje is erõsen gyanús.
AmazonGirl 2017 aug. 25. - 18:47:46
(290/437)
Nem baj, majd elmondjuk, mi a szitu.
Engem kicsit idegesít, hogy Albert nem csinál semmi mást, csak Osvaldot mocskolja. Nem tudom, lehet az öreg tényleg megváltozott.
AmazonGirl 2017 aug. 25. - 18:45:40
(289/437)
Ezt az oldalt már láttam, nincs leírva a színésznõnek ki, és a továbbiakból sem tudom, hogy melyik lehet
De azért köszi. :)
7/10
napraforgó 2017 aug. 25. - 18:42:18 7/10
(288/437)
Sajnos az utolsó 5 percrõl lemaradtam a Fatmagül miatt és a jövõ héten már 9.20-kor ismétlik, ami nekem nem igazán jó.
malvinkicska 2017 aug. 25. - 18:19:37
(287/437)
A mai részben tovább hallgatott Bianka, még az öreget is felkereste Simi, és kérdõre vonta , mert azt hiszi az öreg csinált valamit , de az helyre tette, utána Carolra gondolt, és az meg haza is jött a kislány miatt. A színésznõnek tetszik Adam, de az mondja van kapcsolata, de azért H-nak nem merte elmondani a kocsmai dolgot, de a nõ meg elmondta, most már ott is lesz baj belõle gondolom. Adela nagyon egy számító utolsó nõ, minden áron rosszat akar Marrynak, és Susonak, mert nem akar válni, ott is lesz ereszd el a hajamat.. Aztán végül a gyerekek megkeresték Dankát, és vége lett , mert csak annyit mondott B ez igaz.
1/10
Széles Ágnes 2017 aug. 25. - 18:18:33 1/10
(286/437)
Melyik színésznõ érdekel? Itt vannak a sorozat szinkronhangjai.
http://musorvizio.blog.hu/2017/03/26/szinkronhangok_a_mult_arnyekaban_divoke_kone
AmazonGirl 2017 aug. 25. - 17:36:12
(285/437)
Nem tudjátok, ki a színésznõ szinkronhangja? Nekem elég ismerõs, de nem jut eszembe.
AmazonGirl 2017 aug. 24. - 18:39:02
(284/437)
Osvaldon nem tudok kiigazodni, kedves volt, hogy hazavitte Biankát, de akkor most mi van vele? Tényleg lenyugodott és "bûnhõdik" vagy a háttérben keveri a szálakat?
7/10
napraforgó 2017 aug. 24. - 18:14:34 7/10
(283/437)
Gajdos eddig még nem csinált semmit, a lovát is egy másik férfi igazgatta. Hana legalább tud lovagolni.
Biankának elég nagy sokk lehetett, amit a felnõttek kihallgatott beszélgetésébõl megtudott. Talán el sem hiszi, bár ha belegondol, maguk közt beszélgettek, nem neki hazudtak a szemébe, tehát nincs oka rá, hogy kételkedjen.
Adela már szervezkedik, Caprióval tervez valami disznóságot Mery ellen.
A Johnokból meg már kezd elegem lenni, most már haladhatna kicsit tempósabban is a cselekmény.
malvinkicska 2017 aug. 24. - 16:39:50 Előzmény napraforgó
(282/437)
A mai rész sem volt eseményekben gazdag az öreg rendes volt a kislányt vissza vitte a birtokra ,de az hallgat, mint a sült hal.
Aztán ez a forgatás is nagyon nehezen indul be, a színésznõ is késik és az is pont Adam akivel találkozik.
A kis Jonh felesége, addig meddig szerepeltetni akarja, a férfit.
Gajdosnak semmi sem jó fura egy alak.
7/10
napraforgó 2017 aug. 24. - 10:11:44 7/10
(281/437)
Örülök, hogy így döntöttél, alig vagyunk itt a fórumon. Persze nyilván többen nézik, csak nem szólnak hozzá. Amúgy most már nincs is olyan sok hátra.
Én mostanában azon gondolkodom, hogy az Oszvald által megjósolt veszély talán épp Karol oldaláról fenyegeti a birtokot, meg az azon élõket. Karol éppoly romlott, mint Oszvald, õk nagyon egymásra találhattak korábban. Oszvald talán vele hajtatta végre a sötét terveit. És neki voltak adósságai a maffia felé, lehet, hogy ez a kapcsolat nem szakadt meg....

Amúgy szomorú, ha egy gyereknek ki kell ábrándulnia egy szülõjébõl - most mindegy, hogy Bianka az apjából, vagy Miskó az anyjából, a lényeg, hogy nem könnyû nekik. sajnos néha a gyerekek pont azon a szülõn "bosszulják" meg a másik hibáit, aki maradt, aki felvállalta õket, aki kiteszi a lelkét, hogy rendesen gondoskodjék róluk.
malvinkicska 2017 aug. 24. - 07:33:54
(280/437)
Meggondoltam magam és nézem,mert csak szeretem tudni hova alakul a sorsuk te meg szépen leírtad, a szereplõk jellemét.
a tegnapi rész tûrhetõ volt, Carol bolondítja a gyereket, igér neki sok mindent.
Gajdos elég szemét a mi Hanat illeti mivel össze akarja hozni a rendezõvel, de az szerintem nem olyan, aki ilyet tenne, meg ott van Adam.
7/10
napraforgó 2017 aug. 23. - 18:43:06 7/10
(279/437)
Ahhoz meg már ismerni e kellene annyira, hogy tudja, hogy Hana nem fekszik le érdekbõl senkivel. Márióval sem feküdt le, amikor a fõnöke volt. Pont azért ilyen szemét az a fickó. A rendezõvel sem kell lefeküdnie, a férfi így is jobban bízik benne, mint Gajdosban.
AmazonGirl 2017 aug. 23. - 18:33:13
(278/437)
Én is ezt mondtam, hogy Adam hogy hiheti azt, hogy Hana beleszeret vagy ilyesmi egy nála 1,5-ször idõsebb pasiba.