7/10
Semprini 2013 szept. 16. - 21:43:43 7/10
(544/764)
Legalább 8 filmjét biztosan láttam, többet meg nem akarok megnézni, mivel mint említettem, abszolúte nem bírom az ürgét és az alapján amit láttam tõle, jó színésznek se tartom. Pont. Biztos neked is van olyan színész akinek nem nézed meg a filmjeit akármennyire is dicsérik. Na, így vagyok én Di Caprióval.
9/10
Keló Scofield 2013 szept. 16. - 21:18:33 9/10
(543/764)
Nem az elmúlt 20-30 évrõl van szó, hanem a jelenrõl. Én ezért (is) írtam, hogy most már érett színész lett Leo.
Ha nem láttad a filmjeit és utána ítélkezel...
Javaslom a "Tégla" c. alkotást, bár ott mindenki jól játszik.
1/10
cellasto 2013 szept. 16. - 21:02:24 1/10
(542/764)
én nem ajnározom...
sõt nem is mindegyik filmje tetszik,ennek ellenére jó színésznek tartom :)
a titanicos-korszakában példul még nagyon utáltam :))
talán a véres gyémánt volt nálam a fordulópont,ott szerintem nagyot alakított-azóta elismerem,mint színészt :)
7/10
Semprini 2013 szept. 16. - 20:20:46 7/10
(541/764)
Kicsit azt látom, hogy divat lett agyba-fõbe ajnározni di Capriót, mintha az utóbbi 20-30 évben nem is lett volna más színész rajta kívül aki ezt megérdemelné, holott én semmifajta extra nagy tehetséget nem látok benne, igaz, annyira nem bírom szegényt, hogy kerülöm a filmjeit amennyire lehet, de azért így is láttam már párat, de pl az Aviátort csak 20 percig bírtam. A Djangót viszont kétszer is megnéztem - persze nem miatta, és amint azt a véleményemben is leírtam, ebben az egészen szélsõségesen tenyérbemászó szerepben adekvát is volt, de ehhez ugyebár nem is nagyon kellett színészkednie... :-)
1/10
cellasto 2013 szept. 16. - 19:57:11 1/10
(540/764)
csak hirtelen felhoztam egy példát arra,hogy úgy sem az nyeri az oscart,aki megérdemli..
szerintem jó színész diCaprio,de ezt nem mindenki így látja :))
9/10
Keló Scofield 2013 szept. 16. - 16:21:19 9/10
(539/764)
Bizony ám:)
Sz Peter 2013 szept. 16. - 12:01:39
(538/764)
Vagy Christoph Waltz, Jamie Foxx, Samuel L. Jackson. ;)
9/10
Keló Scofield 2013 szept. 16. - 01:05:27 9/10
(537/764)
És ha odaírják, hogy DiCaprio?
Mert jelenleg a legjobb színész.
1/10
Tomiiii 2013 szept. 16. - 00:02:08 1/10
(536/764)
A film gyenge, ha nem írják oda, hogy "Tarantino" senki meg sem nézi....
9/10
Keló Scofield 2013 szept. 15. - 23:18:04 9/10
(535/764)
Érdekesek az értékelések... Nálam a "Kaptár 5" kapott 2 csillagot, mert alig bírtam fél órát nézni.
Ez annyira gyenge lenne, hogy 10/1?
7/10
Semprini 2013 szept. 15. - 21:51:06 7/10
(534/764)
Érdekes, én eddig úgy tudtam, hogy külön van a nõi és férfi kategória, így aztán Natalie bajosan vihetné el Kapribogyó orra elõl Oszkár bácsi szobrát... De amúgy a próféta szóljon belõled... ;-)
1/10
cellasto 2013 szept. 15. - 21:31:28 1/10 Előzmény greeen
(533/764)
amit írsz az meg is állja a helyét,de nézd meg,az említett színészek mikor nyerték meg az oscart..
az utóbbi pár évben sajnos a politika mégjobban befurakodott az ilyen díjátadókba is..
ezért nem fog Leo soha oscart kapni,hanem mondjuk majd portman kapja a fekete hattyú 2-ért :))
1/10
makovecz1972 2013 szept. 15. - 17:21:06 1/10 Előzmény greeen
(532/764)
Ja és a kicsit az megmosolyogtató, hogy emberek ki vannak akadva, mert valakinek nem tetszik egy film, amiért mondjuk õ odavan. Én senkit nem szólok le azért mert ez vagy az a film nem tetszik neki, és nem is fogom jobbnak vagy rosszabbnak tartani, mert mondjuk mindenki megnézi vagy senki sem! Ez egy filmes oldal, ahol az emberek értékelhetnek és véleményezhet filmeket, ettõl lesz hiteles egy film, ha minél több vélemény hangzik el róla! De ezt ha lehet nem ragoznám, te viszont itt azt akarod beállítani, hogy ez egy überfaxa film és én egyedül vagyok ezzel a véleménnyel, mert mennyi embernek tetszik. Attól, hogy sokan megnézik még nem lesz sem jobb vagy rosszabb egy film! Úgyhogy ha csak leszólni tudsz és bizonygatni, hogy tévedek mert ez mennyire egy jó film, akkor szerintem a jövõben inkább nekem ne is írj beszéld ezt meg azokkal, akik hasonló véleménnyel vannak errõl a filmrõl mint te! Szép napot!
1/10
offtopic
makovecz1972 2013 szept. 15. - 17:15:39 1/10 Előzmény Carolin80
(531/764)
Kiragadtál egy sort egy párbeszéd egyik kommentjének a szövegkörnyezetébõl, amit igencsak szépen félremagyaráztál. Bár megszoktam, hogy az emberek szeretnek mindent félreérteni és félremagyarázni, szóval ezen már meg sem vagyok nagyon lepõdve. De akinek nem inge az ne vegye magára, ezt tudom neked mondani erre. Ha neked tetszik ez a film nézzed, a te dolgod, nekem ettõl még nem kell hogy tetsszen, mindenkinek szuverén joga, hogy mi tetszik és mit nézz meg! Viszont, ahogy te úgy én is leírhatom a véleményemet, bocsánat ha ez pont nem egyezik a te véleményeddel, de tudod ízlések és pofonok különböznek egymástól, és ha lehet máskor ne ragadjál ki egy mondatot egy szövegkörnyezetbõl, hanem az egészet vedd alapul nézd meg mire is volt az válasz, mert ez így igencsak félreértésekre ad okot!
1/10
makovecz1972 2013 szept. 15. - 17:09:39 1/10 Előzmény Doc Holliday
(530/764)
Pontosan milyen hasonló filmet vársz tõlem? Mert ilyet nem mondtam javaslom figyelmesebben végigolvasni azt amit írtam, szóval erre nem fogok válaszolni. Azt mondtam, igaz nem neked, hogy sok gagyi film van, ami egyesek szerint jó, jobban mondva nem csak film, hanem tvmûsor, sorozat sorolhatnám. Az elõzõ bejegyzésemben kettõt is mondtam. A Barátok közt és a Gyõzike showt is sokan megnézik tehát ettõl azok is jó filmek, sorozatok vagy mûsorok? Én errõl beszéltem! És az is tény, hogy sokan el vannak szállva Tarantinotól, és pusztán azért vannak oda érte! De erre most nem térnék ki! Ami pedig a látványfilmeket illeti, te kimondottan a tudományos és fantasztikus filmekbõl hoztál példákat, viszont ehhez nem kell a jövõben játszódni egy filmnek, vannak filmek amik a középkorban vagy az ókorban játszódnak és szintén csak a látványról szólnak! De jobb és egyszerûbb dolgok mondok neked, ajánlom a "Hülyék paradicsoma" címû filmet a figyelmedbe, ahol megérted mirõl beszélek. Ott van egy jelenet, ahol a legjobb mozifilm az, ahol másfél órán keresztül egy emberi hátsót bámulnak! Na kb. efelé tartunk!
1/10
makovecz1972 2013 szept. 15. - 17:02:12 1/10 Előzmény greeen
(529/764)
A személyeskedõ okoskodásra nem vagyok vevõ. Olyat soha nem állítottam, hogy ez a film nem tetszik senkinek, és tényként sem mondtam semmit, de ezt hagyjuk. Mindenki döntse el magában, hogy tetszik neki egy film vagy sem, ehhez ahogy neked nekem is jogom van. Ahogy szubjektív vélemény amit én mondok szubjektív az is, amit te mondasz. És tetszik vagy sem ez egy gagyi látványfilm, egy kategória a Tûzgyûrûvel vagy az avatárral, de ebben se mennék bele. Hasonló rossz filmet általában kezdõ rendezõktõl szoktam látni, de ha már ott van egy Tarantino neve, mindenki elszáll ettõl a filmtõl. Kíváncsi lennék ha mondjuk ezt a filmet egy kezdõ svéd vagy norvég rendezõ készítette volna, akkor is ennyire tetszene? Elárulom, nem akkor te lennél az, aki szerint a leggagyibb film lenne. De ebbe sem mennék bele. Példát pedig tudok neked mondani, ha rosszat akarsz nézni, ott van a Barátok közt is naponta milliók nézik és a Gyõzike show is gondolom akkor ezek is remek mûsorok és sorozatok - lám két példát is hoztam, de tudnék többet is, de nem szeretném itt a helyet ezzel pazarolni - ha a te logikádból indulok ki! Ha szerinted ez egy fenomenálisan jó film, akkor ajánlom nézd meg százszor és csak jó szórakozást kívánok hozzá, de engem kímélj meg a mellébeszéléstõl, mert urambocsá valaki lemerte szólni ezt a filmet. És még valamit nem vagyok sem filmesztéta sem filmkritikus, nem is kell annak lennem, hogy véleményem legyen, de mint ahogy én sem vagyok az, itt megjegyzéseket írók 90 %-a sem, mert egy filmszakértõ a véleményét írja le és kerüli a személyeskedést és a sértegetést. Azt pedig csak mellékesen jegyzem meg, hogy arra még eddig nem kaptam választ, hogy mitõl is olyan jó film ez! Pusztán azt jegyezted meg, hogy ez egy jó film! Azt kellene felfogni, hogy egy film nem attól lesz jó vagy rossz, mert a világon minden embernek tetszik, vagy mert jókat írnak róla, mivel ez igencsak szubjektív dolog!
9/10
offtopic
_Freddy_ 2013 szept. 10. - 11:48:22 9/10
(528/764)
Nem gyûlöli az Akadémia Caprio-t, csak amikor jelölték mindig volt nála jobb...:/
De talán majd a Wolf of Wall Street-ért kap Oscar-t, de erre se látok vmi sok esélyt.
Különben azt meg kell mondani, hogy remek színész, de örök második.
greeen 2013 szept. 09. - 22:56:13
(527/764)
Off

Hát igen. Jobban letette a nevét Rendezõként mint színészként az kétségtelen. Pedig nagyon jó színész is, csak túl sok karaktert akart megformálni és azért senki sem 1000 arcú színész. emiatt találkozhat az ember vele olyan filmekben ami nem igazán neki való..(Idióta vígjátékok stb.) De drámai szerepekben nagyon ott van. Szerintem a Rettenthetetlen akkora kult. film, hogy ott járt volna neki az Oscar színészként is, de minimum egy jelölés. (ha már Kevin Costner a Farkasokkal táncolókért ugyanúgy megkapta a két Oscart és a legjobb színész jelölést is, pedig az nyomába sem ér a Rettenthetetlennek..)
9/10
offtopic
Keló Scofield 2013 szept. 09. - 21:12:24 9/10
(526/764)
OFF

Igen, ebben igazad van és szerintem Mel Gibson jobb rendezõ, mint színész.
offtopic
greeen 2013 szept. 09. - 21:07:12
(525/764)
Én annyit még hozzászólnék, hogy ha Hollywood érzékeny lenne ilyen dolgokra akkor Mel Gibson soha nem kapott volna Oscart semmilyen formában. Pedig kettõt is kapott rendezõként. Azt hiszem nem kell bemutatni kissé szélsõséges ideológiáit, amit már generációk óta visz a család...