10/10
GERADJA 2010 okt. 28. - 22:00:17 10/10
(19/59)
szívembõl szólsz. sztem ez egy jó kis mese annak minden naiv bájával. és pont attól jó, hogy nem tökéletes.

azé jelzem, az, hogy emiatt "regeltem" ide, többet elárul a filmrõl, mint rólam. annyira bejött a film, hogy kiléptem a kis komfort kubikomból, és regisztráltam egy olyan helyre, ahova magamtól korábban eszembe sem jutott volna. nekem ezek nem fizetnek, nem kutyám nem macskám egyik sem, csak elmondtam a véleményemet. aszittem errõl szólnak az ilyen fórumok, de szomorúan látom, hogy nem. mindegy, nekem bejött, csak ajánlani tudom, mert szórakoztató és kikapcsol, de tényleg. gera d voltam bp.
9/10
spritzer 2010 okt. 28. - 19:45:15 9/10
(18/59)
Az egyszer regesek védelmében: Elmondom neked, Vadrenalin, talán nem árulok el nagy kulisszatitkot. A filmet tesztvetítésen láttam és utána volt egy kis beszélgetés. Az alkotók nem túl pénzes emberek, a facebookon nyomulnak meg a szájhagyományra építve járták az országot és ingyenes vetítéseket csináltak, hogy reklámozzák a filmet. Mondták a végén, hogy ha tetszett a film, ne szerénykedjünk a kommentekkel, mert a nézõk véleménye talán ellensúlyozhatja majd azt a negatív áradatot, amit a kritikusok nyomnak majd. És igaza lett, egymás után jönnek ki a rosszindulatú kritikák, a filmet pedig VÉGIGRÖHÖGTÉK a nézõk. Amúgy gázos a kép, a hang, van pár gyenge színész, de a filmben olyan dumák vannak, hogy besz@rsz. Szerintem nem rossz! És amikor mentem haza, beszéltük a buszon, hogy regelni kell mindenhova és terjeszteni az igét. Ahogy néztem a kommenteket, az irányítószám alapján érdekes, hogy egyszerre többen egy bizonyos régióból írnak be. Tökre sajnálom az alkotókat.

Akik csak emiatt regeltek ide, (és még 1x ide tévednek) léci írjátok ki a neveteket!
Én Fekete László vagyok, eredetileg hajdúszoboszlói.
Wilde 2010 okt. 28. - 18:53:21
(17/59)
-A story uncsi, és nagyon átlagos, esetleg egykét poén az, ami feldobná a filmet, na de ebbõl sincsen sok, és az egész egy kidolgozatlan kezdetleges ócska giccs, amit még a színészek sem tudtak megmenteni! !:((
offtopic
baribarany 2010 okt. 28. - 18:09:49
(16/59)
Ugyan már. Próbálkoztak más hírveréssel is, ahogy olvasom, csak nem jött össze: "A Dobogó kövek alkotói egy a modern gerillamarketingben elõszeretettel használt mûfaj, a vírusvideó mûfajával igyekeztek hírverést csapni filmjüknek a neten, hogy aztán olyan gyorsan ütközzenek a fennálló rendszer falába, hogy meglepõdni se legyen idejük. A videón egy "producert" láttunk, aki arról beszél, ilyen címmel, ilyen szereplõkkel/zenével/költségvetéssel nem lehet Magyarországon filmet sikerre vinni, ahogy ezek a fiatalok kitalálták, itt nem ez kell, itt állami pénzek kellenek meg testvérszerelem a fesztiválzsûrinek. Alig 24 óra múlva ilyen-olyan kisstílû fenyegetések következtében a videó lekerült a webrõl, dacára a népszerûségnek, a több ezres látogatószámnak, a pimasz humornak." Hát akkor meg miért ne itt reklámozzák.
6/10
Vadrenalin 2010 okt. 28. - 17:44:03 6/10 Előzmény jjjjoooo
(15/59)
Ez az önreklám azért szánalmas. Nem tudom milyen a film, én még nem láttam (épp azért jöttem ide, hogy infót gyûjtsek), de szerintem elég ciki, hogy valamelyik alkotó felregisztrálja magát egy csomó különbözõ néven csak azért hogy a világ legjobb filmjének állítsa be ezt az alkotást. Ha jól számoltam, az elõttem lévõ 15 hozzászólóból 10 soha életében nem szólt még hozzá más filmhez, így ezeket nem tekintem értékelhetõ kommentnek (érdekes, hogy éppen õszerintük olyan nagyon jó a film). A maradék 5-bõl kettõ nem látta a kész filmet 1 szerint hihetetlenül rossz a film, a maradék kettõ pedig csak linket tesz be egy-egy kritikára, melyek közül az egyik 7/10-et adott, a másik viszont nagyon lehúzta a filmet. Hát ez így már nem tûnik olyan rózsásnak, amennyire az önreklámozó próbálja láttatni. És az ilyen szánalmas marketinggel tessék kitakarodni a filmes fórumokból, mert csak magatokat égetitek vele!!!
10/10
cheapflight 2010 okt. 27. - 23:22:33 10/10
(14/59)
imádtam!!!! évek óta a legjobb magyar moziélményem. bármikor visszaülnék megnézni. egészen friss a humora, nem az a budapesti, belvárosi, sznob, önmagán szubkultúrálódott baromság. szerintem ez még egyszer tananyag lesz.
10/10
GERADJA 2010 okt. 27. - 22:57:38 10/10 Előzmény baribarany
(13/59)
hát ezen a kritikán jót röhögtem. ez lehetne az év kritikája, ha legalább megnézte volna a filmet, de legalább a plakátról helyesen másolja le a neveket. de what do i know?
9/10
nevoca 2010 okt. 27. - 12:15:37 9/10
(11/59)
Végigröhögtem :)
9/10
screamyhajni 2010 okt. 27. - 09:56:42 9/10
(10/59)
Kevés magyar film tud becsábítani a moziban, de örülök, h erre beültem, már kétszer is! :)
Nagy világmegváltó sztorit ne várjatok, de ebben az esetben nem is az a legfontosabb, hiszen szerintem a film lényegét és humorát a hozzánk közelálló karakterek, azok humora és életszagú konfliktushelyzetei adják.

Könnyed, szórakoztató, vidám és nagyon szerethetõ film! Mindenkinek ajánlom! :)
3/10
ogtrai 2010 okt. 27. - 09:18:21 3/10
(9/59)
Hihetetlenül rossz film, nulla színészi alakítással és értelmetlen történettel. Csak azért 3-as a 10-bõl mert félóránként volt egy vicc amin elnevette magát az ember..de az utolsó 20percbe majdnem bealudtam.
Mindenkit lebeszélnék hogy ezért a filmért mozijegyet vegyen...:D:D
martex 2010 okt. 22. - 20:19:24
(7/59)
Tuti, igazi speckó magyaros poénok..:)és ez tényleg nem egy uncseee magyar film!!!Nekem nagyon bejött!:)
10/10
jjjjoooo 2010 okt. 22. - 19:52:39 10/10
(6/59)
Hatalmas! Jó poénok, isszonyat jó karakterek! Nálam benne van a TOP10-ben!
10/10
maxandi 2010 okt. 18. - 10:28:45 10/10 Előzmény mazsi69
(5/59)
Az utóbbi idõk legjobb magyar filmje! Mindenkinek csak ajánlani tudom:)))))
8/10
mazsi69 2010 okt. 10. - 23:55:11 8/10 Előzmény leslie85
(4/59)
Facebookon kell likeolni és megosztani a rajongói oldalt, és azok között lesz sorsolva ingyen jegy!
leslie85 2010 okt. 10. - 14:28:41
(3/59)
Nagyon várom! A trailer nagyon jó, nem a szokásos gagyi magyar pop megy alatta, nincs hatásvadász narráció, a képeken csomó új arc, jó cím, mai történet!
Hogy lehet tesztvetítésekre jelentkezni?
9/10
spritzer 2010 okt. 08. - 00:18:57 9/10
(2/59)
Voltam egy korai tesztvetítésen. A film csak félig volt kész, de én teljesen. A dumákra adnék neki egy tízest, a látvány, a hang hatos, viszont ingyen néztem ezért kilenc :)
MyckY 2010 okt. 04. - 18:41:06
(1/59)
Ez nagyon nagy film:D