janderka febr. 27. 17:33:18 Előzmény zazee
(1098/1238)
Erre írtam, hogy az uccsó rész háromnegyede lufi volt. Ennek részeként Nándi és Tina pesti utazása is tök értelmetlenség volt.
5/10
napraforgó febr. 27. 16:39:31 5/10 Előzmény luci87
(1097/1238)
Vajon mikor tanulta azt a körmözést és mennyi ideig, mert nagyon otthon volt az éjszakai életben.

Tina vagy 15 éve ki van kiáltva a falu jónőjének, de attól még csinálhatna valamit a szempillarebegtetésen kivül.
luci87 febr. 27. 16:33:15 Előzmény napraforgó
(1096/1238)
Ez a "körmözés" most nagyon felkapott lett, boldog boldogtalan belefog..Tina amugy attol eltekintve, hogy jo alakja van, a falu jónőjének van titulálva..Az, hogy vonzodik a nála joval idpsebb pasikhoz, pláne ahhoz aki utoljára szobára akart menni vele,nem teszi számomra szimpatikusabbá a karakterét..
5/10
napraforgó febr. 27. 16:22:54 5/10
(1095/1238)
Tina az utolsó részben azt mondta, hogy körmözni tanult Bp-en. Én azon csodálkozom, hogy nem inditott egy műkörmös szalont a szülei panziójában.
A legelső részben Tina 33. születésnapját ünnepelték, vagyis Tina már nem volt bakfis. És a világon semmit sem csinált, Leó tartotta el. Aztán visszament a szüleihez, de nem láttam, hogy akárcsak egy tányért is a kezébe vett volna, hogy segitsen az anyjának.
Nem csipem az ilyen lusta, ingyenélő embereket, akik csak eltartatják magukat.
5/10
napraforgó febr. 27. 16:15:48 5/10 Előzmény zazee
(1094/1238)
Én is csodálkoztam azon, hogy Dr. B-t kereste Elemér, hisz nem emlékszem, hogy valaha is találkoztak volna. Amikor Elemér orvosi vizsgálatra ment, mindig csak Laci bácsi volt ott.
Értelmetlen volt, hisz nem lehet tudni, mit akarhat egy kivénhedt exállamtitkár valakitől, akivel sohasem találkozott?
(Most felejtsük el, hogy talán ő az apja.)
1/10
zazee febr. 27. 15:56:38 1/10
(1093/1238)
Ebben az utolsó epizódban eléggé megváltoztatták Tina karakterét, hisztis ostoba libának ábrázolva. Érthetetlen ezt miért kellett, Bálintot pedig teljesen bunkóra vették, ahogy Tina előtt nyíltan flörtölt a pincérlánnyal. Totál értelmetlen volt. Ahogy az is, hogy Andrást egyszercsak felhívta Elemér, eddig nem tapasztaltam a sorozat alatt, hogy bármilyen személyes kapcsolat is lett volna köztük. Nyílván a történetben ennek lehetett előzménye, csak kivágták. Olyan zagyva lett az utsó epizód, amilyen a sorozat kezdett lenni az utolsó harmadban. Kár érte.
offtopic
luci87 febr. 27. 13:17:47
(1092/1238)
Nándi ezzel az örökös nőzéseivel...nem csodalom a feleségét,hogy vissza akart vágni neki,mindegy kivel,akár az öregurral is...
offtopic
Ordító egér febr. 27. 13:16:42 Előzmény guess.who
(1091/1238)
1. Ki-ki értelmezze maga a látottakat.
2. Néztem is, ki ez a vén kecske, mert olyan ismerősnek tűnt. (Ó, Sisa, (Hartai) Petra, hol vagytok???) ;o)
luci87 febr. 27. 13:14:03 Előzmény guess.who
(1090/1238)
De jo hogy irtad,nem hiszd el,de pont azon gondolkoztam,hogy honnan ismeros az az idosebb ur!
Az O.Cs..!:)
janderka febr. 27. 11:01:54 Előzmény guess.who
(1089/1238)
:)))) O.Cs. épp most megy a retekkettőn.
offtopic
guess.who febr. 27. 10:46:52 Előzmény Ordító egér
(1088/1238)
Az, hogy azt akarták sugallni, hogy volt szex valóban szinte biztosra vehető az eljátszott jelenetek alapján. Az viszont nem volt a sugallmazásban szerintem, hogy pénzért... Ha meg csak élvezetből csinálja, az még csak nem is büntethető. :)

Különben a jó karban levő kecske az OCs-ban Márk apja volt. Most már legalább tudjuk, hogy hová tűnt el "kiküldetésbe", amikor a rendőrhaver költözött be a lakásába helyette. :)
offtopic
Ordító egér febr. 27. 10:38:25 Előzmény guess.who
(1087/1238)
PL nekem is nagyon tetszik. ;o) Őszintén szólva a kiírásával éktelen öngólt lőttek.
Ordító egér febr. 27. 10:36:14 Előzmény guess.who
(1086/1238)
Eléggé valószínűnek tűnt, hogy Tinácska és a vén, bár még elég jó karban lévő kecske között volt szex - no persze nem "Önzetlen szerelem" jeligére. Egyébként műkörmösnek tanult a bűnös Bp.-en .
offtopic
guess.who febr. 27. 10:30:27 Előzmény Ordító egér
(1085/1238)
Ilyen jellegű spekulálásokba szerintem ne menjünk bele.
Részben mert én mondjuk bírom PL-t, részben meg azért, mert fölösleges hangulatot kelteni: nyilván titoktartásit írattak alá vele, tehát sosem mondhatja el, hogy mi volt az igazi ok.
offtopic
guess.who febr. 27. 10:28:53 Előzmény Ordító egér
(1084/1238)
Nem tudom, lehet, hogy túl sokat tekertem át, de nekem egyáltalán nem az jött le, hogy pénzért csinálta volna. Szimplán csak egyetemista volt (vagy valami ilyesmi) és élvezte a fiatalságát.
Más kérdés, hogy teljesen egyetértek Napraforgóval abban, hogy nem kellett volna meglépni: EZ a Tina egyáltalán nem önazonos az eddig, negyvenakárhány részen keresztül bemutatott Tinával.
Nagyjából ugyanolyan hülyeség, mint amikor a DÖ-ben Stefán felhívta Pestről Danit, hogy nem tudja, melyik villamosra szálljon, segítsen neki... És ha jól rémlik, ott Stefán teljesen kifordult magából, úgyhogy lehet, hogy itt is ezt akarták megjátszani, hogy a mentálisan összeomló tanyasi jókislány Tincsikéből csinálnak egy hisztis, könnyűvérű nőcskét.
Mondjuk vélhetően az igazi szándékot már sosem fogjuk megtudni. Fedje is inkább jótékony homály. :)
offtopic
Ordító egér febr. 27. 10:24:14 Előzmény guess.who
(1083/1238)
Nem. ;o) Talán lekezelően éreztette, hogy Ő, a közimádatnak örvendő díva itt és most nagy kegyet gyakorol, amiért leereszkedik egy ilyen bóvli produkció lapályára. Sminkes/öltöztető stb. folyamatos lealázása, állandó beleszólások a forgatás közben.
offtopic
guess.who febr. 27. 10:18:22 Előzmény Ordító egér
(1082/1238)
Úgy érted: mindig a pasiját bámulta a "másik" csatornán? :)
offtopic
Ordító egér febr. 27. 09:47:25 Előzmény guess.who
(1081/1238)
Vagy a stábnak lett elege belőle a sztárallűrjei miatt.
offtopic
Ordító egér febr. 27. 09:44:36 Előzmény guess.who
(1080/1238)
Szerintem bárki néző arra következtetett Tinácska viselkedéséből, hogy pénzbeni ellenszolgáltatás fejében szexelt, t. k. olyan vén fószerekkel, mint a tegnapi. Gondolom, a pincérnő sem szerelemből tette ugyanezt Nándibálinttal.
janderka febr. 27. 08:13:12 Előzmény guess.who
(1079/1238)
Nem tudom, de Polyák színházán is lakat van, ahogy a többiekén is, úgyhogy nem hiszem hogy szétjatszotta volna magát bárhol is, ahelyett hogy itt állt volna végre helyt akár csak feleennyire is.