5/10
napraforgó febr. 18. 10:50:45 5/10 Előzmény guess.who
(919/1039)
Azért nekem kicsit fura, hogy Kriszta már eltűnt a süllyesztőben, az anyjával együtt, mint ahogy Gábor is a lányával, Annával együtt.
Ezzel szemben sűrűn nézegethetjük Zsóka és a kocsmáros szexjeleneteit.
Andika és a férje, Bibircsókos Lajos se nagyon érdekel, olyan kisszerűek az ő intrikáik. Nem beszélve a kisbolti pletykapartikról.
Amúgy sehogy nem értem, hogy egy szinész miért nem műttette le már vagy 40 éve azt a bibircsókot az arcáról?????
janderka febr. 18. 10:31:16 Előzmény luci87
(918/1039)
Nem volt emlékezetes sorozat. Hamarabb levették talán, mint ezt most.
offtopic
luci87 febr. 18. 10:24:33 Előzmény janderka
(917/1039)
Tényleg?Én nem emlékszem rá...igaz a Bogaras szulok nem hagyott mély nyomokat bennem,nekem a Bödörékre hajazott..
offtopic
Ordító egér febr. 18. 10:12:30 Előzmény luci87
(916/1039)
A legelső jelenetben utalt valamilyen professzorának mondására. Az ukrán jövedelmi viszonyok ismeretében érthető, hogy felhagyott a Tudomány szolgálatával. (Vö. a 70-es-/80-as évek diplomás zöldségeseivel idehaza.)
janderka febr. 18. 10:12:13
(915/1039)
Tufát én az ugyancsak csúfos véget ért Bogaras szülökben láttam először. Ott kicsit soványabb volt még.
offtopic
luci87 febr. 18. 10:04:13 Előzmény Ordító egér
(914/1039)
Olegrol gondoltam hogy valami okostojás azokkal a kacifántos szohasználataival.:)
Ordító egér febr. 18. 10:01:21 Előzmény janderka
(913/1039)
Tufánál a leginkább feltűnő a háttérsztori meg nem valósítása, mert eddig gyakorlatilag semmi szerepe sem volt a virágcsokros jeleneten kívül. Nem sok kellett volna hozzá: Néha elejthetne valamilyen értelmiségi rizsát. Ehhez képest a Keresztanyu Olegjéről kiderült, hogy kvalifikált diplomás (az ottani háttérsztori szerint matematikus.)
Ordító egér febr. 18. 09:57:40 Előzmény janderka
(912/1039)
Sára Bernadett gyakorlatilag biodíszletként funkcionál, nyilván kegyelemkenyérből kapta ezt a teljesen mellékes szerepet. (Mivel nem nézem már, nem tudom, felbukkan-e még intrikus mamaként a halálsoron kuksoló Barátok köztben.)
offtopic
Ordító egér febr. 18. 09:55:09 Előzmény guess.who
(911/1039)
Arról volt szó, a HONLAPON, hogy félbehagyta a tanulmányait, de én itt csak a Darabos úrral közös piáló jelenetekben láttam. Fogjuk rá, hogy a kevés eszét is elitta. Ruhatár-büfé szakhoz nem kell túl fejlett szürkeállomány.
janderka febr. 18. 09:53:49 Előzmény Ordító egér
(910/1039)
Valaki említette, hogy a Sára Bernadett alakította szőke úriasszony volna neki a felesége - bár elsőre kissé idősnek tűnik mellette. De mióta Lajos elvehette a lányakorabeli Andit, akinek van egy öccsekorú fia... én már nem lepődöm meg semmin :))))

Ez a honlapos ismertető meg a másik gyanús pont. Amennyire sokakról lengettek ott be érdekesnek ígérkező háttérsztorikat, ahhoz képest nem bontottak ki közülük végülis semmit.
offtopic
Ordító egér febr. 18. 09:52:47 Előzmény guess.who
(909/1039)
Ki ez a fiatal színész és mi a sorozatbeli neve? Előre is köszönöm a választ, én most el.
offtopic
guess.who febr. 18. 09:52:46 Előzmény Ordító egér
(908/1039)
Egyébként éppen ez teszi életszerűtlenné a figuráját: tanárember, de olyan buta, mint a föld (és mint a BF-ben kirabolt parasztember alkesztársa)?
offtopic
Ordító egér febr. 18. 09:51:34 Előzmény janderka
(907/1039)
Annyira ez a stáb és a Barbié is tanult a DÖ-ből, hogy én legalábbis eddig nem láttam az ökörfosi postán felejtett szórólaphoz hasonló, jól olvasható plakátot. Ha jól emlékszem, ott valamilyen bált hirdetett.
offtopic
guess.who febr. 18. 09:51:17 Előzmény Ordító egér
(906/1039)
Ha már felhoztad: nem annyira vicces, de "Andika" mindössze 14 évvel idősebb a "fiánál" és 22 évvel fiatalabb a "férjénél". Ennyire elbaltázni a kasztingot szerintem csak szándékosan lehet, pláne azért, mert látszik is rajtuk...
offtopic
Ordító egér febr. 18. 09:48:26 Előzmény janderka
(905/1039)
Érthető, hiszen EZ lett volna /lenne az ő nagy esélye arra, hogy kitörjön a nővére árnyékából.
janderka febr. 18. 09:46:50 Előzmény Ordító egér
(904/1039)
Na az nekem is eszembe jutott. Kb mint annak idején a D.Ö.-ben a sörözős karatetanfolyam szórólapja.
Ordító egér febr. 18. 09:46:45 Előzmény janderka
(903/1039)
Tufa alig szerepelt, a feleségéről meg nem tudok. Az sem ismeretes, hol lakik. A sorozat honlapja szerint a helyi, azóta megszűnt iskolában akart tanítani. Megjegyzem, ezzel a megjelenéssel ő a sorozat legéletszerűbb figurája, hiszen számos hasonló alak jár(t) ruhatár-büfé szakra főleg az ELTÉ-n. Tufánál csak a szimatszatyor hiányzik, nyilván nem gondoltak rá, vagy nem kapott megfelelőt a kellékes.
Ordító egér febr. 18. 09:41:49 Előzmény janderka
(902/1039)
Kösz, ma du. megnézem az utolsó 2-3 részt, mert vsz. nem akad más tennivalóm. Zsóka eleve kikövetkeztethette, ki készítette a VESSZŐHIBÁS plakátot ("Hol a pénz Zsóka?"), hiszen az iskolázatlan öregek, a nem érdekelt orvosok kiesnek, az alkeszek ugyancsak, Aranka, a panziós nem ilyen módszerekkel operál. Más kérdés, hol volt ekkora plakát kinyomtatására alkalmas berendezés a faluban.
offtopic
luci87 febr. 18. 09:35:57 Előzmény guess.who
(901/1039)
Már kezdtem azt hinni,hogy csak nekem furcsa, ill. én nem figyeltem,mi tortént..
janderka febr. 18. 09:27:42 Előzmény Ordító egér
(900/1039)
Az utolsó pr cikkben Tenki még baromi lelkesen nyalatkozik, és reménykedőn várja az esetleges újabb évadok lehetőségét. Ehhez képest a csatorna ma már azt magyarázza, hogy itt a vége fuss el véle. Majd később jön a máodik.