berkizsofi 2006 aug. 02. - 15:21:29
(64/284)
érdekesek a véleményeitek. nekem ez a rész nem tetszett annyira. nem volt rossz de nem tetszett anyira nem halt megsenki njem mintha olyan vérszomjas lennék csak úgy hiányoltam mivel eddig minden részben meghalt valaki
az a telefon érdekes volt amit Fersen kapott mert tökre Gwen hangja volt sztem de majd meglátjuk. a jövõ heti az ismertetõ alapján izgalmas lesz :)
kékharisnya 2006 aug. 01. - 22:43:29
(63/284)
Vagyis az ismertetõ sejteti, hogy Marie Mary lánya.
kékharisnya 2006 aug. 01. - 22:39:13
(62/284)
Ööööö, de ez harmincöt éve történt.Marie nem lehet több huszonnyolcnál...
Nem kötözködöm...csak...
Canela 2006 aug. 01. - 21:52:38
(61/284)
Ami nem világos: igen, az az arany volt a hajón, amit Ryan-ék elraboltak, azokkal a Sullivan testvérekkel, akinek Mari a felesége volt. De õk hova lettek? A 2 férfi?
És így azért már az öregasszony viselkedése is érthetõ, nehogy valami kiderüljön róla. De akkor is az elõzetes szerint Kersaint-ék vettek részt az arany elosztásában.
És ugyebár Gwen meséje kicsit sántított szerintem.. meg az amit mondott Marie-nak, hogy a testvérei az eset után elmentek Brestbe, és csak a "születése" után tértek vissza a szigetre. Az nem lehet hogy Marie akkor még ne élt volna, neki ott kellett lennie. És megint az hogy õ Jeanne egyetlen gyermeke, akkor a fiúk?
Canela 2006 aug. 01. - 21:40:52
(60/284)
Na, láttátok? Mit szóltok hozzá... Ebben a filmben tényleg egyre több a rejtély, sok minden persze világossá válik, de annál több a homály még mindig, pedig már haladunk a vége felé.
Kikike - szerintem ha most nézted akkor már tudod a választ a kérdéseidre. Igen a 6 gyerek, akik süllyesztõset játszottak annak idején, utánozva a hajótöröttek legendáját, s valószinûleg õk ölték meg azt a Mari-t.
kikike7 2006 aug. 01. - 21:30:43
(59/284)
Elõször köszi canela a segítséget, másodszor kik azok a süllyesztõk?Az a hat gyerek?És miért süllyesztõk?
zsleb 2006 aug. 01. - 19:05:52
(58/284)
Ügyes vagyok elõször írok utánna olvasok.
Sziasztok már csak percek vannak a Dolmenig kiváncsi vagyok hogyan menekülnekmeg. Majd utánna a véleményetekre.
Nagyon kedves kis csapat van itt jó benneteket olvasni ez a sok segítõkézség annyia jó. Mostanában nem jellemzõ ránk csak igy tovább jó egészséget és jó mulatást a filmekhez. Sziasztok.
zsleb 2006 aug. 01. - 18:53:33
(57/284)
csillagjegyek? hol látható?
Canela 2006 aug. 01. - 17:36:34
(56/284)
Érdekel valakit hogy ki volt a 6. a süllyesztõ gyerekek között? (Gildas, Loic, Yves, Gwen, Pierrick..) és Christian! Én már korábban is gondoltam rá. Hát ezért mentette annyira a bõrét a szemét, nem Marie-t féltette hanem saját magát.
Azért az még érdekelne a 6. részbõl, hogy ki lehet annak a nõnek a gyereke? Én tuti azt mondtam volna hogy Marie, de a multkoriból itélve ("Marie az egyetlen gyermeked" - az apa az anyának). Pedig az elsõ részben is ezt mondtam volna...
Leen 2006 aug. 01. - 16:21:58
(55/284)
Jah,meg megfigyeltem vmit. A Csillagejyek és a Dolmen közt vannak hasonlóságok (lehet,hogy csak én látom így). Pl.: a fõszereplõ nõk szépek,és mindkét soriban a nyomozóval jönnek össze. Meg mindkét helyen szimbólumok -ha mondhatom annak- jelzik a haláleseteket. Lehet,hogy van,aki nem így látja.
Leen 2006 aug. 01. - 15:51:36
(54/284)
Aloha! A csillagjegyeket én is nézem! Bár azt most látom másodszorra, de tök jó. Van folytatása Le maitra du Zodiaque címen, remélem itthon is leadják. A Dolmen is király. Ezekben a sorozatokban az a jó, hogy nem 200 részesek. Persze mivel olyan szuperek, lehetnének hosszabbak is,de legalább nem "húzzák a témát"(remélem értitek :S)
Polett 2006 aug. 01. - 15:49:30
(53/284)
Hi!
Nagyon cool a sorozat, minden részét láttam már :)
szondika 2006 aug. 01. - 11:28:51
(52/284)
Szia!

Az egész filmre gondolsz, szerintem nem lehet letölteni. Egyébként hol laksz, mert valószinüleg én felveszem videóra és esetleg elpostázhatom :)) majd ha haza jösz:)
berkizsofi 2006 aug. 01. - 08:19:20
(51/284)
fent van már a 6 rész is
berkizsofi 2006 aug. 01. - 08:17:50
(50/284)
én is nézem a csillagjegyeket már láttam egyszer és tényleg nagyon jó. (ott nem idegbeteg a csaj :)
szondika 2006 aug. 01. - 07:54:42
(49/284)
Sziasztok!

Látom mindenkinek nagyon tetszik a film :)) Akkor mindenkinek tudom ajánlani a másik francia sorozatot (Csillagjegyek) ami hétfõn szokot lenni az M1-en. Nagyon izgalmas és rejtelmes film. Lehet hogy nem olyan látványos mint a Dolmen, de szerintem nézzetek bele, megéri.Igaz tegnap a 7-ik részt volt, de ebbe is bármikor be lehet kapcsolodni. Van egy csillagjegyes gyilkos aki öli az embereket a horoszkopjuk alapján. A nõi fõszereplõ szinkron hangja uaz mint Marinak.
Nekem nagyon tetszik és még lesz egy pár rész :))) Mindenkinek jó szórakozást! Nagyon várom a Dolmen mai részét :))
berkizsofi 2006 júl. 31. - 14:44:47
(48/284)
Aha amikor Marie a võlegényével csókolózott akkor szerintem eléggé utálkozva nézett meg amikor elment akkor is mosolygott meg amikor Marie sírt mindíg átölelte mondjuk ehez az kellet hogy Marie hozzábújjon.
Na de majd holnap még többet meg tudunk. És a reklámban láttam hogy Marie megint vízbe esik szerintem akkor is õ menti majd meg ( vagy nem) :)
Canela 2006 júl. 31. - 08:22:16
(47/284)
Hát igen. Az elsõ részben csak piszkálták, meg ki nem állhatták egymást, a másodikban Marie még mindig állandóan borsot tört Fersen orra alá, de neki ez tetszett, és látszott hogy érez valamit a csaj iránt. Pl. amikor átölelte a kocsiban, és mikor utána Maria Christiannal csókolózott, és tuti örült mikor elment a võlegénye, meg mikor mindig a segítségére sietett. A 3.-ban meg már nyilvánvaló volt, hogy Lucas szereti õt, abból ahogy viselkedett, amiket mondott, pl. a szikláknál (azt nagyon bírtam)
berkizsofi 2006 júl. 30. - 08:35:12
(46/284)
aha ez szinte törvény máshol is mindíg így van.
Olyan kár hogy hetente csak gyszer van. :(
mondjuk hogyha napõonta lett bolna akkor egy hét alatt letudtuk volna
de olyan sokat kell rá várni
Canela 2006 júl. 29. - 21:14:11
(45/284)
Sziszko, köszi a gratulációt. Igyekeztem.

Ezzel én is így voltam, az elsõt mikor láttam nyaralni voltam, így nem tudtam utánanézni a filmnek, épphogy csak megnéztem, de én is fogadni mertem volna hogy lesz köztük valami, fõleg a pasi természetét látva. Meg általában ha ki nem állhatják egymást akkor abból biztos szerelem lesz. :-))