syssy 2006 aug. 10. - 23:05:24
(124/284)
:) (bocs hogy ilyen fejeket rakok de hozzászólás nélkül nem lehet betenni:()
syssy 2006 aug. 10. - 23:03:41
(123/284)
:)
syssy 2006 aug. 10. - 23:03:06
(122/284)
:)
syssy 2006 aug. 10. - 23:02:14
(121/284)
Teszek be képeket ha nem baj:)
syssy 2006 aug. 10. - 22:39:40
(120/284)
Sziasztok!!:) Már olvastalak benneteket nagyon jó kis csapat van itt:) de csak most szántam rá magam a regisztrásásra.Az rtl klubra is járok és rajongok a sorozatért!!Canela én is nagyon szivesen beszélgetnék veled!;)
Canela 2006 aug. 10. - 18:02:45
(119/284)
Pedig mûködik, mert kipróbáltam a sajátommal. Elküldi neked arra az e-mail címre, amit megadtál a port-on.
Canela 2006 aug. 10. - 17:26:49
(118/284)
Szóval akkor nem kaptad meg? Hát, rámegyek a nevedre, kiírja az adataid, kor, nem.. és ott van hogy uzenet kuldése. Abba másoltam bele, de igazából nem tudom hova kuldi.
Mokucika 2006 aug. 10. - 16:02:30
(117/284)
Hogy tudod nekem átküldeni az interjúkat? Illetve hová küldöd? Nem adtam meg email címet... Szerintem sem jó az RTL-es fórum, itt sokkal jobb társaság van :-)
Canela 2006 aug. 10. - 12:34:43
(116/284)
Köszi a linket, az rtl klubosat, bár nem olyan érdekes.
És az a sziget nem is Brest-nél van, átverés! De tényleg ott forgatták. Megkaptad azokat az interjúkat amit küldtem neked? Még 1-et elküldök.
Mokucika 2006 aug. 10. - 09:54:17
(115/284)
Ja, arra nem válaszoltam, hogy honnan tudom, hol forgatták a filmet :-) Szóval az RTL-Klubon is van egy fórum, és bizony ott is vannak rajongók, és az egyik lány a sziget formája alapján beazonosította Belle-Ile szigetét, ami azért a google.earth segítségével nem olyan nehéz, ha Brittanny partjainál nézelõdünk... A sziget fõvárosa Palais, de a "város" jelenetek Sauzon- ban a sziget túlpartján lévõ kis pasztellszínû házairól ismert városkában lettek felvéve. Nagyon sok kép, és helyleírás van fent a neten, az angolok kedvelt túristahelye... A Dolmen sziklák nem igaziak, ilyen nincs a szigeten eredetileg.
Mokucika 2006 aug. 10. - 09:21:39
(114/284)
Köszi, már a babelfish fordítóprogrammal rájöttem, hogy kell lefordítani, az olyasmi, mint a google, még nem csináltam korábban ilyesmit, de sikerült, úgyhogy mostmár mindent el fogok tudni én is olvasni.
Tényleg sem gyõzöm eléggé hangsúlyozni, hogy nem tudok mit hozzáfûzni a Story cikkjeihez, én az olvastam elõször, és utána csak a francia oldalakat. Biztos Neked van igazad, illetve a francia oldalak a hitelesek. A korábbi Storyban szerintem semmi nincs róluk...
Canela 2006 aug. 09. - 21:46:37
(113/284)
Szia!

Franciául én se értek, de ha rámész a google.com-ra, van ott olyan hogy Language tools. Abban van olyan hely ahova bemásolhatsz szöveget és lefordíthatod franciáról angolra.
De küldök neked pár interjút. Nem a legtökéletesebb de azért meg lehet érteni.

Honnan tudod hol forgatták a filmet? Vettem én is Storyt. Egyébként nemtudod már az elõzõben is volt, mert folytatásos?
De ez egyszerûen marhaság! Ráadásul az a kép amin Bruno a "családjával" van, egy kisfiú és egy kislány van rajta, neki pedig 2 fia van! Szóval ennyit errõl. És arról sincs kétségem hogy Bruno és Ingrid szerették egymást a forgatás alatt az elsõ perctõl fogva. Egyikõjük sem nyilatkozott mást. De megkeresem neked azt a cikket, és elolvashatod.
Mokucika 2006 aug. 09. - 12:17:42
(112/284)
Nekem az az elgondolásom, hogy Jeanne tényleg terhes volt, de az a gyerek nem vagy halva született meg. Ez csak egy teória, nem olvastam sehol. Az viszont szerintem nem meglepõ, hogy "emlékszik" rá, mert valójában a tudatalattija hívja elõ a képeket álmában. Ami teljesen normális dolog. Az is lehet, hogy Ryan hipnotizálja, és azzal is fel lehet leveníteni ilyesmit, bár ebben már tényleg nem vagyok biztos...
Canela 2006 aug. 09. - 11:52:26
(111/284)
Már kezdenek világossá válni a dolgok, de az ég szerelmére azt mondjátok meg nekem hogy emlékezhet egy újszülött kislány arra hogy ölték meg az édesanyját! Mert Marie ugye akkor született. És azért ez az örökbe fogadási dolog is kicsit zavaros. Hogy nem vették észre hogy Jeanne nem is volt terhes. És mikor Arthus elvágta Mari torkát? Hol volt akkor a kicsi?
Azt meg még mindig nem tudom hogy akkor ki is valójában a gyilkos?! Szerintetek? Ki ölte meg Gildast, Yves-t, meg Gwent? Mert se nem Ryan se nem Morineau, ugye. Akkor a grófék? De melyikük? Eddig Pierre Marie-ra gondoltam volna, de szerintem õ túl gyáva hozzá, csak egy báb.
Mokucika 2006 aug. 09. - 08:34:04
(110/284)
2 oldalas a cikk. Van egy fotó benne Lucasról és az egész családról (feleség+2 gyerek). Mint már korábban is mondtam, nem tudom mennyire hiteles az a cikk, nem én írtam :-) Az a sziget, Ill Belle, ahol forgatták a filmet, nincs olyan messze a szárazföldtõl, a város, meg ahol felvették nem a sziget "fõvárosa"... Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy egyrészt haza is mehettek a színészek forgatás alatt (gondolom szünnapjuk azért volt:), másrészt a család is meglátogathatta õket. Igen pénzért szoktam horoszkópokat készíteni, egy kozmetikának (is), ahol csak online küldik az adatokat, én meg elkészítem az elemzést (kb. 6-7 oldal). Azokat a francia oldalakat én is megnéztem már, de nyelvtudás hiányában sokkal okosabb nem lettem, a képek viszont jók voltak.
F. Viktor 2006 aug. 09. - 08:27:00
(109/284)
Na, végre már kezd kiderülni a lényeg... ilyenkor jó, mert ilyenkor már nem kell töprengeni, hogy mi erre a megoldás... nekem ebbe a sorozatban csak a családi ágak bonyolultak egy kicsit, de mostmár elhatároztam, hogy leírom, mert már nem tudom, hogy ki kinek a rokona... azért én csodálkozok, hogy Morineau (remélem, jól írtam :) a kezdetektõl fogva Marie-ék ellen volt, de annyira nem lep meg...
Canela 2006 aug. 08. - 21:42:06
(108/284)
Na, ehhez mit szóltok?! Kezdnek kiderulni a dolgok, mi?
Jaj, szegény Lucas...
Canela 2006 aug. 08. - 16:44:42
(107/284)
Még egy kérdés - mekkora az a cikk róluk?
Ja, és még valami. Hogy kerülne oda a felesége? Ha jól értelmeztem a filmet 6 hónapig forgatták, s addig voltak azon a szigeten, a családjuk nélkül!
Na mindegy, holnap veszek egy storyt ha van még, és elolvasom.
Arra gondolsz amiket írtam? Hát pontosan nem tudom, talán nézd meg azokat az oldalakat amiket már egyszer írtam ide a fórumba, még az elején. Olyan fórumféle oldalak, tele képekkel, meg vannak szövegek is, a filmrõl, róluk, interjúk.. Azt az interjút például többször is megtaláltam.
Horoszkópot pénzért szoktál készíteni?
Mokucika 2006 aug. 08. - 13:30:41
(106/284)
A mostani Storyban! Mármint, amit még lehet kapni az újságosnál, tehát múlt csütörtökön megjelentben, amin Liptai Klaudia meg a babája van rajta... Nem kell készpénzt venni a story magazinra az tuti...
Hobbi asztrológusként úgy értem, hogy nem ez a fõfoglalkozásom, de szoktam vállalni horoszkópkészítést, mert már 6 éve tanulom, és nagyon érdekel :-) Valóban az astrotheme-rõl tudom a szül. dátumot, szerintem ez egy jó kis adatbázis. Viszont engem meg a cikk érdekelne Canela, amit róluk találtál, franciául nem tudok, de angolul igen...
Canela 2006 aug. 08. - 12:31:20
(105/284)
Melyik Storyban volt benne? Hányadik számban? Nincs meg véletlenül már a cikk? Én is szerettem volna megvenni!
Azt az asztrológiai oldalt én is megtaláltam, de nem volt kedvem elolvasni. Pedig én meg május 19-én születtem.
Mit jelent az hogy hobbi asztrológus vagy? Mennyire? Mert engem is érdekel az asztrológia :))
Na ez meg szerintem megint nem igaz, mert ez csak a filmben van úgy. Bruno azt nyilatkozta hogy a valóságban nem ennyire reális, kell hogy az emberek higgyenek valami természetfelettiben. (franc. oldal) Talán inkább Ingrid meg annyira nem hisz benne mint a filmben Marie. Szóval marhaság az egész, nem tudom honnan szedték!

<a target="_blank" href="http://www.astrotheme.fr/en/portraits/4C4RA6npH28T.htm" title="http://www.astrotheme.fr/en/portraits/4C4RA6npH28T.htm">www.astrotheme.fr</a>