6/10
peti2006 2011 aug. 31. - 15:39:13 6/10
(37/57)
Így a képekbõl már beugrott melyik is ez a film. De nem igazán maradt meg az emlékezetemben. Nem véletlenül. Az a tipikus film, ami könyvben nagyobb élmény lehet.
honney 2011 márc. 25. - 15:29:14 Előzmény Ágikacsa
(36/57)
Szia!
Engem érdekelne a film, szívesen megvenném, ha még megvan.
Köszi elõre is:)). Üdv: Gabi(honney)
dorix 2010 nov. 16. - 22:23:59 Előzmény szuperprucsok
(35/57)
Teljesen egyet értek!!!
92zsuzsanna 2010 jún. 20. - 14:11:00 Előzmény susmuruss
(34/57)
Pont azért akadt meg a szemem rajta, mert itt amellett hogy normális embernek nézett ki (egy basballsapka és basballjátokos is lehetne :)) anyira eltûnik belõle Don Juan alakja, hogy a hiányérzet mardosott. Egy szimla fekete póló a normális ember és Don Juan közötti állapotott hozta volna ki.
Am tök jó, hogy ilyen apróságról el tudunk beszélgetni :) És az is jó, hogy szerintem tényleg csak ennyi hibája van a filmnek.
10/10
szuperprucsok 2010 ápr. 30. - 16:03:20 10/10
(33/57)
Egyik kedvenc filmem. Számomra azt jelenti, hogy álmodozni nemcsak hogy kell, de kötelezõ. A legtöbb ember elmerül a mindennapok szürkeségében, hajszolja a pénzt, fizeti a számlákat, majd csendben meghal egy kórházi ágyon. Ráadásul ez a világ folyamatosan ki akar gyógyítani az álmodozásból. Ezt teszi Don Juan deMarcoval is. Ezt próbálja tenni vele. De neki van igaza! Szerintem az emberek akkor kezdenek el haldokolni, mikor elfelejtenek álmodozni. Sajnos, legtöbb embernél ez a felnõttkor beköszöntével jön el...
Másrészrõl a film zseniális, végig nem tudod eldönteni, ez a krapek most tényleg Don Juan, vagy csak egy kis nyomorult queens-i fiú, az meg végképp megkavar, amikor megjelenik az anyja, aki tényleg apáca! És - többé kevésbé - igazolja a fia történetét. Igazi kortalan alkotás. Mindig aktuális volt és lesz.
Ágikacsa 2010 márc. 21. - 14:44:14
(32/57)
Nekem megvan eredetiben, új állapotban.
Eladom 1000-ért, akinek kell csak szóljon! :D
10/10
szisan86 2010 márc. 11. - 05:06:26 10/10
(31/57)
Huh, megnéztem Én is a filmet, iszonyatosan jó volt. Nagyon régen láttam már ennyire jó filmet.

A film rávilágít, az igaz szerelemre, és talán valamennyire arra is, hogy az emberek általában a külsõ értékekre hagyatkoznak, és hajlamosak vagyunk nem meglátni a belsõket. Igazán szerintem az érti meg ezt a filmet, aki romantikus lelkületû, és volt már valaha igazán szerelmes.
Ide sorolnám még a Szerelmünk lapjai címû filmet, az tetszett még ennyire. 10/10
10/10
susmuruss 2010 febr. 16. - 18:36:20 10/10 Előzmény asmona
(30/57)
azokat en sem. Gyerek koromban en is csak szinkornnal voltam hajlando filmet vegigulni.De mivel en mindent csak eredeti nyelven tudtam/tudok megeszerezni igy ra kellett jonnom hogy bar igaz az hogy a magyar szinkron paratlan a vilagban de megsem olyan jo mint eredetiben.Meg nem art az angolt megtanulni is es ez igy segit. Nemetul egy kukkot sem beszelek de pl a wave-et is meg a az adam almait is erdeti nyelven neztem es komolyan ugy volt jo ahogy volt. Mondhatni minden film ugy jo ahogy a keszitok felvettek, es a szinkron csak elvesz belole.
asmona 2010 febr. 10. - 20:37:52 Előzmény zenka
(29/57)
Szinkroooon?! En mar harom eve leszoktam rola... Nem nezheto. Elrontja a film hangulatat.:D Erdemes lenne megnezned angolul. Jhonny Depp hangjaban van minden poen. Ha meg esetleg ket szot (nem kell tobb, igazan...)ertesz is angolul... Ugy egy igazi elmeny... Pont az akcentus a lenyeg... Ha csak nem diszlexiasak, nem ertem meg azokat, akik szinkronnal nezik.
asmona 2010 febr. 10. - 20:31:58 Előzmény egy normális ember
(28/57)
ezzel is kenytelen vagyok egyeterteni, hozzateve hogy Bovnak uzenem, nem egy kategoria a ket film... Hangulat,ter, ido, stab, cel es uzenet... Egyik sem egyezik meg a masikeval... Meg hat Heath es Jhonny is mas mas tipusu szineszek...Nem egy olyan dologrol van szo, amiket ossze lehet hasonlitani... A pont egy normalis emberunknel van...:D
asmona 2010 febr. 10. - 20:26:02 Előzmény susmuruss
(27/57)
Abszolute egyetertek... A kontraszt igazan fontos motivum... Zsuzsannanak meg csak annyit, hogy ha elolvassa ezeket a velemenyeket, mar nem fog semmi hibat talalni benne... Sajat bevallasa szerint... Szerintem meg egy bubajos film... Nagyon kedves, es egyben nagyon szep az uzenete... Szilveszter este lattam egy Dorian Gray utan par oraval... Es elbuvolt... Jhonny Depp...O, Istenem!!! Hat ez a pali tenyleg mindent el tud jatszani... Nagyon hiteles, es nagyon jopofa azzal a "Meh'ikoi" akcentussal (bocs, asszem az akcentusa inkabb spanyol...)Es mennyire igaza van!!! Az egesz eleterzese... Inkabb legyen valaki egy szurke kis senki Phonixbol, vagy a hires Don huan de Marco""the gratest lover in the world...":DNagyon tetszett... Lehet hogy csak a pezsgo, az ejfel utani szilveszteri hangulat es egy remrettento Dorian Gray teszi... (Es Jhonny Depp:D)De nekem ez most 10/10...
10/10
susmuruss 2010 febr. 01. - 20:14:49 10/10 Előzmény 92zsuzsanna
(26/57)
zsuzsanna.Erdekes hogy ilyen jelentektelen dolgon akadt meg a szemed, amikor a film mondanivaloja sokkal tobb volt, igy egy ilyen dolog eltorpul mellette. Olyan mintha stylist szemmel nezted volna.:D

Amugy ha mar ilyenek maradnak meg benned akkor elmondom a velemenyem a piros polorol:D
Szerintem igy tudtak a nezonek a legjobban a tudtara adni hogy o egy masik szemely. Nagyobb volt a kontraszt egy hetkoznapi poloban.
Amugy meg a polohoz: gondolj bele hogy szegeny srac aki a Dr elmondasaibol szedte ossze a tortenetet (kozben a doki mogotte magaban vigyorgott), mennyire nehez lehetett ravennie magat hogy felvegyen egy a kornak megfelelo,es ezaltal a tarsadalom atlagemberei koze sullyeszto ruhazatot,csak azert hogy hitelesebb legyen a tortenete.
10/10
raven1011 2010 jan. 28. - 02:12:56 10/10
(25/57)
Csupa romantika... Imádtam!!!! És a zene...hmmmmm
Naphinel 2010 jan. 11. - 08:10:27
(24/57)
Nem láttam az elejétõl - már nem is lepõdök meg rajta.

Nem tartom magam húde romantikusnak, viszont ez teljesen elvarázsolt!
7/10
zenka 2009 okt. 04. - 15:18:37 7/10
(23/57)
Hát az elején majdnem ott hagytam, annyira nyálasnak tartottam, de aztán szépen csendben belopta magát a szívembe.
Annyira jó volt nézni Marlon Brando-t. :D
Deep meg nagyon bájos volt. A szinkronhangja annyira nem jött be.
Más színészekkel szerintem nem lenne ilyen jó a film.
euTanázia 2009 okt. 04. - 02:50:24
(22/57)
Igaz is. Meg az sem normális, aki szívesen hallgatta volna végig Bryan Adams: Have You Ever Really Loved A Woman c. dalát. Hisz nincs is semmi köze a filmhez.
Inkább hajts kocsis, hajts!
92zsuzsanna 2009 okt. 03. - 22:09:03
(21/57)
A filmet nagyon jónak tartom. Már másodszzor néztem meg és még meg fogom sokszor :)
SPOILER
Ebben a filmben ami nagyon megfogott: "Mi a szent? Mibõl van a lélek? Miért érdemes élni? Miért érdemes meghalni? És mindre ugyanaz a felelet: csak a szerelem" Johnny Depp játéka tökéletes volt, ugyanúgy,mint Marlon Brando és a többi (gyönyörû) nõ játéka is.
Az egyetlen negatívum, mikor a bíróval beszélget, akkor sokkal jobban illett volna hozzá egy fekete poló, mint egy piros-fehér, de mivel szerintem csak ennyi hibája van, efölött szemet hunyok.
Remélem még látok sok hasonlóan jó filmet.
Anteris 2009 okt. 03. - 21:51:10
(20/57)
ugyan, ki kiváncsi a hülye stáblistára, sokkal a fontosabb a legújabb fejlesztésû fogkrém ami egybõl utána jön!
euTanázia 2009 okt. 03. - 21:03:30
(19/57)
Megõrjítenek ezzel, hogy lesuhintják a film végét, mint valami elüszkösödött végtagot!
Miért nem hagyják kifutni, hogy lecsenghessen a történet a nézõben is?
Haah??!
egy normális ember 2009 aug. 30. - 00:21:36 Előzmény Bov
(18/57)
Hogy jön ide Heath és a Casanova???????? (Jó, értem én, hogy egy típusú film, de akkor is.) Ez nem Heath Ledger Vs. Johnny Depp fórum. Nem kell egyiket sem a másik elé helyezni.