Téma: Don Matteo

10/10
syuzi 2015 jún. 23. - 13:42:29 10/10
(238/798)
Igen nekem is nagyon tetszett a tegnapi rész is:) Én is örültem hogy nem volt halál esett benne, nekem is tetszett Severino mondata nagyon romantikus volt, és kicsit megmutatta a másik oldalát is Severino.

Patrizia gyönyörû menyasszony volt igaz csak a ruhapróba volt.
Én még bírtam Natalinát amint készültségben volt Laura babája születésénél. Tommasi anyja tényleg gorombán viselkedett Cechinivel leparasztozta az nem volt szép.... Cechini meg kinyában túl licitálta az esküvõvel kapcsolatban.
És Don Matteo idézete isszép volt mikor Laura babája születését várták , hogy egy új élet születik:)

Már várom a mai részt is:)
Maiacska1 2015 jún. 23. - 13:07:16
(237/798)
Ha ez nekem szól(vagy nekem is), akkor én a magam nevében tudok csak reagálni, de megteszem, mert téved. Nekem nincs sok idõm, csak ezt az EGY szériát nézem, ezt is rendszeresen kb. ALIG két hónapja, ez az EGY felhasználónevem van, és csakis IDE kommentálok, és ugyancsak max. két hete :) Tudom, hogyha nézik, akkor ÕK is látják, én azokat szoktam kiemelni, (de ezt is csak a múltkori vagy max. két hozzászólásom szólt errõl)- szóval azokat a jeleneteket emelem ki, amelyek nekem tetszettek, ennyirõl van szó :)

Legyen szép napja! :)
eva.nagy128@gmail.com 2015 jún. 23. - 07:32:24
(236/798)
Azért van egyeseknek jó sok ideje.
Nem elég, hogy állandóan a TV sorozatok elõtt ülnek, de több helyen és több néven is leírják hsz-ként az adott rész tartalmát.
Ennek ugyan mi is az értelme????
Gondolják, hogy mások akik nézik nem látják, hogy mi volt az adott részben?
Maiacska1 2015 jún. 22. - 20:04:41
(235/798)
Jaj és bocsánat majdnem kihagytam az új élet születését...így nem is illett volna a haláleset a részben, úgyhogy ez most, ahogy volt egy pozitív rész volt :)
Maiacska1 2015 jún. 22. - 20:03:42
(234/798)
IMÁDTAM!!!!!!!
Ma nem is volt haláleset.. de nem is hiányoltam, annyira elteltem azzal, hogy szervezték az esküvõt ;)
Bírom,hogy Don Matteo mindenkit ismer amúgy :)
Hát a százados anyján ki voltam borulva(azért mégis durva volt, hogy leparasztozta, így tényleg nem lehet, Cecchini is csak azért licitálta mindig felül, mert már nem tudott mit tenni kínjában.....õket magukat az ifjú párt meg se kérdezik...aztán persze ismét csak Matteo feloldotta a konfliktust, Patrizia pedig csodaszép volt a ruhában awww ^^^^ imádtam <3 Végre azért ott már Giulio is a sarkára állt!

Egy csúcspont volt még nekem a mai részben: Severino egyrészt, hogy végre ügyeskedett is, most nagyon romantikusat szólt: " Azért tudtam egybõl, hogy a menyasszonyom az igazi, mert ha magam 40 évesen látom, akkor is õt látom magam mellett". Vagy valami ilyesmi, de ez nagyon szép volt!! :))

Viszlát holnap! X
10/10
syuzi 2015 jún. 22. - 17:28:43 10/10
(233/798)
Már várom a mai részt:) Nem sokára kezdõdik a mai rész:)
Maiacska1 2015 jún. 21. - 14:25:53
(232/798)
Syuzi
10/10
syuzi 2015 jún. 21. - 13:31:26 10/10
(231/798)
Köszi szépen:) Ez nagyszerû hír :) Igazán örülök neki:) Izgatottan fogom várni a 9. évadot :)

Én is élvezem csak a sorozatot nagyon tetszik a sorozat már várom a holnapi részt is:)♥
Már az 1 évadtól rajongok a sorozatért nagyon kedvesek a szereplõk is a történet is magával ragadó:)
Maiacska1 2015 jún. 20. - 19:01:42
(230/798)
De könyörgöm aki élvezni akarja az ne olvasson elozeteseket!!!!! SPOILER!!! Ne járjon ugy mint en!!! En élvezem ameddig csak lehet ezt az évadot!!
Maiacska1 2015 jún. 20. - 18:55:29
(229/798)
Rögtön a nyolcadik utam júliusban leadják!!!
10/10
syuzi 2015 jún. 20. - 15:32:33 10/10
(228/798)
Na az szuper lenne ha leadnák a 9. évadot is:) És nem tudod, hogy várhatóan mikor fogja leadni a duna tv a 9. évadot?

Nagyon jó volt a tegnapi rész is szegény Natalinával már megint történt valami most a lába tõrt el neki
Szegény Checcininek mindig valami fej fájást okoznak a lányai, de szerencsére mindig ott van Don Matteo ki megoldja a helyzetet és kibékíti a családot:)

Jó volt Natalina szülinapi bulija szépek voltak a lufik, és mindenki ott volt ki szereti:)

Már várom a hétfõi részt is:)♥
10/10
kisoroszlan 2015 jún. 19. - 17:07:22 10/10
(227/798)
Leadja a Duna a 9. évadot is! Legalábbis már feltüntettek pár részt, hogy mikor lesz.
Milyen jó is lenne találkozni velük. Mázlista vagy! Abba az irányba nem indul társas utazás a forgatás idejében. :(
10/10
syuzi 2015 jún. 18. - 16:24:16 10/10
(226/798)
Meg van hogy ki a szinkron hangja én F Nagy Erikára gondolok mert a Lola sorozatban felismertem a hangját ott Silvana hangja.
Szerintem is nagyon jól el lettek találva a szinkron hangok:)

Már várom a mai részt:)
Maiacska1 2015 jún. 18. - 14:50:23
(225/798)
Igen, gondolhatjuk mennyire! Most is látok millió képet, hogy a forgatási szünetekben kigombolt fehér ingben ülnek a színészek a rekkenõ hõségben s hûtik magukat. Képzelem majd megfulladhatnak szegények, de a kesztyû is az egyenruha része, és ott így szokás, akármilyen meleg van... hitelesnek kell lenni, és ott ez a csendõrök öltözete és nekik ez a természetes! De egyébként van fehér kesztyûjük is, néha azt viselik:) Mikor, hogy:) Bár ettõl nem kapnak több levegõt :P

Én is várom a mai részt ;)
9/10
napraforgó 2015 jún. 18. - 13:13:00 9/10
(224/798)
Sajnos nem tudom, de ezzel én nem is nagyon szoktam törõdni. Csak ha nagyon nem passzol egy hang, akkor nézek utána. De most annyira jó a szinkron, a színészeink igazán remekeltek!
10/10
syuzi 2015 jún. 18. - 12:11:41 10/10
(223/798)
Igen az tényleg fura hogy mindig kesztyûben és vastag kabátban járnak mindig

Nem tudod hogy ki Andrea Conti magyar hangja mert a fõszereplõk közül csak az övét nem tudom

Jó volt a tegnapi rész is szegény Cechini mindig azt hiszi hogy nyert a lottón. Jó volt hogy Natalina könyvet akart írni:D

Már várom a mai részt is:):)
9/10
napraforgó 2015 jún. 18. - 07:59:14 9/10
(222/798)
Nekem kicsit furcsa, hogy Olaszországban, ebben a mediterrán országban a csendõrök télen-nyáron fekete bõrkesztyût hordanak egész álló nap. Vajon mi szükség van erre? Sõt, az egyenruhájuk is fekete, vagy legalábbis nagyon sötét. Miért? Baromi melegük lehet abban nyáron.
Maiacska1 2015 jún. 17. - 19:56:07
(221/798)
imádtam a mai részt :)))))) minden szempontból!!!!! Úgy örültem, hogy hazajött Patrizia :)))
Maiacska1 2015 jún. 17. - 15:29:52
(220/798)
Köszi Ágica69! :)))

Syuzi---huh, pedig az övé is ismerõs, de meg nem mondom, ki lehet...olyan rossz, hogy a végén nem mondják meg!!! vagyis fel szokták sorolni, hogy magyar hangok s akkor úgy talán még könnyebben utánanézhetne az ember...de így nehéz....remélem valaki meg tudja mondani majd neked!

Én is IMÁDOM nézni, kész szertartás nálunk :) Minden résznek megvan a maga tanulsága! Nagyon szorítok az én drága Patriziámnak, hogy Giulio mellett maradjon, mert gyönyörû pár! Cechini-t is szeretem, de mikor alájuk tett, akkor sokszor idegesített :) Elhiszem, hogy 10 évvel idõsebb, de örülhetne, hogy egy ilyen becsületes, jóravaló ember szerelmes a lányába! Most, amikor meg elfogadná, akkor meg Giulio bolondul meg, itt ezzel a Contival áhhh :$$$$

Azért anyu mondta, hogy pl. Nino fogyott sokat :)) És azért tíz év, csak tíz év, Pamela Saino, Paty 2001-tõl részese a sorozatnak, 15 volt,mikor elkezdte, jó, hogy rajta látszik az idõ :)

A magyar szinkron: ZSENIÁLIS :))))))

Üdv nektek ;)
10/10
syuzi 2015 jún. 17. - 12:33:14 10/10 Előzmény Maiacska1
(219/798)
Szívesen nincs mit:) Én az ügyésznõ magyar hangját nem tudom hogy kicsoda. Conti ügyésznõjét.
ha esetleg valaki tudja majd írja le komentben köszönöm elõre is:)

Jó volt a tegnapi rész is vicces volt ahogy Cechini ugrált az apósának:D Õ pont azt csinálta Tomasival és jó volt mikor mondta hogy az apósbak mindig igaza van:D És amikor keresték a macskát
Natalina már megint úrinõ akart lenni bírom amikor a végén rá jön hogy nem való neki az úrinõség

Igen tényleg sokat változtak a szereplõk az elsõ évad óta jó fiatalok voltak a fõszereplõk. Patrizia is szinte még kislány volt most meg már felnõtt nõ , de Cechini és a felesége Catarina mintha mit se változott volna:)

És a magyar hangok is sokat változtak az évadokban nekem Cechini magyar hangjaként Csuja Imre és most Faragó Andrásé a legjobb :)
Már várom a mai részt is:)