Téma: Dr. Csont

Tia. 2009 dec. 05. - 14:06:44
(785/28805)
Tia. 2009 dec. 04. - 22:26:47
(784/28805)
miért lett kimoderálva?

ez a "sorozatokingyen.5mp" oldal.

az elsõ 4 évad teljes egészében fent van, az 5. évadból az elsõ 7 rész.
az 1. és 2. évad szinkronosan van fent, a többi angolul, magyar felirattal.
Tia. 2009 dec. 04. - 22:23:55
(783/28805)
Ti innen nézitek a részeket?
Mert itt a 3., 4. és 5. évadhoz is van magyar felirat és jó a minõség:

http://sorozatokingyen.5mp.eu/web.php?a=sorozatokingyen&o=sgwPiqK9rG
10/10
R.ka 2009 dec. 04. - 17:05:15 10/10
(782/28805)
Köszi a linket, megnéztem mindkettõt. Bár még csak most láttam az eheti részt, máris várom a következõt... :)
Szerintem Booth nem kezdett ki Maggie-vel, csak megjegyezte hogy szép és hogy hasonlítanak egymásra Bones-szal. Sajnos így hallás után nem mindig értem meg a szöveget, ha lenne hozzá legalább angol felirat... Annyit kivettem még a szavaikból, hogy miután Booth kiment az ajtón Maggie azt mondta: "túl kicsik a szemei ahhoz, hogy igazán jóképû legyen". Sajna Brennan válasza nem egyértelmû számomra, de mintha olyasmit mondott volna, hogy õ kellemesnek találja (gondolom a megjelenését). Majd nemsoká kiderül :) Nekem úgy tûnik, hogy ez a Maggie egy kicsit olyan elvont, mint Brennan volt a sorozat elején.

Ja, és az is felkeltette az érdeklõdésem, hogy milyen bizonyíték került Booth-ra a robbantás után :) A Télapó egy darabja???
10/10
zora 2009 dec. 04. - 08:53:28 10/10
(781/28805)
Most néztem meg, hogy Booth nagyapját az játszotta, aki Gibbs apját… Korban belefér, fõleg, hogy Davidet fiatalították 2 évvel -Tempe mondja Aprilnek egyszer, hogy közöttük 5 év a korkülönbség. Egyébként, ha elõször Reichs könyveit olvastam volna, Andy-t pont úgy képzelném el, amilyen Gibbs. Õszes, negyvenes évei közepén és világító kék szemekkel. Az elsõ könyv 97-ben jelent meg, akkor Harmon 46 éves volt.
Emily-röl: már az is megfordult a fejemben, hogy terhes, mert ez valahogy olyan hízásnak tûnt-de persze, tudom, ez lehetetlen, mert nincs benne a forgatókönyvben… Meg különben is, arról már tudnánk.

SPOILER 5x11:
Egy bemutatóban, mikor Margaret beszél Booth-szal, úgy tûnik, mintha ki akarna kezdeni vele. Jól láttam? http://www.youtube.com/watch?v=C5MfKpnCQgw
10/10
zora 2009 dec. 04. - 08:13:27 10/10
(780/28805)
Hät ez a resz tenyleg nagy show lesz...: http://www.youtube.com/watch?v=120hkJKxWHI
Tia. 2009 dec. 04. - 00:03:28 Előzmény zora
(779/28805)
Egyébként picit tényleg feltûnõ, de elõször nem tudtam, hogy mi olyan furcsán más rajta. :P Mert az arcán nem látszi.

A rekedtes, picit mély hangját annyira szeretem, olyan aranyosan beszél!
Tia. 2009 dec. 03. - 23:50:40
(778/28805)
R.ka, köszi szépen az infókat. Megnézem azt a 4. évados részt, kíváncsivá tettél!

Tök jó, hogy Emily húga is szerepet kapott! Még a nevük is hasonló: Emily és Zooey. :) Milyen aranyos! :)

Emily vonzó így, " nem vékonyan " is. De a készítõk biztos fogják érte piszkálni szegényt.. És talán a közönség is.

A ruhái és ékszerei nekem is nagyon tetszenek! :)
10/10
R.ka 2009 dec. 03. - 22:49:06 10/10
(777/28805)
Egyébként szerintem is vastagabb lett egy kicsit Emily, de igazából szerintem így is vonzó maradt. Én személy szerint örülök neki, hogy nem kell "fogpiszkálónak" lennie a fõszereplõnek.
10/10
R.ka 2009 dec. 03. - 22:46:05 10/10 Előzmény Tia.
(776/28805)
Zooey Deschanel Emily húga, aki az 5x10-es részben az unokatesóját fogja alakítani.
10/10
R.ka 2009 dec. 03. - 22:44:56 10/10 Előzmény Tia.
(775/28805)
Hali!
Amire gondolsz az a 4x19-es részben van. Egyébként szerintem az egy jó kis rész volt. Két dolog miatt is:

SPOILER

Az egyik kedvenc gyakornokom volt benne: Mr. Nigel-Murray. A másik, hogy felbukkant Angela apukája, aki egy kissé dühös lett Hodgins-ra, miután a tudomására jutott a szakítás. A filmben végig paráztak tõle, mert állandóan feltûnt a legkülönbözõbb helyeken és fenyegetõen nézett :)
De a poént nem lövöm le, hogy mi lett a kettejük találkozásának a vége :)
Ja, és volt benne egy vak tudós, aki rámozdult Bones-ra :))
Tia. 2009 dec. 03. - 20:25:16
(774/28805)
Bocs, ki az a Zooey?
Tia. 2009 dec. 03. - 20:24:40
(773/28805)
Bocsánat, hogy én nem írtam oda, hogy spoiler, miközben konkrét dolgokat írtam le, melyek az 5. évadhoz kapcsolódnak.

Nagyon jó meglátásaitok vannak egyébként!Én azt is leszûrtem, hogy sokan fõleg Bones-t féltik a csalódástól. Nehezen enged magához bárkit is, eddig nem is nagyon bízott meg egy férfiban és ha Booth eléri, hogy közel engedje magához, késõbb pedig nem vigyáz az érzéseire, a bizalmára, akkor Bones nagyon megsérülhet és többé nem nyílik meg senkinek.

Ezt én azért nem értem, mert annyira imádják egymást és vigyzáznak a másikra és védik mindenkivel szemben, hogy a vak is látja a kötõdést, ami egyre mélyül.
Ráadásul egymás elõnyös tulajdonságait hozzák a felszínra, jó hatással van rájuk a másik. Toleránsabbak és türelmesebbek is-

Nagyon jó a jellemábrázolás ebben a filmben és a párbeszédeket is imádom.

.................SPOILER 3X15 ............................

Megnéztem! :) Köszi zora!
Szenzációs az az ütés. :)

És amikor rátöri a fürdõajtót Booth-ra. :P
10/10
zora 2009 dec. 03. - 16:08:39 10/10
(772/28805)
******** spoiler 4-5 *********

Igen, erthetö, de amiatt fel Sw., hogy akkor nem kiserletezhet toväbb? Mert, mivel lätja mindkettö erzeseit, attol nem kell tartania, hogy az egyik megharagszik a mäsikra. Vagy esetleg tenyleg nem dolgozhatnänak együtt? Mert a CSI-ben nagy ügyet csinältak Grissom es Saranäl, de a CSI:NY-ban Lindsay-vel nem. Räadäsul BB nem is egy "cegnek" dolgoznak, szoval jogilag nem ertem a problemät. Vagy, a mäsik dolog, ha megvalljäk egymäsnak az erzeseiket, mär nem az ügyre fognak figyelni, hanem egymäsra? ( Bär nem hiszem, hogy ennel jobban figyelhetnenek egymäsra.. A mäsik legkisebb rezdüleset is rögtön meglätjäk...)
Most meg en nem tudom, hogy elegge erthetö voltam-e...


Ezen a videon is lätszik, mennyire megvältozott E. http://www.youtube.com/watch?v=0-FBCVZiAWE Meg a 4.evadban is hasonloan nezett ki, mint Zooey. Pl. a 4x25-ben, az ägyban. Ott lehet leginkäbb lätni. Lehet, hogy a szerelmi elete van rä ilyen "feltöltö" hatässal? Persze, csinos, de valahogy hozzä az olyan kislänyos, törekeny alkat megfelelöbb volt.
STKAKTUSZ 2009 dec. 03. - 12:08:21
(771/28805)
---SPOILER 4-5. ÉVAD---

Szerintem meg Sweets fél attól, hogy mi lenne, ha... Most is valamelyik részben amikor Gordon Gordonnal beszélgettek, nyíltan kimondta, hogy a könyvének ez a konklúziója, hogy Booth és Brennan szerelmesek egymásba. Tehát Sweets már a mûtét elõtt rég így gondolta, egy nagy rakás hülyeség volt, amit Booth-nak mondott a CAT-szkennel a kezében. Most azt kérdõjelezi meg, hogy joga van-e egyáltalán publikálni a könyvet. Szerintem egész egyszerûen nem tudja, hogy reagálnának (mmint Bones és Booth), ha szembesülnének az érzéseikkel és hogy a másiknak is vannak érzései. Szerintem azért bátortalanította el Booth-t, amiért a könyvét sem meri kiadni: fél a 'hogyan tovább'-tól. Légyszi írjátok már meg hogy érthetõ voltam e:D

Szerintem is hízott Emily, én is néztem, elõször csak az tûnt fel, hogy nagyobb mellei lettek, de most néztem és nem csak a mellei. De olyan elõnyös ruhákat adnak rá, így is nagyon csinos és nõies. A ruhához kapcsolódva akkor már azt is leírom, hogy egyszerûen megõrülök az ékszereiért, imádom õket. Meg azt is, hogy nem csak egyszer veszi fel õket, azt a fülbevalót például, amit a legelsõ részben viselt, a mai napig hordja, mindig mosolygok, ha meglátom rajta:D
10/10
zora 2009 dec. 03. - 10:41:35 10/10
(770/28805)
******** SPOILER 4.-5. evad ************

Ja, igen, ezzel egyetertek. De szerintem ezt ugy lehet kicsavarni, hogy ö tudat alatt szerelmes mär nehäny eve, a mütet pedig a felszinre hozta ezt az erzest.
10/10
zora 2009 dec. 03. - 10:37:16 10/10 Előzmény Tia.
(769/28805)
Ez a negyedik evadban lesz, meg en sem lättam. Valami tudomänyos intezetben talälnak egy hullät, azt hiszem. RTL-en majd tel vegen meglätjuk.
Tia. 2009 dec. 03. - 00:04:17 Előzmény Tia.
(768/28805)
... falnál ÁLL akart lenni...
Tia. 2009 dec. 02. - 23:47:28 Előzmény zora
(767/28805)
Öhm, én is néztem az ötötdik évadot és pont ezt gondoltam.
Azt hittem, csak én látom rosszul, de ezekszerint nem, tényleg hízott. :P

Egyébként az ötödik évadban sokat hangoztatják, hogy Booth az agysérülése miatt, a kóma alatt lett szerelmes Bones-ba, de ez nem is igaz! Booth már a legelsõ évad elején is erõsen vonzódott Bones-hoz és ez a vonzódás egyre erõsebb lett. A kóma elõtt már rég' szerelmesek voltak. Nem a könyv miatt alakult így és nem a sérülés miatt. Szerintem.
Tia. 2009 dec. 02. - 23:44:14 Előzmény zora
(766/28805)
Köszi szépen, letöltöm! Nemsemmi ütés! :)

És azt tudod, melyik rész, amikor egy falnál el Bones és Booth a feje két oldalánál a falnak támaszkodik?