Téma: Dr. Csont

10/10
zora 2010 jún. 05. - 20:21:02 10/10
(1885/28805)
Azt föleg!
10/10
memari 2010 jún. 05. - 19:46:19 10/10
(1884/28805)
és a hormonok hatását is :D
STKAKTUSZ 2010 jún. 05. - 19:36:18
(1883/28805)
én látni szeretném Brennan-t terhesen:)
10/10
memari 2010 jún. 05. - 17:46:09 10/10
(1882/28805)
1, 6 hónapos baba, tehát akkor örökbe fogadna?
magával a dologgal nincs semmi gondom, sõt; csak nem Bonesos. Nem ismeri a gyerek anyát-apját, nincs kórtörténet, ki tudja milyen genetikai adottságai vannak. És ezzel nem Brennan kiváló génjeit örökölné. Meg ásatni, kutatni megy, nem természeti katasztrófa áldozatiat azonosítani, ahol találkozhat elárvult gyerekekkel.

Bezzeg Booth anyagát felhasználva 2 ilyen szülõvel szuper háttere lenne a gyerkõcnek.

2, Ha meg saját baba, akkor mikor történt a turpisság? Vagy Booth tudta nélkül nem használta volna fel az anyagot. És tudva, hogy terhes, vagy legalábbis meg volt a beültetés a racionális Bones nem menne el a világ végére, 1 messzi szigetre, ki tudja milyen ellátással gyereket szülni-de errõl már volt itt korábban szó.

Szóval ha lehet R.ka, ezt kifejtenéd bõvebben?
10/10
R.ka 2010 jún. 05. - 16:00:07 10/10
(1881/28805)
Újabb tippelgetés: a napokban olvastam egy fanfic-et, amiben szintén elõhozták azt a szálat, hogy valamelyikük nem egyedül tér haza...
Nem nagyon díjaznám az ilyesmit, de ezzel kivételt tettem: ebben Brennan egy 6 hónapos babát hozott magával haza Indonéziából :) Ez a variáció viszont már nagyon bejönne :)
10/10
R.ka 2010 jún. 05. - 09:45:39 10/10 Előzmény follia
(1880/28805)
Oké, oké, a reptérhez közeli parkolóházban volt a hulla, csak nem akartam olyan sokat írni :) És mint említettem annyira nem nagy kedvenc nálam az a rész, nem is igazán néztem vissza többször.
Gordon Gordon nekem is egyik kedves szereplõm, tényleg jó lenne többször látni.
Az 1x13-at (vagy 12-õt?) pont a napokban néztem meg. Eddig azt hittem minden részt láttam az elsõ évadból, erre kiderült, hogy ez a rész tök homály. Abszolút nem volt ismerõs :) Zora pont azokat a részeket emelte ki belõle, amik nekem is nagyon tetszettek :)
10/10
memari 2010 jún. 04. - 21:52:42 10/10
(1879/28805)
Bones népszerûségén, ügyességén,... felbuzdulva már biztos közelebb is dolgoznak törvényszéki antropológusok.

az én fordításom is hasonló a tiétekkel
Bones- adhatok 1 listát a törvényszéki antropológusokról, akik tudják ezt a munkát csinálni
Cam:-nem dr B. listát tud adni róluk. Tehát csak listát az emberekrõl, nem azokról, akik tudják ezt a munkát csinálni. Tehát ez egy elismerés/bók a munkáját illetõen. És ezt nem érti Bones-a burkolt dícsértet.
10/10
zora 2010 jún. 04. - 20:03:24 10/10
(1878/28805)
Akkor jöjjön a következö beszämolom.
1x13 (tv-ben 1x12, 17 éves fiu, a 14-es Polgär, jelmezben megtaläljäjk a hulläjät a sikätorban, tekepälyän dolgozott)
Mikor Booth megkéri Tempét, hogy segitsen a nyomozäsban, ö azt mondja: - Ne is probälkozz a särmos mosolyoddal! (persze nem volt hiäba...)
Booth bemutatja a fiataloknak Tempét: - Sräcok, ez egy igazi, élö nö! (ekkor Tempének még fontosabb, hogy ö antropologus)
Goodmann mondja, hogy az irok az iräsaik ältal sokkal jobban feltärjäk magukat, mint szeretnék, Tempe meg tiltakozik, hogy mindez csak fikcio, Booth fülig érö szäjjal vigyorog!
Ami mvg nagyon tetszett, hogy Tempe olyan törödön, anyäskodoan kedves volt Zack-kel! Egy ujabb lépcsöfok a jelleme fejlödésében.
Tekepälyän Tempe Booth-hoz: - Te mindig magaddal hordod a tekegolyodat? - Hät én ugy röhögtem!
Es egy jo kis vitatéma:sport ez, vagy nem sport?
Tempén tetszett a zöld kardigänja!
Elkezdödik a "szépet-mondäs" ideje.(tud valaki egy jobb szot?) : Booth Tempének: - Te tényleg a bünt üldözöd, nem csak a fantäziavilägban (asszem a 3. évadban hangzik el uez, csak forditva: Tempe Booth-nak: Te valoban hös vagy, nem csak hösködsz)
Es egy, a pilothoz hasonlito "orrbaverés":
Booth: - A könyvedben az FBI ügynök volt olimpiai bajnok aki 6 nyelven beszél. A valosägban azonban itt vagyok neked én.
Tempe: - Tehät a fikcio messze tulszärnyalja a valosägot?
(Pilotban Tempe meghatärozäsa, hogy kik azok a kancsik: akiknek magas az IQ-juk és logikusan tudnak gondolkodni.)
A végén, mikor Booth a kitüzöt a koporsora teszi: ezt csak ugy lehet? Kap majd potläst? Egy NCIS részben is Gibbs valakinek a koporsojära a sajät kitüntetését tette. Ezt sehogy sem értem.
STKAKTUSZ 2010 jún. 04. - 18:49:50
(1877/28805)
Huh mennyit írtatok:) gyorsan irogatok valamit én is.

Én is úgy értelmeztem a Cam és Brennan közti beszélgetést, ahogy ti: ott van a hangsúly, hogy Brennan adhat egy listát a törvényszéki antropológusokról, de egyikük sem lesz olyan, mint õ. Cam-et nagyon megsajnáltam abban a jelenetben:(

A ComicCon-on Emily szerint többen ujjongtak, hogy ne hozzák össze õket, de HH erre rögtön válaszolt, hogy azért ez nem fogja befolyásolni a sorozat alakulását (és sztem ez amúgy sem valami reprezentatív minta).

Hát ha belemennek ebbe a se veled se nélküled játékba, én rosszul leszek... Annyira szeretik egymást, nem lenne hiteles, ha Booth hirtelen már nem akarna Brennan-tõl semmit. Ha még egy ideig nem lesznek együtt ugyanazok miatt az okok miatt (bármennyire mondvacsinált mind) mint eddig, azt még megemésztem, de ha új kifogásokat kreálnak vagy valamelyikük "kiszeret" a másikból... hát az nagyon nem fog tetszeni. Ez az utolsó ötlet ami eszembe jutna, hogy HH meglépné, hogy visszatérnek, és most Brennan vall szerelmet Booth-nak, aki visszautasítja merthogy õ már nem... huh:S ha Brennan még magában szenved egy kicsit mielõtt kimondja, úgymint Booth tette, na az jöhet:) De én most már tényleg úgy érzem, hogy az évad közepe felé komoly elõrelépés fog történni.

Én az ALEXANDRA könyváruházban láttam Kathy Reichs-könyveket angolul, de annak már másfél-két éve...
10/10
follia 2010 jún. 04. - 16:47:54 10/10
(1876/28805)
ó, én ezeket a részeket most nézem - és hihetetlen gyorsan haladok. :) jaja, Cocky-t a temetõben kapta Booth, miután Bren megmentette a hajóról.

a macskák a parkolóházban zabálták a hullát, nem a reptéren. :)))))) szerintem ott elõbb feltûnt volna valakinek... xD abból a részbõl az ukrán/orosz/mittudomén csajszi asszem, a CSI:Miami-ban alakított egyszer szintén oroszt. :)persze, tudom, nem õ az elsõ mellékszereplõ, már vagy 10 másikat is kiszúrtam, csak cuki az akcentusa, ahogy kihangsúlyozza az r betûket.

nagyon sok minden eszembe jutott, dehát ahhoz, hogy ide leírjam, jegyzetelni kéne minden epizód alatt, és én inkább nézem teljes figyelemmel, de pillanatnyi benyomásokat majd azért írok.

Cam-mel kapcsolatban annyit megjegyeznék, hogy vicces, ahogy az 5x01-ben megkérdezi a visszatérõ Brennan-tõl, hogy megölelheti-e, mire B azt válaszolja, hogy MIÉRT?? :), az utolsó részben búcsúzóul pedig már simán egymás nyakába borultak. :)

jah, és egy kis idõugrással megnéztem az 5. évad karácsonyi részét is! tetszett! :) de ennyibõl nekem nem jött le, hogy Zooey hû, de mekkora tehetségû színésznõ... igaz, másban még nem láttam, meg a karaktere nagyon vicces volt, õ maga nem igazán fogott meg. szóval ha már visszatérõ szereplõkrõl beszélünk, akkor nekem Gordon Gordon százszor jobban hiányzik, eszméletlen az az ember! :) mondjuk mióta észrevettem, hogy egy s-kanyar van az orrában, azóta sokszor elterelõdik a figyelmem, és csak arra koncentrálok...xD
10/10
pluhildi 2010 jún. 04. - 15:18:15 10/10
(1875/28805)
úgy értettem, hogy a saját övcsatját használta fel, elég butára sikerült a mondatom :))))
10/10
pluhildi 2010 jún. 04. - 15:16:55 10/10
(1874/28805)
nekem úgy rémlik, hogy abban a részben kapta Brennantól a csatot amikor a 4x14-ben a temetõben beszélgetnek, mert az övét "felhasználta" a hajón egy menekülési tervhez
10/10
R.ka 2010 jún. 04. - 14:49:22 10/10
(1873/28805)
Ha már szóba kerültek az uncsibb részek: nekem az ufóssal nem volt bajom (a szószátyár seriffet még bírtam is), inkább 5x02 volt az, amelyik nem annyira jött be. Amelyikben valami CIA ügynök maradványait ették a macskák a reptéren :P
Más: valaki nem emlékszik, hogy Booth melyik részben kapta a "cocky" övcsatot Bones-tól?
10/10
pluhildi 2010 jún. 04. - 14:25:01 10/10
(1872/28805)
a te meglátásod is helytálló és összecseng R.ka-val és a mi ötletünkkel is
én úgy gondolom, hogy õ - Dr Temperance Brennan - ezen a területen kivételes tudással rendelkezik ami nem mindenkinek adatik meg és mint munkavállaló nehezen pótolható
a gyakornokok is nagyon ügyesek voltak mindig de minden ügyben egymást egészítették ki, nem egymás rovására vagy egymás ellen dolgoztak, hogy ki a jobb.
még ha az eddigi gyakornokok közül is választanának valakit a helyére az sem lenne olyan jó mint õ
pótolhatatlan és ezt Cam is tudta/tudja
és milyen érdekes, hogy az elején hogy utálták egymást, Cam még ki is akarta rúgni
eszoka78 2010 jún. 04. - 14:13:04
(1871/28805)
Szia, ez érdekes, de ebbõl a részbõl ez nekem is egy talányos beszélgetés volt. Én arra gondoltam, hogy õk úgy gondolták, hogy hiába ad listát, akárki jön úgysem lesz olyan jó, vagy esetleg ez olyasfajta bizalmi állás (persze ezt gondolom Bones is tudja), hogy nem akárki jöhet ide..szóval ez számomra is rejtély maradt és érdekes, hogy így emlékszem ,többször is visszanéztem...Persze lehet, hogy egyáltalán nem és félreértelmezem.
Nemem is 5 utolsó jobb volt, bár most kezdtem a 4.-et ezután a komment után fogom a 4x03-at nézni amíg alszik a gyerkõcöm....
10/10
pluhildi 2010 jún. 04. - 13:55:45 10/10
(1870/28805)
hát nagyon kell vigyázniuk a készítõknek hogyan folytatják, mert ha nagyon lagymatagra sikerülnek az epizódok, már az isten sem fogja feltámasztani a sorozatot (pl. volt az az ufo-s rész ebben az évadban, ami eléggé alulmúlta a többit) ezt pedig én borzasztóan sajnálnám
btw nekem hiányzik egy vagy több átívelõ történetszál pl. Max feltûnése és karakterének fejlõdése, vagy a Sírásó és Gormogon trilógia, mert ezek azok a történetek amik visszatérítik a nézõket ha kíváncsiak a sztori alakulására és a végkifejletre
10/10
boreeester 2010 jún. 04. - 13:47:41 10/10
(1869/28805)
néhány hete találtam egy elõzetest David legújabb filmjérõl, ami 2009-ben készült, és elvileg nemsokára bemutatják. Egy nõi kosárlabda csapatról szól, akiket nem támogatnak.. az edzõnõ férjét alakítja.
http://www.youtube.com/watch?v=KExhDXNyKXY&feature=player_embedded

nem tudom, hogy hányan láttátok már a Glory Road, vagy Fekete Dicsõség címû filmet, ami még 2006-ban készült. a lényeg, hogy ez pedig az elsõ fekete férfiakból álló, egyetemi kosárlabda csapatról szól, akiket szintén nem támogat senki. Ebben Emily az edzõ feleségét alakítja.
http://www.youtube.com/watch?v=kJ7YukXyS3Y

elég érdekes véletlen nem? :D
10/10
Tgirl 2010 jún. 04. - 13:46:40 10/10
(1868/28805)
Andy
10/10
pluhildi 2010 jún. 04. - 13:45:41 10/10
(1867/28805)
hát mi is valami hasonlót silabizáltunk ki, tehát listát ugyan tud adni az de azok nem tudnák elvégezni azt a munkát amit õ csinál.
és ennek így tényleg van értelme, de olyan furcsán lett elõadva és szinte nem volt semmi hangsúlyozva a mondatban.
mondjuk ami még érdekes, hogy a pilotban még kanadában volt a legközelebbi ilyen szakember, 5 év alatt hirtelen ennyien lettek? (kedvenc gyakornokainkat leszámítva)
10/10
Tgirl 2010 jún. 04. - 13:45:30 10/10
(1866/28805)
Jó ez a videó. Emily egészen derûs:) De azért rázogatta a fejét meg a haját, látszik hogy új:D Hogy fogja összefogni a laborban ?:P

Találtam egy nagyon kedves képet a babás részbõl
Szép gyerek :)
-->