Téma: Dr. Csont

10/10
Tgirl 2010 jún. 02. - 19:07:39 10/10 Előzmény zora
(1825/28805)
Juan Gusmant tényleg elõhozhatnák, akár egy ügyet is lehetne rá építeni, annyira hatásos volt az az arckifejezés-hirtelen telefon stb Bonestól hogy biztos hogy nagy jelentõségû dolog:)

Az évadokról HH twitterén, Emilyvel való interjúk során is volt szó többször, én úgy emlékszem HH azt mondta a 6. évadból 7-8 rész alapja kész van, és több ötlet is. Nekem összességében az jött le hogy õk nagyon szívesen folytatnák még sokáig, kérdés hogy a nézõk hogy reagálnak a történet alakulására, valamint Emily esetleg már vállalhatna gyereket na most akkor azt vagy belefûzik a történetbe vagy emiatt leállhatnak a dolgok:) (Bár egy egy évvel ezelõtti beszélgetésen azt mondta, még nem érzi magát készen a gyerekvállalásra, ám mégis megtörténhet véletlen, és akkor az úgy lesz jó.)
Még az évadok számára visszatérve: Emily mondta hogy szívesen rendezne õ is egy részt valamikor, mondjuk talán a 13. évadban :D (Valahogy így mondta, valami nagy számot mondott azt hiszem 12 v 13.) Csak nem biztos hogy Davidnek tetszene hogy Õ a fõnök. :) Majd belinkelem ezt a videót ha megtalálom.

Na megyek tanulni, írjatok méég:)
10/10
memari 2010 jún. 02. - 18:32:14 10/10
(1824/28805)
Nagyjából emlékszem azokra a jelenetekre, de ezek a véletlenül bent maradt "bakik" nem maradtak meg. Majd csak államvizsga után kezdem el az újranézést, az infóitok után már más szemmel.

De 1 csomószor van, h pl mindketten 1xre nyomják meg a liftgombot, vagy egyszerre akarnak átmenni 1 szûk helyen (pl: a lovacskás résznél) , vagy üldözésnél ugyan abba az irányba futnának, és összeütköznek. Sztem ezek azért is lehetnek direkt, mert mutatja, h minda2en dominánsak, nincs az, h én vagyok a fõnök, én csinálok mindent egyedül, meg ilyenek. sztem.
STKAKTUSZ 2010 jún. 02. - 18:23:41
(1823/28805)
hm majd ügyeskedek a videókkal:)

Én is felfigyeltem egy ilyenre, szintén a medvés részben (1x04) a legelején: Bones elöl meg a kezében az aktával, Booth mögötte kukucskál a válla fölött, és mikor bemennek Brennan irodájába, Booth szépen nekimegy hátulról:D kap is egy nézést:P
10/10
Tgirl 2010 jún. 02. - 18:20:54 10/10
(1822/28805)
(Ja, nem székkel üti le:) csak széken ül a nõ.)
10/10
Tgirl 2010 jún. 02. - 18:19:13 10/10 Előzmény follia
(1821/28805)
ÓÓ mennyit írtatok, tanulnom kéne de tuti elolvasom még ma ezeket :)

A sírásós dologra akartam gyorsan leírni hogy tegnap az egyik videóban amit néztem benne volt amikor leüti a székkel és az a jelenet olyan "nyers" mint az elsõ évados Bones-os megnyilvánulások, nekem is az egyik kedvenc részem:)
10/10
pluhildi 2010 jún. 02. - 17:56:33 10/10
(1820/28805)
ha már ilyen sokan nézitek újra az elsõ évadot (én még csak párat láttam) egyvalamit észrevettem már több részben - aztán késõbb is
sok olyan jelenet volt amit szerintem nem terveztek bele a forgatókönyvbe de végül bennehagyták.

pl az elsõ évadban a medvés-erdõs részben egyszerre mind a ketten be akartak menni az erdész ajtaján, persze nem sikerült, nem fértek el és lehetett látni ahogy egymásra néztek, hogy ez talán nem jól sült el :))
vagy ugyanebben a részben (talán) Booth majdnem nekiment valami ágakkal megrakott vázának Angela szobájában és itt is olyan fejet vágott mint aki azt gondolja "bakker majdnem elcsesztem a jelenetet"
vagy már az 5. évadban sajnos nem tudom melyik volt pontosan az a rész (amikor egy idõsebb ügynök is velük dolgozott aki majdnem gyanúsíott is lett) Booth irodájában elöl ment Booth utána Brennan és Booth hirtelen fordult meg majdnem fellökve Brennant és lehet látni hogy mintegy elnézéstkérõen a hátára teszi a kezét mintha azt mondaná "bocsi"

vagy lehet hogy az elsõ évadban szándékosak voltak ezek????? ha jól emlékszem Booth akkor még sokat szerencsétlenkedett, bár ez erõs kifejezés
az a helyzet hogy nem emlékszem arra, hogy ez késõbb is jellemzõ lett volna ilyen nagy számban, tehát akár lehet szándékos is
de majd én is alaposabban nézegetem vissza a részeket
10/10
pluhildi 2010 jún. 02. - 17:49:53 10/10
(1819/28805)
én úgy emlékszem, hogy talán a plain in the prodigy-ben mondta azt, hogy 22 éves szexelt elõször mire már talált valakit aki megfelelõ "képzést" adott neki :) (az epizódcím nem biztos hogy stimmel) Booth még gúnyolódott is egy kicsit vele ez miatt.
10/10
memari 2010 jún. 02. - 17:29:49 10/10
(1818/28805)
az autós eszmecseréket én is nagyon szeretem, de mostanság, mintha jóval kevesebb lett volna.

és sajna a vidik már le lettek tiltva :(
STKAKTUSZ 2010 jún. 02. - 17:12:30 Előzmény Tia.
(1817/28805)
Aha, hát minden illúziómat lerombolná, ha a legvégén jönnének csak össze... én igenis látni akarok belõlük többet:D
STKAKTUSZ 2010 jún. 02. - 17:10:47 Előzmény zora
(1816/28805)
Na akkor én is összeszedek pár dolgot...

Sok dolgom tökre meglepõdtem, hogy a 100. részben visszaköszönt... pl én totál nem emlékeztem, hogy Hodgins TÉNYLEG huzogatta azt a gumit az elsõ évadban:D:D:D Booth pedig tele van szerencsejátékos utalásokkal, erre se emlékeztem, a nyakkendõkön kívül mindig van nála egy kocka vagy zseton vagy valami... És nagyon viccesek az intenzív kocsikázós viták, talán az utolsó amire emlékszem, az elõzõ évadban a babás volt, hogy akkor most kinek a spermáját is használja majd Brennan... de pl a 1x02-ben (The Man in the SUV) is olyan vicceset vitatkoznak:D:D:D
http://www.youtube.com/watch?v=1DT2aFnIqOg

1x05 - az egyik kedvenc idézetem, még Booth is meglepõdik: "If I can't respect the law, I can at least respect you."
http://www.youtube.com/watch?v=3ZmKN-E8Ub8

1x06 - itt hangzik el elõször az egyik kedvenc visszatérõ beszélgetésem: "Where did you find her?- Musem.":D
1x08 - fura volt, hogy még Booth is Brennan háta mögött járt el, édes volt, hogy õ pedig megbocsátotta neki:) és szerintem minden idõk leglélegzetelállítóbb epizódbefejezése, ahogy Bones a csontokat vizsgálja, beszélgetnek, aztán távolodik a kamera és meglátjuk, milyen baromi magasan vannak, csak ketten... nemtom, számomra ekkor érzõdött legelõször, hogy igen, ezek ketten csak egymásra számíthatnak és hihetetlenül megbíznak egymásban. Gyönyörû jelenet:) jah még ehhez a részhez: mit mondott Brennan, mikor feküdt le elõször valakivel? 21 vagy 23 évesen? Mert ebben a részben bizony megtudjuk, hogy a professzorral 23 évesen feküdt le, ergó...:D:D:D
1x10 - nekem is egybõl a mostani finálé ugrott be, hogy ebben a részben Booth mondja szinte teljesen ugyanazt Bones-nak, hogy most az egyszer maradjon hátul, nehogy baja essen... és meglepõ (mert itt még ált esze ágában sincs azt tenni amit mondanak neki), de tényleg nem csinál semmi hülyeséget.

asszem így hirtelen ennyi.
10/10
follia 2010 jún. 02. - 16:52:36 10/10
(1815/28805)
OK, OK, tényleg! az 1. évad karácsonyi része ki is ment a fejembõl, pedig a vége tényleg olyan meghatóan karácsonyos volt. az 5. évad karácsonyát pedig még nem láttam, csupán 1-1 jelenetet. :) de ami késik, nem múlik. egyelõre folytatom a 4x15-nél.
Tia. 2010 jún. 02. - 16:31:07
(1814/28805)
Remélem, lesz még több évad is, azt már megbeszéltük itt is, hogy nem vetne véget a sorozatnak, ha már a 6. évadban összehozzák õket, akár már az évad elsõ felében is.

Azt is remélem, hogy jó marad a szereplõk kapcsolata (privát téren értem itt) és még sokáig éreznek motivációt, hogy Bones és Booth szerepét játszák!
Mert még sok évadot szeretnék! :)
Tia. 2010 jún. 02. - 16:27:16
(1813/28805)
Megelõztél! :)

Látom, itt újabb részek híján megindult a fantáziálgatás Emily és David kapcsolatáról.. :P

Újabb írás mikorra várható tõled?
STKAKTUSZ 2010 jún. 02. - 16:26:56
(1812/28805)
Aha én is néztem, pedig olyan szépen felállítottam a logikát, hogy minden páratlan évadban forgatnak egyet:D de nembaj, mindet szeretem:)

Tavaly kivételes volt, hogy a 4. évad végén nem plusz egy, hanem plusz két évadot rendeltek be, ez nem megszokott. Ált a készítõk csak 1 évadra elõre számolhatnak biztosan. Apropó azt nem tudja valaki, hogy a színészek szerzõdése mikor jár le?
Tia. 2010 jún. 02. - 16:16:11
(1811/28805)
Már 3 karácsonyi rész volt:

1X9 Karácsonyi karantén
3X9 Keserédes ünnep
5X10 The Goop on the Girl

Akkor a 6. évadban már a 4. lesz! :)
10/10
zora 2010 jún. 02. - 16:11:58 10/10
(1810/28805)
Mär a negyediket fogjäk forgatni! 1: 09 (laborban); 3: 09 (börtönben) - A Télapo akit megtalälnak, Amerikäban nincs Mikuläs; 5: 10 (Tempénél) A vacsora.
De tényleg fura, hogy megint lesz egy! En is örülök neki!
10/10
zora 2010 jún. 02. - 15:48:14 10/10
(1809/28805)
Két részletben irom, nehogy kitörlödjön...
1x10 (A tv-ben ez az 1x11 volt. Koronatanu apa fiät elraboljäk -"Paladin"): Emiatt mondja Tempe gunyosan: Egyre vonzobb és vonzobb ez a kis csalädi élet". Es Booth NAGYON csalodottan néz rä. Képbe kerül Angela férje, de valahogy olyan mellékesen, hogy mäsfél éven keresztül eszünkbe sem jut. Booth mondja Tempének: Ne légy önmagad! Ne hösködj! (5x22... - Tempe Booth-nak) Plusz, Booth elszolja magät: Ältaläban élvezem a tärsasägod Bones, de most aggodnom kell miattad.
Tempe a mondat elsö felére kapja fel a fejét.
Egy fontos kérdés: ki az a Juan Gusman?! Emiatt függesztik fel a labor ätvilägitäsät. Ezt valamikor elöhozhatnäk!
1x11 (tv-ben 1x10, plasztikäzott nö maradvänyai L.A.-ban): Emily mimikäja hihetetlen! Elöször Goodmann nem akarja elengedni, aztän Booth mondja, hogy egy sztär gyilkosänak kideritése jo hirét kelti az intézetnek, akkor az arcjätékät érdemes lassitva megnézni! Elöször értetlenség, aztän kapcsol, aztän felhäborodik. Nagyon jo!
Ja, és Booth a kocsiban "ätkarolja" Tempét. Szoval vezetés közben a jobb kezével ätnyul hozzä. Ilyen is most elöször fordul elö. Talän mert tävol vannak a "vigyäzo szemektöl"...?
Egyelöre ennyi.

Ha jol emlékszem, tavaly ilyenkor mär tudtuk, hogy a Fox megrendelte az 5. 6. évadot. Most viszont nem hallok semmit a hetedikröl. Azt logikäztam ki, ha nem lesz hetedik, akkor összehozzäk öket a 6. häromnegyedénél. Ha lesz, akkor nem. Mindkét esetben egyik szemem sir, a mäsik nevet. Ti hogy gondoljätok?
10/10
zora 2010 jún. 02. - 15:29:38 10/10
(1808/28805)
Hät, elkezdem. Hosszu lesz! Van amelyiket megint meg kellett néznem - beletekerve -, mert ugy belefeledkeztem a történetbe, hogy elfelejtettem "tanulmänyozni". Lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el, de hibäkat nem talältam.
1x06 (diszko faläban mumia): Amikor Booth is rosszul lesz a gobdolattol, hogy a länynak kitépödött a köldökgyürüje, Tempe megköszöni neki, hogy együttérez vele. Szerintem ez az elsö, hogy érzést köszön meg.
A hullakeresö kutya gazdäja megjegyzi, hogy Booth szemei közel ällnak (mint Margaret 4 évvel késöbb). Nagyon nézegettem, de nem tudom: tényleg igy van? Mi a viszonyitäsi alap?
1x07 (Howard Epps): Tempe kicsit szégyenlös, nem ugy, mint a 3x11-ben, mert mikor a biro alsogatyäban jelenik meg, eltakarja a szemét. Booth nyakkendöjén kb. 2 résszel koräbban kärtyalapok voltak, most dobokockäk (100. részben még csak belül "läzadt"). Tempén uaz a nyaklänc van, mint az 1x01-ben.( Es figyelni fogom, mikor tünik fel az 5x22-beli).
1x08 (a volt professzora, läny a hütöben): Hät, szegénnyel itt is szemetül bäntak, mint az 5x17-ben, szegény Tempét nagyon sajnältam.
1x09 (karäcsony): Valaki megjegyezte valamelyik 5. évados részben, hogy Hodgins abban milyen izmos. Szerintem ö mär ebben a részben is az. Booth rossz reagäläsa a gyogyszerekre mär itt megjeleneik, mikor a labor plafonjän csillagokat lät. Erdekes, hogy a pasik a hätsojukba kapjäk a szurit, Tempe meg jol megnézi magänak Booth-t az alsogatyäban... B. mär ilyenkor is tarka zoknikat hordott ("Pimasz" övcsat még sehol...)
10/10
follia 2010 jún. 02. - 14:42:55 10/10
(1807/28805)
jah, csak jelzem, hogy tegnap végre haladtam 2 epizódnyit, így már teljes a képem a Sírásóról is, juhhhhú! (4x14) :) az hatalmas volt, ahogy Brennan lecsapta azzal a bõrönddel, és repült székestül! huh!
10/10
follia 2010 jún. 02. - 14:38:27 10/10
(1806/28805)
valahol írta valaki az utolsó résszel kapcsolatos összegzésében, hogy Cam gardróbja irigylésre méltó. hát ezt csak megerõsíteni tudom, hihetetlen jó stílust hoztak össze neki! legalábbis hozzám nagyon közel áll. ezen a képen is szuper a ruhája!