Téma: Dr. Csont

10/10
boreeester 2010 jún. 15. - 12:44:10 10/10
(2065/28805)
amikor ez elõbb twitteren megtaláltam a képet, én is ugyanezen kezdtem el agyalni. egyszer olyan szívesen elmennék, amolyan külsõ szemlélõként. habár ilyen munkát simán eltudnék képzelni magamnak. : ) kíváncsi vagyok, hogy hogyan lehet egy ilyen forgatókönyvíró-stábba bekerülni.
10/10
follia 2010 jún. 15. - 12:32:14 10/10
(2064/28805)
jah, ezt elfelejtettem: HH-tól: http://twitpic.com/1wv3vt
writer meeting... remélem, jókat írnak majd nekünk! :) azért nagyon kíváncsi lennék egy ilyen összejövetelre, hogy hogyan zajlik, mit csinálnak, stb? bedobják az ötleteket, aztán megvitatják, hogy mi történjen, és majd ki melyiket írja meg? :)
10/10
follia 2010 jún. 15. - 10:28:35 10/10
(2063/28805)
2x10 "The Headless Witch in the Woods"
10/10
follia 2010 jún. 15. - 10:24:16 10/10 Előzmény Tgirl
(2062/28805)
tegnap többek közt ezt a részt is megnéztem! :))) Viva Las Vegas!
szerintem a 2-3. évad annyira erõs a Bones esetében, mint amit még egy sorozatnál sem láttam. visszanézve általában már unalmasak az aktuális évadhoz viszonyítva, itt pedig korántsem! sõt! a kedvenceim azok a részek!

én is észrevettem valamit, ha már az "a year ago"-nál tartunk:
abban a részben, amikor Epps meghal (The man in the cell), Booth azt mondja a végén, hogy "fontos, hogy helyesen cselekedjünk, csak nem tudom, hogyan...", holott Brennan is mondja neki, hogy õ az, aki mindig helyrehozza a dolgokat, szóval valahogy mégis mindig helyesen cselekszik... (jó, itt Booth éppen arról beszél, hogy miért nem szabad átlépni a munkakapcsolat határát, mert Cam-mel is az történt, ami, szóval ezen a téren nem olyan határozott, mint amikor épp meg kell menteni valakit). és Brennan is azzal jön a 100. részben, hogy nem tud megváltozni, mert nem tudja, hogyan kell... ami meg azért vicces, mert antropológus, egész életében azt tanulmányozta, hogy a különbözõ változások hogyan befolyásolják az emberi életet, és közben láthatja, hogy Booth mellett az elmúlt 5 évben saját maga is mennyit fejlõdött, alakult. OK, az alapvetõ természetét nem fogja tudni levetkõzni, de igenis képes változni!

biztos csak véletlen, hogy 3 évaddal késõbb elõkerül ugyanaz a szófordulat a másikuktól, de azért tényleg érdekes, hogy mindkettõ arra tartja képtelennek magát, ami az erõssége...
10/10
dr.szöszi92 2010 jún. 15. - 10:16:59 10/10
(2061/28805)
melyik részben volt a guy hug??? ezt mindig elfelejtem:P
STKAKTUSZ 2010 jún. 14. - 22:38:11 Előzmény Tgirl
(2060/28805)
Én nézem, és szerintem HH-t nem zavarja, mivel egyáltalán nem ugyanolyan a kettõ, tényleg csak annyiban egyeznek, hogy a két fõszereplõ közti évõdésre épül az egész. De sokkal kevesebb benne a dráma és több a komikus elem. Az ügyeik is inkább viccesek (már amennyire egy gyilkosság vicces lehet) és a két fõszereplõ közti interakciók is 95%ban poénoksak és csak 5%ban komolyak. Azért a Bones-ban mindig is több 'olyan' pillanat volt, meg azok a nézések... Castle és Beckett között teljesen más a dinamika, mivel mindketten már a legelejétõl beismerik, hogy van egyfajta szexuális vonzalom köztük, és csak ezután rakják rá a kapcsolatukra a mélyebb dolgokat. És Beckett itt azért visszaszólogat Caslte-nak, sõt nemegyszer õ marad felül a szócsatákban. Kettejük kapcsolata nem annyira "ment to be", mint Brennan és Booth, legalábbis én így érzem.

Huh nagyon érdekes sztem összehasonlítani a Bones-szal, mert elmondásra viszonylag sok a közös elem, de a megvalósítás nem is lehetne különbözõbb. Ha megnéztek egy részt, szerintem azonnal látjátok majd mire gondolok. Még oldalakat tudnék írni:) De végülis arra akarok kilyukadni, hogy mindenképp érdemes belenézni, nagyon szórakoztató, csak ajánlani tudom.

és akkor egy kis Castle-Beckett SPOILER---

Most zárták a második évadot, és még nem jöttek össze- de itt már ebben az évadban elkezdtek építkezni, már majdnem megvolt, de akkor valami közbejött. Sokkal korábban belementek már abba, hogy a két fõszereplõ tudatosan akarja egymást, mint a Bones-nál, ezért viszont sztem közel sem annyira megalapozott a kapcsolatuk lelkileg. Kíváncsi leszek, itt hogyan alakulnak majd a dolgok.
10/10
Tgirl 2010 jún. 14. - 21:43:44 10/10
(2059/28805)
:D

A Castle-bõl látott valaki részeket? Abban összejönnek? Gondoltam hogy nézek pár részt Bones-ig, de nem tudom... Szerintetek nem zavarja HH-t, hogy leutánozzák õket?:)
10/10
dr.szöszi92 2010 jún. 14. - 21:12:53 10/10 Előzmény boreeester
(2058/28805)
hûûûû.nekem nagyon tetszik, várom a folytatást:D nem tudom h te is meg zora is hogy tudtok ilyen jókat írni:D
Viszont az a baj ezekkel a fanfictekkel, hogy én annyira beleélem magamat, hogy teljesen kiakadok, hogy ha nem ez van a részben(pl zora 100.részes elsõ találkozós írása). de ettõl függetlenül imádom õket:D( a kedvemcem a forty weeks, remélem az író folytatja majd:D:D-ezt nagyon ajánlom:P)

ezek után az idézetek után-amit emily meg david mondott egymásról- olyan nehezen tudom elhinni, hogy nincs köztük semmi. annyira édes mikor D beszél róla(látszik,hogy nagyon szereti:D): “I stare at Emily's eyes and it's like the galaxy. I just watch and observe many, many moons.” meg "I like when Emily has her hair down cause she's so pretty." -ezek után mindig elgondolkozom, hogy biztos nem történt ott semmi?(és mindig rá kell jöjjek, hogy emily biztosan nem ment volna bele:( )Szeptembert akarok:D<3
STKAKTUSZ 2010 jún. 14. - 18:07:41
(2057/28805)
Kit érdekel, hogy a többiek nem örülnének?:D:D:D Én még elnézegetem õket évadokon át, tényleg, biztos meg tudnák írni, csak az ne legyen, hogy az utolsó pillanatban döntik el, mi legyen. Inkább határozzák el most, hogy akkor az X. részre kijátszák a dolgot, és építsék fel szépen- ha aztán cancel lesz, akkor jól jött ki, ha meg nem, akkor nesze neked kihívás, tessék szépen megírni a kapcsolatukat még X részen keresztül:P:D De perpillanat szerintem ugyanolyan kockázatos nem összehozni õket, mint összehozni õket- sok embert már sztem igazán nem is érdekel a végkifejlet, hanem csak hogy történjen már valami végre. Ami meg is volt, a 100. résszel és a fináléval. De remélem ez az egy év nem csak arra kellett HH-nak, hogy ezalatt az idõ alatt szépen elfeledkezzünk/elfeledkezzenek errõl a két igencsak meghatározó részrõl, amik így elõre mozdították a kapcsolatokat.

Jah, a ComicCon-on nemcsak hogy nem volt ott mindenki, de az ottlévõk nagyrészt nem is rajongók voltak, hiszen ott egymást követik a sorozatok, a színészek, és a jelenlévõk között is "rengetegféle" rajongó van, akik mind végigülik az összes sorozatos beszélgetést, nem csak a kedvenceikét- ergó sztem a kiabálók nagyrésze nem is nézte a Bones-t, hanem teszemazt a Fringe miatt ment el, és már nagyon unták a várakozást... :D:P De am nem gyõzöm hangsúlyozni (talán a saját megnyugtatásomra?:D), hogy közvetlenül ezután HH azt nyilatkozta, hogy ez nem fogja befolyásolni a szori alakulását. Nahát majd meglátjuk, egyelõre nem nagyon érzékelem a dolgot:D
10/10
Tgirl 2010 jún. 14. - 17:55:44 10/10
(2056/28805)
Folyton arról volt szó hogy az ok amiért ne jöjjenek össze az, hogy akkor eltûnik a "szikra" (vagy mittudomén mi:D) és unalmasak lesznek a részek. Ismerve a színészeket ez hülyeség. Sõt, nagyon sok új téma szerintem akkor merül fel ha 2 ember összejön...
Azt hiszem a Comic con-on volt hogy többen feltették a kezüket (vagy kiáltoztak??) akkor arról volt szó hogy nem jönnek össze, és kevesebben támogatták az igent.
Csakhogy nem volt ott mindenki:D
Reméljük HH összehoz valami normális 6. évadot (és izgalmasat:))
10/10
pluhildi 2010 jún. 14. - 17:43:14 10/10
(2055/28805)
hol vannak ezek az emberek????

van egyáltalán olyan rajongó aki nem arra vár hogy mikor lesz már végre köztük valami? hihetetlennek tartom...

ha már az utolsó évad jön (jelen állapot szerint) akkor tegyék meg amit meg kell tenni(se nem korán se nem késõn) legalább mindenki örülne, ha pedig kudarcba fulladna a dolog - amit messze nem hiszek - akkor meg már édes mindegy úgyis vége lesz (a jónak)
10/10
Tgirl 2010 jún. 14. - 17:26:57 10/10
(2054/28805)
:D

Ki tudja?... :)

Emily azt mondta, mivel sok nézõ van aki nem akarja hogy összejöjjön B&B ezért majd olyan megoldást keresnek aminek mindenki örül majd. (grrr, nem kell olyan :P)
10/10
pluhildi 2010 jún. 14. - 15:30:56 10/10
(2053/28805)
kombinálok

4. évad finálé

"...What life is she leading? Is it the same life the woman was leading an hour ago? a day ago? a year ago? ..."

YEAR AGO! Sejtitek már mire gondolok? Egy év ugrás, álom vs valóság?

Vagy ez már túl meredek??
10/10
boreeester 2010 jún. 14. - 15:05:06 10/10
(2052/28805)
szerintem is nagyon jó lett az évadzárás.
amíg nem néztem meg, féltem tõle.
amikor elõször láttam, jó sokat bõgtem, szomorkodtam, de nem csalódtam.
amikor pedig sokadjára is megnéztem, rájöttem, hogy szükség volt erre a szétválásra, és végülis ez most sok új lehetõséget kínál a kapcsolatuknak.
szerintem ez lett az egyik legjobb rész az évadban. persze a 100. után. :D
10/10
pluhildi 2010 jún. 14. - 14:37:50 10/10
(2051/28805)
Én csak ajánlani tudom, hogy ha van kedved nézd meg legalább még egyszer
én mondjuk az ügyre nem helyeztem nagy hangsúlyt, de ha egy picit jobban belegondolunk és alaposabban szemléljük az eseményeket akkor világossá válik, hogy egyébként egy zseniális rész ez az utolsó
elsõ alkalommal nekem sem tetszett annyira, vegyes érzéseim voltak de mára ez pozitív irányba változott
mondjuk én soha nem fogom eldobni ezt a sorozatot túlságosan szeretem ahhoz hogy ezt tegyem :-)
10/10
follia 2010 jún. 14. - 11:58:39 10/10
(2050/28805)
bárcsak lenne már rá valami elhatározás is:

i do, i do, i do, i do... (by ABBA)
:)
nelly20 2010 jún. 14. - 08:50:41
(2049/28805)
Sziasztok!

Most sikerült megnéznem az évadzárót. Hát-hát...
Nekem nem tetszett, szerintem most fogok elpártolni ettõl a sorozattól. BB közötti feszültséget már nem lehet tovább húzni, nekem ez már nem életszerû.
Üdv N.
STKAKTUSZ 2010 jún. 13. - 21:58:36
(2048/28805)
uramatyám mekkoraaa!:D:D:D:D
10/10
Tgirl 2010 jún. 13. - 21:34:31 10/10
(2047/28805)
Pont én is ezt akartam berakni:D
Nagyon jó:D
kisjani 2010 jún. 13. - 20:43:52
(2046/28805)