Téma: Dr. Csont

STKAKTUSZ 2010 júl. 14. - 21:59:12
(2765/28805)
hahaha az mekkora poén lenne:D:D:D viszont sajna a vegasos részben külön szobában aludtak... :(
10/10
muveszno.gr 2010 júl. 14. - 21:46:50 10/10
(2764/28805)
most néztem a las vegasos részt, és akárhogy néztem én csak EGY franciaágyat láttam! pedig külön figyeltem xD:D
Tudjátok, majd amikor már összejönnek, láthatunk egy bejátszást az összes ilyen "kiszállásos" részbõl, és kiderül, hogy las vegastól kezdve minden alkalommal lefeküdtek, nekünk meg húzták az agyunkat. Na akkor tényleg falnak mennék! xD:D
STKAKTUSZ 2010 júl. 14. - 20:58:52
(2763/28805)
úgy imádom ezt a jelenetet, annyira õszintén örülnek egymásnak:)(L)
10/10
zora 2010 júl. 14. - 20:23:55 10/10 Előzmény follia
(2762/28805)
Jol tetted! :-P Legaläbb nyugodtan tudsz aludni! (Vagy én...?)
relationships forever 2010 júl. 14. - 20:11:14
(2761/28805)
Most, hogy így felhoztátok az 5x01-et, már írni akartam csak mindig elfelejtettem.
Szóval mikor Bones otthagyja Ange-t és Avalon-t az utolsó kártya a halál, ha jól emlékszem.
Sztem ez összefügg majd a 6.évados halálesettel, mert szerintem az 5.évadban nem halt meg senki.
10/10
Tgirl 2010 júl. 14. - 20:06:04 10/10
(2760/28805)
Igen eddig mindig külön szoba, külön ágy.
Még a cirkuszosnál volt csak egy, de azt meg nem láttuk:D
Mondjuk hideg van, és ártatlanul Booth melegíti Brennant:D
És közben ilyen arcot vágnak--->
(Persze nem lesz semmi:))
Ó ez már már mûvészfilm lenne a mai társadalomban:D
10/10
muveszno.gr 2010 júl. 14. - 20:01:28 10/10
(2759/28805)
köszönöm a felvilágosítást :)

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már csak azért is várom nagyon a Booth-Brennan románc kibontakozását, mert kíváncsi vagyok, milyenek õk, mint egy pár. Úgy értem, az elõbb írtad, h Brennan meg a "forró szerelem" az egy kicsit távol áll egymástól, és ez szerintem is így van, valahogy nem tudom õt úgy elképzelni mint hmmm...mondjuk a PS I love you fõszereplõnõjét vagy akár ott van a Szerelmünk lapjai...Szóval megnézném, milyen náluk a "romantikázás", mert biztos nem lenne hétköznapi, márcsak Brennan különcségébõl adódóan is (és itt a különc most pozitív!)

Bár, ami azt illeti, szerintem õk így is egy pár, mindent együtt csinálnak, állandóan egymással lógnak és mindent tudnak egymásról, és ennek ellenére, illetve épp ezért szeretik egymást és kitartanak egymás mellett. Az õ párkapcsolatukban csak annyi a furcsa, hogy sosem fekszenek/kelnek egymással és meglehetõsen ritkán csattan el csók közöttük (mondjuk úgy 3 évente átlagban, de az üt :D). Mondhatni Páratlan-Párkapcsolat :D

Na most a "sosem fekszenek egymással"-ról eszembe jutott valami. Még mielõtt összehozzák õket, igazán beleférne egy epizód, amiben mondjuk el kell menniük a fene tudja hova, és sátorban kell aludjanak és valamilyen okból kifolyólag egy sátorban töltik az éjszakát, ketten, de nem történik semmi. Persze az egész lényege az lenne, hogy egyikõjük sem tud aludni, miután már "elaludtak", és órák telnek el úgy, hogy azt hiszik a másik alszik, de valójában egyik sem tud. "Alvás" közben meg mérlegelhetnének, és szoktathatnák magukat a dologhoz, hogy a jövõben többet aludjanak együtt, csak akkor lehetõleg történjen is valami. :D Na egy ilyen tippet kéne írni HH-nak...
10/10
Tgirl 2010 júl. 14. - 19:34:26 10/10
(2758/28805)
Azért mondja mert gondold el, Brennan tudja magáról hogy milyen és hogy elég egyedi (annak ellenére hogy mindig hangoztatja hogy intelligens meg szép) és Sullynál is hogy meglepõdött hogy elvinné magával a hajóra és hogy komolyan szereti. Az Õ fejében szerintem mondjuk úgy a forró szerelem és Õ maga nem igazán illeszthetõ össze.
Az is fontos amit Avalon utána (vagy elõtte mond?) Hogy Booth tudja az igazságot Brennanrõl, és ez elkápráztatja. (vagy vmi ilyesmit)
Ennek sztem az a lényege hogy mindent tudnak egymásról , Booth látta Brennan "legrosszabb" énjét is , és elfogadja így, szóval szereti:) Szokták mondani hogyha valaki a legrosszabbat tudja rólad és mégis elfogad, és nem kell elõtte szerepeket játszanod, az az igazi szeretet/lem.
Errõl eszembejutott a "Ha eljön Joe Black", abban mondtak valami ilyesmit. Csak ott arról volt szó hogy a fõszereplõ volt a "halál" és ezt kellett tudatnia a nõvel:D Brennan azért könnyebb eset.
10/10
Tgirl 2010 júl. 14. - 19:27:06 10/10
(2757/28805)
Unokatesóm hozta Angliából. Az elsõ 3 van meg. És ritkán jön haza szóval egy ideig nem is lesz több :'(
Megvan a gépemen is az egész 5 évad, a DVDnek igazából a kommentek miatt örültem:D
Néztem az amazonon de még nagyon drága az 5. évad (elõ lehet rendelni), pedig azon is lesz David-Emilys komment <3
Úgyhogy talán majd egyszer...
10/10
follia 2010 júl. 14. - 19:25:32 10/10
(2756/28805)
jaaaaaaa! :)) az poén!!!!
10/10
follia 2010 júl. 14. - 19:25:13 10/10
(2755/28805)
én kb. addig néztem rendszeresen, míg Mark meg nem halt, utána még hébe-hóba, aztán egyáltalán nem. tényleg nagyon más lett.
10/10
follia 2010 júl. 14. - 19:24:03 10/10
(2754/28805)
oh! :(
köszi az infot!
10/10
muveszno.gr 2010 júl. 14. - 19:22:02 10/10
(2753/28805)
jajj nagyon tetszik amiket írtál :), csak ezzel kapcsolatban megint nem értek valamit:
5x01-ben, amikor Brennan beszél Avalonnal, és Avalon azt mondja neki, h "The riddle you can’t solve is how somebody could love you" -ezt gondolom Boothra érti, de ezt így nem értem, na. :D
STKAKTUSZ 2010 júl. 14. - 19:12:27
(2752/28805)
Aztamindenit, mennyit írtatok, pedig csak egy hétig voltam el:D olyan jó, hogy ilyen sok Bones-rajongó van:) visszaolvastam, köszi a linkeket, a képeket, nagyon tetszettek, és ahogy nézem, már elkezdtek kiszivárogni a spoilerek is. Én a Cool-on futottam bele a malacos részbe valamelyik nap, olyan jó volt, még szinkronosan is:) Most pedig akkor neki is állok egy hosszú hosszú hozzászólásnak:

1) "Brennan, Angela and Hodgins are all lured back to D.C. to help Cam..." csak én nem látom Booth-t a felsorolásban? õ tényleg nem jöhet haza csak úgy, ha egy évre szól a küldetése... és bár HH azt ígérte, hogy az elsõ részben B&B már együtt fognak dolgozni az ügyön, attól még... egyszóval sztem HH bármit mond, abból gyököt kell vonni, minimum:D viszont azt se felejtsük el, hogy az egy év leteltével ("sorozatidõ" szerint) nem szeptember lesz, hanem május, tehát még mindig van 3 hónapjuk, amivel el kell majd számolni. Én örülnék, ha nem lenne meg az egy év... ez viszont Booth és az újságírónõ oldaláról nézve nem lehet, hiszen nem követsz akárkit Amerikába, csak ha már megalapozott a kapcsolat, ahhoz meg idõ kell...

2) "...they'll attempt to be together in the real world. And we all know how that goes. But don't blame Bones — she'll be nothing but supportive of the born-under-fire union." Ebbõl nekem az jön le, hogy ennek a románcnak nagyon hamar vége lesz, 2-3 rész alatt. Ott kint összejöttek, ahol veszély volt és csak ketten voltak ott egymásnak, de itthon a rendes környezetben esélytelen, hogy mûködjön a dolog... plusz valszeg csak Bones hiánya miatt jönnek majd össze. A megfogalmazás is abszolút erre utal, hogy nem fogja túlélni ez a kapcsolat Washingtont.

3) Booth ismerte a Sírásót civilben, tehát el tudom képzelni, hogy beengedte, amikor a nõ arra hivatkozott, hogy valamit meg kell beszélniük az üggyel, vagy Brennan-nel kapcsolatban, aztán amikor Booth nem figyelt (pl megkínálta valamivel), akkor ráugrott a sokkolóval. Szóval sztem eddig simán dolgozhatott egyedül, csak mondjuk a börtönben összeszedett egy cinkostársat, mint Epps. Egyébként nagyon örülök, hogy a Sírásó visszatér! Annak annyira már nem, hogy ez az egyik szereplõ végleges távozását fogja jelenteni... ha tárgyilagos maradok, akkor sztem igenis jót tenne most a sorozatnak egy haláleset, de nem akarok tárgyilagos maradni, nem akarom, hogy kinyírják a kedvenceimet! Hamár fanfavoritról van szó, akkor lehet Cam és Sweets (ugyebár a fõszereplõk kiesnek). Véleményem szerint mindketten pótolhatatlanok. Pedig az elején imádkoztam, hogy nyírják ki Camet, annyira nem bírtam.... de azóta nagyon nagyon megszerettem (bár ez az elsõ pillanattól várható volt, hát amikor közölte, hogy 10 percük van megtalálni a kar tulajdonosát, na onnantól látszott, hogy mekkora mennyiségû humort fog hozni a sorozatba:D:D:D). Mintha az NCIS-csapatból nyírnának ki valamit, egyszerûen mindenki kell. A gyakornokok közül szerintem Daisy tuti visszatérõ, aki annyira nem hiányozna, az Wendell. Mondjuk arról nem beszéltek, hogy fõszereplõ lesz-e az áldozat, csak annyit mondtak, hogy fanfavorit, ez jelentheti simán Caroline-t is, ezt valaki már írta elõttem, és szerintem Max-et is. Hát, majd meglátjuk, remélem mostmár elkezdenek jönni a nagyobb spoilerek is. Visszatérõ legyen Zach, könyörgöm!!! Én azt hallottam, hogy a karrierje miatt írták ki, mert nem volt ideje, ezért is vendégszerepelt azóta olyan keveset. Ha tényleg baja lett vna a sorival, akkor ezeket a beugrásokat sztem el se vállalta volna.

Hamár Zach... Sztem õ gyilkolt is volna, akármit mondott Sweets, hogy nem lehet tudni amíg abba a helyzetbe nem kerül az ember, stb.... de ahogy Zach is mondta, a Mester logikával és ésszel meggyõzte õt, bár hogy pontosan mit mondott, azt valszeg sosem tudjuk meg. Sajnos. Bár ha jól sejtem, mi úgysem értenénk. :P

Én Angelt/Buffyt csak pár részt láttam, DB-t is a Bones-ból ismerem. És azt kell mondjam, egyetértek, szerintem is nagyon jót tett David-nek az a pár év, most sokkal sármosabb:)))

@luca83: én is arra gondoltam, amire te, hogy Bones volt tisztában az érzéseivel, illetve azzal, hogy milyen kapcsolat van kettejük között. Mert Gordon Gordon megállapítása erre vonatkozott, hogy egyikük nagyon is tisztában nem csak a saját érzéseivel, de azzal is, hogy mit érez a másik õiránta. Tehát egyikük számára világos volt ez a kétirányúság, és ez pedig szerintem Bones volt. Egyrészt a röntgen miatt, másrészt azért, mert Booth mindig olyan szerencsétlenül nézett, mint aki sosem kaphatja meg Brennan-t, egyszer még ki is mondja (talán pont ebben a részben?), hogy ha Brennan szeretné õt, akkor arról tudna, azt érezné. És nem érezte, nem is tudom, hogy egyáltalán biztos volt-e valaha abban a hatalmas szeretetben, amit Brennan érez iránta, talán még a 100. rész után sem fogta ezt föl (talán az utolsó részekben, amikor Brennan olyan sokszor felhozta, hogy jelenleg az érzelmei irányítják). Bones viszont szerintem már a 3-4. évad óta biztos abban, hogy Booth szereti õt, ezt támasztja alá az is, hogy abban az idõben szûntek meg a kételyei, hogy Booth elhagyja vagy elárulja õt.

@Tgirl: lehet már kérdeztem, csak nem emlékszem:D honnan van meg neked a DVD? amazonról rendelted?
10/10
Tgirl 2010 júl. 14. - 19:04:02 10/10
(2751/28805)
Az az érdekes a Vészhelyzet 15. évadjában hogy az az utolsó:D Egyébként meg én az elsõ hat évadot szeretem legjobban, klasszikus... Van belõle DVD is itthon:P Utána egészen más stílust vesz fel a sorozat. De utána is néztem csak szerintem ott volt egy határ ami után nem ugyanaz egyszerûen.
Mint ahogy az ÕsBones-t sem kapjuk vissza nagy valószínûséggel:) :'( :) Remélem lesz helyette Booth-rajongó Bones:D
10/10
muveszno.gr 2010 júl. 14. - 19:01:58 10/10
(2750/28805)
Tudoooood :D 4xvalamennyi, amikor kicsempészik a virrasztásról a hullát, mert Brennan szerint "lefordították" :D
10/10
Tgirl 2010 júl. 14. - 18:58:55 10/10
(2749/28805)
Csak linket rakok be hátha még vki nem látta.

Õ hal meg:

http://www.imdb.com/character/ch0018637/
10/10
follia 2010 júl. 14. - 18:49:22 10/10
(2748/28805)
temetõs-fordítós? :) az melyik?

ah, én egyelõre addig sem jutok el, hogy hazamenjek, nem bírok elszakadni tõletek... :))))))
na, de most elindulok, aztán én is megnézek otthon egy-két részt! :)
10/10
follia 2010 júl. 14. - 18:47:38 10/10
(2747/28805)
azért ahhoz a kamerához kell egy ember is, aki irányítja, beállítja, úgyhogy minimum hárman voltak abban a szobában. és szerintem a rendezõ is ott lehetett.

egyébként én azt a kijelentést is nehezen viselném, hogy: "he tries to kiss me all day" (Em)... xD

OFF:
mi olyan különleges a Vészhelyzet 15. (uh, leírni is sok!) évadjában? ki hal meg?
10/10
muveszno.gr 2010 júl. 14. - 18:43:02 10/10
(2746/28805)
Gondolatolvasó vagy, pont erre gondoltam, csak nem akartam berakni, mert már raktátok korábban :D hát ennek örömére, lehet meghívom anyát, hogy nézze meg velem a temetõs-fordítós részt. Abba Cam istenit alakít xD