Téma: Dr. Csont

10/10
follia 2010 júl. 15. - 18:27:31 10/10 Előzmény zora
(2825/28805)
én titkon azt remélem, hogy egyszer Jaime lép félre. (most jól meg is csapkodom magam, amiért ezt hangosan kimondtam - abszolút házasság(megmentés)párti vagyok, de ezesetben annyira nem tudok drukkolni nekik!) és akkor David-nek szabad lesz az út... mármint, akkor csak elgondolkodnak, hogy érdemes-e együtt folytatni? szerintem a gyerekek így is - úgy is Jaime-hez kerülnének (olyan kis bárgyú, durva dolgot szerintem nem csinálna, ami kizáró ok lenne). nem tudom, amikor kiderült David félrelépése, nem arról szóltak a hírek, hogy könyörög a feleségének, hogy fogadja vissza, csak inkább bevallotta, mint hogy a hallgatásért fizessen a másik nõnek - nekem nem tûnt úgy (persze nem voltam ott, hogy lássam), hogy annyira tepert volna a Jaime-vel való újrakezdésért/folytatásért... de javítsatok ki, ha ti mást is olvastatok, hallottatok. :)

és még ha ezek ketten egyszer el is válnának, szerintem Emily akkor sem csinálna magából akkora *nem-is-tudom-mit*, hogy összejöjjön David-del. bár a "shipper-ek" örülnének, meg szerintem sokan mások is, de... nem jut eszembe a megfelelõ kifejezés. :( olyasmi, mint a "s*gget csinál a szájából" c. közkeletû mondás...

tegnap azon gondolkodtam, hogy vajon hogy állt oda az ügy kirobbanása után David az apósa elé... nem félt, hogy megveri? :) uh, cikis lehetett... jó, mondjuk a saját felesége elõtt még cikisebb volt, az tuti. NAH, hát ezért nem érdemes hûtlenkedni, mert úgyis kiderül, és max. akkor nem égõ, ha a másikat már semmibe veszed, nem törõdsz az érzéseivel, hidegen hagy. de ez meg azért ritka. és akkor is bunkó az ember, ha így viselkedik.

mindenesetre: Emily-David <3
10/10
pluhildi 2010 júl. 15. - 18:06:40 10/10
(2824/28805)
mindenhol azt hangoztatják, hogy a házasságuk stabil úgyhogy talán nem fenyegeti õket a szétválás veszélye

amikor David beismerte, hogy megtette, sok fórumon láttam sajnálták Jaime-t de nagyon hamar alábbhagyott, bár én sem sokáig követtem az eseményeket.
lehet hogy nem csodálkoztak az emberek, hogy ez megtörtént, lehet többet tudnak odakint róluk mint mi jó párezer km-el keletre
10/10
zora 2010 júl. 15. - 17:50:05 10/10
(2823/28805)
Azért milyen érdekes -mondanä Sweets -, hogy Jaime-vel senki nem érez szolidaritäst, pedig ö volt az, akit megcsaltak. Talän mindenki titkon azt reméli, ö lesz a következö, akivel David félrelép?
Remélem, J. egyik jelenetbe sem fog semmit belemagyaräzni, mert aztän egyszer elvesziti a türelmét, a gyerekek meg az apjukat. Az meg kinek jo?
10/10
follia 2010 júl. 15. - 17:48:30 10/10
(2822/28805)
õszintén szólva nem igazán tudom eldönteni, mi sokkolt jobban, az, hogy Brennan nem fogadta Booth közeledését, vagy az, hogy Chuck Jenny-t is ágyba vitte... elõbbit racionálisan megértem, utóbbit sehogysem...
10/10
pluhildi 2010 júl. 15. - 17:09:09 10/10
(2820/28805)
tudom én :)
az a baj, hogy sok fanfic-et olvasok ami majdnem mind "túl romantikus", biztos azok alkotói is ennek hiányától szenvednek :D
a leírtakat viszont nagyon szívesen látnám megfilmesítve is
Tia. 2010 júl. 15. - 16:51:17
(2819/28805)
:-))) Jó, jó, de túl romantikus.. :)
Ez írok nem ebbe az irányba indultak, az már nem a Bones c. sorozat lenne. :)
Tia. 2010 júl. 15. - 16:49:33
(2818/28805)
Jelölve lett a Bones a Best Kiss és Best Couple kategóriában is :-), nem tudom, hogy ezt írtátok-e már.

BONES was nominated in the categories of “Best Kiss,” “Best Couple” and more in the Tater Top Awards! Vote for them here– http://bit.ly/a2gVGn
10/10
pluhildi 2010 júl. 15. - 16:42:40 10/10
(2817/28805)
én arra gondoltam, hogy ott fognak találkozni ahol az utolsó részben is leültek, amikor megbeszélték hogy 1 év az nem nagy idõ
+ ott volt egy kávés is ott Sweets-el vett is egyet a rész elején
egyébként ez elméletileg lehet megegyezõ a 3.1-es parkkal, csak másképp láttuk
vagy mégsem?
10/10
zora 2010 júl. 15. - 16:39:46 10/10
(2816/28805)
Nem oda beszélték meg a talälkät egy év mulva, ahol a 3x01 végén megegyeztek, hogy ök a Központ?
10/10
Tgirl 2010 júl. 15. - 16:14:05 10/10
(2815/28805)
Ó mennyit írtatok! Jók ezek az ötletek:D

Még amikor tegnap néztem a Zack-gyilkosos részt (nem is az:SS) Akkor Cam mondja Booth temetése után Boothnak hogy : Azért nagyon kedves kis szertartás volt ez:) Vagy vmi ilyesmit. Meg amikor az apjáról beszél hogy menjen el vele Booth a párjaként mert muszáj megjelennie valakivel akkor is olyan vicceseket mond. Najó azért énis szeretem Camet:D De egyszerûen ne rakjanak ki senkit... Caroline-t se:(
Szerintem Gordon Gordon és Zack is vissza fog térni majd, mert hatalmas a rajongótáboruk:D
Wendell helyett jöhetne egy új gyakornok.

ÁÁ köszi hogy beírtátok hogy David& Emily miket mondtak a 4x26ról, én is hallotam 2-3 megjegyzést tõlük de ezeket még nem:))) <3 Nagyon jól hangzik.
10/10
muveszno.gr 2010 júl. 15. - 16:08:02 10/10
(2814/28805)
áácsi, ezt korábban sem értettem,mikor írtátok, ki fecsegett ki és mit? újra kellett emiatt írni a nyitórészt?

(most néztem a századik részt..<3 de brennan annyira de annyira lökött, h fel nem fogom :'()
10/10
follia 2010 júl. 15. - 15:53:27 10/10
(2813/28805)
jah, egyébként HH nem válaszolt, nem is igazán vártam, viszont utána írta nem sokkal, hogy újra kell írnia a nyitóepizódot... nem tudom, hogy a gyilkolással kapcsolatos infoink voltak-e azok, amiket az a bizonyos szereplõ kifecsegett? :O
10/10
follia 2010 júl. 15. - 15:27:08 10/10
(2812/28805)
HH-nak tanácsokat nyújthatnánk be, Jaime-nek tényeket... :S
xD
10/10
pluhildi 2010 júl. 15. - 15:10:41 10/10
(2811/28805)
elõször azt hittem HH-nak akarjuk elküldeni, de hogy J-nek ez még jobb!!!!
elképzelem "gigantikus" mérges fejét amint olvassa a bejegyzést :)
ejnye ejnye most már tényleg kezdek nagyon gonosz lenni :D
10/10
muveszno.gr 2010 júl. 15. - 15:07:14 10/10
(2810/28805)
Ez nekem is tetszene :D:D És Brennan meg elõször infarktust kapna (kb mint az X in the file-ban, amikor MRI-t csinálnak az "UFO"-n), aztán hátrafordulna és látná, hogy Booth az, és ... (L)

össze kéne gyûjteni a "legkedvesebb" hozzászólásainkat, átírni angolra és elküldeni jaime-nek :D

(most nézem a pops-os részt, most volt a "just bones"-annyira cukin mondja bones, hogy 3x vissza kellett tekernem *.*<3 )
10/10
pluhildi 2010 júl. 15. - 15:07:14 10/10
(2809/28805)
de jóóóóóóó!!! ez is tetszik :D
még jobb lenne, ha Brennan úgy tudná Booth nem tud visszajönni és a parkban/plázában mittudomén pontosan hol szomorúan üldögélne egy padon egy kávé mellett, esetleg elmélkedne valamin, vagy írná a laptopján legújabb mûvét, amikor is megállna elõtte "valaki" eltakarván a fényt, még mérgelõdne is egy sort, és akkor felnéz.... és ott van Õ és csak mosolyog azon a sármos módján ......és akkor valami hasonlót láthatnánk mint az 5.1-ben

hihi... túl sok romantikus filmet nézek.... na ez pedig nem az
10/10
pluhildi 2010 júl. 15. - 15:01:36 10/10
(2808/28805)
most már biztos megnézem a Vegas-os részt újra, mert már izgat hogy hogyan is volt pontosan (ha kiderül)
mindenesetre a végén ugye Emily pakolja a bõröndjét nem Booth, de mivel nem láttuk a szoba minden részletét amikor öltözött ebbõl gondoltam, hogy ugyanaz a szoba
viszont egy szállodában vannak egyforma szobák nem?
meg hát persze ha tényleg elõször bejött és csak utána próbált akár elmehetett szuvenírt vásárolni vagy a bárba vagy mittudomén....
lehet sose tudjuk meg :)
10/10
follia 2010 júl. 15. - 14:58:20 10/10
(2807/28805)
én azt még simán el tudnám képzelni szép rendezõi megoldásnak, hogy Brennan elõbb (mondjuk délelõtt) tér vissza, találkozik a többiekkel a laborban, tesznek ezt-azt Cam ügyének érdekében, majd kimegy sétálni/gondolkodni/elmélkedni a plázához (komolyan kíváncsi vagyok, miért olyan nagy szám az a hely, úgyhogy követelem, hogy játszódjon ott ez a jelenet!), és akkor Booth meglepi, hátulról átkarolja, és...... júúúúúj, én ilyen "reunion"-t szeretnék! :)
10/10
follia 2010 júl. 15. - 14:52:39 10/10
(2806/28805)
"Amúgy Emily egyszer azt mondta a csók(ok)ról, hogy "We’ve already kissed... and we enjoyed it a little more than we’d like to admit." Ugye ugye? Elõbb utóbb kibújik a szög a zsákból! Jaime figyeltél?"
áááhhhhhhháháháhá!! xD igen, Jaime, ugye ezt te is hallottad? (uh, annyira szemetek vagyunk, szegény nõt abszolút nem irigylem, még ha ezeket nem is olvassa...)

szóval tényleg senki nem volt bent az ágyjelenetnél? hm. izgi. :) azért a vágónak is vicces dolga lehetett, kiszedni David poénjait, a hülyéskedéseket, a beszélgetéseket, az esetlegesen meredek részeket, elemezni, hogy melyik pozícióban voltak a leghatásosabbak... végül is, ha nem volt bent senki, akkor a kamerát nem kapcsolgatták ki-be... hm. még izgibb! xD

btw, szerintem is külön szobájuk volt Vegas-ban, mert Emily bejön (szerintem) a bejárati ajtón, és amikor ruhát cserél, akkor megy be (szerintem) a fürdõ-/gardróbszobába. OK, végül is lehetett egy nagy lakosztály is, de a szállodásoknak nem kellett tudniuk, hogy õk férj-feleség, pardon: JEGYESPÁR!!!, ezt csak a boxolós arcokkal kellett elhitetniük.

(anyám, tényleg sokat írtatok, tegnap este 7 óta csak most volt idõm benézni, de erõsen meglepõdtem! :)
tegnap belenéztem a "JFK-es" részbe én is, a "Pops-osba", és elejétõl a végéig megnéztem még két részt, de kicsit összefolyik, meg már álmos is voltam. jól elvagyunk...)