Téma: Dr. Csont

10/10
memari 2010 aug. 29. - 23:47:41 10/10
(5345/28805)
memari sem fél felfedni magát, h Mariann-mily meglepõ.
1 internetes játék szövetségén belül is szerveztünk talit, de

- a standupos kezdeményezés nagyon tetszik, és kíváncsi vagyok Emily dumájára
- végre nem csak én vagyok ilyen elvetemült, h fél v teljes napo(ka)t képes eltölteni ezzel a "furcsa vmivel", ahelyett, h vmi értelmeset is csinálnék
- vmi Bonesos "mugli" kifejezést én is támogatom, miután már bevezettük a Bonesos ismertetõjelet (lefordításos rész)-így könnyebben megismernénk/felismernénk egymást a talin
- míg elvoltam kicsit a nettõl elkezdtem Cam pillanatait és beszólásait gyûjtögetni, képek (és felirat) formájában /még nem sok van, de holnap majd elkezdem adagolni nektek/ ha jól tudom van pár Cam fan köztünk
10/10
follia 2010 aug. 29. - 23:16:07 10/10
(5344/28805)
és ami miatt felnéztem, megosztani egy gondolatot meg egy videot: http://www.youtube.com/watch?v=xwjqdi4dx5c
- olyan édesek! :)

viszont annyi fanfic elolvasása után is nehezemre esik elképzelnem õket együtt egy kapcsolatban - egymással... mármint félre ne értsetek, nem a fantáziámmal van a gond, meg nem is azzal, hogy nem illenek össze, mert DE, nagyon is, csak hát mégis... mennyire lesznek szemérmesek? milyenek igazán szerelmesen? és hasonlók. azt hiszem, meg fog ölni a kíváncsiság...
:)
10/10
follia 2010 aug. 29. - 23:10:53 10/10
(5343/28805)
hát.... még gondolkodom, hogy szeretném-e felfedni magam... :) bár semmi sem ciki magammal kapcsolatban - azt hiszem -, csak azért mégis... az arctalanságnak néha van elõnye.
de jó, ha már ilyen nyíltak vagyunk, Tücsi vagyok, hello! (anyakönyvileg Tünde, de ilyen formában nem szeretem)
10/10
muveszno.gr 2010 aug. 29. - 23:07:15 10/10
(5342/28805)
Nem, dehogy baj :D De nem írtad a neved, Follia, szóval megtiszteltetésnek érezném(nk), ha felfednéd magad :):D

Jaja "muglik".. na majd gondolkodom, kik lehetnének a "hitetlenek"..:D
Most megyek, nézek egy gossipgirl-t, aztán 100. rész :P:D
Ja amúgy a HIMYM-ben (2.évad vége) felfedeztem egy srácot a Bonesból, abban a részben szerepel, amikor Brennan két pasival kavar és õt béreli fel Booth, h figyeljen valakit. Meg szerepel az egyik részben a Rachel Lefévre, vagy hogy írják a nevét, aki volt az elsõ Howard Epps-es részben, meg a Twilightban. Meg írtam néhány napja, hogy feltûnt benne Caroline is :D

Jó éjt mindenkinek, de lehet felnézek még ;)
10/10
muveszno.gr 2010 aug. 29. - 23:00:14 10/10
(5341/28805)
ilyen "nothing happens"-t gyakran látok az ismeretségi körömben..-.-
10/10
muveszno.gr 2010 aug. 29. - 22:57:40 10/10 Előzmény dr.szöszi92
(5340/28805)
Szijja :D

Bejlölhetsz iwiwen ;) bár oda ritkán megyek, de majd visszaigazollak :D
Amúgy jó lenne szokni az igazi neveket, mert jó lenne ha összejönne egy fórumtali õsszel :)
Igen, furik a nicknevek, mikor Borival beszélünk az utcán h "relationships forever meg pluhildi meg memari meg follia" kicsit sem néznek hülyének az emberek.(nem mintha izgatna..xD)
Már csak Follia nevére vagyok nagyon kíváncsi -mert még nem olvastam feljebb, de lehet hogy írtad- :D Ildiét tudtam, Krisztiét is, mivel váltottunk 1-2 sms-t, BB-vel és Memarival taliztunk, õk majd felfedik magukat, ha akarják :)
10/10
follia 2010 aug. 29. - 22:34:01 10/10 Előzmény muveszno.gr
(5339/28805)
:)))))))))))))) viccesek vagytok!
Lilla, lehet, hogy néha én is Lillázni foglak, sokkal egyszerûbb. :) remélem, nem gond.

akartam valami bones-osat is írni, de olyan jól szórakoztam rajtatok, hogy elfelejtettem... JAH, megvan! szóval azt én is olvastam már, hogy Booth azért jön haza, mert egy hozzá közel álló emberrel történik valami. nem emlékszem, hogy konkrétan meghal-e, de azon az áldozaton kívül, akit a mesterlövész nyír ki (az évad vége felé), lesz egy másik is (az évad elején), aki Booth-thal valamilyen kapcsolatban áll - nekem így jött le, és hogy a két eset egymástól tök függetlennek látszik.

ja igen, meg az a "stand up for"-os video olyan megható! nekem a leghitelesebb Marcia Cross (Született feleségek), mert az õ férjérõl tényleg olvastam, hogy nagyon beteg (volt), és ahogy mondja, hogy "for my husband", hát ránézek, és elsírom magam. :( meg egyébként is szimpatikus, amikor ismert emberek jótékony ügy érdekében fognak össze. mert igen, ha már hatni tudnak az emberekre, akkor inkább ilyen dolgokhoz adják az arcukat, mint hülyeségekhez...

Emily haja meg tudjátok milyen? amikor alapvetõen hullámos a hajad, és szárítás elõtt nem teszel rá semmilyen finishterméket, csak elõredobod a fejed, és úgy szárítod a hajad. na, azután pont ilyen lesz. semmi formája, csak egy nagy kazal. vagy hajhab, vagy vasaló, legyen igazi hullámos vagy tökegyenes, csak ne ez a style... komolyan mondom, 5 évet öregít rajta! holott a hosszával és a formájával nincs semmi gond, csak valahogy sose szárítják be neki jól. bocs, hogy ennyit csüngök ezen a témán, de baromira zavar. :)
10/10
zora 2010 aug. 29. - 22:02:33 10/10
(5338/28805)
A sorozatmaratonon én is átestem párszor... Ugye, hogy nincs ennél jobb idõtöltés? Anyukám sem érti, miért kellett egy "szörnyû" vörös csontvázas háttérképet tennem a laptopomra. Hiába, õ "Mugli" (bocs, HP-fanok!) Kellene az "ilyeneknek" egy nevet kitalálni. Mit szóltok hozzá? Talán "háromszögek"? Mert kockák mégsem lehetnek! Az megtiszteltetés!
Bernstein 2010 aug. 29. - 21:55:50
(5337/28805)
sziasztok!
én még új vagyok az oldalon, de egy igazi BONES fan.Viszont egy kicsit árulónak érzem magam mert vagy egy hónapja nem néztem utána a híreknek és spoilereknek. De az elmúlt két órát azzal töltöttem, hogy kb. 400 hozzászólásra visszamenõleg elolvastam a kommentjeiteket szóval most totál fel vagyok pörögve BONES ügyileg és alig várom, hogy szept. 23 legyen.A családom már úgyis dinkának néz mert nem értik, hogy valaki, hogy rendezhet15-20 órás sorozatmaratont :)( fõleg, hogy most nézi 20x ugyanazokat a részeket)
Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, de remélem megértetek, hogy kijöttek rajtam az elvonási tünetek titeket olvasva
10/10
zora 2010 aug. 29. - 21:36:41 10/10
(5336/28805)
Mivel pár napja néztem a Jared-Padme részt,nekem is eszembe jutott, hogy már ideje lenne esküvõnek. Hiszen már másfél éve eljegyezték egymást! És ugye Booth a tanú.

Biztos, hogy egy team-tag lesz az áldozat? Mert ha nem, akkor lehetne Rebecca, aki kiszáll - nem kívánom, mert ugye szegény Parker... - de így Brennannek még több lehetõsége/oka stb lesz, hogy Booth-szal legyen. De végül is ezesetben Pops esélyesebb.
Vagy, úgy oldják meg Eric idõhiányát, hogy meghalasztják Zack-et. Ami szintén nem jó. Végül is, hagyjanak békén mindenkit! Eddig is találtak idegeneket hullának, ezután is érjék be velük! Nem?
10/10
pluhildi 2010 aug. 29. - 21:11:32 10/10
(5335/28805)
ma estére búcsúzóul

"you see two people, and you think they belong together but nothing happens" s4e26

no comment
10/10
pluhildi 2010 aug. 29. - 20:55:23 10/10
(5334/28805)
jaj azt lehagytam, hogy ha összevetem a tavalyi ásós posztert és az idei "kézcsontos piros ruhás" változatot hááááát, idén valahogy nagyon elfuserálták
10/10
pluhildi 2010 aug. 29. - 20:52:42 10/10
(5333/28805)
kicsit visszamentem az idõben
promo képek tavaly ilyenkor
hasonló az ideihez egyet leszámítva, mármint hogy nincs nagy ölelkezés - egyet leszámítva (ez kicsit idegesít) - úgyhogy talán nincs miért aggódnunk
ja és akkor is meglepõdtek a fan-ok, hogy milyen furcsa is az összes, lehet hogy ez már így megy az elejétõl kezdve ?
10/10
pluhildi 2010 aug. 29. - 20:30:41 10/10
(5332/28805)
hihi :)
10/10
pluhildi 2010 aug. 29. - 20:23:48 10/10
(5331/28805)
hát.... ahogy már említettem is nekem külön szótár kellene ha az igazi neveteken akarnék üzenni :D mert hirtelen nem tudnám - egy ideig biztosan - hogy ki kicsoda
én ebbõl a szempontból elõnyben vagyok, nem kell megjegyeznetek nagyon :D
érzésem szerint nem Pops lesz az áldozat, mert anno vagy HH vagy SN azt nyilatkozta, hogy valamelyik teamtag lesz az, de hát még szórakozhat is velünk
szegényt sajnálnám, de hogy õ elmegy az egy logikus szál lenne, hiszen már nem fiatal és így meg lehetne valósítani azt a szálat amirõl beszéltek
ki tudja
10/10
dr.szöszi92 2010 aug. 29. - 20:15:55 10/10
(5330/28805)
sziasztok csajok!!!:D jo tudni a real name-eteket:D:D az én nevem bogii, bár ezt egyszer már mondtam sztem:D:D(Lilla azt hiszem megtaláltalak iwiwen:Dlátom neked is volt fogszabid:D) jo lehetett a szecskatábor:D vicces volt olvasni..amugy nekem is olyan az osztályom,hogy 75%át utálom:D:D-nemtudom..maradjunk a nick name-eknél, vagy real name-en üzengessünk??:D:D
relationships forever 2010 aug. 29. - 20:09:18
(5329/28805)
ezen én is agyaltam, hogy mi va ha Booth nagypapája hal meg, és Bones elmondja neki amit kell, szerintem érdekes lenne, én beleegyezek pops halálába ha ez közzelebb hozza õket egymáshoz:)

Amúgy ha már ti felfedtétek valós neveteket,akkor
Üdv én Kriszti vagyok:)
10/10
boreeester 2010 aug. 29. - 20:03:23 10/10
(5328/28805)
háhá, végre elkezdjük felfedni magunkat egymásnak!! :D én is örülök, mert nekem is furi nicknéven szólítani másokat, persze vicces, de attól még furi. :D

írtátok, hogy lehet, h meghal valaki, aki közel állt Booth-hoz. mi van, ha Pops fog meghalni (nem mintha szeretném, de mégis) és erre Brennan elmondja Booth-nak, amit Pops mondott neki az apjáról, mert úgy gondolja, hogy itt a megfeleõm idõ, és esetleg Booth elkezdi keresni az apját. - én örülnék neki..-

de amúgy most az is eszembe jutott, h vajon Jared(ugye így hívják a tesóját. xD a nevekkel bajban vagyok.. :P) benne lesz-e. mert ugye eljegyezte a csajt, és lehetne mondjuk az esküvõjük, vagy valami, ahova meghívják Booth meg Brennan-t is, és lehetne valami jó kis rádöbbenés Brennan részérõl.. :D
10/10
pluhildi 2010 aug. 29. - 19:49:45 10/10
(5327/28805)
Borbála, Lilla én személy szerint örülök, hogy tudom a valódi nevetek :D
nekem nagyon furcsa a nick nevén szólítani valakit, talán ez a kor velejárója :D
ettõl függetlenül bajban leszek, melyikõtök kicsoda valójában, ez is a korral jár :D
az én nick nevembõl gondolom nem nehéz kitalálni hogy Ildi voltam/vagyok/leszek, szólíthattok így nyugodtan
welcome to the real world :D
10/10
boreeester 2010 aug. 29. - 19:43:28 10/10
(5326/28805)
lusta voltam kiírni a nicknevedet.. xD