Téma: Dr. Csont

Bernstein 2010 aug. 31. - 17:14:23
(5505/28805)
én azt a jelenetet is vagy 50x néztem meg , amikor Brennen osztálytalálkozóján lassúznak, Booth ott olyan édes :)
10/10
zora 2010 aug. 31. - 17:13:08 10/10
(5504/28805)
10/10
muveszno.gr 2010 aug. 31. - 16:08:24 10/10
(5503/28805)
pfff 50 perc és évnyitó..de addig még belefér egy HIMYM XD:D
10/10
muveszno.gr 2010 aug. 31. - 16:07:47 10/10
(5502/28805)
tudjátok mit szeretek nagyon, de úgy tényleg-tényleg igazán?:)
Amikor a 4xThe Beaver in the otter-ben a legvégén beszélgetnek, és mondja Bren, h õ még nem tett soha semmi rosszat szándékosan, és Booth mondja neki h menjenek "dined and dashed"-elni :D (ezt jól megmondtam, de angolul jobb:D)
És abban annyira édes, hogy beadja neki, hogy igenis most valami rosszat csinálnak együtt, aztán mikor Brennan nem látja, odadobja a pultra a pénzt..:) ez nekem -bár valójában nem az- olyan romantikus. :)

"BRENNAN: Well, I’ve never done anything bad.
BOOTH: I believe you
BRENNAN: I mean, I’ve made mistakes, of course, but I’ve never purposely done anything bad.
BOOTH: And I believe you.
BRENNAN: I don’t want my frontal lobe to be a dried up raisin.
BOOTH: You know what? We’re going to do something bad now!
BRENNAN: What?
BOOTH: Have you ever dined and dashed? You know the concept, right? We’re gonna run outta here without paying the bill.
BRENNAN: No…That’s stealing
BOOTH: That’s why they call it bad. We’re doing something bad.
BRENNAN: No! No! I can’t…really? NO
BOOTH: Come on
BRENNAN: No!
BOOTH: One
BRENNAN: Are you serious?
BOOTH: Two
BRENNAN: Oh my God!
BOOTH: Three Go, go go
(She gets up and starts running. Booth takes out a bill from his pocket and leaves it on the bar. He runs after her)
BRENNAN: No, No, OH! We’re bad. We’re bad
BOOTH: Get in the car
BRENNAN: Woohoo! We’re baaaaad!"
10/10
memari 2010 aug. 31. - 15:55:55 10/10
(5501/28805)
:D ezt én is nagyon szeretem - milliószor néztem meg vidiken

We can't change who we are. -sztem ez most is igaz lesz, kicsit változott mindenki, de amint megint egymás társaságában lesznek visszajönnek az õs dolgok
10/10
pluhildi 2010 aug. 31. - 15:49:41 10/10
(5500/28805)
jaj ez..., ez... hû még szavakat sem találok, imádom ahogy Booth zavarában azt sem tudja mit hogy mondjon :D
ez is ott van a top 10-ben tényleg majd összerakhatunk egy toplistát is akár :D
10/10
follia 2010 aug. 31. - 15:49:05 10/10
(5499/28805)
és a másik:

Booth: What are you doing?
Brennan: I'm throwing out my book.
Booth: It's still on your hard drive, right?
Brennan: No, not anymore it's not.
Booth: You erased it? Whoa! Whoa, whoa, whoa! Stop!
Brennan: I don't want to be a writer anymore.
Booth: Oh, why? Because of what that publisher said? He was an idiot. Did you see his glasses?
Brennan: I don't want to be a sexy scientist.
Booth: Well that's like me saying I don't want to be a sexy FBI agent. We can't change who we are.

:))))))))))))
10/10
follia 2010 aug. 31. - 15:46:09 10/10
(5498/28805)
abszolút kedvenc jelenetem: (bocs, de most nincs meg magyarul, de szerintem úgy nem is hangozna jól; néhány nem-párbeszédelemet direkt hagytam benne, hogy hatásosabb legyen :) )

BRENNAN: This is what happened when Rome fell.

BOOTH: What? Uh, people ate stale doughnuts?

BRENNAN: Objectification of women, beauty as self-esteem.

BOOTH: Well, I think, um, you know, some of those kids actually had a good time.

BRENNAN: The girl in the pink could really dance. But then again, Nero could really play the fiddle.

BOOTH: You know, Bones, I like to think that, um, someplace deep inside, people really know what’s important.

BRENNAN: It’s hard to believe when you see women trying to disguise or change themselves.

BOOTH: Mmm.

BRENNAN: I never understood that.

BOOTH: (smiling) Well, I mean, no, of course you wouldn’t.

BRENNAN: Why?

BOOTH: Well, it’s just, you know - (he finally meets her eyes) - someone who looks like... you... (Brennan pauses, looking at him attentively as he searches for words) well, wouldn’t... just because of the way you look.

BRENNAN: I don’t understand. What... way do I look?

BOOTH: (faint smile) Well, you know, you’re... you’re structured... very well.

(Brennan looks down, considering this. She smiles back at him.)

BRENNAN: As are you.

(Booth smiles, enjoying himself, but the expression fades when he looks to the level below and sees Cam, briefcase in hand, on her way out. She lifts her head toward the platform and sees him sitting with Brennan. Booth gets an odd look on his face, his eyes shifting from Cam, down to the table, then back to beam at Brennan for a flash of a moment, before he casts his eyes down at the table again. Brennan is still smiling. Booth sits back suddenly, letting out a tired groan.)

BRENNAN: You okay?

BOOTH: Yeah.

BOOTH: It’s just... whew. I just... I remembered that I had an appointment.

BRENNAN: Oh. So, um, I’ll see you tomorrow?

BOOTH: No. You know, you have all the paperwork for the case, right?

BRENNAN: No, I was... I was gonna stay... do it anyway, so...

BOOTH: No. No, I would... you know, it’s our case. I wanna help.

BRENNAN: You don’t have to, Booth.

BOOTH: Bones, just drop it, okay? (smiling, he lowers his voice, superhero-like) I’m here to help.

BRENNAN: Well... what about your appointment?

BOOTH: Uh, it’s... you know, it’s no big deal. I’ll tell you what. How about I, ah, order some takeout and I ditch these doughnuts?

(Brennan smiles, her eyes shining)

BRENNAN: Sure.

(Booth doesn’t move, his face still close to hers. She smiles up at him, and he tilts his head, smiling back, as they seem to read each other’s minds.)

BOOTH and BRENNAN: (at the same time) Thai fooooooood?
10/10
pluhildi 2010 aug. 31. - 15:46:02 10/10
(5497/28805)
biztos valamelyik nõi író írta
az elõbb nem tettem össze a két képet, csak hogy lássátok a különbséget
10/10
dr.szöszi92 2010 aug. 31. - 15:45:15 10/10
(5496/28805)
ezek az én nagy kedvenceim is:D annyira igazak és szépek..amúgy egyszerûen nem tudom elképzelni, hogy HH mondjuk leül és ezt megírja..annyira nem Õ-s:D:P
10/10
pluhildi 2010 aug. 31. - 15:41:04 10/10
(5495/28805)
végülis igazad lehet, hogy nem a parkban vannak, mert valóban ismerõs a lépcsõ a 100.ból bár nézzétek csak a háttér nem ugyanaz... egy baki hehe...

a változás végülis magától értetõdõ, hiszen hét hónap szeparáltan az elég sok, mindenkivel történik olyan valami ami a másiknak újdonság erejével hat, hiszen nem beszélték meg gondjaikat, bajaikat, örömüket ez idõ alatt
10/10
pluhildi 2010 aug. 31. - 15:34:24 10/10
(5494/28805)
az én nagy kedvenceim, hû de van még sok, csak ezeket hallom a legtöbbször

Booth: Here we are, all of us, basically alone, separate creatures, just circling each other, all searching for that slightest hint of a real connection. Some look in the wrong places, some just give up hope because in their mind they're thinking "Oh there's nobody out there for me." But all of us, we keep trying over and over again. Why? Because every once in a while...every once in a while, two people meet and there's that spark. And yes, Bones, he's handsome and she's beautiful and maybe that's all they see at first, but making love...making love...that's when two people become one.
Brennan: It is scientifically impossible for two objects to occupy the same space.
Booth: Yeah, but what's important is we try. And when we do it right, we get close.
Brennan: To what? Breaking the laws of physics?
Booth: Yeah, Bones. A miracle.

..............

You love someone,you open yourself up to suffering.That's the sad truth.Maybe they'll break your heart,maybe you'll break their heart and never be able to look yourself in the same way.Those are the risks.That's the burden.
Like wings they have weight,we feel that weight on our back,but they are a burden that lifts us.
Burdens which allow us to fly...
10/10
follia 2010 aug. 31. - 15:27:57 10/10
(5493/28805)
látom, a fantáziátok beindult, íme néhány reakció tõlem is:

- azt simán elhiszem, és el is tudom képzelni, hogy a Jefferson labor részére is szükség van egy kiállításhoz, mert pl. ott elég nagy az egybefüggõ tér, míg az intézet többi részén (a múzeumot kivéve) irodahelyiségek vannak, a múzeum rész meg nem elegendõ. és miért ne költöztethetnék át egy másik helyre a szakértõket és az eszközöket, ha ott ugyanúgy tudnak dolgozni? a fehér köpeny nekem még mindig tetszik. az a kék olyan, mint a kötelezõ iskolai köpeny... ami igaz, hogy nekem sosem volt, de így képzelem el. :)
és valószínûleg megéri fenntartani egy ideig azt a masztodonos kiállítást, ha mindent kipakoltak miatta. ezzel bevételhez jutnak, a kutatós munkáért meg nagyobb százalékban inkább elismerést kapnak...

- azt viszont sosem hinném el - még a régi Brennan-rõl sem!! -, hogy annyira igénytelen, hogy koszos ruhában induljon el egy átszállásos repülõútra! nem is logikus, mert tegyük fel: kap egy hívást, hogy haza kell térnie sürgõsen, kimászik a gödörbõl, ÖSSZECSOMAGOL - ami közben igenis lenne alkalma átvenni egy másik pólót -, Maluku-ról kisrepülõ, nagyvárosból nagyrepülõ DC-be - nah, szóval számomra hihetetlen lenne... ráadásul a haja meg tök szép fényes. :) azt inkább elhiszem, hogy beleesett egy pocsolyába, vagy lefröcskölte egy autó...

- Ildi, szerintem nem a parkban találkoznak, hanem tényleg az FBI Központ elõtt, ahogy azt már valaki említette is (olyan kontextusban, hogy ugyanott, ahol a 100. résznek vége van). nekem úgy tûnik, mintha egyszerre érnének oda. vagyis Brennan kicsit elõbb, mert ugye õ fordul vissza, mikor Booth utánaszól. szerintem a lépcsõs beszélgetés csak a közös eligazítás után van, nem? vagy elõtte leülnek dumcsizni, miközben a többiek bent várnak és malmoznak? xD

- számomra logikus, hogy Daisy is visszatért. (azt nem látom, hogy megváltozott volna, csak utcai lazán csini ruhában feszít, aranyos. :) ) Emily nyilatkozta, hogy Brennan kb. a semmiért ment el Maluku-ra, mert nem találtak fantasztikus jelentõséggel bíró maradványokat. így egyértelmû, hogy Daisy is visszajött, minek maradjon, ha itthon izgalmasabb dolgokkal foglalkozhat, ráadásul a példaképe is hazajött...? :) arra kíváncsi vagyok, hogy Daisy természete vajon megváltozott-e, vagy még mindig ugyanolyan kis hebrencs. xD remélem, az!

- szerintem közel sincs annyi változás, mint amennyit hirtelen apró részletekbõl összeraktunk. OK, az tény, hogy Emily haja rövidebb. 100%. :))))) de viccen kívül azért a promokból ti is azt szûrtétek le, hogy ugyanolyan izgalmas és bones-os lesz, mint eddig, ha nem méginkább! nem?
10/10
memari 2010 aug. 31. - 15:07:29 10/10
(5492/28805)
zora, olvashatunk majd még tõled ilyen remekmûveket?
relationships forever 2010 aug. 31. - 15:06:08
(5491/28805)
igen valahogy én is így vagyok vele, egytõl-egyig szertem mindegyik részt mert van benne olyan párbeszéd vagy monológ ami szeretnivaló
de ha nayon választani kellen akkor a 100. epizód végén azt ahogy Booth mondja:
"You know when you talk to older couples who, you know, have been in love for 30 or 40 or 50 years, alright, it's always the guy who says I knew. I knew.Right from the beginning."

és azért angolul írtam mert így a szép:)
10/10
memari 2010 aug. 31. - 15:04:44 10/10
(5490/28805)
kedvenc rész, jelenet? -hú 2õt, könnyebbet
nagyon sok kedvenc van, szinte mindegyik részben van vmi, ami kedves. pl: kinézet, nézés, összenézés, ölelés, jó mondat, bármi
pl: karácsonyik: fõleg az 1. (1x09) és az utolsó), a brennen kiszabadítós (1x15, 2x09) a woodoos (1x19), a beépülõs (2x08 és 4x12), a beöltözõs (3x05), a repülõs (4x10), a lefordítás (4x22), a romantikus álom (4x24), Booth sutaságai és I'm back baby (5x01, 5x02) a 100.ik (5x16) - õõõõ, kapásból csak ennyit jut eszembe (még jó, h pluhildi közzétette a minden részhez 1 kép gyûjtést, köszi!)
10/10
follia 2010 aug. 31. - 14:59:34 10/10
(5489/28805)
"Kettõ meg kettõ egyenlõ néggyel.Cukrot teszek a kávémba,és édes lesz az íze. A nap felkel, mert a föld forog. Ezek a dolgok gyönyörûek nekem. Vannak titkok,amiket sosem fogok megérteni,de bárhova nézek, látom a bizonyítékot, hogy minden okozatnak megvan a megfelelõ oka, még ha nem is látom. Ezt megnyugtatónak találom." - ez annyira szép!!!!

bárcsak én is tudnék ilyeneket írni! :) bár lehet, hogy olyasvalaki írta, aki tényleg így is gondolkodik, mint Brennan.
10/10
pluhildi 2010 aug. 31. - 14:54:02 10/10
(5488/28805)
zora csak nem az 5x30?
én azt az írásod egyszerûen imádom, megyek el is olvasom még 1x
10/10
memari 2010 aug. 31. - 14:52:38 10/10
(5487/28805)
nagyon szívesen, csak idõigényes, de igyexem:)

még 1 kis Cam a 2x02bõl, szte ettõl a kijelentésétõl látszott 1 kicsit idiótának -de ezért szeretjük :D
10/10
muveszno.gr 2010 aug. 31. - 14:39:21 10/10
(5486/28805)
zora, én nem tudom, olvastam-e, amit írtál, be tudnád linkelni kérlek? vagy adjak mailcímet, elküldöd oda légyszi? :)