Téma: Dr. Csont

10/10
memari 2010 szept. 30. - 16:01:08 10/10
(6485/28805)
Late show:
"csók"-wow, vega esküvõ :D, és bunyó nélkül nincs lagzik-ezt még nem hallottam. Mivel David B ilyen jó barát neki kellett volna kezdeni a bunyót, mégis kit verjen meg David H-t:D Ha a 2 David összecsap, egyértelmû, hogy kinek drukkolnánk:P bár ránézésre nem kell nagy erõ DH leverésére.
Jamie tweetelt azóta, h David Tweet-hater-ségét elárulta? :D

Esküvõ:
napfényben egész normális, nekem a szandival sincs bajom, annál inkább a testtartásukkal. Úgy ülnek ott, mint 2 barát, akik egész nap lótottak-futottak és leültek kicsit megpihenni. Csak a válluk ér össze és E ér még a pasihoz. Min. 1 ölelés vagy egymással összekulcsolni a kézt v bármit, ami az összetartozást jelzi. Meg egy kicsit boldogabb mosoly. Látszik, h nem jó David van mellett, bármelyik nyilvános megjelenéses ED&DB képen több élet van, boldogság, összetartozás van, mint ezen.
kék/szürke köröm-hát legalább már a rucihoz illõt akkor már minimum.

Hannah (Montana)+Bones:
én is fõként azért vagyok kíváncsi rá, h hogyan fogjuk megszeretni. Én is sajnálom, h õ kellett hozzá, h Booth magánéletébe is belelássunk, és lássuk, h kötõdik H-hoz. És ha tudja, h nem megy vissza, akkor nem kéne szólni neki v csak hagyja úgy lógva a dolgot, amit majd H old meg?
Brennan civil életét mikor fogjuk megismerni így?- majd, amikor róla szól a rész? Olvasva a Kathy Reichs könyveket kis hiányérzetem van Tempe lelki világának, érzéseinek megismerésére. Mert eddig leginkább, mondhatni gépként láttuk, és csak mostanság kezd érzõ emberként viselkedni, pedig gépi üzemmódban is biztos sok mindent érzett.

Netán HM, mint újságíró maradjon továbbra is velük. Jelenleg nem szívesen látnám, de el tudom képzelni. Pl: mint a Gyilkos elmékben, a sajtófelelõs. Reklámozná a Jeffet és az FBI, eddig is jelentek meg cikkek B&B-rõl, most akkor mégtöbb, vagy az FBI vagy a Jeff szóvivõje lenne H.


Torrent:
seperc alatt megtanulható, így minél hamarabb élvezhetõ lesz a Bones és nem kell rá várni. :D
relationships forever 2010 szept. 30. - 15:40:20
(6484/28805)
szóval akkor hannah lesz kórházban azért arra kivi leszek bones hogy fog akkor videlkedni, meg j lesz látni booth humoros oldaslát is, csak kár hogy nem bones hozza ki belõle , arról ne is álmodjanak hogy hannah egész évados szereplõ legyen, én nem tom elképzelni hogy velük marad még akkor sem ha segít bb-nek összejönni, ja meg lehet lesz olyan hogy visszaemlékeznek booth hannah hogy hogy ismerkedtek meg.

de mondjuk legalább egy pöppet megnyudodhatunk hogy nem ange babájával lesz vmi baj:)

am a 6x08 címe the doctor in the photo

ja és biztonsággal mondthatom hogy srácok is nézik a sorit, most tudtam meg hogy egyik otársam fiú is nézi, am nem néztem volna ki belõle azt tudtam hogyí house-t nézi de hogy bones-t ez rendesen meglepett.
10/10
follia 2010 szept. 30. - 15:07:09 10/10
(6483/28805)
jah, és köszi a biztatást, remélem, nekem is hamar fog menni, aztán reggel jövök szájat jártatni (ilyen kifejezés sincs...), mikor már letorrenteztem, és megnéztem a 2. részt! :)))))

jó pihenést!
10/10
follia 2010 szept. 30. - 15:04:46 10/10
(6482/28805)
a karakterére én is baromi kíváncsi vagyok, szerintem ha nem Booth barátnõjeként csapódna be, imádnánk, de így... sajna nem nagyon tudok elvonatkoztatni. mármint nálam itt most a fizikaiságon (ilyen szó nincs is...) van a hangsúly: hogy Booth tényleg együtt van Hannah-val. nem csak flörtölgetnek, ismerkednek, stb, hanem tényleg benne vannak egy konkrét kapcsolatban! és bár Booth-t most egy szemétnek tartom, de azért az õ helyzetében sem szívesen lennék, mikor majd fogalma nem lesz, hogy mit csináljon egyik és másik nõvel... sõt, szerintem Hannah-t még mi is sajnálni fogjuk a végén...

szóval nekem simán lenyomhatnak egy olyan nagyölelõs csókjelenetet a kávézóban, kevésbé zavar, mint az, hogy Booth-on látszik, hogy kötõdik hozzá (már az 1. részben! basszus, David is nagyon jól játszik, el kell ismernem! :S :D), vagy ahogy lentebb olvashattuk, Booth majd halálra rémül attól, hogy Hannah-nak lesz valami kórházi beavatkozása, és még el nem merem képzelni, mi minden más jele lesz ennek.
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 30. - 14:57:00 10/10
(6481/28805)
uhh magyar-failure.. micsoda szövegszerkesztés..:D tényleg fáradt vagyok!
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 30. - 14:54:42 10/10
(6480/28805)
én ma nagyon kész vagyok, de hannah-t operálják vagy csinálnak valami orvosi dolgot, nem?
Emilynek tetszik a ruhája, a haja is, a szandállal sincs bajom. Sõt, nekem bejön, hogy törtfehér/barack/akármi. Én szívesen viselnék törtfehéret (barackot nem) ha arra kerülne sor..Bár most még elképzelni se tudom.
Most megyek, lefekszem aludni, mert ez a nap off, meg a tegnap este is.. és nagyon sokat kell tanulnom, nem tudom, h leszek meg...:S

Majd jövök, sziasztok! (:
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 30. - 14:47:16 10/10
(6479/28805)
Ezt az interjút olvasva egy dolog fogalmazódott meg bennem -és most agyon fogtok csapni, de- : én VÁROM Hannah-t! Várom, mert kíváncsi vagyok a karakterére, meg talán tényleg õ lesz az, aki elõrelendíti Bren és Booth kapcsolatát -jó irányba. Meg talán miatta fogja Brennan realizálni, mi is az az érzés, amit a gyomrában érez. És tényleg, õszintén kíváncsi vagyok a karakterére. Majd eltûnik egyszer..:)
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 30. - 14:36:19 10/10
(6478/28805)
Jaja Bones nap! :P Follia, nekem Bori fél óra alatt (se) megtanította a torrent-kezelést, nem vagyok profi, de a tudományom pont elég egy Bones-rész leszedéséhez! :D Menni fog, és biztos vagyok benne, h holnap reggel már Te is torrenttel szeded le ;)
10/10
R.ka 2010 szept. 30. - 14:09:33 10/10
(6477/28805)
David a "tweet-hater" :) A kis felesége vajh' mit szól ehhez?
10/10
R.ka 2010 szept. 30. - 13:45:34 10/10
(6476/28805)
Soha ne mondd, hogy soha! Szerintem meleg nyári esküvõkön egy szép kényelmes szandál igenis belefér. Pláne, aki még utálja is az idióta "lagzis játékokat", pl. ifjú férj pezsgõt igyon az asszonykája cipellõjébõl (ami hajnal óta rajta van, fúúúúj), ilyenkor egy szandál igen hasznos :)
A fotókon szerintem jól néznek ki, pláne Emily. A ruhája nekem tetszik, nem baj hogy nem hófehér. A férje (kár, hogy ezt kell mondanom) átlagos.
10/10
pluhildi 2010 szept. 30. - 13:23:39 10/10
(6475/28805)
én ezüstre tippeltem, de hogy a ruhához nem illik az biztos
:)
10/10
follia 2010 szept. 30. - 13:05:45 10/10
(6474/28805)
KÉK VOLT A KÖRME?????? :) ez a csaj vicces!
10/10
follia 2010 szept. 30. - 12:24:24 10/10
(6473/28805)
jaaaaj, tényleg, ígértem, hogy megdicsérjük, ha egyszer eltalálja a dolgokat, hát akkor tõlem is jöjjön egy nagy dicséret: Emily, jól csináltad! :)
10/10
pluhildi 2010 szept. 30. - 10:47:15 10/10
(6472/28805)
kicsit nagyobb kép az esküvõrõl (eddig ez az egy van)
most látszik picit a gyûrû is, de nehezen kivehetõ még így is

http://www.featherlove.com/blog/i-shot-emily-deschanel-david-hornsby/
10/10
pluhildi 2010 szept. 30. - 10:46:41 10/10
(6471/28805)
na már azt is tudjuk, hogy mi van a kórházzal

In an episode set to air in October, Booth and Brennan investigate a death that leads them into the highly competitive world of ballet, Shakespeare-spouting statues, and street performers. On the personal front, Booth gets a little scare when Hannah undergoes a medical procedure.
10/10
pluhildi 2010 szept. 30. - 10:32:36 10/10
(6470/28805)
HM mondta (részletek)

Not sure Hannah knows about Brennan's relationship with Booth. (Booth eltitkolta??)
Enjoying each episode, glad to be on set. Can't say if she'll become a regular. (remélem nem)
Yes, there will be some tension between Hannah and Brennan. Don't think there will be a real cat fight! (azért remélem valami csak lesz, szívesen látnám :))
"Will be interesting to see if Hart will do some flashbacks on how Booth and Hannah met." So far I don't know" (akarom én ezt látni?)
Hannah will be in around a handful of episodes
10/10
pluhildi 2010 szept. 30. - 10:28:33 10/10
(6469/28805)
jól van Emily szépen néztél ki a nagy napon

szerintem ez a ceremónia elõtt készülhetett, mert ott (igaz sötét volt) de mintha hátulról más lett volna kicsit a haja
a ruha szerintem halványbarack, kicsit lehetnének valóban boldogabbak, és hát a lábtartásuk!!! csámpás rozi :)
10/10
follia 2010 szept. 30. - 09:31:13 10/10
(6468/28805)
Ausiello Q&A:

Question: Since it’s my B’Day today, I was hoping that you can give me some Bones scoop. —Ina B
Ausiello: An upcoming episode will be told entirely from Brennan’s point of view. “It’s a very stylized episode where Brennan is investigating a murder of someone who appears to be her,” explains exec producer Stephen Nathan. “It’s sort of Brennan examining her own life while examining the victim. We’ve never done anything this internal. It’s probably the most psychologically oriented episode we’ve ever done.”

remélem, hogy lesz annyira átütõ, amilyennek sejtem ezt a részt! :) mert akkor az egyik kedvencemmé válik, az tuti.

Question: Which episode of Bones is Emily Deschanel directing this season? —Frankie
Ausiello: Episode No. 14. And so far, that’s all I know.
10/10
follia 2010 szept. 30. - 01:41:55 10/10
(6467/28805)
David a tegnap esti late-late showban: http://youtu.be/oE6wZi2WoY0
"vega esküvõ"... :S
pusz-pusz!!!!!! :D és utána hogy törölgeti a száját! xD
10/10
follia 2010 szept. 30. - 01:24:33 10/10
(6466/28805)
http://www.givememyremote.com/remote/2010/09/29/bones-katheryn-winnick-hannah-truly-does-love-booth/

ajánlanám figyelmetekbe a "Hannah kapcsolódik Booth-hoz az ágyban" témát... fúúúúj, belegondolni is rossz!
az meg szerintem igazságtalan, hogy annak következményeként láthatunk majd többet Booth magánéletébõl, hogy HM betoppan a világába... eddig a munkán és a Brennan-nel való iszogatáson kívül sosem csinált semmit? hihetetlen... mindegy, mutassák, jó lesz látni Booth-t civilben, de még jobb lenne látni B&B-t EGYÜTT civilben! :P

egyébként hogy érti KW, hogy ha állandó szereplõnek kérnék fel, belemenne a tárgyalásba? maradna mint... KICSODA??? Booth exbarátnõje? vagy mint külsõs, aki segít megoldani az ügyeket, mellesleg Booth exbarátnõje? köszönjük, Katheryn, nem kérünk többet Hannah-ból, mint amennyit feltétlenül muszáj elviselnünk...