Téma: Dr. Csont

1/10
martino 2010 okt. 16. - 16:01:48 1/10 Előzmény memari
(6925/28805)
Kedves good memaray, good memory!

Csak most jutottam szabad nethez, hát van mit olvsnom!! Hurrá!

Rendkívül rossz szójáték, ami jelenleg is fennáll:

Booth + Bones = Boothnes(s)

Elnézést kérek ezért, már most.
martino
bebe18 2010 okt. 16. - 14:53:26
(6924/28805)
Hát igen. Sajnos a The Lab-os kijelentésem nem jött be, de ezen kívül nagyon jó volt a rész, fõleg a vége. Mindenképpen kellett oda az a pillantás.
10/10
memari 2010 okt. 16. - 14:39:51 10/10
(6923/28805)
jah és még vmi, Bones magassarkúban futása:
A Castleban Beckett mindig iszonyú magassarkúban van, 12 cm magasságkülönbség van a 2 fõszereplõ között (Stana 175, Nathan 187) és h nem tûnjön annyinak, ezért a magassarkú; és nem 1x látható (totálban is, tehát nincs lehetõség csalni), ahogy üldöz vkit, és meglepõen jól fut ilyen cipõben is.
10/10
memari 2010 okt. 16. - 14:36:09 10/10
(6922/28805)
Tit tudtok/játszottatok olyan itókás játékot, mint Hodginsék a Sience Dude mûsor alatt?

Pl: A HIMYM-ben Robin mûsorvezetése alatt a "But um"
vagy a Dallasban, amikor vki italt töltött/fogott a kezében/ivott, akkor nekünk is inni kellett.
10/10
memari 2010 okt. 16. - 14:30:49 10/10
(6921/28805)
ez is egy jó kis kellemes rész volt :)

az általatok már leírtakhoz már csak annyit fûznék hozzá, h ha Parker szereti ez/ilyen showkat, akkor igazán elhozhatta volna Booth - szeretem, amikor Parker is jelen van, és nagyon kíváncsi lennék, mit szól Hannahhoz - aki tényleg most nem hiányzott ide. (Perker inkább szimpizzel Tempevel)

Angela meggyõzése, és h Temperõl nevezné el a gyereket, de csak 2. keresztnévként megható volt, még 1 icipici könnycsepp kezdemény is megjelent a szememben.

És tényleg ejthettek volna min. 1 mondatot a The Lab feliratról :(
10/10
muveszno.gr 2010 okt. 15. - 23:20:16 10/10
(6920/28805)
alig írtunk páran :(
Amit follia felhozott: booth-t és hannah-t tényleg nem láttuk még mást csinálni együtt, mint smárolni meg szexelni.
És különben is: mikor a 2. részben Hannah arról beszélt, hogy a fügefa alatt mit csinált Booth-szal nekem az ugrott be, h milyen csaj az olyan, aki ilyennel "kezdi" ?:D Jó, lehet túúúl konzervatív vagyok, de ha azt nézzük BB soha nem feküdt le egymással, viszont mindig mindent együtt csinálnak (nem csak bûnüldözés) és szerelmesek egymásba...Szóval szerintem -remélem- Hannah csak egy "könnyen jött, könnyen ment" kaland Booth életében. Egyébként én szeretném, ha maradna, csak jöjjön össze valakivel és hagyja Booth-t.

Még valami: Caroline-nak örültem <3 És persze Sweets pszichológiai elemzésének is :D
10/10
muveszno.gr 2010 okt. 15. - 23:07:04 10/10
(6919/28805)
mielõtt visszaolvasnék:

SPOILER ALERT

Ez hipppppperszuperûbermegakirály rész volt! :D vagy csak sziplán "AMAAAAAAAZING!" :D:D
Az elején még írtam, hogy mikrõl akarok nyilatkozni, de 5 perc után feladtam, annyit nevettem :D:D

1.Brennan kocsiját elfogadnám
2.tetszett a vitájuk Bren tökéletes gyilkossági tervérõl, amirõl nem nyilatkozhat mert Booth egy újságíróval jár xD
3.a mimika.. meg a gesztusok.. hát az valami AMAAAAZING! :D
4.itt feladtam az írást, nem bírtam xD:D
5.ez a Science Dude nagy arc, kéne egy ilyen mûsor Mo-ra is. Nem ártana, ha a gyerekek ilyet is látnának, nem csak azt hogy ki kivel fekszik össze meg ki melyik testrészét nagyobbíttatja meg. Akkor talán nem ott tartanánk most, ahol tartunk. De még van remény!
6. imádom ezt az évadot, minden rész egyre jobb és jobb! :D:D
7.Nagyon tetszik Tempe, tényleg teljesen máshogy viselkedik, mint korábban, máshogy reagálja le a dolgokat.
8.Külön tetszett, hogy Hannah nem volt itt, mert az utóbbi három "borús" rész után, felüdülés volt ez a gyerekmûsoros rész, és jó, hogy nem "rondított bele" Hannah, habár kedvelem.
9.Édes volt a jelenet, amikor Booth etette (volna) kínai kajával a parkban <3
10.Cam olyan jó volt, ahogy lelkesedett Dude-ért :D
11.Angie-Tempe párbeszéd megindító volt..:) Örülök, hogy Angie látta Brennan-ben a gyereket, ha mélyen is.
12.Jó volt látni, hogy Brennan szabadjára engedte kislány énjét, ezt sosem feltételeztem volna róla az elõzõ százakárhány részt látva. Ez azért is nagyszerû, mert nagyon kellett oda a végén az a BB-pillantás, és ez jó, hogy Booth látta, mit tesz Brennan a gyerekekért, és hogy benne is lakik egy gyerek, noha eddig sosem mutatta.
13.Emily arcjátéka hihetetlen, komolyan. Rengeteg olyan "sztár" van, akit túl sokat futtatnak, holott talán fele ennyi tehetség sem szorult beléjük. De Emily.. mindig lenyûgöz. (persze Cam nagyszerû mimikája is vitathatatlan, de most Emily okozta a nagyobb meglepetést:D)

asszem ennyi, bocsánat, hosszú lett, most megyek visszaolvasni :)


"OBSERVE! ANALYZE! DEDUCE!" :DDDDDD
10/10
pluhildi 2010 okt. 15. - 17:50:42 10/10
(6918/28805)
egy jó kis aranyos rész volt, tetszett ahogy a végén szinte mindenki megmutatta gyermeki énjét, még Caroline is :)) egész meghatódtam ahogy mindannyian izultak

és persze ahogy ezek ketten összenéztek ....... :D

jót mosolyogtam még Sweets nyakkendõjén is

a LAB feliratnak szentelhettek volna kicsit többet, igaz ugyan csak Booth "láthatta" de mégis...

nem hiányzott nekem Hannah sem, és ez a sience dude egész feldobta a sztorit, volt benne legalább egy kis humor is

ja a parkos jelenetrõl beugrott valami
emlékeztek amikor korábban talán valamikor nyáron elõkerült egy kép ahol kék háttér elõtt csücsült két szerkesztõ/író/asszisztens mittudomén, egy késõbbi jelenet ajánlójaként került elõ, és nekem dejavu érzésem támadt, hogy ez lehetett, istenemre megkeresem, hacsak megelõztök és igazoljátok hogy ez volt-e vagy sem

még egy a csizmában való futásra
hát hogy õszinte legyek szerintem ahol nem látszott ott nem a csizmiben futott, mert abban nem lehetett volna ilyen tempóban és ez látszott is amikor Booth mögé futott be a lövés után, alig bírt tipegni... gyanítom csaltak ahol lehetett

sajnálom, hogy nem lesz most egy ideig
10/10
follia 2010 okt. 15. - 16:39:10 10/10
(6917/28805)
ó! hát ezt a poszt...izé ködöt nem értettem... de akkor OK. bocs! :) és köszi!
10/10
R.ka 2010 okt. 15. - 16:01:54 10/10
(6916/28805)
Ja, vagy úgy értetted! :)
A szex témát Brennan hozta fel, csak õ úgy fogalmazott, hogy Booth "posztkoitális ködben" talán felfedi az õ teóriáját, amit aztán Hannah megír és így bármelyik gyilkos elolvashatja. ("If, in a postcoital haze, you relay my method, she might print it for killers everywhere to see")
Nekem nagy segítség az angol felirat, különben a felét lehet nem is hallanám meg annak, amit beszélnek. Ha olvasom + hallom úgy könnyebb :)
Btw Cam feje a vita közben nagyon-nagy :D
10/10
follia 2010 okt. 15. - 15:50:51 10/10
(6915/28805)
:(((( kár! de azért köszi a felvilágosítást, így nem decemberben koppanok majd.

persze, igen, azt értem, hogy arra értette, csak miért nem mondott vacsorát, vagy randit, vagy bánom is én mit, de rögtön nyomatta, hogy szex után... szerintem ez amellett, hogy kicsit nyers, még bántóbb is, mint az elõzõek közül bármelyik.


btw, emlékeztek erre: http://ausiellofiles.ew.com/2010/07/23/comic-con-video-bones-boreanaz-deschanel-spoilers/ ?
keresgélés közben találtam (mert lehet, hogy csak álmodtam, hogy láttam már azt a HH-s videot?, de nem, szerintem tényleg láttam. Emily hangjára határozottan emlékszem benne! szóval azt keresem). 3:10-nél lenyomják a 6x01-es szövegüket, mekkora! :) persze ezt már csak így utólag tudjuk, miután láttuk magát a részt.
10/10
R.ka 2010 okt. 15. - 15:21:54 10/10
(6914/28805)
Nem akarlak elkeseríteni, de valahol olvastam (talán Ausiellonál), hogy idén a Bones-ban nem lesz karácsonyi rész :(
Egyébként a gyors távozás iránti optimizmusodat én is osztom...

SPOILER
Sztem azt a szex utáni témát Booth úgy értette, hogy naná, hogy nem arról beszélgetnek az ágyban.
10/10
follia 2010 okt. 15. - 15:17:14 10/10
(6913/28805)
SSSSSSSSSSSSSSSS

azért Booth is fogalmazhatott volna kicsit kevésbé erõsen, amikor mondta, hogy *igen, mert valószínûleg szex után gyilkosságokról beszélget Hannah-val*... miért ezt a szituációt említette? õk csak ezzel töltik a közös idejüket? na ezért fog Booth hamar kiszeretni belõle!

SSSSSSS vége!

azon gondolkodtam, hogy most elvonulnak a Wikipedia szerint nov. 4-ig, akkor megint lesz 2 rész, aztán a többit nem tudom, de év végéig még egész sok rész beleférhet! (akár 6 is) bizakodom. Hannah 5 részre jött. 2 már megvolt. remélem, ezután a következõ 3 részben benne lesz, és aztán szépen haza is megy. ha lenne karácsonyi rész, oszthatnák úgy, hogy addigra már ne legyen DC-ben, és összehozhatnának egy karácsonyi csodát! :)
10/10
follia 2010 okt. 15. - 14:41:30 10/10
(6912/28805)
és remélem, Angela-nak kislánya lesz! miniTempe! :)
10/10
follia 2010 okt. 15. - 14:37:46 10/10
(6911/28805)
a csúnya dolgokról csak annyit, hogy evés közben bones-os boncolást, csontozást, akármit nézve nem kapok hányingert, viszont ma pont akkor reggeliztem, mikor a két hajléktalan a kukában romantikázott és evett... nah, attól azonnal rámjött, abba is hagytam az evést... :@

Angie gyõzködése nekem is tetszett, hogy kislányok milliói akarják látni Brennan-t, és tudósok akarnak lenni... hát igen, Brennan-t látva még én is majdnem tudós szeretnék lenni, a kancsiságok nélkül persze. :)
10/10
R.ka 2010 okt. 15. - 14:12:57 10/10
(6910/28805)
Nagyon aranyos rész volt.
SPOILER 6x4
Tök jó volt látni a végén, hogy Bones is mennyire élvezte a show-t. Angie-nek persze nem kis része volt abban, hogy a "Dude" vendégül láthatta :) Jó lett volna még többet látni a mûsorából. Annak meg kimondottan örülök, hogy volt egy kis "action" ebben a részben. Szerintem kb. a 3. évad óta nem láthattunk ilyesmit. Bones megint karatézott :) Bár nekem a nagy kedvencem a 4. évad, de abban nem nagyon volt ilyesmi, csak "sima", akadálymentes letartóztatások :) Amin még csodálkoztam: hogy tudott abban a csini, magas sarkú csizmában úgy futni. Nekem tuti kiment volna a bokám.

Kár, hogy a következõ rész majd valamikor novemberben lesz. Még csak október közepe van :((((( Ráadásul azt sem tudjuk pontosan mikor, ez a baseball-tól függ. Remélem max. 4 hét lesz. Hátha addig az RTL Klub se veszi le a mûsorról. Amúgy szerintem azért a Fringe-et vették le, mert a Showder Klub 16-os karikával, mindig késõ este szokott menni (amit nem nagyon értek, mert a Bones-ban szerintem rondább dolgok vannak, mint a klubban). Én személy szerint nagyon szeretem, legalább lesz okom a Bones után is az RTL Klubon maradni.
10/10
follia 2010 okt. 15. - 13:00:44 10/10
(6909/28805)
a többiek milyen édesek voltak, ahogy drukkoltak Brennan-nek! :)
10/10
follia 2010 okt. 15. - 11:05:05 10/10
(6908/28805)
nekem is pont az jutott eszembe, hogy Cam ruhái mennyire csinik!

SSSSSSSSSS

volt egy jelentõs egymásra nézés ott a végén, szerintetek nekik is a cirkusz ugrott be? :) Brennan totál úgy viselkedett, mintha megint Wanda/Natasha lenne! :)

õszintén szólva én többet vártam. tényleg jó rész volt, a Science Dude feldobta, de ettõl függetlenül átlagos.
a parkban ebédelõs jelenet nekem tetszett, biztos azért, mert szeretek a szabadban enni. csak a témát hiányoltam. mármint A TÉMÁT. így nem volt valami romantikus... persze nem is ezért mentek, de ebben a részben semmi arra utaló nem volt az utolsó összenézésen kívül, hogy ezek ketten akarnak egymástól valamit. elszomorító. az eleje viszont mindent vitt, amikor Brennan a saját gyilkosságát tervezte... :D Cam arckifejezései...!!! imádom!

láttátok a promoban, hogy a következõ részben Booth milyen idegesen rohan Hannah-hoz? :(
10/10
pluhildi 2010 okt. 15. - 10:42:44 10/10
(6907/28805)
szerintem nagyon aranyos így Emily, olyan mintha õ is gyerekké vált volna :)
hát sajnálom ha Booth-nak nem tûnt fel a felirat... pedig jó lett volna egy ilyen reakció
már alig várom az 5 órát, hogy lássam
már nem is lesz több rész novemberig???

ja jövõ héttõl showder klub de szerencsénkre nem a mi sorinkat vették el (remélem a mi lázadozásunkat vették figyelembe :)) viszont sajnálom a fringe-t is, én azt is szeretem
10/10
zora 2010 okt. 15. - 10:02:35 10/10
(6906/28805)
spoiler 6x04

Hát, Booth látta a feliratot, de nem úgy tûnt, mintha tett volna megjegyzést. Amúgy már írni akartam, hogy a 6. évadban õt még nem láttam a laborban. Jó, elsõ részben az utolsó percben a mammuttal, de azóta nem. Ma még ebédelni is csak a parkba mentek. (Ez milyen újítás? Ilyet még sosem csináltak)
Összességében - meg amennyit megértettem belõle -, jó rész volt.
Remélem, ez a kép nem túl nagy spoiler. Engem nagyon váratlanul ért, majdnem lefordultam a székrõl meglepetésemben - meg röhögésemben.
Ja, a kísérletezésnél azt vártam, hogy Camille ruhája megint befröcskölõdik, poén lett volna. Nagyon csini ruhákat adnak rá!