Téma: Dr. Csont

10/10
follia 2010 okt. 29. - 10:07:33 10/10 Előzmény zora
(7205/28805)
"csak búbánatos lenne, de nem felvilágosult" :)))) ez tetszik!

mindenki annyira megkedvelte Hannah-t, hogy szerintem senkinek eszébe sem jutna, hogy a nõnek van sötét oldala is! pedig biztos van, és tényleg jó lenne, ha Booth ezt felfedezve maga vetne véget a kapcsolatuknak.

ráadásul ez a súrlódás-dolog pont abban a részben lesz, amelyik Brennan nézõpontjából mutatja be az eseményeket - én úgy képzelem el, hogy emiatt amúgy is minden végletesebben fog hatni ránk, mert Brennan-nél majdhogynem csak végletes érzések léteznek (na jó, nem, mostanság azért van átmenet is, de), õ vagy nagyon lelkesedik, vagy hidegen hagyják a dolgok.
remélem, a rendezõk részérõl egy igazán kreatív rész lesz, nagyon várom!
10/10
zora 2010 okt. 29. - 08:44:33 10/10
(7204/28805)
Hol lehet utánanézni, hogy hol áll a szavazás?
10/10
zora 2010 okt. 29. - 08:41:08 10/10
(7203/28805)
Kitaláltam, hogyan távolodhatna el Booth Hannah-tól. Tehát. Mivel újságíró, el tudom képzelni, hogy karrierért és reflektorfényért mindent, tehát rászáll egy ügyre, aminek valahogy köze van Tempe magánéletéhez/érzéseihez. Annyira, hogy ezzel Tempének nemcsak a munkáját, hanem az életét is veszélyezteti. Esetleg úgy belemászik a privátéletébe, mint Booth anno az 1. évadban, mikor A lány a hûtõben rész volt, itt volt Tempe professzora, és Tempének a szüleirõl kellett beszélni a bíróságon. Csak éppen akkor Booth ezt az ügy miatt tette, most meg Hannah saját maga miatt tenné. Szóval B. annyira veszélybe kerülne, hogy Booth megmondaná Hannah-nak, hogy õ Brennan-nel van (ismerõs?). Emiatt szakítanának, és minden mehetne a mi szájízünk szerint.
Mert páran írtátok és ezzel egyetértek, hogy sem az nem jó, ha Hannah megsérül/meghal, sem az, ha õ hagyja el Booth-t, mert akkor csak búbánatos lenne, de nem felvilágosult, és már csak azért sem akarna új kapcsolatot.
Remélem, érthetõ voltam.

A tökkoponyás-kép annyira jó, hogy betettem háttérképnek!
10/10
muveszno.gr 2010 okt. 28. - 17:58:05 10/10
(7202/28805)
ez de jó kép :D:D
"szkall-õõõõ"
10/10
pluhildi 2010 okt. 28. - 17:48:49 10/10
(7201/28805)
úgy tûnik, hogy már csak az elõttünk álló hetet kell kibírni
nov 4-én újra Bones!!! már hiányzott :)

ami viszont kicsit elszomorított, hogy a TV Guide magazin címoldalára való szavazásban jelenleg sajnos utolsó helyen állunk holtversenyben, pedig én (is) mennyit szavaztam rá....
na jó talán lehetett volna kicsit jobb képet is találni, mondjuk a bõröndöset az tuti befutó lett volna
10/10
muveszno.gr 2010 okt. 28. - 17:01:32 10/10
(7200/28805)
a DNS meg a peptidkötés szerves, az a jóó :D Meg szerencsére a biosznak is szerves-szó szerint!- részét képezi :D

bezonyám! álmodjuk (Fiúk-)Lányok, elõbb utóbb úgyis megtörténik, aminek meg kell történnie! ;D
Az is lehet h H+Bren jóban lesznek, és Bren ezért sem akar majd belekavarodni a dologba..:S Nem mintha sok választása lenne, így is nyakig benne van lassan...:)
10/10
pluhildi 2010 okt. 28. - 14:04:31 10/10
(7199/28805)
vagy megint (meg)vezetgetnek minket....
és ha már az álmodozásnál tartunk: nothing happens unless first a dream, úgyhogy álomra fel :D
10/10
follia 2010 okt. 28. - 13:51:12 10/10
(7198/28805)
jah, még annyi, hogy azért ezt a legjobb barátnõs dolgot jól kitalálták, egyem a szívüket: így Brennan aztán végképp nem mer majd közeledni Booth-hoz, mert mindenképp lojális akar maradni Hannah-hoz, hisz' jóban vannak... ez akkora szemétség az írók részérõl!
1/10
martino 2010 okt. 28. - 13:48:09 1/10
(7197/28805)
Lemaradt a lényeg.
The Crank in the Shaft (1 October 2008) 4x05
The Princess and the Pear (19 February 2009)4x14
The Critic in the Cabernet (7 May 2009) 4x24
The End in the Beginning (14 May 2009) 4x25
The Gamer in the Grease (2 December 2009) 5x09
The Maggots in the Meathead (7 October 2010) 6x03
martino
10/10
follia 2010 okt. 28. - 13:47:54 10/10
(7196/28805)
én is ilyesmiben reménykedem, de szerintem ne várjunk nagy dolgokat B&B között... sosem volt még olyan, hogy õk csak úgy véletlenül összecsattantak volna egy csókban... :) persze mostanra már nagyon érik az idõ, és mindnyájan ugrálnánk örömünkben, abban biztos vagyok! :)
de az is lehet, amit már korábban említettem, hogy Booth teljes mellszélességgel támogatja valamiben Brennan-t, ami viszont Hannah-nál épp ellentétesen jön ki.

vagy, egy nagyon álmodozós jelenet, amit iszonyúan várok: meghallják a Kiss From A Rose-t, és mindketten ugyanarra gondolnak......................... és akkor lehet tovább álmodni... :D
1/10
martino 2010 okt. 28. - 13:41:43 1/10 Előzmény Zsuu_szav
(7195/28805)
Tájékoztató Depis Fisher Úrral kapcsolatban by IMDb:
The Crank in the Shaft (1 October 2008)
The Princess and the Pear (19 February 2009)
The Critic in the Cabernet (7 May 2009)
The End in the Beginning (14 May 2009)
The Gamer in the Grease (2 December 2009)
The Maggots in the Meathead (7 October 2010)
ezekben a részekben szerepelt.
martino
1/10
martino 2010 okt. 28. - 13:33:59 1/10 Előzmény muveszno.gr
(7194/28805)
Kedves muveszno.qr!

Tehát biológia. Na jó, de az egy származtatott tudomány -a jobbak közül is a legjobb. A kémia, a fizika és a matematika az alapok alapjai. A kémia -akár tetszik Neked, akár nem -három fõ összetevõje egyenrangú. Így az Általános kémia (egy rakás matekkal, fizikával és fizikai-kémiával) nélkülözhetetlen, hogy a ránézésre kisebb területnek tûnõ -egyszerû képletek, világos, kiszámítható folyamatok -szervetlen kémiát, illetve a nagynak és zavarosnak látszó (ráadásul hitet, szerencsét és még több matekot igénylõ) szerves kémiát a megértésen kívül, alkalmazni is tudd, az élet bármely területén.

Ez egy derék monológra kerekedett ki.

Dezoxi-ribo-NukleinSav (DNS), angolul Dezoxi-ribo-NucleinAcid (DNA), vagy a fehérje kötés (a peptid kötés) szerves, szervetlen, vagy általános kémia fogalom?

Élvezettel olvasom a csacsogásaitokat, jó kikapcsolódás ez nekem.
martino
Fél nyolc van, újabb 36 óra kezdõdik.
10/10
pluhildi 2010 okt. 28. - 13:33:50 10/10
(7193/28805)
látom tegnap nagyon eltûntünk :) még én sem nagyon néztem be ide
sebaj, a mai napra megkaptuk a pótlást :)

azért ezt a BFF-et kicsit erõsnek érzem, ilyen rövid idõ alatt, hogy lehetnek sírig tartó barátosnõk????

az elsõ fele nem tetszik, ezek szerint ez a nõ itt fog kísérteni végig? néha fel-felbukkan aztán eltûnik? nem jó ez így...

a másik fele már kicsit jobb, mert mégiscsak fog történni valami B+B között, reméljük jó dolog amire már mindannyian várunk
én bízom benne rajtakapja õket egy félreérthetetlen helyzetben (na nem gondolok én itt olyan komolyra csak mondjuk egy csók elött/közben) és Hannah legalább rájönne, hogy nem csak szükségbõl kerültek anno közel egymáshoz, és neki nem sok keresnivalója van itt....
10/10
follia 2010 okt. 28. - 10:14:25 10/10
(7192/28805)
ugye ezek csak szórakoznak velünk?????! :((

Question: Which episode marks Hannah’s permanent exit from Bones? — Lexie (melyik epizód jelzi majd, hogy Hannah végleg lelép a Bones-ból?)

Ausiello: That’s awfully presumptuous of you, Lexie. The fact is, Katheryn Winnick’s stint as Booth’s lover (and Brennan’s new BFF) doesn’t actually have an end date. “We don’t know how long she’s going to be with us this season,” says Nathan. “We want to keep it open. Hannah’s story is still evolving; we don’t know how we want to wrap it up. And even if she does go away, we want to leave open the possibility that she may come back.”

(ez szörnyen szemtelen kérdés tõled, Lexie. /:))))/ valójában annak, hogy Katheryn Winnick meddig marad mint Booth szerelme (és Brennan új legjobb barátnõje) nincs egy végdátuma. "nem tudjuk, meddig marad velünk ebben az évadban", mondja Nathan. "nyitva akarjuk hagyni ezt az ajtót. Hannah története még alakulóban van; nem tudjuk, hogyan akarjuk lezárni. és még ha el is megy, nyitva akarjuk hagyni a lehetõségét annak, hogy esetleg visszatérjen.")



Question: It’s been a while since we’ve had any good Bones scoops. Do you have any interesting information to get me through the baseball hiatus? —Amy (van valami érdekes info, ami átsegíti Amy-t /a kérdezõt/ a baseball miatti szüneten?)

Ausiello: How ’bout another tidbit about everyone’s favorite character, Hannah. “I’m working on an episode right now where Brennan and Hannah’s friendship is tested,” reveals Nathan. “It relates to something that happened between Booth and Brennan at the end of the Brennan-centric episode. It creates some friction between Booth, Brennan, and Hannah that has to be worked out.” Hmm…any thoughts on what happens between B&B? Hit the comments!

(mit szólnál egy másik aprósághoz mindenki kedvenc karakterérõl, Hannah-ról. "egy olyan epizódon dolgozom épp, amiben próbára tesszük Brennan és Hannah barátságát," mondja Nathan. "ez arra vonatkozik, hogy valami történik Booth és Brennan között a Brennan-centrikus rész végén, ami némi súrlódást eredményez Booth, Brennan és Hannah között - ez vár még kidolgozásra." hmm, vajon mi történik B&B között? dobjátok a kommenteket!)


úúúúúúúú, ezt a súrlódást várom! :) vesszen Hannah!
de nem értem, hogy Brennan és Hannah mióta és fõleg miért ilyen nagy barátnõk hirtelen...? :S kicsit ijesztõ!
10/10
muveszno.gr 2010 okt. 28. - 06:40:39 10/10 Előzmény Tgirl
(7191/28805)
Nekünk Westie-nk van, de már elkéstünk a neveléssel..xD
Próbáltuk mi, kutyaiskolába is járt ENGEDELMESSÉGI tanfolyamra, oklevelet is kapott (megjegyzem, ez nem látszik a viselkedésén minden bizonnyal úgy osztották azt is mint diplomát 1-2 tanárnak..).
Amúgy egy tündéri, szeretnivaló kutyus, csak neveletlen..:D Meg ilyeneket csinált (remélem tényleg múlt idõ), hogy felugrott a konyhai széke és lopott a konyhaasztalról..
10/10
Tgirl 2010 okt. 27. - 21:41:38 10/10 Előzmény boreeester
(7190/28805)
Jaj kiskutya mmm biztos aranyos lehet :) Idõben kezdjétek el majd fegyelmezni és tanítgatni, mert nagyon veszedelmessé tudnak válni már egész korán:P Volt már egy németjuhászunk, bár õ pont okos volt és nyugis, de most van két másik kutyánk , keverékek és nagyon nagyon okosak és olyanokat találnak ki hogy ihaj. Jártunk velük kutyaiskolába, az mentett meg:D (a kertet is...)

Nem olvastam itt napokig semmit mert suli van.
Most megteszem:)
10/10
memari 2010 okt. 27. - 09:37:49 10/10
(7188/28805)
Nov. 1én zárul a szavazás, addig adjunk le jó pár voksot a kedvencünkre! (naponta többször is lehet szavazni, így akár többre is, h mindenki támogathassa kedvenceit) :D

Choose the cover of TV Guide Magazine!
http://tvinsider.com/coverpoll/
10/10
boreeester 2010 okt. 26. - 21:13:05 10/10
(7187/28805)
szerintem kettõtöl otthon vagyok zenekarig..
10/10
muveszno.gr 2010 okt. 26. - 20:53:40 10/10
(7186/28805)
OFF:
ottthoooooonraaa?! otthon vagy holnap?:D látnom kell!!!! :D:D:D

(az elõbb leírt cselekvéssorozat valóban nem jellemzõ :D)

én meg idõközben tök penge lettem az impresszionistákból meg nyálazom reichs könyvét :P és persze várom a coolon tempe nénit :D