Téma: Dr. Csont

10/10
follia 2010 nov. 06. - 09:06:47 10/10
(7305/28805)
azért számomra máig rejtély, hogy miért hívsz meg valakit a beszélgetõs mûsorodba, ha csak a halloween-rõl és egy kempingezésrõl beszélsz vele 6 percben...

szépen csillogott M jegygyûrûje! :)
10/10
follia 2010 nov. 06. - 08:44:42 10/10
(7304/28805)
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 05. - 23:58:39 10/10
(7303/28805)
SPOILER

ú most nem emlékszem Brennan blúzára, de majd holnap megnézem.
Nekem az sok egy kicsit hogy túl "altruista", mindenét odaadja már lassan, és semmije se marad "metaphorically speaking-of course" .
Ezt a napszemüveget, mint szimbólumot is lehetne elemezgetni, hogy mi mindent képvisel az a szemüveg, amit Hannah kérésére csak úgy átad..És ne legyen már ilyen "jókislány", álljon ki magáért..
És kezd elegem lenni abból, hogy Brennan -kezdetben triplán, de most- már hatszor annyit szenvedett Booth miatt, mint fordítva.. igazán összeszedhetnék már magukat HH-ék, és némi emberséggel fordulhatnának már végre szegény pára felé..
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 05. - 23:53:49 10/10
(7302/28805)
Ez annyira tetszik, hogy mindenki Zach-et sajnálja! :) De megértem, én is sirattam :S:)
SPOILER
Szóval Zach mondhatni "rossz társaságba keveredett", a logika rossz irányba vitte, és bûnrészes volt egy az egész harmadik évadon végigvonuló sorozatgyilkos tettében. Nézd meg a 3. évad évadzárót!;)
Ann 2010 nov. 05. - 22:39:18
(7301/28805)
Valaki nem tudna nekem röviden segíteni,hogy mi történt Zack-el....mostanában csak hébe-hóba kapom el a részeket és valami olyasmit láttam,hogy Zack börtönben van vagy hol, mit csinált vagy mi történt????
10/10
follia 2010 nov. 05. - 22:33:59 10/10
(7300/28805)
SPOILER

nekem ebben a részben Brennan és Hannah összenézése volt a csúcs, de abból is inkább Hannah, mert baromira látszott rajta, hogy tudja, Brennan simán eltitkolhatta volna a csontszilánkot, és kb. minden oka meg is lett volna rá. de nem, mert Brennan alapvetõen õszintén kedves és törõdõ - már amikor felfedezi, hogy valamivel törõdni kéne... :) egyébként nekem õ tiszta 6x03-as ajtón kifelé menõs deja vu érzés volt, a szívem szakadt meg, hogy már MEGINT Õ szenved! :(

tiszta fura. olvasom most azt a 22 vagy hány részes fiction-t, aminek nem tudom, mi a címe, de a pszichológiával kapcsolatos. ott Booth úgy akar tartós kapcsolatot, házasságot, családot valakivel, hogy közben a Brennan-nel való partnerkapcsolata és barátsága nem sérül, és nem kell egymás társaságát nélkülözniük - röviden ennyi a lényege. persze ez nonszensz, vagy maximum úgy lehetséges, ha vele jön össze. de ott (bár kicsit eltúlozva) tisztán érzékelteti az író, hogy Booth-nak valóban fontos Brennan (folyton rá gondol, eszébe jut, hogy mit mondana adott helyzetekben, stb.). ami nagyon zavar, hogy itt a sorozatban meg szinte alig van erre utaló jel. elvesztek a tradícionális szokásaik, Booth mára kicsit sincs zavarban, mikor Hannah-val enyeleg Bren elõtt, azt látjuk, hogy mintha kizárólag csak partnerek lennének. szerintem ez ijesztõ az 5 évadnyi elõzmény után! én is kíváncsi vagyok, hogy HH-éknak hogy jut eszükbe újra képbe hozni, hogy egyébként Booth is szereti Brennan-t, nemcsak fordítva - mert a korábbiakkal ellentétben ez most több mint egyértelmû.
<3 Brennan! :)

hoppá, dupla spoiler lett...

ó, és láttátok Brennan blúzát az elején? végre valami normális! utána csak kabátban és köpenyben mutatták, meg a végén abban a rémeskék pólóban, de a fekete blúza határozott haladás a stylistok részérõl!
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 05. - 17:57:49 10/10
(7299/28805)
OFF:

najó ez vicc..hétfõn írunk dolgozatot populációgenetikából egy csomó feladatból, de ez nincs benne a könyvünkben :D Azaz semmi nincs a könyvünkben a pop.gen.ról..:D Bezzeg az alap-bioszkönyvben van...Elõször azt hittem vak vagyok meg hülye, írtam a többieknek, hogy hanyadik oldalon van?, mondják, hogy "nincs benne :D" -jó.

OFF VÉGE
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 05. - 16:15:11 10/10
(7298/28805)
jujj bocsánat :S nézem h mi a spoiler, elolvastam háromszor is..xD leesett, elnézést!

SPOILER:

hát nem tudom, tényleg az kéne, illene Hannah-nak észrevennie, de nem tudom..Szerintem még nem tudja.Most miért lenne neki jó, ha feszíti a húrt meg kínozza Brennan-t? Csak õ járna rosszul ha kibukna Bones-ból, hogy szereti Booth-t..:DD
Persze a "Neked adtam Booth-t, r_banc!"-ot nem komolyan gondoltam, legyen csak Brennanben tartás ne "adja meg" magát a másik csaj elõtt..De ettõl függetlenül nagyon illett volna :D, meg remélem megfordult a fejében...:D
Ebben a részben kevés viccest láttunk Cam-tõl :( meg keveset szerepelt:( Angie meg gömbölyödjön már :P
10/10
zora 2010 nov. 05. - 15:48:41 10/10
(7297/28805)
Hallo, hallo most néztem, te itt spoilereztél egy nagyot! Moderätor, légyszives, ird bele utolag!!!
10/10
zora 2010 nov. 05. - 15:45:43 10/10
(7296/28805)
Köszi! Persze, hogy elég a konyhanyelv!
Shakespeare-röl: szerintem az eredetitöl lesz - Arany v. nem is tudom, ki a mäsik aki forditotta, mert a 2. évados részben (Kelly nevelöotthonos läny, Romeo és Julia idézetet mond Zack...) ott Aranytol volt a forditäs, a végén kiirtäk. ...azt hiszem, ebben volt. Na, mindegy.
Szoval: eléggé lehangolo volt a rész, ugye? Az ötleted, miszerint a képébe kellett volna mondania, hogy: Neked adtam Booth-t!!! - tetszik. Kiväncsi vagyok, Hannah mit lépett volna. Lehet, direkt fesziti a hurt, megnézi, Tempe meddig birja? Märmint Hannah fesziti.
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 05. - 15:40:52 10/10
(7295/28805)
de azért jóóóóó!!! :)))))
Meg öröm nézni Brennan jellembeli fejlõdését..:)<3 Boothnak sem ártana észrevenni..
10/10
pluhildi 2010 nov. 05. - 15:09:39 10/10
(7294/28805)
nem is tudom az elsõ hozzászólások alapján bele akarjak nézni ebbe a részbe?????? úgy láttam máshol sem voltak elragadtatva tõle, kíváncsi leszek a nézettségre....
a Hannah Booth enyelgés gondolatátós is hányingerem támadt, pedig még nem is láttam... ajaj... nem ez lesz a kedvenc részem azt tuti
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 05. - 14:23:25 10/10
(7293/28805)
Tudom, mit akartam még!
Szerintem nem sok, de szerintetek van valamennyi esély arra, hogy amit a gyilkos csajszi a parkban énekel a gitárral az egy valódi szám? próbáltam keresni a szöveg alapján, még nem találtam. Ha esetleg valaki megtalálja/tudja/ismeri, akkor lenne olyan kedves és berakná? :)
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 05. - 14:21:09 10/10
(7292/28805)
remélem tudtam segíteni. angol felirat van már ilyenkor amúgy? mindjárt meglesem..
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 05. - 14:18:49 10/10
(7291/28805)
Fúúh. Hát. Belenézek abba a részbe még egyszer, de felirat nélkül nem sokat értek abból én se.
Valami olyasmi, hogy Hannah-nak azt mondták, hogy nem nagy dolog, reggel hazamehet, erre mondja Brennan, hogy az nem lenne jó ötlet, mert a combcsont (végén gondolom) keletkezett valami hajszálrepedés (és erre valami mást mondott az orvos, hogy nem olyan fontos, de ezt nem értem) és hogy ha elmenne Hannah és rosszul terhelné a lábát, akkor az a kis szilánk (nevezzük így..) elmozdulna, elvágná a combartériát (vagy ami ott van..), Hannah pedig elvérezne és meghalna mielõtt bárki is rájönne mi történt. Gondolom mivel nem nyílt, nem látnák hogy vérzik, hanem belsõ vérzés lenne. Ez most csak ilyen nagyon konyhanyelvi és szakszerûtlen fordítás, de azt hiszem, mint inkompetensek a témában, ennyi elég nekünk :D majd felirat után pontosítunk :D
Most hogy nézem, nekem nem is az tetszik, hogy Booth megköszöni, hanem elõtte amint a két nõ egymásra mosolyog.

Úú és nagyon kíváncsi leszek, hogy a feliratnál vajon lefordítják a Shakespeare-t vagy megkeresik-e az eredeti magyart. Hát csak..:D
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 05. - 14:06:45 10/10
(7290/28805)
SPOILER ALERT

hát ide jócskán kelleni fog majd a felirat..:S:D
Maga az "ügy" most annyira nem tetszett, lehet mert nem is értettem teljesen. De jó volt mikor mentek abba a parkba és lenyúlta az a fazon Brennan karkötõjét meg elõhúzta a rózsát a füle mögül, meg mikor megijedtek a Shakespeare-tõl (hééé Shakespeare nem érettségi tétel idén..:-/ ). Az meg tökre tetszett, hogy Sweets Shakespeare mûveibõl idézve beszélt a "szoborral", nagyon eredeti, kreatív megoldás :)
És még "jó", hogy írtam, hogy remélem nem lesz sok Hannah..hát "nem" is volt, csak kb végig enyelegtek Booth-szal.. és megint Brennan volt, aki feláldozta magát..Megint õ tett jót, meg a végén is, hogy nekiadta Hannah-nak a szemüvegét..Ami amúgy aranyos volt, meg is hatódtam, csak hát a körülményekre való tekintettel még se tetszett annyira :D Nekem totál az jutott eszembe, mikor mondta Hannah, hogy adja neki a szemüvegét, meg hogy miért nem hozott neki valamit, hogy a képébe kellett volna vágni, hogy "Neked adtam Booth-t" és még egy BITCH-csel megtoldani..:D Ja a balett-tanár is jó volt, mikor majdnem nekiment Brennan-nek. Meg mikor Brennan mondta Hodginsnak hogy legyen hulla és körbevágta körülötte azt a fóliát és Hodgins bezuhant alá, annyira nevettem, azt hittem én a székrõl esem le..:D És jó volt látni Arastoo-t <3 ^^ Najó, így összességében megint ott vagyok, hogy tetszett..:D
estére szerzek feliratot..:D
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 05. - 11:37:54 10/10
(7289/28805)
én még csak most töltöttem le :D
kidolgoztam petõfi ars poeticáját meg most elmegyek ebédelni és akkor utána én is belevetem magam! remélem jó lesz és nem lesz sok hannah :D
10/10
zora 2010 nov. 05. - 09:11:11 10/10
(7288/28805)
Megnéztem a 6x05-öt. SPOILER!!
Valahogy olyan semmilyennek tûnt, így, felirat nélkül. Lehet, mert az én szájízemhez túl sok volt benne a H&S kettõs? Ezek túlságosan jóban vannak. HH már igazán kitalálhatna valamit ellenük.
Azért kérek egy kis fordítási segítséget. Mi volt az, amit Tempe a röntgenfelvételen észrevett és amivel - ha jól értettem -, megmentette H. életét?
Amúgy az a "Köszönöm" Booth-tól volt a rész csúcspontja.
10/10
zora 2010 nov. 05. - 07:30:08 10/10 Előzmény pluhildi
(7287/28805)
Köszi! Édes!
10/10
dr.szöszi92 2010 nov. 04. - 22:09:59 10/10
(7286/28805)
jezusom.:D elõször csak azt láttam h gyereeket akarsz..-namondom a lilla nem velem egy idõs?? h akarhat gyereket??:DXD de aztán továbbolvastam:D és igeeen énis szeretém látni brent anyaként..és persze bootht apaként:D olyan édik lehetnének:D:D