Téma: Dr. Csont

1/10
martino 2010 nov. 26. - 06:36:52 1/10
(7585/28805)
Drága barátaim!

Két-három naponta bekukkantottam ide, de oly elkeseredett hangokat hallottam, hogy ebben a bostoni hidegben nem volt kedvem fanyalogni Veletek. Csak olvasgattalak Titeket, néha szomorkodtam, néha jókat nevettem, csak úgy voltam. Talán 3 napja nem voltam, így elkezdtem olvasgatni és ekkor belefutottam fiennes62-be. Kénytelen voltam valamilyen dörgedelmes választ adni, talán még a végére egy irgum-burgum belefért volna, bár lehet, hogy ez már erõs lenne?
Eltelt 3 hónap alatt néhányotok meggyûlölte a Booth karaktert, ugyan már, nem vagytok nagyon elfogultak. (Akinek nem inge ne vegye magára...)
Üdv mindenkinek: martino
10/10
memari 2010 nov. 25. - 21:47:20 10/10
(7584/28805)
drága martino!

örülünk, h életjelet adtál magadról.
ha teheted, gyakrabban is oszd meg velünk véleményed (remélhetõleg már nem találkozol olyan stílusú hozzászólásokkal)
10/10
follia 2010 nov. 25. - 20:19:59 10/10
(7583/28805)
bevallom õszintén, nekem elsõre fura lenne, ha ezek ketten összejönnének... :))) mármint: a 4x26-ban nagyon édesek házaspárként, de pl. a 100. részben olyan érdekesek együtt... persze hozzá tudnék szokni, csak elsõre szerintem akkor is fura lenne. :)


Ildi, kezd leesni, amit tegnap írtál, hogy Booth csak magát és másokat gyõzködi azzal, hogy boldogok Hannah-val. biztos mélyen érintette, mikor a 100. részben Sweets mondta nekik, hogy nem ártana elgondolkodniuk, hogy miért nem volt normális, hosszú távú kapcsolatuk senkivel azóta, hogy találkoztak egymással... most bizonyít... :S
(belenéztem kicsit, aztán pont akkor elemezte Sweets a témát. :) )
10/10
follia 2010 nov. 25. - 20:09:36 10/10
(7582/28805)
i'll call a cab... xD
10/10
boreeester 2010 nov. 25. - 19:46:08 10/10
(7581/28805)
örömmel látom, hogy visszatértél! mesélj, mi történt veled? pont valamelyik nap gondolkodtam azon, hogy ezer éve nem voltál fórumon!
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 25. - 19:29:42 10/10
(7580/28805)
Ami azt illeti, én biztos nem mondanám el úgy, hogy mit érzek, hogy azt látom, esélytelen. Ilyen szempontból a "halkan magamban szenvedõs"-típusba tartozom, meg sokan vannak ezzel így.
De mivel Brennan Brennan, és vele kapcsolatban nem lehet általánosítani.. nem tudom. Nagyon kíváncsi vagyok...
OFF
Amúgy nem rég jöttem haza biosz OKTV-rõl, hát agyleszívás a köbön, ide minimum olyanok kell menjenek, mint Zach meg Hodgins...A tavalyi könnyebb volt, vagy pedig most vagyok sokkal hülyébb mint 1 éve. Elszomorít.
10/10
follia 2010 nov. 25. - 19:12:33 10/10
(7579/28805)
drága Martino,
hát visszatértél?? :)
írj nekünk is valamit, ne csak annak, aki szóra sem érdemes. (tudom, bunkó voltam)
mi újság veled?
1/10
martino 2010 nov. 25. - 18:47:00 1/10
(7578/28805)
Kedves fiennes62! Drága barátom!

Bocsáss meg nekem, azért, mert így ismeretlenül megszólítottalak, sõt barátomnak tiszteltelek!

A véleményed idevaló, a stílusod nem.

Próbálj meg a magyar nyelv széles választékából -akár segítséggel is - egy olyan magyar nyelvi mondatot (alany, állítmány, tárgy, jelzõk, határozószavak mondjuk ebben a sorrendben) létrehozni, amely a véleményedet tükrözi, de a stílusa és hangneme nem alpári, káromkodó, pocskondiázó, hanem megfelel egy 21.századbeli, a magyar nyelvet tisztelõ embernek.

Szidni, útálkozni, gyûlölködni, lehet, -bár nem szép dolog - de csak stílusosan (lásd. Kossuth Lajos, Széchenyi István, Arany János, Petõfi Sándor, Móricz Zsigmond).

A véleményeddel egyetértek, a stílusodat megvetem.
martino
10/10
memari 2010 nov. 25. - 17:07:41 10/10
(7577/28805)
úgylegyen, mármint a lebeszélés
10/10
pluhildi 2010 nov. 25. - 17:02:11 10/10
(7576/28805)
HÁT EZ AZ!!!!!!
melyik kezembe harapjak?????
:))))))

na jó persze ha ezt meg is pendíti, Booth még lebeszélheti róla nem??? remélem!!!!!
egyelõre még csak ott tartunk hogy hátha ezt a szálat akarja követni, még nem értünk el oda, hogy ez meg is történik, ne is történjen meg....
10/10
memari 2010 nov. 25. - 16:52:00 10/10
(7575/28805)
oké, h ha nem dolgoznak együtt, akkor lehetnek 1 pár - szupi, de akkor kivel dolgozna????
épp azon alapult a történet, h õk együtt dolgoznak és a kis plusz közöttük

nem tudom, h akarom-e, h ne dolgozzanak együtt :S
10/10
pluhildi 2010 nov. 25. - 16:48:15 10/10
(7574/28805)
valami olyasmit írtak, hogy az amit tesz Bren az törést okoz Hannah-val való kapcsolatában
hogy mi lesz Booth-al fogalmam sincs.....
bár gondolom neki is lesz konfliktusa Hannah-val
10/10
pluhildi 2010 nov. 25. - 16:46:20 10/10
(7573/28805)
amit írsz az legszebb álmaimban jön elõ :)))

de én már nem merek ilyeneket remélni, mert a tapasztalat sosem ezt mutatja.... így ezeket már sokszor ha nem is zsigerbõl de egy kis gondolkodás után kizárom (de azért szeretném:))))

meg azért titkon a munkaügyi szakítás :)) mögött remélhetem, hogy mivel párként nem engedné az FBI hogy együtt dolgozzanak, ha nem dolgoznak együtt lehetnek egy pár ....
If we don't work together anymore, we can have sex... (ugye?)
10/10
follia 2010 nov. 25. - 16:34:46 10/10
(7572/28805)
nekem azért nem annyira egyértelmû, hogy a "szétválasztódást" (vagy ahogy te írtad, és röhögtem: szakítás - munkaügyileg :))))))) ) választja Bren. az érzelmei takargatása eddig nagyszerûen ment neki, és emiatt nem volt gond, hogy azóta is együtt dolgozik Booth-thal, mióta belépett a képbe Hannah. a 100. rész után szerintem sokkal neccesebb volt együtt dolgozniuk, de Brennan mégis nagyon szerette volna, ha partnerek maradnak, szóval most, ha még ráadásul az is realizálódik benne, hogy szereti Booth-t, logikusan gondolkodva nem fogja õ maga megszakítani a jelenlegi - elég szerény szintre került - kapcsolatukat. persze, tudom, a normális embereknek a kényelmetlenségek miatt ez a legkézenfekvõbb megoldás, de szerintem az ilyenek a 100. részben nem merték volna benyögni, hogy *akkor ugye maradunk partnerek attól függetlenül, hogy enyhén kellemetlen a köztünk lévõ helyzet?*. (borzasztóan fogalmaztam, de remélem érthetõ)

nekem a legszimpatikusabb lépés Brennan-tõl az lenne, ha szépen elmondaná Booth-nak, hogy többet érez iránta, mint amit magának eddig be mert vallani, és hülye volt, hogy a 100. részben elutasította, mert bár akkor félt, de azóta rájött, hogy igenis õ is változik, viszont látja, hogy Booth jelenleg jól érzi magát Hannah-val, ezért talán nem a legalkalmasabb pillanatban hozta elõ a témát, csak õt mégis zavarja, hogy már a barátságuk sem a régi... a válaszadás joga Booth-é. :)

de azt se felejtsük el, hogy ebben a részben állítólag lesz egy kényelmetlen "édeshármas" jelenet, ami miatt Bren konfrontálódik Hannah-val. (vagy talán Booth is, erre már nem emlékszem pontosan SN szavaiból) ezek alapján nagyon merész lépést kell tennie Brennan-nek... xD

én esetleg úgy képzelem el a rész végét, hogy Booth-nak döntenie kell a két nõ között. nem feltétlenül úgy, hogy ott vannak mindhárman, izgalmasabb, ha nem sürgetik, hanem magától megy vagy egyik vagy másik után.
10/10
pluhildi 2010 nov. 25. - 15:12:54 10/10
(7571/28805)
nagyon tetszik a levezetésed, nem írsz belõle egy jó kis sztorit? :))))

az az igazság, hogy ez a szétválós dolog azért is üthetett másoknak is szöget a fejükbe (többek között nekünk is) mert ugye a szünet elõtti utolsó részrõl még vannak információink, de ha jók az emlékeim akkor a szünet utánról még nincsenek, csak epizódcímek és egy eljegyzés/felkérés/lánykérés.

JÓL EMLÉKSZEM???

és ha nincsenek információk akkor azt sem tudjuk, hogy az azt követõ részekben együtt lesznek-e még vagy sem, könnyebb lenne ha ezt már tudnánk...

egyszóval még minden olyan homályos mi lesz februárban így meg találgatunk, kombinálunk... ami valahol izgalmas is...
10/10
zora 2010 nov. 25. - 13:40:13 10/10
(7570/28805)
Elõször is, napszemüveg:
Az lenne szép, ha Booth-nak feltûnne Hannah fején, aztán megtudja hogy került oda, és vesz egyet ajándékba Tempének. :-)
A "szétválásuk": Megmondja Cam-nek, vagy Hacker-nek - vagy bárkinek -, hogy mást akar társnak, erre mindenki kiakad. FBI-os szokás szerint dilidokihoz küldik, ott pedig bevallja Sweets-nek a dolgot (hogy szerelmes), aki persze nem adhatja tovább, viszont a pszichológiai jelentésébe azt írja, hogy javasolja a pár szétválasztását, így aztán már senki nem nyaggatná Brennant. És így végre rájönne Booth, hogy hiányzik neki. Mert azért így is naponta jópár órát találkoztak.
Ja, valaki már feszegette, hogy mit csinál S&H az ágytornán kívûl? Mert erre való utalást még nem láttam. Brennel mindent csinálhatott és csinált is (ágytornán kívûl...), utazás, társaság, barátok, tánc, beszélgetések, családi programok..., tehát ebbõl a szempontból jó lenne a szünetelés.
Majd meglátjuk.
10/10
pluhildi 2010 nov. 25. - 13:28:28 10/10
(7569/28805)
valakinek mindig útban volt/van(/lesz) érdekes módon más sorikat nem nagyon pakolgatnak...ez van

tegnap nem jártam erre, de azért látom feszegettétek a cliffhanger részünk végkifejletét

én most már úgy vagyok vele, hogy számomra egy partnerség felbontás a reálisabb végkifejlet legalábbis annak kezdeményezése Bren részérõl

valahogy úgy képzelném, hogy bevallja érzéseit Booth-nak és azzal együtt "szakít" is vele (munkaügyileg)
aztán persze más kérdés, hogy Booth hogy viszonyul hozzá, de ha így lenne ez tuti, hogy a rész utolsó másodperceiben történik meg és már csak a nagy szünet után fogjuk megtudni, mi lesz erre a reakció a többiek részérõl
munkusz 2010 nov. 25. - 12:50:39
(7568/28805)
Sziasztok!

Láttátok már, hogy a valóvilág miatt megint abbahagyják a sorozatot?
Nem értem én, hogy miért nem teszik másik idõpontba, ha vagy a Gyõzike vagy a valóvilág miatt "útban" van....
10/10
follia 2010 nov. 24. - 17:57:34 10/10
(7567/28805)
és az a gáz, hogy Hannah ezzel jelen pillanatban is tisztában van... uh, nem irigylem a karaktert!
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 24. - 17:15:35 10/10
(7566/28805)
miért nem vesz magának újat? Miért nem szerez új pasit? ----> szemüveg~Booth :D
Ja Hannah visszaadhatná: "Temperance, itt a szemüveged, jó szolgálatot tett, de rájöttem, ez sem az enyém."