Téma: Dr. Csont

10/10
pluhildi 2010 nov. 22. - 11:50:02 10/10
(7525/28805)
úgy tûnik (talán) nem sikerül Hannah-nak összejönnie Parkerrel

(talán) SPOILER

Just who on Bones is getting engaged in February? Since it comes after the big Dec. 9 show that opens up Brennan emotionally, and it comes after Booth's new girlfriend fails to get along with his son, doesn't it have to mean ... Please, please, please.

remélem ez az info nem megvezetés, de úgy tûnik lesz abban a próbálkozásban 1-2 kellemetlen momentum
gonoszkodás, de ennek örülök :)
10/10
pluhildi 2010 nov. 22. - 11:37:56 10/10
(7524/28805)
remélem, hogy csak a csodát keresi és ez a sok próbálkozás csak erre van de végül rájön arra, hogy abban amit mûvelnek nincsen semmi csoda :)
én nem érzem, hogy Booth szeretné ezt a lányzót, valahogy olyan erõltetett az egész kettõjüket között, semmi természetes reakciót nem látok, még ha mosolyog akkor sem, próbálkozik, de nem megy neki


ha ezt tényleg jól látom/érzem az csak abban erõsít meg megint, hogy David marha jó színész
10/10
follia 2010 nov. 22. - 10:39:22 10/10
(7523/28805)
hogy az állatkínzós témát jegeljük, elmesélem, min járt az agyam ma reggel. (tudom, kezd úgy tûnni, hogy az életem problémamentes, és a legnagyobb rejtély, amit meg kell oldanom, az Brennan és Booth kapcsolata, de neeeem, ez inkább figyelemelterelés és a kreatív gondolkodásom fejlesztése. :) )
szóval: az évad elején mindenki azzal jött, hogy Booth CSAK féltékennyé akarja tenni Brennan-t Hannah-val. az már a 2. résznél kiderült, hogy ennél kicsit többrõl van szó, de nekem csak most esett le, hogy ez a hülye Booth tényleg szeretheti Hannah-t, ha fontosabb az a + félóra, amit vele tölthet (lásd: elõzõ rész), és Booth természete amúgy sem olyan, hogy valamibe, amit nem gondol komolyan, ennyi érzelmet és energiát belefektessen. tartok tõle, hogy tényleg beleszeretett. vagy csak "crappy sex", vagy próbálkozik, és keresi a csodát... :((((



Booth: Here we are, all of us, basically alone, separate creatures, just circling each other, all searching for that slightest hint of a real connection. Some look in the wrong places, some just give up hope because in their mind they’re thinking “Oh there’s nobody out there for me.” But all of us, we keep trying over and over again. Why? Because every once in a while… every once in a while, two people meet and there’s that spark. And yes, Bones, he’s handsome and she’s beautiful and maybe that’s all they see at first, but making love… making love…that’s when two people become one.

Brennan: It is scientifically impossible for two objects to occupy the same space.

Booth: Yeah, but what’s important is we try. And when we do it right, we get close.

Brennan: To what? Breaking the laws of physics?

Booth: Yeah, Bones. A miracle.



nem hiszem el, hogy tényleg ilyen könnyen feladta a reményt, és továbblépett!
kabala 2010 nov. 21. - 19:04:48 Előzmény muveszno.gr
(7522/28805)
Hát, nem tudom! Egyszer láttam a tv-ben valami állatvédõ mûsorban, ahogy nyuszikákat a nyakuknál fogva kalodába zártak, egy csövet dugtak a szájukba, mint egy szipkát, az orrukat befogták és csak a csövön keresztül tudtak levegõt venni. Ez még nem lett volna baj, de a csõbe égõ cigit tettek, így minden szapora kis lélegzetvételükkel cigifüstöt szívtak be. Persze anélkül, hogy közben rendes levegõhöz jutottak volna. Vagy amikor ugyanilyen kalodában voltak sorban és a nyitott szemükbe csöppentettek valami kozmetikai szart. Aztán amikor kisegereket kennek be napozókrémmel, aztán kiteszik szegénykéket valami rohadt erõs UV-sugarakat is kibocsátó lámpa alá és azt nézik, mikor ég le róluk az összes bõr! Én ilyeneket sosem tudnék megcsinálni. Akkor már inkább a gyors halál, mint ezek a szadik.
10/10
follia 2010 nov. 21. - 13:11:32 10/10
(7521/28805)
kínai kaja - papírdobozból. hangulatos. :) már csak egy kis Bones hiányzik mellé...
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 20. - 21:08:13 10/10
(7520/28805)
rovarokat se bántok, KIVÉVE a szúnyogot...-.- de az nem állat :D az egy szemét dög.
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 20. - 21:03:30 10/10
(7519/28805)
Igen, és ez borzasztó, ugyanakkor egy nagyban vitatható téma is, hiszen kutatás és kísérletezés nélkül nincs haladás... Mondjuk nekem nem is magával a kísérlettel van problémám, azt meg is csinálnám, viszont semmivel sem tudnának rávenni, hogy elvegyem egy élõlény életét.
kabala 2010 nov. 20. - 20:58:34 Előzmény muveszno.gr
(7518/28805)
Egy átlagember el sem tudja képzelni milyen kegyetlen tortúrákat kell kiállniuk élõlényeknek az emberi kísérletek során. Legyenek azok orvosi, vagy kozmetikai kísérletek. Iszonyatos, döbbenetes kínokat.
10/10
follia 2010 nov. 20. - 20:19:09 10/10 Előzmény muveszno.gr
(7517/28805)
OMG, ez rémes! szegény patkány! :((((
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 20. - 18:11:42 10/10
(7516/28805)
OFF

Ma volt szerencsém látogatást tenni a szegedi tudományegyetemen, elõttem fejeztek le egy élõ patkányt, egy másikon "agymûtétet" hajtottak végre. Ezen élmények után érzem, a lelkivilágom megállíthatatlan romlásnak indult. Emellett találkoztam igazi Zach-féle doktoranduszokkal meg 1-2 Hodgins-féle ürgével. Az Acapella cukrászdában engedtünk az élvezetek csábításának, és még puncsot is vettünk :P:D
Mellesleg. Fogalmam sincs, hogy gyilkolhat meg bárki egy másik élõlényt, hisz ez még tudományos célzattal egy patkányon is borzalmas volt.

OFF VÉGE

Hát remélem fellendül egy kicsit a Bones, de azt is, hogy nem sokáig húzzák-nyúzzák már BB kapcsolatát..
10/10
boreeester 2010 nov. 20. - 10:48:16 10/10
(7515/28805)
http://www.sorozatjunkie.hu/2010/11/20/a-fox-is-felboritja-a-midseason-t/#comments

ezek egész jó hírnek tûnnek, ugyanis a FOX átrendezi a mûsorsávjait, így a Bones elé beteszik aZ American Idol-t, ami ugye viszonylag nagy nézettséggel megy, tehát valószínûleg ezzel a Bones is nézõket fog nyerni. Ez mindenképpen jó, hiszen egyre több esély van így a folytatásra, de B&B téren vajon ez mihez vezethet? :P
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 19. - 22:18:47 10/10
(7514/28805)
Tulajdonképpen ebben az évadban még csak akkor volt normális, mikor Angie-nek gratulált a babához..Végre látszik, hogy igazi férfi! :D
10/10
follia 2010 nov. 19. - 22:16:23 10/10
(7513/28805)
ha pompomlányok lennénk, írhatnánk egy "bunkó Booth" indulót! úgy röhögök azon, amiket írtok róla! :))))))))))

egyébként minden elismerésem az íróké: 5 évadon keresztül nem volt az a tett, szó, bármi, ami miatt Booth csak egy kicsit is ellenszenvessé vált volna, ebben az évadban meg már az elsõ résztõl kezdve seggfej...
10/10
muveszno.gr 2010 nov. 19. - 20:41:41 10/10
(7512/28805)
SPOILER

Ja akkor tényleg németül beszélt...
Csak mert furi volt,h nem értettem, olyan volt, mintha kínaira váltott volna :D aztán gondoltam, h lehet h német, mert olyan hangzása volt, de nem tekertem vissza külön érte.

Booth-t a végén azt hittem t_kön rúgom. Hogy lehet valaki ekkora tahó, hogy megkéri Bren-t hogy "fedezze", mert szexelni akar a csajával? uhh, de sötétek a férfiak...

Elsõ gondolatom az volt hogy "Na én se eszek több csokit." A végére persze meggondoltam magam, nincs az a gyilkosság, ami elválaszt engem a Csokitól (L)

Cam édes volt meg végre itt van Nigel-Murray is (L) Annyira imádom ezt a srácot, olyan okos meg cuki meg naggggyon tetszik :D:D Megkockáztatom, hogy jobb, mint Sweets :D Booth meg egyértelmûen a legalja most mindennek...

Hodgins tényleg cuki volt, én meg végigszakadtam ahogy Cam meg Brennan ujjongott :D Nagyon meggyõzõre sikerült..xD:D:D Édesek voltak..:) Olyan arcokat vágtak be emellett..:D mindenki.. :D

---------------

Erre a "Bones vége" közleményre csak annyit tudok mondani, hogy "This is the reason why civilization declining." -majdnem-brennan-nyomán.
10/10
R.ka 2010 nov. 19. - 18:14:50 10/10
(7511/28805)
A próféta szóljon belõled :)
10/10
zora 2010 nov. 19. - 15:51:49 10/10
(7510/28805)
"Nálunk bevált" ... Remélem, S&H-näl nem välik be...:-(
10/10
R.ka 2010 nov. 19. - 14:43:27 10/10
(7509/28805)
Én igenis megettem egy csokit a mai rész közben :) Nem bírtam ki :)
Brennan kockás felsõje tényleg nagyon csini volt.
Sajna még angol feliratot sem találtam, de jól értettem, hogy Mr. Nigel-Murray "eltapsolta" az egymillió dolcsiját? Világkörüli út, stb. Aztán mondta, hogy még a memóriája a régi. Egyébként egész érthetõ volt, leszámítva persze a scientific mumbo-jumbo-t. A vége tényleg poénos volt, ahogy megpróbálták a meglepettet játszani. Persze Hodgins sem hülye, egybõl lejött neki, hogy színlelnek. És Angie-nek igaza volt, Brennant leszámítva mindenki magától jött rá. Asszem Follia írta, hogy Booth bunkó volt, hát tényleg. Szóval azt a 15-20 percet kibírta volna, legfeljebb hamarabb lelép. Ha minden kötél szakad, Hannah is odamehetett volna, úgyis befogadták már :( Összességében aranyos rész volt.

Egyébként a jövõ heti Parker-Hannah találkozóval kapcsolatban ellentmondanék nektek. Én is voltam anno hasonló szituban. Amikor megismertem a pasim gyerekét már együtt voltunk jópár hete. És nálunk is volt egy harmadik felnõtt, egy közös barát, akit a kicsi is ismer, hogy lazább legyen a hangulat. Nálunk bevált :) Szerintem nem valószínû, hogy lesznek kellemetlen kérdések Parker részérõl, mert akkor biztos bevágtak volna néhány kínos pillanatot a promoba. Majd meglátjuk :)
10/10
follia 2010 nov. 19. - 11:47:11 10/10
(7508/28805)
szerencsére ez engem nem érint. :)
10/10
follia 2010 nov. 19. - 11:46:47 10/10
(7507/28805)
biztos kiküldetésen, mint ahogy a mostani részben is... szerintem Booth eddig direkt rejtegette Parker elõl. vagyis én a helyében ezt tettem volna. no, és ez minek a jele? bizony annak, hogy nem biztos a döntésében/szégyelli azt... hát igen. van is mit.
10/10
zora 2010 nov. 19. - 11:32:12 10/10
(7506/28805)
Fura, hogy csak most találkoznak, elvileg kb 2 hónapja együtt laknak, Parker minden 2. hétvégét az apjával tölt... Hol volt ezeken a hétvégeken Hannah?