Téma: Dr. Csont

10/10
boreeester 2010 dec. 04. - 17:00:25 10/10
(7845/28805)
köszi! :)

itt a link, egy kicsit twitterinterjút is csináltak Emily-vel (márlinkeltem, kb 30 hozzászolással ezelõtt. xD) úgy tûnik most õ lett a felkapott intejúalany, emlékeztek, tavaly állandóan Boothszal csináltak interjúkat! :D
http://bonesspoilers.blogspot.com/2010/12/conference-call-tweets-emily-deschanel.html
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 04. - 16:29:47 10/10
(7844/28805)
odáig nem jutottam, hogy belegondoljak egy gyémántgyûrûvel rendelkezõ személy anyagi helyzetébe :D de tételezzük fel, hogy Afganisztánban találta a gyûrût és valójában nem telik...:D

Amúgy mibe, hogy Hannah a teste miatt nem akar gyereket? Mert most értitek.. attól még, hogy szülsz saját gyereket, fogadhatsz örökbe...
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 04. - 16:27:57 10/10
(7843/28805)
esetleg nem tud mit kezdeni a zokogó nõvel? nem lenne újdonság még booth-tól sem, hisz így zokogni õ sem látta még..legalábbis szív-ügy miatt..
fú én egyre kíváncsibb vagyok..Amúgy tuti Sweets is valami kulcsember lesz ebben a pszicho-dumával..
10/10
follia 2010 dec. 04. - 16:22:07 10/10
(7842/28805)
azért még csak megnéztem a promot is újra... :) baromira el fogok késni megint...

szóval, szerintem Booth az, aki elkapja, nekem a mozgása szembetûnõ, tiszta booth-os.

szerintem jövõ hétig még ahányszor megnézem, annyiszor kezdenek el potyogni a könnyeim Brennan láttán... heart-crushing! :(((((((((((((
és még egy kis belemagyarázás: mondom én, hogy azon kezd el végül zokogni, amit Booth mond neki. jó-jó, tudom, nem biztos, hogy ebben a sorrendben fogják leadni a jeleneteket, de elõször ugye könnyes szemmel mondja, hogy elvesztegette az esélyét, utána némán le van hajtva a feje és Booth megbánással néz rá, aztán zokog, és Booth már rá sem néz = bûntudat a válasza miatt??
10/10
follia 2010 dec. 04. - 16:13:42 10/10
(7841/28805)
tényleg szééééép, lájkoltam!
10/10
follia 2010 dec. 04. - 16:11:41 10/10
(7840/28805)
ezek a legofigurák de édesek! :)
óóó, tényleg, boldog névnapot, Bori!

hú, kicsit sok az info most, hogy egy szuszra végigolvastam mindent...

annak örülök, hogy úgy tûnik, Brennan vallomása nem csak álom lesz! de ha belegondolok, durván kényelmetlen lesz neki, ha Booth visszautasítja majd, vagy egyszerûen csak próbálja figyelmen kívül hagyni a szavait és a viselkedését. :( durvább, mint Booth számára Bren hátrálása a 100. részben. és ez így nem fair!

yeah, a Sírásó visszatér a januári részben!!! :) VÉGRE történik is valami. :)

Emily most nagyon sokat elárult ebben a konferenciabeszélgetésben, kíváncsi vagyok, mikor hallunk róla legközelebb... azért remélem, nem tûnik el nagyon.

Lilla, vicces volt, amit írtál, hogy "már Parker-ben" sem bízhatunk... xD tök ugyanez jutott eszembe!!! csak hát szegény gyerek sem tehet róla, hogy Hannah valamivel fel tudta kelteni az érdeklõdését... még gyerek, és bár ösztönös, de nem következetes (úgy értem: ha én zsigerbõl nem bírok valakit, annak ellenére is a megérzésemre hallgatok, hogy a másik próbál jófej lenni... :) tudom, ez nem a legjobb magatartás mások felé, de Parker-tõl most igazán ezt vártam volna. sõt, még többet! xD)

nehogy már tényleg Booth és Hannah között történjen az eljegyzés!!! uh, belegondolni is hátborzongató!

szerintem HH-ék már sejthetik, hogy lesz 7. évad, ezért "szívatják" Brennan-t... meg minket. különben a 13. részben már nem Hannah-n lenne még mindig a hangsúly (egyébként ez az infod honnan van, Ildi?), hanem BB-n, nem?

terveimmel ellentétben az eheti részbõl még mindig csak az elsõ 6 percet láttam egybefüggõen, de este már tényleg sort kerítek rá, most megint megyek el... :( az nagyon vicces, hogy Sweets mekkora izgalommal kérdezi, hogy Bren-Han magánéleti ügyet akar vele Booth megosztani? :)))

tényleg jó kérdés, hogy Hannah honnan tudja meg, hogy Brennan kitárulkozott Booth-nak... szerintem Bren simán képes elmondani neki! :D

még biztos akartam írni pár dolgot, de rohannom kell.

ui.: Lilla, szerintem akinek gyémántgyûrûre telik, annak mosogatógépre is... xD de tényleg találó a példád!
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 04. - 16:01:20 10/10
(7839/28805)
ez olyan szép, egyik bones-os videó alatt volt : http://www.youtube.com/watch?v=M-6S1mGAS3Y
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 04. - 15:49:39 10/10
(7838/28805)
:D ok :D

Ja nézzétek, a promot még egyszer, írták alatta kommentbe, hogy 0.12-nél figyeljétek Hannah fejét meg Booth is mintha kicsit zavarban lenne. Mi van ha mondjuk Angela vagy Hodgins hozott fel valamit a közös múltból mert nem tudták hogy Hannah nem tudja..? és ez eredményezi a konfliktust?
10/10
boreeester 2010 dec. 04. - 15:36:32 10/10
(7837/28805)
köszönöm! :D
btw. Lilla nézd a Castle-t, mert nagyon úgy tûnik, h a pillanat, amit mindanyiran vártunk a Bones-ban, hamarabb fog bekövetkezni a Castle-ben! *.*
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 04. - 15:34:33 10/10
(7836/28805)
Te jó ég, én nagyon nem vagyok képbe naptár-ügyileg. Drága Bori, nagyon boldog névnapot kívánok!! :))))))
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 04. - 15:30:17 10/10
(7835/28805)
Voilá, az év mottója:
"WHEN I SEE BOOTH WITH BRENNAN, I SEE A CONNECTION. WHEN I SEE HIM WITH HANNAH, I SEE "COME ON BARBIE, LET'S GO PARTY."
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 04. - 15:03:56 10/10
(7834/28805)
Ami azt illeti, én Booth-tól már nem várok sokat, max annyit, hogy hazaviszi, esetleg meghallgatja majd közli vele, hogy sajnálom, de itt van nekem az én gyémántgyûrûm jajj dejó nekem! Te meg lépj túl, én is azt tettem.
Én semmiképp sem várok nagy ölelkezõs "egymásratalálós" jelenetet. Az most hülyén is jönne ki Boothtól, hogy eddig ugye "Hannah,Hannah", aztán Brennan vall és hirtelen elhagyja Hannah-t meg akkor Brennannel lesz? Hát hülyén jönne le...
Viszont :D nagyon hiányzik nekem egy BB kiss, nem láttunk már igazit majdnem egy éve, szóval most annyi lehetne hogy Bren esetleg megcsókolja -olyan 100. rész feeling persze- és Booth löki el, hogy mit képzel, õ Hannahval van és "szereti".. de ahogy elmenne lehet gondolkodna ezen VAGY lehet elmondaná Hannah-nak, hogy ez történt--->conflict...(hogy máshogy tudná meg hannah? csak nem már bones menne és szólna neki hogy "ki vagyok borulva, mert szerelmes vagyok a pasidba, aki igazából majdnem az enyém lett 1 éve csak idióta voltam.")
Najó nem ezzel a "Mit képzelsz"-szel lökné el xD az paraszt lenne de mondjuk egy "We can't do this"-szel? Na? az már jobb..És akkor végülis nem lenne a részben egymásra találás de valamerre csak menne a dolog..
10/10
boreeester 2010 dec. 04. - 14:49:42 10/10
(7833/28805)
http://insidetv.ew.com/2010/12/03/bones-emily-deschanel-the-gravedigger/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+entertainmentweekly/ausiellofiles+(Entertainment+Weekly/EW.com's:+The+Ausiello+Files)

ebben az interjúban azt mondja, Emily, hogy valószínûleg nem az lesz a reakció, amit vártunk... na, gondolom ez eddig is nyílvánvaló volt.. xD
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 04. - 14:43:13 10/10 Előzmény pluhildi
(7832/28805)
a kiborultsága érthetõ, én sem reagálnék másképp az õ helyében, ha olyasvalaki ügyét vizsgálnám, aki ennyire hasonlít rám.. Mármint az egyedüllét, a magány, a munkamánia.. biztos feltennék magamnak pár kérdést, hogy helyes-e ez így, meg miért van és hova tart ez így?
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 04. - 14:39:56 10/10 Előzmény boreeester
(7831/28805)
"lehet, hogy meg fogunk lepõdni, lehet azon kezd el bõgni, hogy nem vett észre valamit a csontokon és már túl késõ.. xD"

ja hát lehet nem is kell nagy dologra számítani, ne éljük bele magunkat, igaza van Borinak, lehet elsírja magát azon, hogy elnézett valamit..:D és még illene is a szitu a párbeszédhez hogy "Miért veszed ennyire a lelkedre/komolyan?" "Nem akarok semmit se megbánni, hibát követtem el, sajnálom a lehetõséget (ez béna, de ezt az I miss my chance-t nem tudom, hogy lehetne magyarra fordítani ilyen szövegkörnyezetben, de nagyjából érthetõ..:D)

Fejtegettétek, hogy szeret-e szenvedni? Lehet csak azért történt így, mert ugye õ hosszú évekig (15) elzárta magát minden emberi érzéstõl, ráadásul kamaszkorától fogva, ami azért igen jelentõs periódus, ha egy ember személyiségi fejlõdését vesszük alapul. Szóval õ akkor kezdett nyitni, mikor meglett az apja meg kiderült az igazság az anyjáról, ott egy kicsit helyrebillent számára a világ, plusz ott volt Booth, aki mindig mindenben mellette állt és segítette. Aztán már-már eljut oda, hogy ugye vonzódik hozzá, meg szereti (csak még nem tud róla) de félti a kapcsolatukat, úgyhogy inkább nem megy bele a "papásmamásba" :D
Aztán mikor mindent megbán, kap egy Hannah-t és életében elõször kerül olyan helyzetbe, hogy "osztoznia kell", ráadásul most jött rá, hogy szereti, meg jót akar neki, és IGEN, GYÕZELEM, -ahogy Follia írta- túljutott a saját maga boldogságán meg az öndicsõítésén, és másra és más érzelmeire is figyel (miközben a magáéra nem..). És õ csak simán az elején rosszul kezelte a Booth-Hannah kapcsolatot, amikor együtt ettek a Founding Fathersben a 2. részben és elmesélték neki, hogy találkoztak. Na, ott kellett volna felállni és hazamenni. Ott belekerült ebbe az "eltûrök én mindent, meg ez most tök sz_r nekem, de az nem fontos.."-mókuskerékbe és igen, most, sok résszel azután valóban furcsa lenne ha féltékenységi rohamot kapva otthagyná a társaságot.
10/10
pluhildi 2010 dec. 04. - 14:17:15 10/10
(7830/28805)
nagyon nagyon találó ez a gyémántgyûrûs példa!!!!
és milyen igaz!!!!!
10/10
pluhildi 2010 dec. 04. - 14:14:54 10/10
(7829/28805)
infomorzsa Mtõl

The relationship between Hannah and Brennan becomes strained when Brennan reveals her feelings for Booth"

"Brennan wants Booth to be happy, she is conflicted about his relationship with Hananh... that gets more serious.

"I love that we have such loyal fans. I have a contract for 8 seasons, I'm so lucky to be doing this great show."

"After this very emotional upcoming episode it was nice to go back to a more typical Bones episode"

so....
ezek szerint bevallja hogy mit érez és nem fognak "szakítani" de vajon ez csak annyiból fog állni amit láttunk a promoban vagy lesz egy hosszabb beszélgetés is mondjuk mikor Booth hazaviszi???
nyilvánvaló, hogy feszültség lesz a két "barátnõ" között, logikus következmény
ha 8 évadra van szerzõdése az mondjuk még nem jelenti hogy tényleg lesz 8 évad, nem is tudom szeretném-e???
ha ezután a rész után minden visszatér a régi kerékvágásba mint a 100. után akkor megint mi lesz????
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 04. - 14:07:59 10/10
(7828/28805)
Na, már Parkerben sem bízhatunk, kezdem feladni..
Még mindig nem olvastam, miket írtatok, de majd mindjárt, csak elõbb gyors leírom, mi jutott eszembe Hannah-ról.
Hannah- nekem úgy tûnik- olyan mint egy gyémántgyûrû. Gyönyörû, kéne, kéne, aztán megkapod, mutogatod néha, hogy "jajj, de szép" meg "milyen jó neked", de nem mosogatsz vele és nem is veszed fel a hétköznapokon, esetleg otthon hordod és gyönyörködsz benne. Najó, talán ez most erõs túlzás, de ez szemlélteti leginkább, amilyennek nekem a Booth-szal való kapcsolata tûnik. Itt van Hannah, végre "megvan" (meg hát van valaki), tök szép, csinos, kedves, bombanõ, de azért a fiadnak félsz bemutatni, meg a fiad kapásból utálja (bár sajnos megszereti..), nem nagyon mentek sehova vele meg a barátokkal, otthon vagytok, szexeltek, vacsoráztok, meg néha bizonygatod egy ismerõs elõtt, hogy milyen jól megvagytok, és hogy rosszra, gondol, nincs semmi abból kifolyó probléma, hogy egy társaságban van a munkatárs hölgy meg a bombanõ barátnõ..
Mert hogy az volt ugye, hogy Sweetsnek azt mondta Booth azonnal, hogy nem Hannah meg Brennan miatt kell a segítsége, és meg sem kérdezte, hogy miért gondolja, hogy ezzel lenne probléma? csak simán mondta, hogy nem, nem arról van szó.
És persze visszatérve a gyémántgyûrûre: igaz bizonygatod mindenkinek, hogy minden okés és mennyire szereted a "gyûrût", de már lassan magadnak is bizonygatnod kell...Hisz szép lassan rádöbbensz, hogy szép, meg jó hogy van, de gyakorlatilag nem tudsz vele semmit csinálni,enm tudod mikor hordani.. Mármint ami a hétköznapi dolgokat illeti.. Ideje lenne már rádöbbenni, hogy néha többet ér egy "egyszerû gyûrû" egy gyémántkövesnél...

egy kicsit kusza, de remélem érthetõ :D

na most olvasom, miket írtatok!
10/10
pluhildi 2010 dec. 04. - 12:46:10 10/10
(7827/28805)
10/10
pluhildi 2010 dec. 04. - 12:41:01 10/10 Előzmény boreeester
(7826/28805)
ja nyugodtan, én is a neten találtam így nem titkos és én sem tartok rá igényt :)