Téma: Dr. Csont

10/10
pluhildi 2011 febr. 12. - 18:55:50 10/10
(10205/28805)
az egyik oldalon Hannah-ra lehet lõni a másik oldalon Booth-ra...
tippelhettek kinek kire kell lõnie :D

egyszer valahol azt olvastam, hogy a bébi egyelõre még csak "egyszer valamikor meg fog születni" státuszban marad, tartok tõle, hogy egy jó ideig nem látjuk meg, bár sokáig nem húzhatják, mert ha már megmozdult akkor az félidõ és nem maradhat bent örökké :D

én még mindig várok egy olyan pontra, amikor Bren-ben végre felélednek az anyai ösztönök, lássunk már valamit ebbõl is....nehogy már csak akkor történjen meg mikor már ott a bébi a kezében
10/10
muveszno.gr 2011 febr. 12. - 17:46:46 10/10
(10204/28805)
biztos húztak minket...

ha belegondolsz, a gilmore girls-nek hogy volt vége...? pedig én az elsõ résztõl azt vártam, h menjen már hozzá Luke-hoz..:D Szóval kopoghatunk, még a Bones-t is elronthatják :S:)

De szeretnék én is elmenni egyszer így lövöldözni :D Valóban szórakoztató lehet, kiadod a fölös gõzt :D De én beérném a fekete alakokkal is...:D:D
10/10
follia 2011 febr. 12. - 14:58:22 10/10
(10203/28805)
OFF
uh, nem akarlak lelombozni, de Mac és Harm szenvedése felér egy dél-amerikai szappanoperával. szánalmas az egész. persze ezt így utólag mondom, hogy végignéztem mind a 10 évadot. szerintem azt a sorozatot rettenetesen elrontották ezzel a szerelmi szállal. mármint, hogy nem hozták õket össze normális idõben. de így, az utolsó évad utolsó részének utolsó 7 percében - de tényleg!! - háááát... látsz két embert, akik okosak, sikeresek, szépek, jófejek, és elpazaroltak az életükbõl legalább 5 évet, amikor nem voltak boldogok, csak próbálták elhitetni magukkal és másokkal. nagyon béna.

ON
azon gondolkodtam, hogy a Hodgela-bébi vajon az évadzáróban fog megszületni? :) ha valamit, hát azt a pontot tényleg várom.

a promoképekbõl szerintem egyértelmû volt, hogy 2B lövöldözni megy Valentin napon. :) hiszen az pont nem odaillõ szokás. meg amilyen jól szórakoznak a fotókon, egyértelmû, hogy nem az ügy olyen vicces. :) az még érdekelne, hogy milyen képekre fognak lõni, remélem, nem csak egyszerû fekete alakokra. :))

még az jó, amit SN arról mondott arról, hogy Booth-nak fontos lesz, hogy Brennan milyennek ill. kinek látja õt majd a következõ sniper-es részben. tehát csak számít valamit a véleménye... :) mert ahogy a monológot lenyomta szegénynek, iszogatás, chit-chat (csevegés) - hát két legjobb barát azért nem ilyen felszínes...
arról viszont egy szót sem szólt SN, hogy megsérül, esetleg meghal-e valaki a sniper miatt...
10/10
pluhildi 2011 febr. 12. - 13:09:23 10/10 Előzmény zora
(10202/28805)
David azt is mondta, hogy ... some lines being crossed... nos talán lesznek ott vonalak amiket átlépnek, csak azt nem tudni ezek milyenek lesznek és mennyire lépik át...

mindannyiótoknak átérzem az érzéseit, Booth-ra nem is vagyok annyira mérges, talán rájön, hogy a visszautasítás annak eredménye is lehetett, hogy túlságosan "nyomult" és nem is igazán akarta ezt, talán még meg is könnyebbül végül...

szerintem fogok találni olyan fanfic-et (ha zora nem vállalja be :D) ahol azt az író majd feszegetni, hogy mi lett volna ha tényleg otthagyja Booth-t a bárban magában fortyogni, ha lesz majd csatolom, és ha már ott tartunk, hogy ennyire megútálta a nõket akkor meg is érdemelte volna az egyedüli ivászatot...a monológjával elmarta az egyetlen nõt is magától aki támaszt adhatott volna neki...

elõször egyébként én sem értettem hogy miért kérdezi Bren, hogy mi lesz ezután??? mi lenne??? nem gondolnám én sem hogy kettõjükre gondolt, túl merész lett volna tõle, bár nem lepõdtem volna meg :D, úgy látszik Booth az alkohol hatása alatt valahogy mégis arra asszociált, hogy kettejükre gondolt Bren, lehet ezért is lett mérges egy kicsit a monológja...biztos azt gondolta "még fel sem ocsúdtam Hannahból és már rám akar hajtani???" na jó ez egy kicsit erõs, de ez most kikivánkozott belõlem :)

az a cikk egész érdekes és talán igaz mivel nem HH mondta :D
szerintem is valentin napon lõni mennek a végén ahogy a képeken is látjuk ez lesz az a fura dolog amirõl beszéltek
a nem halott nõ ügye hasonló lesz majd mint a 6.9, érdekes és elgondolkodtató
tartok tõle, hogy tényleg nem lesz semmi kettõjük között ebben az évadban és ez logikus is, ahhoz hogy ez másképp legyen Booth-nak kell megtennie az elsõ lépést, most õrajta áll vagy bukik az egész
Hannah visszatérésekor volt egy megérzésem, hogy az évadzáróra megint elõkotorják, aztán továbbolvasva megkönnyebültem, hogy they don't expect her in this season... de ez tuti nem 100%, hol van az még, és ha megkívánja a helyzet, ha tovább akarják bonyolítani a kettõjük közötti érzelmeket akkor simán bevetik egyik percrõl a másikra... és itt sajnos eszembe jut HH amikor azt mondta talán tavaly nyáron, hogy azt akarják, hogy BB igenis keresztülmenjen bizonyos dolgokon amik próbára teszik kettõjük kapcsolatát... hát úgy látom ebben igaza volt HH-nak (remélem õ mondta és nem emlékszem rosszul)
10/10
justone 2011 febr. 12. - 12:37:14 10/10
(10201/28805)
ja én is irtam már 1szer h
naaaaaaaaagyooooon nagyon-nagy koppanás lenne ha nem is jönnének össze..=(((
de muszáj lesz nekik..
ugye összefognak jönni???? de h hogy fogják ebbõl a mostani helyzetbõl összehozni õket arra kiváncsi vagyok ..
10/10
zora 2011 febr. 12. - 11:49:13 10/10
(10200/28805)
Ugye? Pontosan emiatt kellene õket összehozni, hogy végre legyen energiánk az ügy csavaros megoldásának örülni!

OFF: A JAG 6. évadát nézem, ahol tényleg szenved a két fõszereplõ, egyik sem lép, egyik már jegyben jár, másik komoly kapcsolatban, közben ott is folyik az eye-sex, meg senki nem hiszi el, hogy nincs köztük semmi... Tudom, a 10.-ben(!) összejönnek, de direkt nem nézem meg, mert a folyamatra is kíváncsi vagyok. Meg, mivel ott tudom, hogy összejönnek, nem izgat annyira, na de hogy BB talán soha nem jön össze?!?!?! Ne már!
10/10
zora 2011 febr. 12. - 11:44:13 10/10
(10199/28805)
Jé, észre sem vettem!
10/10
follia 2011 febr. 12. - 11:11:48 10/10
(10198/28805)
http://insidetv.ew.com/2011/02/11/bones-proposal-sniper-arc/
csupa izgalmas információval teli kis interjú SN-nel, de nem tudom... 2B-t sosem fogják összehozni, egyre inkább úgy látom. mindig megmagyarázzák valamivel, hogy épp most miért nem. és Hannah... ezek tényleg képesek lesznek visszahozni. :(

igyekeznék én azon, hogy próbáljam úgy nézni, hogy milyen jó kis ügyek vannak, milyen kreatív megoldásokat találnak ki, de ha megy a Bren-Booth közti akármi, akkor úgyis szem elõtt lesz...
mi lenne, ha nem nézném? :)
na jó, az úgysem menne...
10/10
palanna 2011 febr. 11. - 21:42:00 10/10
(10197/28805)
Naná! + kell a nézettség az évad végéig!
10/10
zora 2011 febr. 11. - 21:35:29 10/10
(10196/28805)
Szerintem is!
10/10
palanna 2011 febr. 11. - 20:46:48 10/10
(10195/28805)
Nekem viszont az az érzésem, hogy a következõ rész 2B érzelmeitõl mentes lesz! Booth csillapodik, Bren vár! Talán majd a liftes..., én a valentinos résztõl sem várok sok romantikát. Szerintetek?
10/10
follia 2011 febr. 11. - 18:49:00 10/10
(10194/28805)
egyébként ha kicsit gyakorlottabb lenne az ilyenben, simán beszólhatott volna Booth-nak a "majd én megmondom, mi lesz ezután, partnerek leszünk és iszunk" bevezetõ után, hogy "jah, én nem kettõnkre gondoltam, szimplán arra, hogy rendben leszel-e?" :)) mekkorát koppant volna Booth? xD
bár egyszer elkezd mondani valamit, csak nem fejezheti be. lehet, ez lett volna, nem is valami bátorító szöveg. :)
10/10
follia 2011 febr. 11. - 18:45:17 10/10
(10193/28805)
mi több, mostmár célozgat is! :) beelõzött. na de majd igyekszem.
10/10
follia 2011 febr. 11. - 18:44:17 10/10
(10192/28805)
jaja... egyetértek.
10/10
follia 2011 febr. 11. - 18:42:30 10/10
(10191/28805)
egyébként az is érdekes, hogy az egész jelenet alatt nem néz Brennan szemébe, csak egyszer, akkor is megijed attól, amit lát.

és az is nagyon érdekes, hogy miért nem tanul a saját hibáiból: Rebecca nem volt kész, mikor megkérte a kezét, azt hitte, csak a gyerek miatt venné el. Brennan szintén nem volt kész, totál nem volt kész... és az a hirtelen szerelmi vallomás - hát nem is csodálom, hogy megijedt, és visszautasította Booth-t. Hannah meg... Hannah-ról semmi sem tudunk, csak azt, hogy nem egy házasulós típus. de ha tényleg megállapodik Booth mellett, lehet, hogy egy idõ után hozzáment volna. szóval õ sem állt még készen. és akkor Booth a nõket szidja? õ az, aki a saját boldogságáért küzdve hirtelen megkéri mindenki kezét, miért csodálkozik, ha visszautasítják? szerintem akármelyik nõnél várt volna még pár hónapot vagy pár évet, szó nélkül hozzámentek volna. jó, Brennan-ben nem vagyok biztos, de a másik kettõ biztosan.

Sweets úgy kezdte, hogy Daisy készen áll rá, és õ is, ezért megkéri a kezét. de Booth ezt hol tudta elmondani bármelyik nõrõl is az életében?
amúgy akkor Sweets nem is vett gyûrût? akkor a másik eljegyzés Cam-Paul lesz? (ahogy Palanna írta délelõtt) YES! :) mondjuk nem mondanám, hogy Cam-rõl lerí, hogy készen áll házasodni, de ezt õk tudják. :)
10/10
muveszno.gr 2011 febr. 11. - 18:40:34 10/10
(10190/28805)
fel a fejjel, follia, brennan is belejött a "metaphorically speaking"-be ;) :D

mondjuk én nem gondolom, hogy brennan kettõjükre gondolt a 'what happens next?" alatt, inkább csak h hannah-val mi lesz. de sajnálom, tényleg, booth elég meggyõzõ volt a partnerséget illetõen..:(
10/10
zora 2011 febr. 11. - 18:36:45 10/10
(10189/28805)
... és akkor elérkeztem ahhoz az álláspontomhoz, hogy szerintem David mit értett a "visszatérünk a kezdetekhez" - dolgon. A Howard Epps-részt, mikor meghal, õk ketten meg ott ülnek a körhintánál... :-( Az a bizonyos VONAL... De, ha a liftben minden jól megy, nem fog tartani újabb 4 évig, mire megint elérnek idáig. Ti mit gondoltok?
10/10
follia 2011 febr. 11. - 18:27:23 10/10
(10188/28805)
mostmár azon az állásponton vagyok, hogy igenis megérdemelte volna, hogy Brennan otthagyja!
10/10
follia 2011 febr. 11. - 18:26:15 10/10
(10187/28805)
na jó, akkor most új megvilágításba helyzve az utolsó jelenet lesújtó. :(
1.) Brennan ezek után már totál nem fogja komolyan venni Booth-t, ha esetleg a jövõben még valaha is elõkerülne a szerelem téma.... elõször azt mondta szereti, majd 7 hónap után visszatért egy másik "élete szerelmével"... másodszor: már kétszer mondta neki, hogy õk ezek után csak partnerek, úgyhogy Booth itt vágta el magát. nem csodálnám, ha Brennan-nek tényleg akadna egy Jean-Paul-ja ezek után.

2.) már értem, miért kérdezte Brennan azt, hogy csak ez a két választása van? :(
és így már annak is eltûnt a bája, ahogy szolidaritásból ivott vele. valószínûleg neki gyorsabban leesett (mint nekem), hogy megint ott tart a szerelmi életében, ahol a part szakad...

3.) Booth többet ne merjen úúúgy nézni Bren-re, mint az elõzõ rész végén. most haragszom rá. és megérdemli, hogy Hannah nem ment hozzá. majom!

igen, jól érzitek, kicsit mérges lettem. én totál nem értettem, hogy Brennan miért kérdezi, hogy mi lesz ezután. vagyis azt gondoltam, hogy Booth terveire kíváncsi, de eddig nem olyannak ismertem, aki burkolt célzásokat rejt el a kérdéseiben... nem jöttem rá, hogy arra céloz, hogy akkor ezek után van-e esély kettejük számára. valószínûleg van némi problémám a metaforikus gondolkodásmóddal... :)
10/10
zora 2011 febr. 11. - 18:22:12 10/10
(10186/28805)
Igen, ez, meg amit palanna írt, hogyha Bren lelép, Booth biztos utána rohan. Ebben biztos vagyok! Vagy fájdalmas hangon utána szól, a meleg, kutya-barna szemei Brennan-en: - Bones...!