Téma: Dr. Csont

10/10
follia 2011 márc. 19. - 19:57:26 10/10 Előzmény muveszno.gr
(11185/28805)
ah, de gáz, hogy a csajon nincs melltartó!!!! huh...
most hirtelen ennyi, befejezem a vacsikészítést, aztán jövök. :) rettegjetek!
10/10
zora 2011 márc. 19. - 19:46:33 10/10
(11184/28805)
Megvan a 6x15 magyar felirata! Megyek nézni! Sziasztok!
10/10
muveszno.gr 2011 márc. 19. - 17:00:17 10/10
(11183/28805)
http://www.youtube.com/watch?v=hF918nV07xY errõl rögtön beugrik bren csodás tánca :D
10/10
muveszno.gr 2011 márc. 19. - 16:30:26 10/10
(11182/28805)
most nézem a szám alatt, h ki van írva, ki énekli, és a nõvel aki énekel, pasi, az Zooeyval énekel a She and Him-ben.
10/10
muveszno.gr 2011 márc. 19. - 16:27:47 10/10
(11181/28805)
ez meg az egyik kedvenc :) http://www.youtube.com/watch?v=DlJ2hcHNO6g&feature=related
már csak azért is, mert olyan emlékezetes pillanat fûzõdik hozzá, mint bagdad barbie távozása :D
10/10
muveszno.gr 2011 márc. 19. - 16:24:08 10/10
(11180/28805)
Megvan a krumplis szám is! :D Na milyen vagyok? :P :D:D:D
http://www.youtube.com/watch?v=r5e4Nq8JVEE
mondjuk az ének része nekem nem tetszik, de a zene maga tök jó :D
10/10
muveszno.gr 2011 márc. 19. - 16:21:35 10/10
(11179/28805)
http://www.youtube.com/watch?v=7wKhrEFzLfM megtaláltam azt a számot, ami van a The sin in the sisterhood végén. Ezt már pár hete meg akarom keresni, de még csak most jutottam idáig. Szétnézek még, hátha meglelem a többi számot is.
10/10
boreeester 2011 márc. 19. - 13:12:49 10/10
(11178/28805)
hát azért lennének ötleteim sokkal alkalmasabb emberekre is. :D (mármint a féltékennyé tevésre.) de lehet hogy csak nekem zsigerbõl unszimpi :D
10/10
Tgirl 2011 márc. 19. - 12:16:52 10/10
(11177/28805)
Lehet hogy a "date"-nek csak késõbb tudjuk meg az értelmét. A feliratnál (na meg a szinkron) ilyen szempontból nehéz érzékeltetni hogy ez mindkettõt jelentheti.
De volt már ilyen kétértelmû szó korábban is ugye? csak már nem emlékszem milyen szó.
10/10
pluhildi 2011 márc. 19. - 12:05:25 10/10
(11176/28805)
az elégetés lényegét én sem értettem azon kívül hogy Booth mindig ezt csinálta gyerekkorában, nyilván csak babona, én megtartottam volna a cetliket, és késõbb megnéztem volna, hogy bejött-e vagy sem...
fognak egyáltalán emlékezni pár év múlva mit is írtak le???
10/10
pluhildi 2011 márc. 19. - 12:02:11 10/10
(11175/28805)
ilyen kinézettel mint amilyen ennek a Victor pasasnak van nem nehéz olyan szerepeket aljátszani ahol valakit féltékennyé kell tenni :) :) :) :)

néha nekem is kezdett kínossá válni hallgatni õket kényes témákról beszélni... végülis ha már 6 éve együtt dolgoznak és szinte barátok akkor normális esetben el lehet beszélgetni ilyen témákról, de az övék ugye nem normális eset, hiszen mindkettõjükben több van már mint barátság és így azért én nem lennék ennyire nyílt.... de mint tudjuk Brent ez nem zavarja, õ bárkivel bármirõl képes rezzenéstelenül elcsevegni, úgy látszik Booth esetében is csak egy kicsit vett visszább...

remélem Booth-nak sikerült kilesnie a dátumot... Bren csak nem takarta el annyira... :D így legalább õ egy lépéssel elõbbre lenne, tudná mikor kell lépnie ha akar függetlenül attól hogy mérges-e még vagy sem.... mit nem adnék, ha tudnám ki mit írt le... mondjuk mindketten leírták a következõ napot :)
érdekes volt látni ahogy Bren nyelt egy hatalmasat mikor Booth mondta, hogy nem rá mérges... a megkönnyebbülését próbálta leplezni, és ennek alakítása nagyon jóra sikerült....

igen igen a szünetmentes táp
még ha mi úgy látjuk nincs is olyan berendezésük ami feltétlenül kell mûködjön (pl mondjuk egy kórházban) de attól még lehet hogy van, ha csak a számítógépeket vesszük, így szerintem kellene olyan áramforrásnak lennie ami biztosít alapvetõ funkciókat.. mert hiszen katasztrófaterve mindenkinek kellene hogy legyen nem és gondolom nem örülnének, ha fontos adatok, el nem mentett információk elvesznének.... vagy egy ilyen labor mûködése kutyát nem izgat??? még akkor sem ha magánpénzbõl van fenntartva???
10/10
justone 2011 márc. 19. - 11:54:13 10/10
(11174/28805)
ja most olvastalak titeket végig..a date-et én is randinak értelmeztem,de igy mostmár majdnem tiszta..csak az nem h minek kellett elégetni,mert ha Booth készen állna fél év múlva,de Bren csak 1 év múlva mondjuk akkor mivan??
10/10
justone 2011 márc. 19. - 11:39:30 10/10 Előzmény zora
(11173/28805)
nem tudom ezt én sem értettem pontosan,hogy elégetik és akkor mivan?? úgyse ugyanazt a dátumot írták fel..
10/10
muveszno.gr 2011 márc. 19. - 09:37:55 10/10
(11172/28805)
Nekem épp ezért tetszett, hogy ilyen nyíltan beszéltek. Ezzel sokkal elõbbre jutottak. Ha belegondoltok, mi hányszor nem vagyunk nyíltak, õszinték és ezzel mennyi fejfájást okozunk magunknak és másoknak. Õk most tudják mit várjanak a másiktól, tudják, hogy ebbõl lesz valami, csak még azt nem, mikor. :)

Utána olvastam, a betegség a születéskor vagy az elsõ pár hónapban jelentkezik, a szemünkben lévõ receptorok (csapok és pálcikák) nem megfelelõen fejlõdnek, és ez okozza a vakságot. Mivel recesszív a gén, ezért 25% hogy a kicsi nem fog látni, 50%, hogy hordozó lesz, és megint csak 25% hogy makk egészséges, nem hordozó :)

Hát szerintem csak mi vagyunk így elmaradva...De az is lehet, hogy külön kérték a genetikai vizsgálatot.

Egy valamit nem értek. Nem vagyok nagy ász fizikából sajnos, szóval lehet buta kérdés lesz, de az ilyen intézményeknek, mint a labor pl, meg kórházak nincs valami saját, különálló áramszolgáltató berendezésük, ami biztosítja az áramot akkor is ha egy fél városrésznél kiverte az áramot egy ilyen hóvihar? Csak mert mintha hallottam volna valahonnan, hogy ezeknek külön "áramszolgáltatójuk" (pff nyáron fizikát fogok tanulni..) van, mert egy kórházban életek múlhatnak azon, hogy van-e áram. És a laborban is ugyanez van szerintem, hány fontos kísérlet mehet tönkre ezzel? Meg Hodgins keltetett petéi is ha nem kapnak meleget vagy fényt :D Nekem ez volt furcsa, ezen gondolkodtam.
Meg hogy valahányszor megláttam a gyertyás labort, 3 dolog jutott eszembe:
1.kripta :D
2.temetés :D
3.A Harry Potterben lévõ Roxfort kastély :D
10/10
zora 2011 márc. 19. - 09:28:12 10/10
(11171/28805)
Köszi, valahogy a Date-szót én is mindig randinak értelmezem, szóval igen, ez lehet csak egy egyszerû dátum is, valaminek az elkezdéséhez..
10/10
zora 2011 márc. 19. - 09:26:14 10/10
(11170/28805)
Hát, bennem van a félsz, hogy Brennan-nek orvosként, macskakaparás az írása. Így Booth nem tudta kihámozni. Vagy Tempe tiltakozna, hogy õ nem orvosdoktor?! :-)
10/10
R.ka 2011 márc. 19. - 08:20:39 10/10
(11169/28805)
Én is bízom benne, hogy látta amit Bren írt. Nagyon leskelõdött, de nem tudom hogy sikerült-e neki :D
10/10
R.ka 2011 márc. 19. - 08:14:55 10/10
(11168/28805)
SPOILER 6x16
Tegnap késõ este sikerült megnéznem, utána már nem volt erõm feljönni a fórumra.
De teljesen egyet értek az elõttem szólókkal, nagyon-nagyon jó rész volt :) Számomra is kicsit fura, hogy ilyen nyíltan, õszintén beszélnek az érzéseikrõl. Azaz valamikor mégsem, mert a liftben még ugye mindketten állították, hogy az amit éreztek már a múlté ("in the past"). Aztán Booth lakásán meg mégiscsak arról beszéltek, hogy megpróbálhatnák majd valamikor. Én is úgy értelmeztem, hogy azt a dátumot írták le a papírra, amikor már Booth is készen áll és Bren is elég erõsnek érzi magát. A fordítók munkáját már én is nagyon várom, mert amikor Bones magyarázta, hogy régen milyen volt, amikor megismerték egymást, de most másképpen erõs... szóval ott egy kicsit elvesztettem a fonalat :) A szótárt már nem volt kedvem elõvenni, pedig az angol felirat is nagy segítség.
Angelát és Hodginst nagyon sajnáltam. Sajnos nem értettem, mi az a genetikai betegség, aminek mindketten hordozói és 25% az esély, hogy a babánál vakságot okozhat, de bízzunk inkább a fennmaradó 75%-ban. Hodgins nagyon megható volt, amikor mondta, hogy ha mégis beteg lenne a gyerekük, akkor õ nem mikroszkóppal fog vele játszani, hanem zongorázni tanítja, Angie pedig rajzolás helyett szobrászkodhat vele... Így is lehet nézni a dolgokat. Azt mondjuk nem értem, ez hogy derült ki. Mármint mindketten elég fiatalok ahhoz, hogy genetikai vizsgálatra küldjék õket. Vagy csak nálunk nem divat a genetikai vizsgálat 35 év alatt? Amerikában lehet több vizsgálatot elvégeznek a várandós nõkön.

Ez a tegnapi rész nagyon érzelmesre és nagyon viccesre is sikerült, szóval felkerült a kedvenceim közé :)
10/10
follia 2011 márc. 18. - 23:54:31 10/10
(11167/28805)
jah, én a date-et általában randinak értelmezem, fõleg, ha egy nõ és egy férfi közt hangzik el. de most, hogy mondjátok, tényleg lehet szimplán egy dátum is, amikor már készek lesznek lépni egymás felé.

számotokra nem ijesztõ, hogy ezek ketten milyen nyíltan beszélnek egymással totál zavarbaejtõ dolgokról?? számomra az. egy szemrebbenés sincs soha...
10/10
muveszno.gr 2011 márc. 18. - 22:49:20 10/10
(11166/28805)
OFF

Tényleg kár volt ma suliba menni..Csak nem írtunk olaszból, helyette filmet néztünk (hát én tényleg csak néztem, nézhettem volna németül is..:D), matekon ismételtünk, a dupla magyaron azt hittem meghalok, de tényleg. Alapból nem szívem csücske a magyar, hát még az új tanárral. Sajnálom, hogy pont József Attilát vesszük vele, valószínûleg amúgy sem rajonganék különösebben érte, de így...
Dupla törin meg ismétlõ dolgozat volt, de én jelentettem, hogy nem tudtam készülni, mert osztálytársam elvitte a füzetem, elfogadta a tanár hála', de elültetett a terem végébe egy osztálytársnõmmel, aki most törte el a kezét, és tollba mondta nekem a dolgozatot. Bár tulajdonképpen ketten írtuk, mert volt, amit én is tudtam, vagy kiegészítettem :D Furi volt. Poénból mondtuk, hogy ha ötös lesz, én is megkapom-e a jegyet, de gyanítom, nem...:D
Aztán du biosztanulás, este voltam bioszon, hát utána már biztos voltam abban hogy teljesen hülye vagyok, meg abban is, hogy az agyam használhatatlan a nap további részére. (Pl csináltunk "totót", ez annyit tesz, hogy 13 kérdést kapok egymás után 3 másodperc -de tényleg annyi- gondolkozási idõvel, de bármit, ami biosz...definíció (pontos, minden rizsa nélkül), "sorold fel", mondd el, jellemezd, hol tanultunk, mondj példát, hány ez-hány az?, stb..)

Ezek után valami megváltás volt a mai Bones...:) bocsi az önsajnálat-offért. :D

Varázsgömbös feladvány:
mindig 9-re végzõdik, mert 10-bõl levonod a számjegyek összegét, az 9, majd ha eggyel nagyobbra gondolsz, ott eggyel nõ a számok összege is, az megint csak 9. 20-nál már 18, és a többinél is hasonlóképp.Mint írtam, könnyû így okoskodni utólag, és bár egyszerû, nem feltétlen jön rá az ember a miértjére, noha a hogyan megvan. Legalábbis engem egy zseniális matekos barátom világosított fel az "eggyel nõ"-szabályra. Persze lehet, Ti tudtátok magatoktól. Lehet én is rájöttem volna, ha kipróbálom 10-tõl az elsõ párat, csak épp hívott osztálytársam és gondoltam kihasználom az alkalmat, fölvilágosíttatom magam. :D