Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2011 máj. 21. - 12:41:27 10/10
(14245/28805)
Én - és a nézõk többsége is szerintem - meg pont arra vágyik, hogy NE éljenek együtt normálisan, mert az lapos és unalmas. Így fel lehet keverni az állóvizet!
Persze, a valóságban ez lenne a legszuperebb dolog a világon, de ez egy sorozat, ahogy a csetlés-botlást sokkal érdekesebb nézni! Gondoljatok bele mennyit fognak bénázni, mekkorákat fognak veszekedni, kiborulni (fõleg Bren :D), és mennyit fog tanulni empátiáról! :))
10/10
muveszno.gr 2011 máj. 21. - 12:40:10 10/10
(14244/28805)
Az a gond, hogy az agyammal erõsen küzdök a gyerek-téma ellen még mindig, és fogok is, én kitartok :D, de attól félek elõbb-utóbb elfogadom a lelkem mélyén...illetve attól félek, hogy inkább elõbb, mert szeptemberben -ha úgy alakulna- tuti elfogadnám..Sõt, ma reggel Bones-t álmodtam, csak belecsörgött a hülye ébresztõ (Bones theme song :D) és nem emlékszem.
Jó, értem az álláspontotokat, értek én mindent, most már a "gyász-menet" verziót is elfogadnám, mármint megérteném, bár eddig is értettem, csak továbbra sem tartanám helyesnek, megint csak VNM miatt, meg azért mert meg lehetett volna máshogy is oldani meg szerintem sokkal intimebb az az éjszaka ott, ha nem történik semmi. Na de majd megoldják valahogy HH-ék, nekik is az a céljuk, hogy mindenkit boldoggá tegyenek.

Na én megyek bioszra, haza se jövök onnan hatig...:( tök jó lesz...
10/10
csikrisz 2011 máj. 21. - 12:37:40 10/10
(14243/28805)
A "tök normális"-al nem értek egyet. Nagyon szerethetõ, imádom is a karakterét, és tényleg fejlõdik, de még azért messze van a hétköznapitól/normálistól. És remélem hogy sosem lesz olyan. Imádom a botladozásait meg a furcsaságát!!
Amúgy jó, hogy van egy ellenpólusunk :))))))
10/10
pluhildi 2011 máj. 21. - 12:33:28 10/10
(14242/28805)
egyelõre homály fedi
pont reggel néztem meg egy linkrõl kiindulva a fox õszi beosztását (talán valamelyikõtök már egyszer linkelte is)
abban két részre van szedve, az õszi schedule és a mid-season schedule
szóval az õsziben így szerepel
THURSDAY
8pm: The X Factor
9pm: Bones
a Mid-seasonban pedig így
THURSDAY
8pm: American Idol
9pm: The Finder / Bones

gondolom ez még változhat de nekem ez azt sugallja, hogy szeptemberben jön Bones, lesz pár rész, aztán szünet és esetleg a Finder vagy megy tovább a Bones, ez nyilván Em-tõl függ....
szóval lehet, hogy CSAK 3 hónapot kell várnunk??????????
10/10
csikrisz 2011 máj. 21. - 12:32:50 10/10
(14241/28805)
igen, az utolsó részt április közepén forgatták. A képeket pedig nem a filmbõl kockáztam ki, netrõl vannak, direkt ezért tettem be, hogy lássatok egy picit új beállítást is itt-ott, mint a filmben.
10/10
follia 2011 máj. 21. - 12:30:44 10/10
(14240/28805)
szerintem kár Brennan-t annyira furának/nem szokványosnak/hülyének/bénának tartani, hogy ne tudnának egy szokványos családot alkotni. már miért ne?? mi jó abban, ha nincsenek igazán együtt mint anya és apa, mire jó ez nekik, és miért jó a gyereknek? kezdem azt érezni - ha Bren tényleg terhes -, hogy most az írók ezt a "majd nem csináljuk szokványosan, mert az uncsi" dolgot misztifikálják túl egy kicsit. meg a nézõk is. miért?
nem pont az a lényege Brennan 6 évi fejlõdéstörténetének, hogy egyre inkább reszocializálódik? persze, megmarad néhány sajátossága, amitõl õ Brennan, de ettõl függetlenül egy tök normális, szerethetõ ember. és nem hinném, hogy õ nem vágyik arra, hogy normálisan együtt éljen Booth-szal, és úgy szüljön neki gyereket, hogy ott legyen mellettük minden pillanatban. ha nem nem ez a cél, akkor végképp nem értem a gyerek-témát.
10/10
csikrisz 2011 máj. 21. - 12:25:26 10/10
(14239/28805)
Én is!

Remélem Gopher gyakori látogatója - és hozzászólója lesz a fórumnak! :)
10/10
csikrisz 2011 máj. 21. - 12:22:54 10/10
(14238/28805)
Sziasztok! Megjöttem egy kicsit.

Nagyon örülök én is, hogy leírtad a véleményed, "vérfrissítés volt". Egyet kell értsek Zorával, ilyen megközelítést még én sem olvastam. Nagyon érdekes! Még elolvasom párszor, de egyre közelebb áll hozzám.
Való igaz,Tempe ilyen típus. Õ nem andalog meg ilyesmi, inkább ösztönös bizonyos aspektusból. Fejlõdik a személyisége, de a nagyob lépések mind hirtelenek voltak az életében.
BTW, nem vagy véletlenül antropológus? :)) Mert olyan mélységû volt a hozzászólás (nem törvényszéki persze :) )
10/10
zora 2011 máj. 21. - 12:05:18 10/10
(14237/28805)
Nincs olyasmi, hogy nyári álom? Mint a téli álom? Mert szeretnék gyorsan elaludni és a 7x01 napján ébredni. Ja, nem, 1 nappal korábban, mert el kell olvasnom azt a kb 1000 hsz-t, amit összehoztok a nyáron...
Tudja valaki, mikor lesz az a nap?
10/10
zora 2011 máj. 21. - 12:03:06 10/10
(14236/28805)
Ezek a képek a filmbõl vannak? Úgy értem, abból kockáztad ki õket? Mert ilyen beállításokra nem emlékszem.
10/10
zora 2011 máj. 21. - 11:59:57 10/10
(14235/28805)
Az utolsó részt nem már márc. 31 után forgatták? Tehát amikor már mindenki tudott a terhességérõl?
10/10
pluhildi 2011 máj. 21. - 11:56:39 10/10
(14234/28805)
atyaúristen...
eddig hétvégén nem sok idõm volt feljönni ide, de most megtettem, mert éreztem, hogy ha nem teszem, hétfõn belefulladok a sok hozzászólásba...annyi jót írtatok olyanokat mosolyogtam, hogy hihetetlen.

Zora most már itt lenne tényleg az ideje, hogy írj egy remekmûvet... az alap megvan hozzá :-D

a gyásszal kapcsolatban én nem is írtam semmit korábban sem, mert én meg tudom érteni ha ez vezetett oda hogy megtörtént köztük - még ha véletlenül is...csak hát én sem gondoltam volna....
persze racionális emberek nem fognak csak úgy összebújni, hogy még csak szó sem esik a védekezésrõl, de nézzük el nekik, legalább van min örömködni :D de valljuk be, hogy nem lenne annyi kérdés bennünk, ha abban az ominózus ágyjelenetben láttunk volna egyetlen icipici csókot.... de így... és ebben - is - le a kalappal azok elõtt akik írnak és rendeznek, mert egy film/sorozat akkor jó, ha az emberek agyalnak azon mi volt/lehetett volna....stb.
aztán persze még valóban kiderülhet, hogy nem akkor hanem máskor... de az alkalom nem is lehetett volna jobb (mármint nem Vincent halála, hanem hogy ennek okán együtt töltöttek egy éjszakát sõt de pláne egy ágyban...)
nekem inkább a másnap reggel hiányzott, meg lehetett volna úgy ezt is csinálni hogy kétértelmû legyen nem?....és én egyre inkább arra tippelek, hogy csak egyszer történt meg köztük a dolog.... de talán kiderül vagy ez is a megválaszolatlan kérdések listájára kerül :D

a kezeslábasos képen látszik, hogy milyen kis cuki hasa van Emnek....a kabátról ne is beszéljünk ami - ahogy írtam is elsõ ömlengésemben - belül volt megtûzve tuti...
és tudjátok mi a fura, hogy Em korábban azt nyilatkozta, hogy amikor a bowlingtermes részeket forgatták ki volt bukva a szagokon fõleg a festésen, mindenkit elküldött, hogy ezt hagyják abba és a többiek meg nem értették miért csinálja... nos a többi jelenetben is annyira lerí, hogy valami nem stimmel, hogyhogy nem tûnt fel senkinek??? kb egyidõben forgatják egy adott rész jeleneteit nem???? akkor tényleg nem értem.... mert ha mondjuk a bowlingermesek 1 hónappal elõbb történtek mint mondjuk az éttermes Max-el akkor elismerem, de vajon így van????

a filmben nem is látszott hogy Em megsimizi a bébit, itt a képen meg igen... olyan aranyos.... biztos elõtörtek benne az anyai ösztönök.... és a váróteremben elgondolkodva nem is a filmbeli terhességére gondolt, hanem arra, hogy vajon az életben õ is így fogja majd átélni mint ahogy Ange játssza???.... na ezt most jól összeraktam...

ja és Booth marhára imádhatta azt a kólát, mert mennyit ivott???... és hol tele hol meg majdnem üres volt az üvege....
10/10
zora 2011 máj. 21. - 11:56:36 10/10
(14233/28805)
Hát, ezt sajnálnám, de valóban, ha az írók meg akarják tartani a karaktereket, akkor bizony ez így lesz...
10/10
zora 2011 máj. 21. - 11:53:01 10/10
(14232/28805)
Most belenéztem az angol feliratba, ott meg 2 nap túlhordás van... Lehet, máskor is szó van róla, lehet, nem is errõl beszélnek... - amennyit én megértek... Szóval, valaki megmondaná, hogy most 2 nap, vagy tényleg 2 hét?
10/10
palanna 2011 máj. 21. - 11:20:04 10/10
(14231/28805)
Most megyek bográcsozni! De este visssszatérek!!!! (Ne vegyétek fenyegetésnek!) Asztallal visssza bébi! (Swarci után szabadon) :-D
10/10
palanna 2011 máj. 21. - 11:18:01 10/10
(14230/28805)
Asszem elmondtad az én érzéseimet is a gyász-menettel kapcsolatban! Szerintem sem olyan rossz dolog, ha aznap este volt "valami"! 6 éve odavannak egymásért. Fekszenek egymáshoz bújva, ok, hogy elvesztettek valakit, de azért felnõtt emberekrõl van szó! Szóval ember vagy asszony legyen a talpán, ha ellenál a másiknak, tudva, hogy a másik is hasonlóan érez! Ja! Nem beszélve arról, hogy mindkettõnek tudomisén, mikor volt utoljára valakije! :-)
10/10
gopher 2011 máj. 21. - 10:44:19 10/10
(14229/28805)
Szerintem éppen az lényeg, hogy úgy lesznek együtt, hogy továbbra sem lesznek együtt. Nekem az az érzésem, hogy szokványosan sosem lesznek egy család. Nem az a Papa+ Mama+Gyerek típusú család. Náluk semmi sem normális ezt szegény Booth-nak le kell nyelnie.
10/10
follia 2011 máj. 21. - 10:37:50 10/10
(14228/28805)
bocsánat, hogy ezt mondom, de a hozzászólásod rám úgy hatott, mintha a SN-interjút olvastam volna újra.
OK, a naivitásom nehezen küzd meg azzal, hogy két ember mikor totál maga alatt van egy haláleset miatt, sírnak, szomorúak, elgyötörtek az egész szituáció miatt, akkor az jöjjön elõ elsõre, hogy "jah, de egyébként odavagyok érted, tegyük meg, amit 6 év alatt nem sikerült - ha már úgyis itt vagyunk egy ágyban...". azt még el tudom képzelni és fogadni, ha mondjuk következõ reggel történt valami, mert akkor nagyobb szenzációnak számíthatott egymás karjában ébredni, mint Vincent halála.
nem is az a kardinális kérdés nálam, hogy pontosan mikor, hanem hogy egyáltalán miért fogant most gyerekük? de nem írom le újra és újra, hogy ez szerintem miért korai, nekem az, és kész.
és mondom, az engem nem szórakoztat, hogy Brennan és Booth mit vitatkozik össze akár hiten, akár gyereknevelésen, vagy bármin, mert bennük nekem nem ez volt a fõ vonzerõ. anélkül, hogy elszappanoperásították volna a kapcsolatukat, igazán elbírt volna legalább néhány részt, hogy - akár csak apró utalásokban - lássuk, hogy mik és milyenek õk ketten, ha tényleg együtt vannak.

Zora, azért pedig elnézést, hogy vitatkoztam Angela "idején", azt hittem, még van két hete a szülésig, pedig mint mondják, már két héttel túlhordta... :) bocs!

OFF
Lilla, bocs, hogy csak most, de 4 gyerek azért 4 gyerek, plusz volt egy 5. is, úgyhogy kicsit lefáradtam este, mire itthon betöltött a gép, már elaludtam... :) éjszaka ébredtem fel, hogy kikapcsoljam...

amúgy én is gyúrtam a 15.000. hozzászólásra, de tegnap délután már sejtettem, hogy estére úgyis eléritek, én meg nem leszek itt. :) gratula hozzá, Kriszti!
10/10
follia 2011 máj. 21. - 09:54:05 10/10
(14227/28805)
még egyszer meglátom leírva, hogy Moonlight curse, vagy mi, kitépem a hajam! utálom õket, hogy folyton ezt hozzák fel. itt abba is hagyom ezentúl a cikkek olvasását. idióták!

jah, köszi, hogy csak 170 körüli hozzászólást kell visszaolvasnom! :))))) remélem, nem ugyanennyi válaszom lesz rájuk. :)
10/10
follia 2011 máj. 21. - 09:47:59 10/10
(14226/28805)
én így sem állok messze a dologtól, talán Hannah-n még szórakoznék is! :D